Verkeerd ingeschat?

10-11-2019 09:22 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dag dames,

Mijn vorige relatie is net een tijdje uit. Ik ben niet perse op zoek naar een nieuwe, maar heb nu wel een heel leuk contact met een man.
Ik ken hem van mijn sport. Als we elkaar zien is hij altijd erg geïnteresseerd in me en maken we een gezellig praatje. We zijn nu na de sportles samen 2x anderhalf uur lang samen aan de bar blijven hangen na de les en hebben leuke gesprekken gehad. Hij lijkt dan ook een beetje tijd te rekken en gaat bv weer een drankje voor me bestellen als ik aangeef niet te lang te kunnen blijven. We hebben in ieder geval duidelijk een klik, andere mensen maakten er ook grapjes over.

Nu hebben we op donderdag ook geappt na de les. Het ging niet heel diep. We hebben iets van 4 keer iets met elkaar uitgewisseld over de sport en we appten tot vrijdag. Op mijn laatste berichtje heeft hij echter niet meer gereageerd na vrijdag. Het was ook niet echt een vraag die ik stuurde maar meer gewoon een soort mededeling die ik deed over zijn appje (ik zei 'dit lijkt me ook wel een moeilijke oefening die je stuurt').

Ik merk dat ik nu ga nadenken: als je iemand 'echt' leuk vind hou je het gesprek wel wat gaande via de app toch? Dat zou ik tenminste wel doen. Ik kan nu niet goed inschatten waarom hij niet meer reageert. Is hij toch niet geïnteresseerd en heb ik zijn 'signalen' verkeerd ingeschat? Ik zie hem overigens dinsdag gewoon weer op sport, dus misschien is het ook gewoon niet zo'n apper en denkt hij 'ik zie haar dinsdag wel weer en dan klets ik verder'. Ik vind het kortom, moeilijk om nu in te schatten hoe hij er in staat maar voel me ergens wel een beetje afgewezen (ik was degene die hem als eerste appte).
Alle reacties Link kopieren
Laat dat Whatsapp maar even achterwege. Je ziet hem dinsdag weer, dan merk je het wel.
I'm not lazy
I'm on energy saving mode
Alle reacties Link kopieren
Weet hij dat je relatie uit is?
Alle reacties Link kopieren
Nee, maar hij wist ook niet dat ik een relatie had.. Op fb staat bij mijn ex trouwens nog wel dat hij een relatie met mij heeft. Maar man van de sportschool en ik hebben elkaar niet op fb
Alle reacties Link kopieren
geduld, gewoon wachten tot dinsdag. Je kent hem nog niet goed genoeg om al een expert te zijn over zijn whatsapp gedrag.
hamerhaai wijzigde dit bericht op 10-11-2019 09:49
1.64% gewijzigd
I can't control the wind but I can adjust the sail
explore, dream & discover
Alle reacties Link kopieren
Is hij vrijgezel?
Alle reacties Link kopieren
Auberginetje schreef:
10-11-2019 09:34
Is hij vrijgezel?
Ja, maar ik weet niet of hij met iemand anders aan het 'daten' is
Alle reacties Link kopieren
Noekje82 schreef:
10-11-2019 09:35
Ja, maar ik weet niet of hij met iemand anders aan het 'daten' is
Misschien dat je dat voorzichtig kan uitvinden.
Als je interesse in hem hebt, vraag dan of hij buiten de sport iets met je wil drinken. Een soort date.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou gewoon weer even tot dinsdag wachten. Als je echt iets met hem zou willen, zou ik dat wel gaan onderzoeken. Gewoon eens een balletje opgooien om ergens anders iets te gaan drinken?
Find people who will make you better (M. Obama)
Alle reacties Link kopieren
Als je hem dinsdag weer ziet en jullie steeds uren aan de bar hangen zie ik niet in waarom hij per se de whatsapp gaande moet houden.
Relax en klets lekker in het echt met hem.
Alle reacties Link kopieren
Misschien heeft hij gewoon een heel zwaar / druk weekend en is dat appen er bij ingeschoten. Je hoeft hem niet te bombarderen met berichtjes, maar heel stipt om en om wat sturen vind ik ook wel weer het andere uiterste. Stuur je toch “ hoe is je weekend ? Ga je nog iets leuks doen vandaag ? “
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Wie weet is hij gewoon vergeten te reageren door de drukte. Zou er niet direct conclusies aan verbonden.
Wat is er mis met elkaar beter leren kennen tijdens het sporten/aan de bar? Dat lijkt me sowieso makkelijker praten dan via de app.
Ik zou gewoon wat geduld hebben.
Jij vindt hem leuk. Je ziet hem dinsdag weer. Vraag dan of hij iets met je wil gaan drinken. Dat zal hij waarschijnlijk wel willen.

Nou ja, dan zie je vervolgens wel wat er van komt.

Mannen moet je in rechte lijn benaderen, niet met een omweg.
Alle reacties Link kopieren
Whatsapp is niet geschikt om elkaar beter te leren kennen! Probeer dus geen conclusies aan die paar woorden te verbinden.

Het zou heel wat topics & getwijfel aan de intenties van dates schelen als men Whatsapp de eerste maanden alleen zou gebruiken voor praktische mededelingen.

Veel plezier dinsdag!
menta schreef:
10-11-2019 09:39
Als je hem dinsdag weer ziet en jullie steeds uren aan de bar hangen zie ik niet in waarom hij per se de whatsapp gaande moet houden.
Relax en klets lekker in het echt met hem.
Dit
Relax
Alle reacties Link kopieren
Zou me geen zorgen maken met wat je schrijft.
En zo goed kennen jullie elkaar nog niet.

Je kan best kijken of je het naar een dat kn sturen. Zou zelf denk niet vragen of hij aan het daten is met andere vrouwen.
Het zegt namelijk niet zo heel veel ;)
Alle reacties Link kopieren
yette schreef:
10-11-2019 10:00

Het zou heel wat topics & getwijfel aan de intenties van dates schelen als men Whatsapp de eerste maanden alleen zou gebruiken voor praktische mededelingen.

Eens.

Whatsapp komt later nog eens in de geschiedenisboeken als de grootste relatiekiller van de 21e eeuw ;-D
I'm not lazy
I'm on energy saving mode
Alle reacties Link kopieren
Ik lees een enorme aanname... als je iemand leuk vindt dan hou je het gesprek toch gaande...

Dit is geen feit maar hoe jij het voelt. En dat is dan jouw referentiekader. En jij denkt dat iedereen dat zo voelt.

Mijn vriend heeft ook niks met appen. Hij appt nooit gezellig. Alleen soms een mededeling ofzo. Als ie wil kletsen dan belt ie me...

En Als je er over nadenkt is Whatsapp toch ook heel raar om met iemand te kletsen? Je weet niet hoe iemand het bedoelt etc. Er zit totaal geen nut achter een paar geschreven woorden heen en weer sturen. Ik weet dat veel vrouwen er meer mee hebben dan veel mannen. En als er geen vraag in een app staat kan ie oom gewoon denken... ze vond mijn appje leuk... Ik kijk uit naar dinsdag om haar weer te zien...

Het zegt dus helemaal niet perse iets.
Mosterd
Alle reacties Link kopieren
Stop met verwachtingen via Whatsapp, maar ga van de persoon uit.
Veel mensen vinden Whatsapp gevoelloos, gedoe en geen zin in.

Dus vergeet Whatsapp en veel plezier as dinsdag, de dag dat je hem weer spreekt en zn lichaamstaal kan zien: hoe belangrijk is dat!

Soms is het zo onhandig dat je 24/7 met elkaar in contact kan blijven.
Alle reacties Link kopieren
Fijn, jullie reacties! Ik ga er echt proberen geen waarde aan te hechten, zijn appgedrag. In het echt vroeg hij me de kleren van het lijf, was het gezellig en liep het super soepel en dat zou meer moeten betekenen dan na 4 uitwisselingen niet meer reageren op een app waar op zich ook niet makkelijk een antwoord op te vinden is.
Ik vind 'm alleen echt ZO leuk en krijg door hoe hij doet en kijkt het idee dat dat wel wederzijds is en dan ga ik dingetjes teveel analyseren en ben ik er iets te veel mee bezig
Alle reacties Link kopieren
Je overanalyseert, heel begrijpelijk hoor als je verliefd bent. Ik zou er niet zoveel invulling aangeven, je kan toch niet voor hem denken.
Alle reacties Link kopieren
Nouja zeg.. misschien heb ik het toch wel echt verkeerd ingeschat. Vanochtend kwam ik hem in het gangpad tegen van de supermarkt. Heel toevallig want we zien elkaar daar verder eigenlijk nooit. Ik zag hem vanuit de verte en zag dat hij mij ook zag. Ik dacht al bijna dat hij naar me toe wilde komen om te begroeten maar hij liep een ander gangpad in en was daarna verdwenen.. Terwijl hij me echt duidelijk zag.
Nou ja... Wat kunnen mannen toch raar zijn O_O

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven