Moeilijkste keus ooit, maar misschien wel beter... advies?

11-04-2009 20:35 52 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi,



Ik heb bijna 7,5 jaar een relatie met mijn vriend, wonen samen. Al 6 jaar geen seks met hem gehad, al 4 jaar ook geen orale seks of tongzoenen meer. Ik reageer al zo'n 6 jaar vaginistisch op hem. Dit probleem met andere vriendjes nooit gehad.

We zijn na een seksuologe geweest en ik naar een bekkenbodemtherapeute, fysiek niks in orde. Beide kwamen ze tot dezelfde conclusie: je bent niet meer verliefd op hem, ziet hem alleen als goede vriend, waardoor je lichamelijk blokkeert. Heel erg rot om te horen, ook al had ik een stemmetje in mijn hoofd dat zei, wil je zo nog jaren doorgaan?



November 2008 heb ik op een chatsite een jongen leren kennen, op msn toegevoegd en meteen super goede klik. Hij is mijn leeftijd en in de zomer van 2008 getrouwd. ( ze zijn 8,5 jaar samen en zij is zijn eerste vriendin). Een hele periode gewoon over van alles gekletst toen het op relaties kwam. Hij is wel gelukkig met haar, maar zit er wel ruim 2 jaar mee dat hij nooit met een ander meisje ervaring heeft gehad, alleen zij dus. Dit weet zij ook. Ook was ze 10 kilo aangekomen wat hij soms wel jammer vond, wel heel gelukkig met haar. Ik miste het attente van mijn vriend en ook de seks.



Vanaf november echt elke dag contact, veel op msn, sms en belde ook best vaak. Eind januari hebben wel elkaar ontmoet, en er was een super goede klik! Ook toen voor het eerst gezoend. Nu is het inmiddels april, en zijn we al meerdere malen met elkaar naar bed geweest, bij hem en mij thuis. Dat is wel heel erg. We sms-en elke dag (laat veel initiatief ook van hem afhangen) of msn-en. Hij wenst me succes met sollicitaties, en toen ik laatst mijn droombaan had kwam hij met een super grote bos bloemen aan!



Mijn vriend is dus niet zo attent, wat ik heel erg mis. Of maakt grapjes over mijn uiterlijk (heb maatje 36-38 en voor de gein dan '' dikke bovenbenen, wat ik gewoon niet heb. Met die jandere jongen ben ik wezen picknicken in het bos, aantal keer wezen uiteten, gaan nog keertje naar de dierentuin, en van de zomer nachtje weg met zijn tweeen. Ik noem hem mijn vriendje (onderling) en ik ben dus zijn vriendin. Hij zegt ook vaak, hadden we elkaar maar eerder ontmoet, hij is wel gelukkig met zijn vrouw, en tegelijkertijd ook gek op mij.



Ik vind dit niet eerlijk tegenover mijn vriend, maar als hij de zoveelste botte opmerking maakt, denk ik soms, tja ik heb er ook gewoon geen spijt van :S. Ik wil binnen nu en een half jaar het hebben uitgemaakt en voor mezelf woonruimte vinden. ( mijn lover zegt ook, met je nieuwe werk heb je een stap gezet, op naar de volgende...) ik weet dat hij niet bij zijn vrouw weggaat. Verwacht ik ook niet. Huis, getrouwd, en gelukkig, maar ja, andere kant snap ik niet dat als je echt 300% gelukkig met haar bent, dan toch kan vreemdgaan. HIj voelt zich er ook niet echt schuldig om. Daarbij wil ik niet hem als vriend, want wie weet gaat hij dan ook vreemd bij mij. Wel voelen we gewoon heel veel voor elkaar en zijn dus ook op de hoogte van elkaars leven, gewonen dingen ook zeg maar. Voor hem en mij liggen de redenen voor een ''affaire'' wat dat betreft heel anders.. Het lijkt ook net een relatie als ik in mijn eigen huis voor hem kook en hij me daarbij helpt, of de afwasser uitruimt :S



Het moeilijke is dat ik 28 ben, en mijn beide ouders niet meer heb, ook nauwelijks contact met mijn familie. Ik heb wel een super leuke schoonfamilie die mij als hun eigen dochter beschouwen en dit is heel belangrijk voor me. Ons huis, katten en gezamelijke vrienden vind ik ook belangrijk, maar het begint steeds meer te dagen, van ''wil je zo nog 30 jaar doorgaan? Hij ziet zichzelf met mij oud worden, ik heb al meerdere keren gepraat met hem, maar hij slaat dan helemaal dicht, en met een ''het komt wel goed'' is het dan gedaan. Voor mij dus niet.



Ik keur mijn relatie met die andere jongen niet goed, wel is het een geruststelling dat ik niet vaginistisch ben, en het bij hem gewoon vanzelf gaat! Deze jongen heeft me wel laten inzien dat ik een aantal eigenschappen erg mis in mijn huidige vriend, waaronder het fysieke aspect. Mijn vriend is best ruw en beetje onhandig, vaak over gehad, zo is hij nou eenmaal, die andere jongen juist heel voorzichtig en kan me daarbij wel ontspannen.

Mijn nieuwe baan is inderdaad stap 1, en wil nu keuzes gaan maken. Ben wel enorm bang voor de gevolgen, krijg ik geen spijt? Huis in de verkoop, schulden, waar wonen? onze katten?

Mijn vriend is wel een schat van een jongen en houdt heel veel van me (zegt ook zijn moeder en vrienden) en doet veel voor me, maar krijg er echt geen kriebels meer bij, heb dat zo hard geprobeerd :S



Hebben jullie een advies hoe ik dit het best kan aanpakken?



Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
Peyton, als je niet van plan bent het te vertellen, maak het dan zo snel mogelijk uit. echt, want dit is wel zo erg voor je vriend.
Stressed is just desserts spelled backwards
Alle reacties Link kopieren
Ik weet eigenlijk al precies waarom je het niet wilt vertellen, want je wilt niet dat de mensen die om jou geven (dus je vriend, en zijn ouders) weten hoe jij werkelijk in elkaar steekt.
Stressed is just desserts spelled backwards
Je gaat hem niet eens vertellen dat je hem besodemieterd hebt??? Kolere zeg, wel je laten uitwonen door een ( begreep ik goed getrouwde vent die ook ff wat extra wilde) maar niet het respect voor je partner die jou gesteund heeft toen je gleuf op slot schoot kunnen opbrengen om eerlijk te zijn?



De enige reden waarom je hem dat niet verteld is eigenbelang. Puur egoïsme. Als je werkelijk om hem gaf en hem wilde sparen dan had je direct verteld dat je gevoelens hebt gekregen voor een ander VOOR je wipkip met de gouden sleutel kwam om jou slotje te kraken.
En die katten zijn ook beter af bij hem. Jij bent te druk met je eigen poes.
Alle reacties Link kopieren
... wat goes around comes around. Karma enzo.
Stressed is just desserts spelled backwards
ennnnnn je chronologische volgorde klopt niet



Je hebt die nieuwe getrouwde vriend van je in november 2008 voor het eerst ontmoet op de chat. Vervolgens in januari hebben jullie elkaar in het eggie ontmoet. Jullie hebben samen pikgelikt ( gepicknickt of hoe je het wilt noemen), uit eten geweest, en jullie zijn van de zomer een nachtje weg geweest samen....HUH?? Hoe doe je dat, samen aankomende zomer een nachtje weggeweest zijn?
Alle reacties Link kopieren
Scherp Suus, scherp!
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 11 april 2009 @ 21:22:

ennnnnn je chronologische volgorde klopt niet



Je hebt die nieuwe getrouwde vriend van je in november 2008 voor het eerst ontmoet op de chat. Vervolgens in januari hebben jullie elkaar in het eggie ontmoet. Jullie hebben samen pikgelikt ( gepicknickt of hoe je het wilt noemen), uit eten geweest, en jullie zijn van de zomer een nachtje weg geweest samen....HUH?? Hoe doe je dat, samen aankomende zomer een nachtje weggeweest zijn?Erger, dat nachtje staat gepland, dat gaat er dus nog komen deze zomer.
ja dat maakt het niet veel beter idd.



Aan TO je hebt je keuze allang gemaakt meid, was niks moeilijks aan, het was fijn, gezellig en lekker toen je de keuze maakte. Alleen weet je vriend het nog niet.
Alle reacties Link kopieren
Hey,



Laatste berichtje voor nu.



Bedankt voor jullie reacties. Ik snap de boze reacties wel.(vooral van ene dangeensuus, p.s is je man soms zelf vreemgegaan??)



Het heeft me wel de ogen geopend, en ondanks dat sommige eraan twijfelen heb ik nog wel een geweten en zit ik er wel mee, anders postte ik dit niet. Dat nachtje met lover gaat niet door heb ik besloten.



Maar de soms harde waarheid is wel goed om te horen.

Ga het dit weekend nog aan mijn vriend vertellen :( en ook dan maar inderdaad van die andere jongen. Wel zo eerlijk.
Nee hoor mijn man is niet vreemdgegaan, en al was dit wel zo dan deed dat niet terzake in dit topic of wel? Wel tekenend voor je dat je gaat uithalen op het moment dat je met jezelf geconfronteerd word.
Alle reacties Link kopieren
quote:peyton28 schreef op 11 april 2009 @ 21:35:

Hey,



Laatste berichtje voor nu.



Bedankt voor jullie reacties. Ik snap de boze reacties wel.(vooral van ene dangeensuus, p.s is je man soms zelf vreemgegaan??)



Het heeft me wel de ogen geopend, en ondanks dat sommige eraan twijfelen heb ik nog wel een geweten en zit ik er wel mee, anders postte ik dit niet. Dat nachtje met lover gaat niet door heb ik besloten.



Maar de soms harde waarheid is wel goed om te horen.

Ga het dit weekend nog aan mijn vriend vertellen :( en ook dan maar inderdaad van die andere jongen. Wel zo eerlijk.Ik geloof er geen zak van.



Maar goed, wat zal het mij roesten, jíj moet met jouw karakter, keuzes en geweten verder, niet ik. Gelukkig.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat vriend ook wel een 'lover' erbij heeft ondertussen. Denk jezelf ook niet, zo na al die jaren geen seks met elkaar?
ik hoop het voor hem:)



Ik vind overigens als je samen een relatie hebt waarbij 1 van de 2 seksueel gezien in de problemen komt dat je daar samen uit probeert te komen. Hetzij door therapie, hetzij door een parenclub of het op een andere manier intiem zijn met elkaar.



Het stiekem achter de rug van de ander oplossen zodat je alsnog je gerief kunt krijgen vind ik ten alle tijde not done.
Alle reacties Link kopieren
Ik weet wel zeker dat jouw vriend niet 6 jaar lang zijn broek heeft dichtgehouden.... Hij zal zijn eigen redenen hebben om bij jou te blijven, maar heeft ongetwijfeld wel manieren gezocht om het gemis aan seks goed te maken.
oh that purrrrrrrrrfect feeling
Alle reacties Link kopieren
Volgens mij heb je meerdere problemen

1. je hebt een relatie waarbij je eigenlijk (al heel lang) niks meer voor je vriend voelt

2. je hebt een beginnende affaire met een getrouwde man.



Het stappenplan is: stop eerst met die beginnende affaire, en stop daarna met je vriend. Vervolgens ga je eens kijken of je een leuke relatie met jezelf kan opbouwen.



Ik denk dat je verwacht dat je na het uitmaken vrolijk verder kan met je getrouwde vriend, maar ik denk dat dit niet gaat gebeuren. Er zal heus wel wat gebeuren maar als de magie over is gaat hij terug naar zijn vrouw want hij heeft een goede relatie.
Alle reacties Link kopieren
quote:Maleficent schreef op 11 april 2009 @ 21:06:

Als je zoveel om he schoonouders geeft snap ik niet dat je hun zoon zo kan kwetsen.Dat vroeg ik mij ook al af.
Alle reacties Link kopieren
quote:peyton28 schreef op 11 april 2009 @ 21:12:



Als ik het uitmaak, vertel ik niet dat ik ben vreemdgegaan.

Hoe raar dat ook klinkt, maar dat verdient hij niet om te horen vind ik. Dat is iets waar ik zelf mee zal moeten leren leven. En daarbij wil ik ook niet dat mijn schoonouders dat weten, ze hebben me altijd als hun dochter gezien, en dat zal automatisch op een gegeven moment minder worden, maar dit verdienen ze ook niet.

.

Al is de leugen nog zo snel.......

Ik kan je toekomstig ex-schoonouders geen ongelijk geven als ze al hun respect voor je verliezen.

Krijg over een kleine 4 weken zelf een zoon...als er ooit een vrouw mijn jongen zo zou behandelen.....
Alle reacties Link kopieren
quote:luna2006 schreef op 12 april 2009 @ 00:46:

[...]

Krijg over een kleine 4 weken zelf een zoon...als er ooit een vrouw mijn jongen zo zou behandelen.....dan wat? Sta je met de deegroller klaar?
Alle reacties Link kopieren
quote:luna2006 schreef op 12 april 2009 @ 00:46:

[...]



Al is de leugen nog zo snel.......

Ik kan je toekomstig ex-schoonouders geen ongelijk geven als ze al hun respect voor je verliezen.

Krijg over een kleine 4 weken zelf een zoon...als er ooit een vrouw mijn jongen zo zou behandelen.....



Ik hoop voor jou dat je tegen die tijd inziet dat je zoon daar wel zelf bij is. Het is voor mij moeilijk te begrijpen waarom dit stel nog bij elkaar is.

TO het zal me niet verbazen als je met opbiechten en eerlijk zijn begint, er van zijn kant misschien ook het een en ander aan verassingen uit de hoed komen. Hij houdt vast heel veel van je, maar 6 jaar geen sex?

Jullie zijn geen helden, zoveel is duidelijk. Geloof me, je relatie verbreken is alles behalve het einde van de wereld hoor.
Vroeger toen de zee nog schoon was en seks vies....
Alle reacties Link kopieren
7,5 jaar relatie en 6 jaar geen sex?!!!eh?!!
Alle reacties Link kopieren
quote:dangeensuus schreef op 11 april 2009 @ 21:18:

En die katten zijn ook beter af bij hem. Jij bent te druk met je eigen poes.
Alle reacties Link kopieren
En TO,



hoe is het afgelopen het gesprek??
Hij begreep het volledig en wenste haar alle succes toe. Hij is blij dat ze eindelijk van haar vaginisme af is, en haar schoonouders hebben haar in tranen verteld dat ze haar altijd als hun eigen dochter zullen beschouwen.
Alle reacties Link kopieren
Beste Dangeensuus,



Ik moet je even complimenteren...in tijden heb ik niet zo gelachen als vanavond. Helaas gaat het over een kansloos onderwerp, maar echt...ik heb een enorme lachkick!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven