Minnaar deel 26

18-09-2014 16:34 3011 berichten
Al 25 delen lang schrijven we over het wel en wee om en rond onze minnaars.

Heb jij een fladderend hart of zit ze vast verankert in je eigen borstkas? Eet, slaap en toiletteer jij met je telefoon of leg je hem ook rustig een paar dagen in de kast?

Met andere woorden...



Kun jij een minnaar hebben zonder verliefd te worden? Blijf jij met groot gemak in de verlust fase hangen of verleg jij constant je grenzen?



Dit topic is voornamelijk bedoelt voor gelijkgestemden al staan we natuurlijk open voor nieuwe input en meningen mits respectvol geschreven, het is de toon die de muziek maakt.



Kanttekening van mij: ik zie graag avatars bij de (vaste) schrijfsters, zo blijven we kleurrijk en is het makkelijker om de verhalen bij de naam te plaatsen. Bedankt.



Alle reacties Link kopieren
O Enigma, loedertje! Maarreh, mooi geen antwoord geven op mijn vorige vraag hè, over kroelen of all the way!

Is hij single?



Date?

Jaaaa nog een paar nachtjes slapen. Een heerlijke, volledige, verrukkelijke, gezellige met se alle same date!
.
Alle reacties Link kopieren
dubbel
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
Alle reacties Link kopieren
Enigma, wat heerlijk. Lekker genieten!

Willemijn, fijn dat je je leven weer in eigen hand hebt genomen, en dat het zo goed met je gaat. Hopelijk gaat de scheiding uiteindelijk toch minder stroef dan je nu voorziet.

Al bundy, ik zou eerlijk gezegd ook eens goed met haar om tafel gaan om te kijken wat nu precies het probleem is en wat zij verwacht van jullie relatie. Waarschijnlijk zijn daarin toch veranderingen gekomen. Hopelijk komen jullie er samen uit!

Met mij gaat het goed, heel druk weekend gehad en vandaag en morgen werken. Hopelijk binnnenkort een date met een mogelijke minnaar ☺️
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
Alle reacties Link kopieren
Mogelijke minnaar Aphro? Ik ben jouw verhaal een beetje kwijt. Jij een nr 1? Hij ook?

Wordt het een eerste koffie of een echte date?
.
Alle reacties Link kopieren
Naaf roos! Ik zal even wat meer over mezelf vertellen. 35 jaar, getrouwd en twee kids. Zeer ontevreden op sexgebied vanwege laag libido man en totale gebrek aan fantasie bij hem. Op alle andere vlakken is hij een topper, hou ik verschrikkelijk veel van hem en wil hem nooit kwijt maar toch dat sexgedeelte vreet aan me. Al veel gesprekken gehad maar hij onderneemt geen actie en ik ben klaar met het voortouw/initiatief nemen. Mogelijke minnaar is iemand die ik van school jaren geleden ken. Hij heeft een vriendin en woont 80 km verderop. Regelmatig contact mee via app en zou graag een keer afspreken. Echter nog geen gesprek met man gehad over al dan niet toestemmen met een minnaar voor mij...
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
quote:Rooss4.0 schreef op 28 oktober 2014 @ 20:21:

O Enigma, loedertje! Maarreh, mooi geen antwoord geven op mijn vorige vraag hè, over kroelen of all the way!

Is hij single?



Sorry Rooss, niet genegeerd, wel over het hoofd gezien... De bedoeling was kroelen, maar het werd all the way, net als vanavond trouwens

En ja, hij is single, maar net als ik, is hij ook niet van plan zich alweer in een 'echte relatie' te storten op dit moment.
Alle reacties Link kopieren
Heerlijk enigma, fijn dat je zo geniet! Is dit de gitaarmeneer?
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
Alle reacties Link kopieren
Aphro. Hoe denk je dat je man zal reageren op die vraag ?
Nee Aphro, dat is de date van Theemok
Ow heerlijk voor je Engima



Ja, Aphrodite, heb je al eens gehint bij je man op je wensen? Of komt dit straks totaal uit de lucht vallen? Je neemt nu al een flinke voorsprong door een potentiële minnaar te hebben hè...
Alle reacties Link kopieren
Watisergebeurd hier??
Alle reacties Link kopieren
Ik zie niks meer. Alleen of eerste of laatste pagina.



WTF?
Alle reacties Link kopieren
Ze zijn met viva bezig, Diver, we krijgen een compleet nieuwe lay out. Geen paniek!
.
Alle reacties Link kopieren
achzo...



Voor zo ver leest t niet echt fijn, maar wesullen t zien.



Jammer want had net zin om ff bij te lezen in de pauze. Een andere keer dan
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er ook niet blij mee ben het overzicht kwijt.

Heb volgende week een koffie date gepland met ex minnaar, ben erg benieuwd of het ok is als we elkaar zien. We hebben dit afgesproken maar weet niet ik dit eigenlijk wel wil. Raar vaag gevoel van wat haal ik weer aan. Ik heb nog een week dus als ik te veel ga twijfelen zeg ik het af. En dan aan mij de eer om te bedenken waar we elkaar gaan treffen. Meneer stelde voor om bij mij thuis koffie te komen drinken . Dat wil ik niet , voor mijn zoon en ook voor mijzelf niet. We hebben nooit met elkaar afgesproken in mijn huis waarom nu opeens wel? Nou ja ergens denk ik dat het te snel is, merk dat ik zenuwachtig wordt van een treffen tussen ons, help loop vast.
Alle reacties Link kopieren
quote:joos01 schreef op 28 oktober 2014 @ 23:38:

Aphro. Hoe denk je dat je man zal reageren op die vraag ?

Weet ik niet... zou zo maar kunnen dat ie zegt ja is goed om maar van mijn 'gezeur' af te zijn en hij dus niet naar oplossingen hoeft te zoeken/zelf dingen te ondernemen.



quote:xenigmax schreef op 28 oktober 2014 @ 23:42:

Nee Aphro, dat is de date van Theemok

Oh sorry! hahaha



quote:theemok schreef op 29 oktober 2014 @ 07:40:

Ow heerlijk voor je Engima



Ja, Aphrodite, heb je al eens gehint bij je man op je wensen? Of komt dit straks totaal uit de lucht vallen? Je neemt nu al een flinke voorsprong door een potentiële minnaar te hebben hè...Ja gehint vaak genoeg, ook wel meerdere malen gezegd dat ik er een minnaar bij neem als dit zo doorgaat. Verder maak ik er wel eens grapjes over. Maar nooit serieus gevraagd of ik het buiten de deur 'mag' zoeken. Toch durf ik dat niet zo goed.
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
Alle reacties Link kopieren
Louiloui, met welke insteek hebben jullie deze date dan afgesproken? Aangezien het je ex minnaar betreft?

Als het niet goed voelt moet je het niet doen maar misschien is goed voor jullie allebei om e.e.a. af te sluiten?
That voice in your head that says 'buy the shoes', That's the one to listen to!
Ik moet nog wel heel erg wennen hoor aan die nieuwe site...

Ben nog niet heel enthousiast
Alle reacties Link kopieren
Hoi Allemaal,

Ik volg jullie hier al een tijdje en ik wil graag met jullie meeschrijven!

Mijn verhaal: Nr 2 ken ik via zijn werk(hier ga ik verder niet teveel over uitwijken ivm herkenbaarheid) Wat begon als onschuldige heen en weer berichtjes via een social media liep/loopt steeds een stapje verder uit de hand, niet t ik dit erg vind maar ik was hier totaal niet op uit, tot nu dan.... Ben al jaren gelukkig getrouwd en heb 2 kids, heb nooit aan vreemd gaan gedacht! Onze berichtjes werden steeds intiemer en toen ik hem de eerst volgende keer zag op zijn werk en ik met hem alleen was(want dit hebben we regelmatig) hebben we geknuffeld en gezoend. Hij wilde geen contact meer via de social media, omdat t uit de hand liep....maar ondertussen zien we elkaar wel wekelijks op zijn werk en is er al van alles gebeurt behalve 'het', niet dat het veel scheelt.... Hij is ook getrouwd net als ik. Ik kan alleen heel slecht hoogte van hem krijgen, het ene moment trekt hij me naar zich toe en het andere moment zegt ie dat t niet kan(maar gebeurt er wel degelijk wat) Ik word er helemaal gek van! Zeker omdat ik ook nog eens stapel verliefd op hem ben geworden(ondanks dat ik ook gelukkig getrouwd ben) erg verwarrend allemaal...Hij vind mij ook leuk en lekker en geniet ook van de dingen die we doen, maar houd ook een bepaalde afstand. Herkennen jullie dit? Ik weet niet zo goed wat ik er mee aan moet, maar kwijt wil ik hem niet!! Het is een soort 'verslaving 'geworden. Hoe houden jullie alles verborgen voor je Nr1 en hoe spreken jullie af zonder dat je 'gesnapt' wordt?
Hey Inyoureyes, welkom!



En als je het nou eens gewoon aan hem vraagt? Waarom gissen als je duidelijkheid kunt krijgen?



Als ik het zo lees, denk ik dat hij die afstand bewust houdt, om je niet te dichtbij te laten komen. Hij zal zijn relatie niet op het spel willen zetten, gok ik zo. Maar ook voor mij is het gissen, natuurlijk.



Ik hou niks verborgen, ik ben single.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de huidige maagdelijk witte achtergrond niet bij dit topic passen.
volg je verstand, gebruik je gevoel
Ik heb er al sloerig lila van gemaakt. Kreeg koppijn van die maagdelijkheid.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb ook nooit wat verborgen gehouden, open relatie, nu weduwnaar.



Hoe verander je de kleur dan?
volg je verstand, gebruik je gevoel
Backgroundskin, een extensie in Chrome.
Alle reacties Link kopieren
https://chrome.google.com ... cfaehhjfgijingidlpjeldkmd
Lijflied: Somethin' in my mouth - Gare du Nord

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven