glijmiddel?

04-02-2012 07:38 30 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vraagje is de sex lekkerder met glijmiddel

gebruik je glijmiddel alleen voor je achterste?

kun je glijmiddel doorslikken

Wat zijn de voor en nadelen van glijmiddel

op dat gebied ben ik nog en nono



alvast dank voor de info

groet hejosa
Alle reacties Link kopieren
quote:viva_man schreef op 11 juli 2012 @ 11:12:

[...]





Het lichaam is niet het meest schoon en lichaamsproducten zijn ook hele goede voedingsbodems voor schimmels en bacterien. Het materiaal van een speeltje is soms ook (microscopisch) poreus. Ook eenzelfde speeltje vaginaal en anaal gebruiken kan problemen geven.



Een condoom geeft een hele goede bescherming en is snel en gemakkelijk. We wassen de speeltjes nadien met zeep nog even onder de kraan en het is klaar.



Ik wil niet vervelend doen maar als je het met water en zeep wast krijg je de bacterien er niet af... Er blijft nog heel wat op zitten ookal zie je het niet.



Ik heb een flesje met desinfectie/alcohol er toen bijgekocht die speciaal voor speeltjes zijn om het GOED schoon/bacterie vrij te maken.



Gebruik ook nooit een condoom als ik mezelf met me speeltje bewerk. Maar Als jij het in je vagina en anaal wilt, is het wel idd handig dat je er een condoom over doet maar andres is het nergens voor nodig zolang je het goed desinfecteerd, wat dus niet met ZEEP gebeurt.





Een clitorale vibrator maken we niet schoon, gewoon soms even afspoelen of soms met zeep. Ik heb het hierboven dan over speeltjes die je in het lichaam brengt.
Alle reacties Link kopieren
Een speeltje hoeft niet steriel te zijn. Is je lijf ook niet. Maar pathogenen (mn schimmels) wil je niet (te veel) in je lijf.



Door het gebruik van een condoom, is het niet nodig om je speeltjes te desinfecteren. Soms doen we het wel, maar structureel hoeft het echt niet. Water en zeep is voldoende. Zonder condoom, dan zou ik het ook wat vaker schoonmaken. Let wel, er zijn genoeg vrouwen die hun vibrator niet desinfecteren, maar gewoon wassen of afspoelen. Je krijgt echt niet zomaar infecties.
Alle reacties Link kopieren
quote:viva_man schreef op 11 juli 2012 @ 11:12:

[...]





Het lichaam is niet het meest schoon en lichaamsproducten zijn ook hele goede voedingsbodems voor schimmels en bacterien. Het materiaal van een speeltje is soms ook (microscopisch) poreus. Ook eenzelfde speeltje vaginaal en anaal gebruiken kan problemen geven.



Een condoom geeft een hele goede bescherming en is snel en gemakkelijk. We wassen de speeltjes nadien met zeep nog even onder de kraan en het is klaar.



Een clitorale vibrator maken we niet schoon, gewoon soms even afspoelen of soms met zeep. Ik heb het hierboven dan over speeltjes die je in het lichaam brengt.Maar je hebt ook hele goede toyreinigers die alle bacterien doden en juist goed zijn voor bescherming van je toy. Ook zijn die toycleaners niet schadelijk voor de vagina of anus. Niet alle toys zijn geschikt om met water en zeep te reinigen omdat het electrische gedeelte dan beschadigd kan worden.
Alle reacties Link kopieren
kunt niet alle bacteriën of schimmels doden (steriliseren), maar voor een deel wel een toy goed schoonmaken met een toycleaner (vaak een alcohol/chloorhexidine vloeistof). Hiermee kun je niet alle beesten doden en bij sommige bacteriën is water en zeep zelfs effectiever.





Niet alle elektrische toys zijn geschikt om onder te dompelen in water, maar toch kun je met water en zeep ook al heel veel zonder het echt onder te dompelen. De toycleaners zijn natuurlijk heel geschikt, dan ontken ik ook helemaal niet. Wij gebruiken condooms omdat het veel gemakkelijker is en ook zeer hygienisch. Als je al van anaal weer naar vaginaal wil, dan hoef je ook niet eerst schoon te maken, maar gewoon een nieuwe condoom erom.



p.s. zelf kopen we alleen toys die waterproof zijn. Veel gemakkelijker.
Alle reacties Link kopieren
Glijmiddel gebruiken wij regelmatig bij vaginale seks vinden het allbij fijn.

Ik heb er een van een ladysnightparty en gebruik hem echt overal voor. Kozijnen die peipen. Mijn benen schuren met warm weer nog wel is langs elkaar heen en dat gaat iriteren. Smeer glijmiidel erop en heb nergens last van. Gebruiken hem als massageolie. Echt super fijn spul

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven