Seksslavin

30-12-2011 19:29 802 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dit topic kan op slot.
quote:Bahco schreef op 30 december 2011 @ 22:35:

Het is de realiteit in dat land. Het enige verschil is, dat het hier verboden is, en daar voorschrift.En wat heeft het met bdsm te maken?
Alle reacties Link kopieren
.
anoniem_134796 wijzigde dit bericht op 01-01-2012 15:23
Reden: iets met parels en zwijnen...
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
quote:Bahco schreef op 30 december 2011 @ 22:35:

Het is de realiteit in dat land. Het enige verschil is, dat het hier verboden is, en daar voorschrift.Jij snapt geloof ik wederzijdse toestemming niet.
Ah know`t, tha shunt
Alle reacties Link kopieren
quote:exces schreef op 30 december 2011 @ 22:14:

Ik snap best dat TO een spannender sexleven wil. Maar waarom moet dat meteen zo extreem, met een vreemde notabene? Er zijn zoveel meer mogelijkheden. Duik een kroeg in, trek je rok omhoog, de mannen gaan vast in de rij staan. Schaf een webcam en een vieb aan, kun je er nog wat mee verdienen. Een club, escortservice, gigolo... En ja, je eigen man. Maar ja, dát wil ze niet.



Maar misschien zijn er wel weer anderen die 'je rok omhoog trekken in een kroeg voor wildvreemden' wel weer heel extreem vinden. En een escort, dat is minder erg voor haar man? Minder extreem in jouw ogen?



Ik ben niet van de BDSM, maar kan me wel indenken dat iemand dat wil. Maar zoiets moet wel op totaal vertrouwen gebouwd zijn, niet op geile smsjes en zoenen met iemand die je amper kent. Maar waar je blijkbaar al zo van in de ban bent, dat je zegt dat je weet dat je hem kunt vertrouwen. Hoe onnozel.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
quote:KahlanAmnell schreef op 30 december 2011 @ 22:39:

[...]



Jij snapt geloof ik wederzijdse toestemming niet. Jawel joh! 'We the people..........."
Alle reacties Link kopieren
quote:Bahco schreef op 30 december 2011 @ 22:35:

Het is de realiteit in dat land. Het enige verschil is, dat het hier verboden is, en daar voorschrift.Ja...en? Wat heeft dat hiermee te maken? Walgelijk om zo'n link te plaatsen.
Seksslavin worden/zijn lijkt me intensief en al vlug niet alleen op de tijden dat het jou uitkomt. Bovendien is het zo iets groots voor je, dat je hart er van overloopt, en waar je hart van overloopt wil je tong spreken (Afrikaans gezegde)

En daarom zal het ook voor jou steeds afschuwelijker zijn om dat niet met je man te kunnen delen (je weet wel, je man; diegene met wie je oud wilt worden (wat voor mij ook zou moeten staan voor 'tot in ouderdom je leven delen')



Ooit zal hij erachter komen, juist omdat het zo groot voor jou is. Juist omdat het ook zal doorspelen als je niet bij je meester bent. Hoe later dat is, hoe meer hij gekwetst zal zijn, en hoe zekerder hij weet dat hij jou 'over niets meer kan vertrouwen'. (Zie andere forumberichten over vrouwen die erachter komen dat hun man jarenlang een geheim had)



Dan verpest je met terugwerkende kracht de relatie met je man. Kun je dat bij iemand van wie je zo veel houdt? Ga je hem dan weer zeggen dat je nog steeds samen wilt blijven en oud wilt worden..

Dan moet het voor jullie allebei helder zijn voor je begint.



En hij zal zeggen dat hij dat niet wil. Dat weet je al. (Of is het: dat verwacht je al?) Dan moet je kijken of dit verschil in verlangen voor je man en/of jou groot genoeg is om uit elkaar te gaan, of dat je toch bij elkaar blijft en dit verlangen op een andere manier viert.
*knip*



TO wil dat allemaal niet lezen. Dus laat maar zitten.
Alle reacties Link kopieren
quote:exces schreef op 30 december 2011 @ 22:14:

@ Alisio, dat kan ik inderdaad niet. Maar dat is mijn punt niet. Ik kan alleen niet goed uitleggen wat mijn punt wel is.



