Klets op seks deel 16!!!!!!!

19-05-2011 20:22 3031 berichten
Jaaaaaa!!

Als oermoeder van het gezelligste topic van Viev, open ik hierbij Seksklets 16!! **knip**



Pak een glaasje wijn, een biertje of een ranja, wat je wil... neem plaats op bank, bed of grond. Luister, lees of vertel. Het is hier immer gezellig en iedereen is welkom. Denk niet dat het altijd ergens over gaat, dan kom je van een koude kermis thuis.



Met andere woorden: WELKOM OP SEKSKLETS 16!!



Zelfs hier hebben we regels: opgeil verhaaltjes en hengelpogingen worden niet getolereerd. Hou het gezellig en als er iets niet naar het zin is kan je het melden bij de seks engel. (en nee, dat is niet Rooss4!!

Er is maar 1 klets topic en dat is deze, het is niet de bedoeling dat je op andere topics een "slow chat" houdt.



Lieverds, have fun.. dat we ook deze maar weer heel snel vol mogen kletsen!!
Alle reacties Link kopieren
Ze kunnen zeggen wat ze willen jack, maar ik dacht er heel anders over....

Onterecht naar nu blijkt. Ik weet nu pas wat ik wil worden als ik groot ben, bezoek buitenlandse festivals, kan genieten van een pak slaag en heb de meest interessante mailtjes en chat gesprekken.

Best verrassend allemaal!
Alle reacties Link kopieren
Helemaal mee eens dat het leven begint bij 40 (nou ja, in mijn geval 41..., ben altijd al een laatbloeier geweest!)



Ik ga mijn best doen, Jack, ben alleen thuis, hangend op de bank, beetje forummen en af en toe een half oog naar X-factor.

Ook een soort X-je, toch?
mmmh X kruisje, ik mis het nu vreselijkl, beetje zwart wit dit contrast!
Alle reacties Link kopieren
Femm, zit jij stiekem op de wc mobiel te forummen of zo?

Jack1: had jij je al voorgesteld? heb ik gemist?
ik ben gruwelijk asso nu! Ook lekker soms toch!
Alle reacties Link kopieren
@ maja: iig een positieve instelling, dat is al heel wat

@zeb: wondere wereld is het soms he?

@femm: ik ken dat wel dat je na een date even behoorlijk leeg kan zijn

@donder: goed (terug-) lezen
Alle reacties Link kopieren
Ja hoor, heb zelf gekozen voor dit alleen-zijn!

Voordeel is wel dat ik lekker in een joggingbroek met warrige haren en zonder make-up hier kan rondwandelen.

Niemand die me ziet!
Alle reacties Link kopieren
@Maya: lopen we weer eens gelijk op: ikke ook geen zin om uit te gaan (en tis nog wel vrijdagavond!) en in joggingbroek op de bank (doe ik vrijwel nooit). Maar ja, ben nog verkouden en heb dat een beetje "onderdrukt door toch te gaan werken (en gister daarna nog wel geborreld) en krijg je dan alsnog op je bordje zodra je vrij bent, he?



Wat me opvalt: je hebt het volgens mij helemaal goed en fijn met je lover. Waarom dat per se zoeken naar een minnaar erbij dan? Omdat het mag? Is die behoefte er eigenlijk dan wel echt of creeer je die dan, om vervolgens te zoeken daarnaar?! Om met Fem te spreken: kijken naar wat je wel hebt kan een heel andere blik opleveren dan (verlangen naar) wat je (nog) niet hebt..
Een open hart toont de weg naar een bezield leven..
Alle reacties Link kopieren
quote:Mayaelf schreef op 20 mei 2011 @ 21:54:

[...]





Hmm, lekker catootje. Waar heb ik deze heerlijke knuffel aan verdiend?Nou omdat je niet in de stap mood ben dus dan zal je je niet optimaal voelen?
Alle reacties Link kopieren
Fem?

ik zie je rode porneau palen hier,klopt dat als ava?
huh! Cato ik forum een weekend mobiel, ik zie en verander gee ava!
Alle reacties Link kopieren
Ha Suzy:



Kom er gezellig naast zitten, gaan we daar eens gezellig over babbelen, jij snotterend, ik hoestend. Mooi stel bij elkaar



Het waarom is eigenlijk niet zo heel moeilijk. Mijn lief zie ik in het weekend en dan hebben we (de ene keer wat meer dan de andere keer) heerlijke sekspartijen met elkaar (en anderen).

Echter, ergens midden in de week begint het bij mij alweer te kriebelen én dan zou het zo leuk en lekker zijn als er naast hem nog iemand in mijn leven is om me zo nu en dan op een doordeweekse dag lekker mee te vermaken.

Het zou niet elke week hoeven, maar zo af en toe, lijkt me heerlijk.



Ik kijk zeker naar wat ik heb, ben ook blij met mijn vent, maar af en toe een extraatje...(en dan graag iemand die ook nog goed kan masseren)



Het kan weer net zo snel een tijdje uit mijn gedachten zijn, ben er dan niet mee bezig, maar ineens kan die wens er zo maar weer eens zijn.

De frequentie van daten valt overigens heel erg mee, de meeste mannen komen al niet eens door de 'mail-ballotage'.....
Alle reacties Link kopieren
quote:femminile schreef op 20 mei 2011 @ 23:43:

huh! Cato ik forum een weekend mobiel, ik zie en verander gee ava!Ik zie rooie palen
Alle reacties Link kopieren
quote:catootje71 schreef op 20 mei 2011 @ 23:39:

[...]



Nou omdat je niet in de stap mood ben dus dan zal je je niet optimaal voelen?



Valt op zich wel mee, zoals al aangegeven een beetje aan het hoesten en pijn in mijn keel. Ben lichamelijk erger gewend....



Het is meer dat het stappen an sich mij niet zo trekt. Wel om die meiden te zien, maar het laatste jaar waren alle stap-pogingen nogal een mislukking. Merk dat ik die manier van uitgaan niet kan waarderen, en als ik me dan ook nog realiseer dat het toch geld zal kosten, weliswaar niet veel, maar toch geld wat ik op een andere manier beter kan benutten dan in een veel te drukke, luidruchtige kroeg te gaan spenderen.



Maar lief van je, terug!
ik heb rooie ogen, truste all!
Alle reacties Link kopieren
Sleep well Femm!
ga ik doen! Tis na alle drukte hier ineens muisstil! Ssssttt! Sleep well, enjoy every little thing ! Life is nice!
Alle reacties Link kopieren
Al bijna een uur wakker! Dit is toch geen tijd om op zaterdag wakker te zijn?



Aangezien ik echt niet meer in slaap kon komen, bakkie koffie gezet én al wat dingetjes hier in huis gedaan.

Ik kan straks altijd nog (hier of bij lief) een paar uurtjes het bed induiken!
Alle reacties Link kopieren
Dat is idd geen tijd voor de zaterdag.

Het is wel mooi weer!



Goed morgen allemaal en een fijne dag.

De gene die een kruis heeft,fijne kruisjes dag!
Alle reacties Link kopieren
Goede morgen, even geen zin om alle geklets terug te lezen



Weer leuke dingen in het vooruitzicht vandaag
Alle reacties Link kopieren
Het was idd erg vroeg, catootje, maar bij jou ook zo te zien!



Mr. T: genoeglijke avond gehad gisteravond? Maar waarom zo vroeg al weer uit de veren?
Alle reacties Link kopieren
Maya, gisteravond was erg leuk en gezellig, leuk om ze te ontmoeten en eens in de ogen te kunnen kijken.



Waarom zo vroeg wakker? Kinderen....



En ik ben geen uitslaper dus om half 8 was ik wel weer wakker.
Alle reacties Link kopieren
Aha, oppas aan huis zeker. Tja, dan worden papa en mama gewoon vroeg door de kinders wakker gemaakt.
Alle reacties Link kopieren
mogge allemaal, hier druk dagje in vooruitzicht.. dus fijne dag allemaal
goedemorgen! Hier ook al hele tijd wakker!

Fijne dag allemaal!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven