
Voor wie nog nooit een relatie heeft gehad (4)

donderdag 19 april 2018 om 19:38
Wanneer je om je heen kijkt, op straat en op televisie, lijkt iedereen de romantische liefde te kunnen vinden. Dit gaat echter niet voor iedereen op. Soms blijft zelfs een knuffel een droom.
Het is niet altijd makkelijk om steeds maar met romantiek geconfronteerd te worden, als dit voor jou een onbereikbaar doel lijkt.
Praat hier mee over de eenzaamheid, het diepe missen, maar vooral over wat jij doet om deze situatie te doorbreken. Hoe oefen je sociale situaties, wissel tips met elkaar uit. Steun elkaar, maar bevestig elkaar liever niet in hoe oneerlijk het is. Wees constructief, en blijf geloven.
Het is niet altijd makkelijk om steeds maar met romantiek geconfronteerd te worden, als dit voor jou een onbereikbaar doel lijkt.
Praat hier mee over de eenzaamheid, het diepe missen, maar vooral over wat jij doet om deze situatie te doorbreken. Hoe oefen je sociale situaties, wissel tips met elkaar uit. Steun elkaar, maar bevestig elkaar liever niet in hoe oneerlijk het is. Wees constructief, en blijf geloven.

vrijdag 4 januari 2019 om 20:25
Ik weet niet of dat niets uitmaakt. Mijns Inziens zou je lager moeten scoren op de A en iets hoger op de T zonder dat je ook echt een T wordt. Ik vraag me trouwens af hoe je die informatie niet kan hebben. Het is niet een klein feitje. Het is een onderdeel van die hele theorie.spell68 schreef: ↑03-01-2019 21:57Je vergelijkt voor mij nu appels met peren, want feiten checken is iets dat objectief vast te stellen is. Het feit dat je me erop wijst maakt me er van bewust dat mijn aanname niet klopte, omdat ik die informatie niet had. Op zich verandert er aan de situatie niets.
Aan de andere kant heb ik 24 uur per dag toegang tot mezelf. Die informatie is elk moment toegankelijk. Je moet je daar alleen bewust van worden. Daarnaast is het belangrijk om begrip te hebben van wat er nou precies allemaal gebeurt. Kennis hebben is leuk, maar dat maakt nog niet dat je ook begrijpt wat er gebeurt. In het begin heb ik daarom nog regelmatig feedback gevraagd aan anderen, maar ergens komt er een moment, waarbij ik veel beter in staat ben om de gevolgen van mijn gedrag te analyseren dan dat een ander dat kan.
Die test heeft vrij veel invloed op jou gehad toch? Misschien nog wel meer dan alle ervaringen bij elkaar. In hoeverre heeft die test bijgedragen aan jouw zelfinzicht? Of is dat al te flauw?
Waarom zou een ander jouw gedrag beter kunnen analyseren? Je kent jezelf toch het beste? De ander heeft misschien zicht op wat jij niet ziet, maar uiteindelijk ben jij degene die de waaromvraag beantwoord. De ander kan dat niet voor jou doen want die heeft geen zicht op wat je niet laat zien.


vrijdag 4 januari 2019 om 20:34
Is dat zo? Ik denk dat jij de enige bent die uit de kast is gekomen met dingen.Dina80 schreef: ↑04-01-2019 11:18We zouden allemaal al veel van elkaar weten, en dat zou zo'n meeting heel vreemd maken.
Normaal als je iemand voor het eerst ontmoet weet je nog niets of vrijwel niets van die ander, en de mensen in deze reeks weten nog zonder elkaar ooit ontmoet te hebben dingen van elkaar die ze nog niet eens aan een levende ziel IRL hebben verteld.
vrijdag 4 januari 2019 om 22:27
Ja, gelukt!

Gaat er heftig aan toe.
Nee, water en vuur, zo kan ik het niet noemen. Voelt anders. Ik kwam mezelf tegen door het onbegrip.
Had jij dat gevoel niet?
Wie zich gelukkig voelt met het geluk van anderen, bezit een rijkdom zonder grenzen.


vrijdag 4 januari 2019 om 22:41
Boos ben ik nooit geweest, verontwaardigd wel tot op een bepaalde hoogte, maar dat was een fase die inmiddels in het verleden ligt.
Inmiddels heb ik het meeste wat ik wilde zeggen, al gezegd.


vrijdag 4 januari 2019 om 22:44
Hoe dan? We staan toch niet samen in een lift?

vrijdag 4 januari 2019 om 22:47
Dat zou kunnen, maar ik heb het ook over 'gewone' dingen. We hebben toch met zijn allen bijna vier delen volgeschreven, dus weten we meer van elkaar dan wanneer we elkaar blanco zouden ontmoeten.

vrijdag 4 januari 2019 om 22:51
Oh, je doelt denk ik op het 'nooit een levende ziel verteld'. Dat was misschien wat sterk uitgedrukt. Dat geldt zelfs voor mij niet meer. Maar ik denk dat bepaalde dingen die mensen over bv hun eenzaamheid schrijven dat ze dat niet zo snel op dusdanig openhartige en gedetailleerde manier doen IRL als hier.
vrijdag 4 januari 2019 om 23:43

zaterdag 5 januari 2019 om 00:00
Haha, ja, dat maakt ons gesprek wel 'out of the box'. Wel leuk.Eslarealidad schreef: ↑04-01-2019 23:43Oh, ik bedoelde tegen een collega van jou.
We spreken een beetje langs elkaar heen.
Komen leuke reacties uit.![]()

zaterdag 5 januari 2019 om 00:03
Met collega's doe ik dat al.

zaterdag 5 januari 2019 om 00:20

zaterdag 5 januari 2019 om 00:21
Haha, ik ook, ik zag het met allerlei details voor me.Eslarealidad schreef: ↑05-01-2019 00:20Ja leuk, ik zag ons in gedachten al samen in die lift staan haha