Ik snap best dat TO een spannender sexleven wil. Maar waarom moet dat meteen zo extreem, met een vreemde notabene? Er zijn zoveel meer mogelijkheden. Duik een kroeg in, trek je rok omhoog, de mannen gaan vast in de rij staan. Schaf een webcam en een vieb aan, kun je er nog wat mee verdienen. Een club, escortservice, gigolo... En ja, je eigen man. Maar ja, dát wil ze niet.Exces: het is een seksuele fantasie, een soort obsessie. Het is moeilijk uitleggen zo, via mail. Ze raakt gefascineerd aan het idee dat ze onderdanig is. De seks in dat context fascineert haar, en anders minder. Ik heb dat ook, dus ik begrijp het heel goed. In mijn geval: je kunt zo vaak als je wilt je rok omhoog doen in de kroeg, het zal mij weinig doen (ik zal het zeker mooi en charmant vinden, dat wel ). Maar raak ik met jou aan de praat en blijkt dat je iets hebt met D/s, dan ga ik je heel aantrekkelijk vinden. Kortom: het gaat niet om hoe jij eruit ziet, eerder of je de gevoelige snaar in mij raakt (mijn fantasie dus).
quote:Alisio schreef op 30 december 2011 @ 23:04:

[...]



Exces: het is seksuele fantasie, een soort obsessie. Het is moeilijk uitleggen zo, via mail. Ze raakt gefascineerd aan het idee dat ze onderdanig is. De seks in dat context fascineert haar, en anders minder. Ik heb dat ook, dus ik begrijp het heel goed. In mijn geval: je kunt zo vaak als je wilt je rok omhoog doen in de kroeg, het zal mij weinig doen (ik zal het zeker mooi en charmant vinden, dat wel ). Maar raak ik met jou aan de praat en blijkt dat je iets hebt met D/s, dan ga ik je heel aantrekkelijk vinden. Kortom: het gaat niet om hoe jij eruit ziet, eerder of je de gevoelige snaar in mij raakt (mijn fantasie dus).Goed, dat kan ik nog snappen. Maar dan nog heeft TO een man. En dat is een punt waaraan je niet zomaar voorbij kunt gaan.
Alle reacties Link kopieren
quote:exces schreef op 30 december 2011 @ 22:56:

*knip*



TO wil dat allemaal niet lezen. Dus laat maar zitten.Ja, ze is weg zeg ! Zomaar. Ze laat ons allemal in de kou. Ik moet zeggen, met de slimme acties van bahco,had ik waarschijnlijk hetzelfde gedaan.
Alle reacties Link kopieren
quote:exces schreef op 30 december 2011 @ 23:07:

[...]





Goed, dat kan ik nog snappen. Maar dan nog heeft TO een man. En dat is een punt waaraan je niet zomaar voorbij kunt gaan.Uiteraard niet.
Alisio, jij hebt door te quoten de link ook geplakt. Al zou Bahco hem weghalen, dat zou niet zoveel uitmaken...



Ik duik mijn bed in. Om te slapen. Welterusten.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou haast denken dat je met alle waarschuwingen die je wordt gegeven, je het allemaal nog meer opwindend gaat vinden, klopt dit Nokiafan???



Het type *foute* man, willen niet veel vrouwen dit in hun fantasie? Slechts een klein deel van de volwassen vrouwen gaan hiermee echt in zee. Maar ik kan je nu al garanderen dat er een moment komt dat je gechanteert gaat worden door hem, of windt je dat ook op??



Ook ik viel op het type foute man (geen sm), maar had daarbij geen enkele andere relatie. Ik vond dat destijds wel okay. Nooit van te voren weten waar je aan toe was, wond je wel op in die tijd. Ik kan je vertellen,.... ik heb nog jaren daarna *last* van die gozer gehad. Nog steeds, zelfs nu ik getrouwd ben, je komt er nooit, maar dan ook nooit meer van af. Ik word regelmatig door hem lastig gevallen...



Maar sexslavin,.. meid ik vindt je haast sneu worden...., geldt trouwens ook voor dat mannetje die je zo graag wil pleasen...



Weinig respect voor je meid!! Ook niet voor het kereltje wat je schijnbaar zover krijgt...



Schenk een paar glazen wijn voor jezelf in, log in op een SM site, laat je gaan, en morgen.... gezond weer op, dat lijkt me de beste oplossing voor je.



BTW... nog kinderen in je gezinnetje aanwezig??? Of is in dit geval uitsluitend je man (met zijn kleine...) het enige slachtoffer?
Alle reacties Link kopieren
quote:exces schreef op 30 december 2011 @ 23:19:

Alisio, jij hebt door te quoten de link ook geplakt. Al zou Bahco hem weghalen, dat zou niet zoveel uitmaken...



Ik duik mijn bed in. Om te slapen. Welterusten.Sh.... het was mij niet opgevallen. Het is weg nu.
Alle reacties Link kopieren
quote:nokiafan schreef op 30 december 2011 @ 20:43:

Mijn man kan seksueel nooit tippen aan mijn SV.



Maar ik wil helemaal niet dat mijn man de dingen gaat proberen die mijn SV als fantasie heeft. Dat gaat hem gegarandeerd nooit lukken, en dan ben ik alleen maar enorm teleurgesteld.





Zulke SV dacht ik ook aan de haak te hebben geslagen, álle hoeken van de kamer zou die me laten zien, hij zou me wel eens domineren zoals ik het wou...

Puntje bij paaltje was het gewoon missionaris en doorsnee sex.

De voorpret, de gedachte in mijn hoofd was 10x leuker dan uiteindelijk waarheid bleek te zijn.

Trap er toch alsjeblieft niet in, je fantasie zal beter zijn, je loopt nu het hele plaatje (dat je zelf in je hoofd bedacht hebt) over en over af te draaien, de ideale sex, ideale man, het spannende dat je eigenlijk van een verboden vrucht aan het genieten bent....

Ik zou de gok niet wagen, volgens mij ben je ook een beetje stiekem verliefd...bedenk wel dat het slechts een scenario in je hoofd is!
Alle reacties Link kopieren
Heeft hij wel ervaring hiermee, of is hij gewoon een kerel die denkt het lot uit de loterij te hebben getroffen: een vrouw waar ie altijd op mag als ie daar zin in heeft. Seksslavin klinkt voor jou misschien leuk, maar kan flink tegenvallen volgens mij.
k
Alle reacties Link kopieren
quote:nokiafan schreef op 30 december 2011 @ 20:50:

Ik probeer zoveel mogelijk in te gaan op de reacties. Ik wilde het kwijt, omdat ik me nu zo goed voel en het van de daken wil schreeuwen. Helaas kan dat niet.



Zal ik eens zeggen wat ik ervan vind? En ik zeg het ongezouten: je bent een egoistisch, zelfingenomen en puur op lust gericht persoon die geen enkele rekening houdt met haar man. Sterker nog: je bent iemand die haar (SV)meester boven haar man stelt en hem kleineert. Wat is je man dan? Degene de de boodschappen doet? Die de huur/hypotheek betaalt? De kinderen naar school toe brengt? Het eten kookt? De was strijkt? Stofzuigt? Afwast?

Kortom: een andere slaaf, maar niet een waar je seksueel op kickt. DAT zoek je liever buiten de deur.... Ik walg daar een beetje van....
Alle reacties Link kopieren
Als het mag van je man, is het al de helft minder exciting

Als het dan tegenvalt, is het een desillusie

Maar een ervaring waar je met gemengde gevoelens aan terug kan denken.



Zonder medeweten van ja man, blijft het spannend

Als het tegenvalt, wil je misschien tegen beter weten in geloven dat het is omdat je moet wennen.

Als dan de desillusie komt, ben je zwaar naar de klote

En je zou willen dat je er niet meer aan hoefde te denken.

Je man ook trouwens. Die spanning is niks vergeleken met wat je nu voelt. Dagenlang anti peristaltische bewegingen zijn heel vermoeiend. Niet meer vertrouwd worden, of jezelf kunnen vertrouwen, afschuwelijk.



Brainfuckers zijn niet saai, wel gevaarlijk.



Forbidden fruit is zoooo verleidelijk en zoet

en o zo giftig en vernietigend



Also got the shirt and not proud of it.



LUISTER naar wat chartreuse zegt, echt!



Fatale fouten maak je maar 1 keer

deze hier met de shirts hebben ook ooit eens van opwinding lopen trillen. (Niks vergeleken de opwinding en het natrillen van ellende na de tijd -episode- periodieke verstandsverbijstering-inschattingsfout-verliefdheid- denken het wel aan te kunnen- etc etc.)
Alle reacties Link kopieren
Ik snap wat jullie willen zeggen. (Qua uitkijken.) Ik kijk zeker wel uit. Ik vertrouw hem, het is echt geen slechte man. Als hij iets zou doen wat ik niet wil, en toch doorgaat kan ik ervoor zorgen dat ie z'n baan kwijtraakt. Maar dat hoef ik niet te doen, want hij zal niet te ver gaan.

En ik ben inderdaad verliefd op hem. En hij ook op mij. Dit heeft ie niet gezegd, maar merk ik op uit zijn reacties. Hij was bijvoorbeeld de eerste die zei dat ie vlinders in zijn buik had.



Ik heb trouwens goed nieuws, ik heb gister bijna alles besproken met man. Ook dat we gezoend hebben en dat ik niet in monogamie geloof en hem erbij wil hebben. Heb alleen niet verteld dat ik zó onderdanig wil zijn en het leuk vind om opdrachten te krijgen.

Hij nam het redelijk goed op, werd niet boos. Hij gaat er over nadenken, de komende dagen.
quote:nokiafan schreef op 31 december 2011 @ 06:08:

Ik snap wat jullie willen zeggen. (Qua uitkijken.) Ik kijk zeker wel uit. Ik vertrouw hem, het is echt geen slechte man. Als hij iets zou doen wat ik niet wil, en toch doorgaat kan ik ervoor zorgen dat ie z'n baan kwijtraakt. Maar dat hoef ik niet te doen, want hij zal niet te ver gaan.

En ik ben inderdaad verliefd op hem. En hij ook op mij. Dit heeft ie niet gezegd, maar merk ik op uit zijn reacties. Hij was bijvoorbeeld de eerste die zei dat ie vlinders in zijn buik had.



Ik heb trouwens goed nieuws, ik heb gister bijna alles besproken met man. Ook dat we gezoend hebben en dat ik niet in monogamie geloof en hem erbij wil hebben. Heb alleen niet verteld dat ik zó onderdanig wil zijn en het leuk vind om opdrachten te krijgen.

Hij nam het redelijk goed op, werd niet boos. Hij gaat er over nadenken, de komende dagen.



Ik schrik van de naïviteit die hieruit spreekt. Afgezien van het feit dat ik mij afvraag of je wel een idee hebt wat het betekent om sexslavin te zijn.



Uit je posts haal ik toch voornamelijk je onvrede met je huidige sexleven, en je snakt naar hard en lang te worden genomen, anale sex en sex tijdens je menstruatie.



Maar slavin zijn, een volwaardige D/s hebben, dat gaat zoveel verder dan kinky sex. Want ja, meer is het toch niet wat jij wil, ik lees nergens iets over het psychologische aspect dat daaraan te pas komt.



Mijn huidige relatie is van kinky sex geëvolueerd tot een D/s waarin ik ZIjn sexslavin ben. Gevormd door de (sex)fantasieën die wij beiden hebben, maar wat veel belangrijker is dan dat: zijn behoefte om te controleren, en mijn (pas in deze relatie ontdekte) behoefte om de controle af te staan, mij over te geven.



Ik kan je vertellen: dat kan ver gaan. En dat kan alleen als je iemand echt kent, vertrouwt, weet dat hij grenzen je respecteert.



Dat vertrouwen, dat mis ik in jouw verhaal. Je hebt het zelf al over: zorgen dat hij zijn baan kwijt raakt als hij echt te ver gaat. Pfoe hee, nou daar spreekt wel vertrouwen uit. Niet alleen dat jij hem niet volledig vertrouwt (hoe kom je anders op die gedachte), maar hij kan jou ook niet vertrouwen.



Een met oa Chartreuse, dit kan alleen maar ellende geven.
Alle reacties Link kopieren
Werderom het bewijs dat SM voor labiele mensen is.
quote:willem1959 schreef op 31 december 2011 @ 08:43:

Werderom het bewijs dat SM voor labiele mensen is.Waar baseer je die uitspraak op?
Alle reacties Link kopieren
Slecht huwelijk, ontevreden, wil graag gedomineerd worden. Het zijn mensen die zich graag laten vernederen. Die sporen niet helemaal.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven