Ik snap het niet..

15-08-2016 23:21 54 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedenavond allemaal, ik lees al een tijd mee op het forum hier maar nu toch besloten om ook een account aan te maken. Mede doordat me iets is overkomen waar ik niks van snap en ik benieuwd ben naar jullie ideeën erover.

Vorige week ben ik tijdens het uitgaan een jongen tegen gekomen waarmee ik vroeger bevriend was. (Zo'n 8 jaar geleden) er is toen die tijd ook 1x iets tussen ons gebeurd, we zijn in bed beland. Daarna is de vriendschap gebleven maar uiteindelijk toch elkaar uit het oog verloren. Nu is hij de hele avond met uitgaan bij mij in de buurt gebleven, we hebben gezellig gekletst en even gezoend en nummers uitgewisseld. Diezelfde avond heb ik hem thuis afgezet omdat hij bijna om de hoek bleek te wonen en hebben we nog even gekletst en een drankje gedaan. Daarna ben ik naar huis gegaan. De dag erna gezellig aan het appen geweest en savonds vroeg ik wat zijn planning was en of hij een drankje wou doen. Ik ben toen naar zijn huis gegaan. Na 2 wijntjes, hele serieuze gesprekken en ruim 2 uur verder waren we beide behoorlijk moe en wou hij naar bed. Hij vroeg of ik wou blijven slapen of naar huis wou. Ik heb ervoor gekozen om bij hem te slapen en van het 1 kwam het ander. Hij was zo ontzettend lief en het was echt genieten! Daarna zijn we beide in slaap gevallen. Omdat ik de volgende dag een afspraak had staan Smorgens ben ik vlak nadat we wakker waren weggegaan. Die ochtend was er niks aan de hand. Overdag hebben we ook nog gewoon gezellig geappt maar het niet gehad over die nacht. Vandaag vroeg ik hem hoe hij terug kijkt op die nacht, niet serieus maar gewoon grappig. Hij zei dat hij het erg fijn vond maar dat het wat hem betreft bij 1x blijft. Hmm.. Hij vroeg hoe ik erover dacht, ik heb gezegd dat ik er niet bepaald een idee bij heb maar het ook erg fijn vond. Maar nu snap ik het niet. Hij zei daarna nog dat hij wel met me wil blijven afspreken maar dat hij geen sex meer wil. Ik heb hem de reden gevraagd maar daar krijg ik geen concreet antwoord heb. Ik weet dat hij echt heeft genoten tijdens de sex, dat was aan alles te merken en dat het daar dus zeker niet aan zal liggen.. Maar wat is het dan? Hij heeft geen vriendin ook dat weet ik zeker, we stonden midden in de kroeg te zoenen met zijn vrienden eromheen. Wie o wie heeft er een idee waarom dit besluit? Ik vind het vreemd om dit te horen van een man, normaal gesproken is het juist puur voor de sex en meer niet..
quote:safrat schreef op 16 augustus 2016 @ 08:38:

Waarom vraag je dat niet aan hem?





'Zeg Piet,ik lig al 3 nachten wakker want ik vraag me af waarom je geen seks met me wil'



Man, wat zet je jezelf dan ongelofelijk voor lul.
Alle reacties Link kopieren
Nee het is meer dat ik het niet begrijp. Ik hou van duidelijkheid en die ontbreekt. Maar ik ben er ook over opgehouden tegen hem want dit heeft toch geen zin. Nogmaals het gaat er niet om dat ik meer van hem wil, ik verbaas me gewoon.
Alle reacties Link kopieren
Beetje jammer dat sommige personen hier zo flauw reageren!
Alle reacties Link kopieren
Hij zegt dat hij nog wel met je wil blijven afspreken, maar geen seks meer wil.



Ik denk dat hij eigenlijk helemaal niet zo graag meer wil afspreken, maar het komt zo bot over als je zegt: nee, ik wil geen seks meer en ook niet meer met je afspreken'. Tegelijk is hij er wel duidelijk in dat je verder op seks/relatiegebied niets van hem moet verwachten.



Maar ik gok dat je daarnaast ook weinig van hem meer zult vernemen. De keren dat ik iets dergelijks hoorde van een man, was meteen de laatste keer dat ik iets hoorde.



He's just not that into you dus; het is alleen een wat omfloerste manier van zeggen.
quote:Dragisa schreef op 16 augustus 2016 @ 09:09:

[...]





'Zeg Piet,ik lig al 3 nachten wakker want ik vraag me af waarom je geen seks met me wil'



Man, wat zet je jezelf dan ongelofelijk voor lul.



Ja, vooral nooit iets vragen omdat je anders misschien voor gek staat...

Ergens niet meer op terugkomen, omdat het al zooo lang geleden is kan zeker ook niet?



Als TO een antwoord wil zal ze dat toch echt aan hem moeten vragen. Dat kan echt wel zonder wanhopig te lijken en ook al zou ze wel wanhopig lijken... Wat maakt dat nou uit. Ze weet toch zelf dat ze niet wanhopig is?
Alle reacties Link kopieren
Hij is toch duidelijk. Hij wil geen relatie met je en ook geen seks.



Wat levert het jou op om te weten waarom hij je niet leuk genoeg vindt?



Je zelfvertrouwen gaat er echt niet beter op worden als hij precies gaat zeggen wat hij allemaal niet leuk aan je vindt.
Alle reacties Link kopieren
Misschien van een andere kant bekijken.

Jullie hadden al een vriendschappelijke band.

Veel gezelligheid en jullie belande in bed.( wat fijn was hoor ik je zeggen)

Misschien had dat juist niet verwacht dat die meer gevoelens erbij kreeg (en ja mannen en praten over hun gevoelend?)



Ik zo het ff laten rusten en later een keer weer over beginnen of jullie wel echt meer willen of alleen vriendschap.

Hij laat jouw niet vallen zoals ik lees in jouw bericht.

IK wens jouw suc6 Okiedoki
Dus je bent verbaasd je dat hij geen seks met je wil, want jij bent van mening dat mannen die seks met jou hebben en zeggen dat het een leuke nacht was, ze dan om mee vragen. Dat is wat je zegt wat je gewend bent en dat je daarom zijn nee niet snapt.

En dat hij dat niet doet, dus je hebt dan kortsluiting in je hoofd want zoiets ben jij nog niet tegengekomen. En dat wil jij hem gaan vertellen. en wat moet hij dan hiermee, met de kennis dat jij rondloopt met dit mannen beeld? aangeven dat hij niet zo is, wat hij je al verteld heeft, en dat het iets eenmaligs is. Wat je al weet.



Oftewel, je mannen beeld en seks is nu niet meer coherent, en daarom ben je dazed and confused. Heeft niks met hem te maken maar alles met jou. Waarom is het zo moeilijk te geloven dat een man nee kan zeggen tegen een tweede keer seks?
Nu zie je elkaar weer, na 8 jaar, kan jij een vriendschap wel aan met hem? Of gaat het zoals eerder, je verliest hem uit het oog. Wat wil je van hem behalve dat hij nogmaals herhaalt dat nee nee is. Dat hij vriendschappelijk contact wil zonder seks verder.
Alle reacties Link kopieren
Het kan zelfs zijn dat die man gewoon gevoelens heeft voor jou, maar dat het hem pijn doet om zo door jou gebruikt te worden, dus dat hij daarom geen seks meer wil met jou, omdat hij zich gebruikt voelt en het hem pijn doet dat jij dus niets meer wil dan dat.
Disclaimer: All presented text are opinionated and present only a written account of my mental state at that time.
quote:jaw schreef op 16 augustus 2016 @ 10:11:

Het kan zelfs zijn dat die man gewoon gevoelens heeft voor jou, maar dat het hem pijn doet om zo door jou gebruikt te worden, dus dat hij daarom geen seks meer wil met jou, omdat hij zich gebruikt voelt en het hem pijn doet dat jij dus niets meer wil dan dat.als je dit denkt kan je het dan met los laten to?
quote:Okiedokie schreef op 16 augustus 2016 @ 09:10:

Nee het is meer dat ik het niet begrijp. Ik hou van duidelijkheid en die ontbreekt. Maar ik ben er ook over opgehouden tegen hem want dit heeft toch geen zin. Nogmaals het gaat er niet om dat ik meer van hem wil, ik verbaas me gewoon.



Nee=nee, waarom zou hij dit moeten toelichten? Hij is jou toch geen verdere uitleg verschuldigd?

Begrijp je dat "Waarom wil je geen seks meer met me? Geef eens concreet antwoord, onenightstand van me!" heel raar overkomt?

Moeilijk voor te stellen dat je hem echt om een concreet antwoord hierop hebt gevraagd.
Alle reacties Link kopieren
Misschien wordt nog een neukkie er bij te druk

Misschien heeft hij ervaring met friends-with -benefits en is hem dat slecht bevallen

Misschien heeft hij wel genoten maar weet hij dat het nog beter kan zijn

Misschien wil hij jou geen hoop op meer geven

Misschien heeft hij een oogje op een ander
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:safrat schreef op 16 augustus 2016 @ 08:38:

Waarom vraag je dat niet aan hem?Precies!
Wat fijn dat alles steeds goed komt
Alle reacties Link kopieren
quote:Dragisa schreef op 16 augustus 2016 @ 09:09:

[...]





'Zeg Piet,ik lig al 3 nachten wakker want ik vraag me af waarom je geen seks met me wil'



Man, wat zet je jezelf dan ongelofelijk voor lul.



Hoezo? (tenzij hij geen Piet heet, natuurlijk)

Ik zeg maar zo: Een perfecte man hoeft geen sixpack te hebben hoor, een hart zou al fijn zijn.
Wat fijn dat alles steeds goed komt
Alle reacties Link kopieren
quote:GV72 schreef op 16 augustus 2016 @ 14:21:

[...]





Hoezo? (tenzij hij geen Piet heet, natuurlijk)De kans is groot dat ze iets te horen krijgt wat ze niet leuk gaat vinden en ze vraagt het juist omdat het er niet in gaat bij haar dat een man zo'n leuke meid als zij is, niet nog eens wl doen.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Als TO graag wil weten of ze inderdaad niet te versmaden is, en dat elke man bij haar op herhaling zal willen.. daar is niet zo moeilijk achter te komen.

Voor mezelf sprekend zal ik volkomen eerlijk zijn en ook ongevraagd vertellen waarom een tweede keer, een derde keer en zelfs een vierde keer er al dan niet in zitten.
Wat fijn dat alles steeds goed komt
Alle reacties Link kopieren
quote:GV72 schreef op 16 augustus 2016 @ 14:33:

Als TO graag wil weten of ze inderdaad niet te versmaden is, en dat elke man bij haar op herhaling zal willen.. daar is niet zo moeilijk achter te komen.

Voor mezelf sprekend zal ik volkomen eerlijk zijn en ook ongevraagd vertellen waarom een tweede keer, een derde keer en zelfs een vierde keer er al dan niet in zitten.Waarom zou je dat ongevraagd doen ?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Zodat TO niet met de vraag blijft zitten.. Daar ging het toch om?



(jij zei immers: De kans is groot dat ze iets te horen krijgt wat ze niet leuk gaat vinden en ze vraagt het juist omdat het er niet in gaat bij haar dat een man zo'n leuke meid als zij is, niet nog eens wil doen.)
Wat fijn dat alles steeds goed komt
Alle reacties Link kopieren
quote:GV72 schreef op 16 augustus 2016 @ 15:05:

Zodat TO niet met de vraag blijft zitten.. Daar ging het toch om?



(jij zei immers: De kans is groot dat ze iets te horen krijgt wat ze niet leuk gaat vinden en ze vraagt het juist omdat het er niet in gaat bij haar dat een man zo'n leuke meid als zij is, niet nog eens wil doen.)Maar waarom zou j bijv. tegen iemand zeggen dat hij/ ze ' s morgens met daglicht nogal tegenvalt, of niet kinky genoeg is of juist veels te kinky, of zoiets, zonder dat een ander dat specifiek aan je vraagt ? Omdat het zo fijn is om eerlijk te zijn en het niet geeft of je een ander er mee kwetst?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
One night stand, als in 1 x.
Je zit hem teveel op zijn nek!

Daar krijgt hij het benauwd van.

Jij bent degene die hem wegbrengt, jij bent degene die een nieuwe afspraak wil, jij bent degene die wil weten hoe het allemaal voor hem is...

Das niet aantrekkelijk. TO!
Hoe verliep die ene keer 8 jaar geleden dan, na de one night stand toen?

Misschien dat 8 jaar geleden jij het maar bij die ene keer wou laten, en hij niet, en nu is het andersom? Ben wel benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
"When Harry met Sally"
Disclaimer: All presented text are opinionated and present only a written account of my mental state at that time.
Alle reacties Link kopieren
quote:jaw schreef op 16 augustus 2016 @ 10:11:

Het kan zelfs zijn dat die man gewoon gevoelens heeft voor jou, maar dat het hem pijn doet om zo door jou gebruikt te worden, dus dat hij daarom geen seks meer wil met jou, omdat hij zich gebruikt voelt en het hem pijn doet dat jij dus niets meer wil dan dat.hè? dan zou hij toch gewoon appen 'ik vond het super. vanavond weer?'
very metal

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven