wat vind een man lekker?

23-11-2008 10:35 89 berichten
Alle reacties Link kopieren
hallo,



het klinkt gek maar na een hele lange relatie waar de sex vooral standaard was en voorspelbaar ben ik nu op zoek naar die weetjes wat mannen spannend en lekker vindt.



Kunnen jullie me tips geven die ik kan uitproberen in mijn nieuwe relatie?



thanks

NB
Alle reacties Link kopieren
Net als dat de ene man van spruitjes houdt en de ander er van over zijn nek gaat, hebben ze ook allemaal een ander idee van 'lekker en spannend'.



Het is dus een kwestie van uitproberen, en kijken hoe hij op jouw experitmenten reageert.
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
Wat de meeste mannen weten te waarderen is een vrouw zonder terughoudendheid tussen de lakens , eentje die zich geen zorgen maakt over hoe haar billen er uit zien bij dag/kunstlicht , eentje die geniet van wat ze aan het doen is of wat de ander bij haar doet , eentje die aan durft te geven wat ze leuk vindt . En dan vertelt hij zelf wel of hij liever links- of rechtshandig wordt afgetrokken , bijv.
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Kun je deze vraag niet beter aan de man in kwestie stellen?
Alle reacties Link kopieren
Maar ik neem aan dat je eigenlijk vraagt om zoiets : http://www.sexwoordenboek.nl/aftrekken_technieken.html ?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
http://www.seksvraagbaak....ralesekswijzer_pijpen.htm
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
http://www.sexcursus.nl/
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb 4 exen en allemaal hadden ze hun eigen voorkeuren in bed.

Mijn huidige vriend vind het geweldig als ik zijn nek zoen, gaat ie helemaal van uit zijn dak. Mijn vorige vriendje deed dat niks.

Sex is maatwerk....



Beetje standaard is wel pijpen.....ken maar 1 man die niet dat niks vind....

Pijpen kan je leren door 1 van de vele links van bgb, maar het beste leer je door gewoon te doen en luisteren en kijken naar je partner zijn reacties. Gewoon op je gevoel afgaan en hem vooral vragen.



Ophouden met lezen over sex..ga het doen!
Alle reacties Link kopieren
Hihihi ik probeer ook wel wat uit maar heel eerlijk, ik ben gewoon niet fantasierijk



Ja het pijpen vind hij heerlijk en dat doe ik ook vaak bij hem maar wil ook andere dingen uitproberen maar wat??



ga die andere sites eens lezen..



thanks

NB
Alle reacties Link kopieren
Als jij niet fantasierijk bent wat het hém verwennen betreft kun je natuurlijk ook vragen naar wat hij leuk vindt .

Heb je wel fantasieën die je zelf betreffen ? Dat vinden de meeste mannen namelijk geweldig ; die dingen doen waar hun partner van uit hun panty/dak/bol/pannetje gaan .
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Spruiten.... Yeah, lekker man! Maar het zal voor velen wel verschillen, zo ook op sexgebied. Wat ik (als man) opwindend vind, is als een vrouw haar uiterste best doet om mij te verleiden tijdens een belangrijke voetbalwedstrijd op tv. Dan laat ik mij daar weleens in meegaan, omdat ik me dan meer aangetrokken voel tot haar dan aan de wedstrijd. ;) .... Wehehe.. Ze spelen toch klote de laatste tijd.



Maar vraag aan de dames wat hun man lekker vind, misschien zie je na een aantal posts wel overeenkomst. Succes!
Alle reacties Link kopieren
Mijn ervaring met mannen is dat ze een goede techniek erg op prijs kunnen stellen. Dus technisch goed pijpen, goed diep en strak neuken (doe desnoods wat kegeloefeningen) mooi bewegen en uitdagend staan, zitten, of liggen, en flirten, verleiden en spelen. Dit moet er uiteraard altijd uitzien alsof het helemaal vanzelf gaat en bovendien totaal geen moeite kost. Net als goed dansen dus. Verder toon je interesse in zijn fantasien, maar prik wel door onzin heen. Veel mannen denken dat ze opgewonden raken van wat ze op de porno zien, maar uiteindelijk willen ze een stevig potje goede seks met een meid die er wel pap van lust. De truuc is dan om te weten wanneer je het schoolmeisjesoutfit uit moet trekken en voor het echte werk moet gaan (snel vaak )



Sommige mannen raken opgewonden van spelen met verhoudingen. Dus jij dominant of hij. Dat hoeft niet meteen met lak, leer en rubber, maar wel met een bepaald houding die je aanneemt.



The bottom line is: Zorg dat je je techniek perfectioneert en dat je je soms helaam op hem richt. Dan vindt hij je geweldig.
Alle reacties Link kopieren
Jammer dat er ,nog, weinig mannen schrijven hier.
Alle reacties Link kopieren
Wij zijn allebei nogal dominant. Dat geeft vuurwerk. Maar zo kan hij het helemaal geweldig vinden als ik mezelf eens onderdanig opstel. Verder lol hebben, praten over, doen en genieten van elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag het hem wel en dat zegt hij, ga zelf maar eerst op onderzoek uit. Vind ik ook leuk maar ik wil ook met iets komen wat ik kan uitproberen..



Maar jullie helpen me al goed op weg
Alle reacties Link kopieren
Tjeetje is moeilijk om daar voor of achteraf over te denken. Hangt van je partner af, denk ik. In ieder geval een dame die zeker is van haar zaak is altijd goed. Het blijft interactie. Wat de ene keer heerlijk is, is geen garantie voor de volgende keer. Gewoon blijven kijken wat de reactie is, werkt goed. Vragen mag natuurlijk ook! Niet de ene na de andere vraag. Ik vind zelf belangrijk dt ik mijn partner opwind. Krijg ik het gevoel dat ik de dingen die ik doe geen effect hebben, wordt ik ook er ook niet heren van :-)
Alle reacties Link kopieren
Ooit aan hem gevraagd wat hij lekker vindt?
Alle reacties Link kopieren
Ik zie dat ik het niet goed gelezen hebt...



Pornofilmpjes samen kijken, ruime selectie... Maak een leuke/sexy/geile sfeer in de woonkamer. Hapjes, champagne...



De man die naast me zit zegt:

"Spanning".

Mijn fantasie slaat meteen op hol, maar dan ben ik morgen nog bezig met deze post
Alle reacties Link kopieren
quote:Petra04 schreef op 23 november 2008 @ 15:18:

Ik zie dat ik het niet goed gelezen hebt...



Pornofilmpjes samen kijken, ruime selectie... Maak een leuke/sexy/geile sfeer in de woonkamer. Hapjes, champagne...Ik word van die antwoorden met "hapjes " altijd een beetje eh...........kriebelig . Alsof je een geile sfeer krijgt van toastjes brie of borrelnoten....
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
Wat zouden mannen leuk kunnen vinden ;



jij als erotisch model en hij als fotograaf

sex op andere locaties dan de slaapkamer ( douche , gang , auto , keukentafel )

bondage / blinddoek

lapdance

erotosche massage ( als je Googelt krijg je van a tot z een handleiding )

geile sms'jes



bedoel je zoiets ?
Wat gij niet wilt dat u geschiedt, doe dat ook een ander niet.
Alle reacties Link kopieren
quote:blijfgewoonbianca schreef op 23 november 2008 @ 15:24:

[...]





Ik word van die antwoorden met "hapjes " altijd een beetje eh...........kriebelig . Alsof je een geile sfeer krijgt van toastjes brie of borrelnoten....

Wij houden van andere hapjes

Maar ieder z'n ding zeg maar
Alle reacties Link kopieren
quote:Petra04 schreef op 23 november 2008 @ 18:08:

[...]



Wij houden van andere hapjes

Maar ieder z'n ding zeg maarBen nu wel heel erg benieuwd naar Petra's hapjes
Alle reacties Link kopieren
Ik vraag me af of Petra er ook een biertje bij doet. Dan voetjes omhoog, lekker boek, een jazz cd'tje op....



Oh, wacht, het ging over sex. Ehh... Wat vind ik lekker? Kan je vooral vertellen wat ik niet lekker vind en da's drie lagen badstof kleding en een heel verhaal over de nieuwste plannen voor woondecoratie.
Alle reacties Link kopieren
- Vergeet eens je slipje aan te doen als je uit gaat, en laat hem het halverwege de avond weten.

- Neem zelf eens het initiatief als je dat niet vaak doet.

- Neem hem is in je kont.
Alle reacties Link kopieren
Stel je bent aan het strijken of iets dergelijks aan het doen, jij hem belt (omdat hij bijv. op zijn werk is) en zegt dat je naakt voorover leunt op de strijkplank. Hierop vraag je aan hem wat hij met je op dat moment zou willen doen en je gaat mee met zijn verlangens.

Even later komt hij met een verstandsverbijstering thuis, tilt je op naar de strijkplank, flopt zijn knots eruit en stuwt hem in warmere omstreken.



Sex op andere plekken vinden mannen ook lekker, bijv. in de bios, in de auto, stiekun zijn lul aanraken op familiefeestjes of op andere plaatsen waar het eigenlijk niet kan, een keur aan mogelijkheden.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven