Andijvie-alert: Onbrandbare pannenlappen

04-05-2010 17:39 35 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben aardig thuis in de keuken. En ben er dan ook dagelijks te vinden. Ik hou van een uitdaging, dus kom maar op met recepten en ik maak ze. Het enige euvel dat ik in de keuken heb, is dat ik met zeer grote regelmaat mijn pannenlappen in de fik zet. Ik gebruik er zeker tien per jaar Lang leve de Ikea waar ze in bulk kunnen worden ingeslagen, maar ik wil graag een definitieve oplossing. Wie o wie weet waar onbrandbare pannenlappen te koop zijn?
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
Heb je wel brandmelders, blusdekens etc
Alle reacties Link kopieren
quote:ArtemisDCS schreef op 04 mei 2010 @ 18:22:

Ik heb een keer de ovenwanten in de hengst gezet.





Eh, in de hens misschien?
Je hoeft niet altijd te geloven wat je denkt.
Alle reacties Link kopieren
quote:DarkRosePrincess schreef op 04 mei 2010 @ 18:50:

O jee, het wordt dus nog gênanter. Ik héb pannen met handvatten en dekselgrepen die niet heet worden. En dan toch mijn pannenlappen gebruiken en verbranden dus.Het is dat je schrijft dat je aardig thuis bent in de keuken, anders zou ik denken dat je een heel chaotische kok was, bezig met het een, terwijl je al denkt aan het andere. Ik zou zeggen gebruik je gewoon pannenlappen wat bewuster. Pak ze bewust op en leg ze bewust ook weer neer. Probeer ik te doen bij het afsluiten, het is zo'n automatisme, maar ik probeer bewust het slot om te draaien en dan hoef ik daarna meer te denken shit heb ik de deur wel op slot gedraaid? Ik heb trouwens mijn pannelap en ovenhandschoen (beiden enkelvoud) al meer dan 5 jaar.
Alle reacties Link kopieren
quote:Nijntje30 schreef op 04 mei 2010 @ 18:53:

Heb je wel brandmelders, blusdekens etc Jep, gelukkig wel. En brandzalf etc.
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
quote:borderwalk schreef op 04 mei 2010 @ 19:13:

[...]





Het is dat je schrijft dat je aardig thuis bent in de keuken, anders zou ik denken dat je een heel chaotische kok was, bezig met het een, terwijl je al denkt aan het andere. Ik zou zeggen gebruik je gewoon pannenlappen wat bewuster. Pak ze bewust op en leg ze bewust ook weer neer. Probeer ik te doen bij het afsluiten, het is zo'n automatisme, maar ik probeer bewust het slot om te draaien en dan hoef ik daarna meer te denken shit heb ik de deur wel op slot gedraaid? Ik heb trouwens mijn pannelap en ovenhandschoen (beiden enkelvoud) al meer dan 5 jaar.Ik ben kok... En ook toen ik nog leerde zette ik al dingen in de fik.
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
*gaat topic onder neus van Dalman wrijven*

Zie je nou wel, ZIE JE NOU WEL, ik ben echt niet de enige die de pannenlappen in de fik zet!

Alle reacties Link kopieren
Of op inductie gaan koken ?



(ik weet het: da's heel link om te zeggen tegen een echte kok )
Je hoeft niet altijd te geloven wat je denkt.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind je eigenlijk best wel hilarisch DarkRose
Alle reacties Link kopieren
Inductie, no way! Dan maar nieuwe pannenlappen.



AriMa, ik ben graag hilarisch
MILF in the making ;-)
Alle reacties Link kopieren
quote:DarkRosePrincess schreef op 04 mei 2010 @ 17:46:

Durf het bijna niet te zeggen, maar die siliconen dingen krijg ik dus ook kapot. Alleen die meuren veel erger als je ze rechtstreeks in de vlam laat hangen.



Hahah, ja ik heb hetzelfde problemen, heb ook regelmatig een vuurtje in mijn hand, schrik er totaal niet van.

Heb ook siliconendingen gehad, die kunnen ook verbranden hoor...

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven