Dierenbeul doodt kittens van Marktplaats

13-07-2013 10:23 59 berichten
Alle reacties Link kopieren
Dierenbeul doodt kittens van Marktplaats



AMSTERDAM -

De 45-jarige Arnold den H. wordt ervan verdacht zeker vijf jonge kittens te hebben gedood die hij kreeg via Marktplaats. Dat gaf hem een „goed gevoel”, weet het AD



De dierenbeul haalde zijn prooi via 'gratis af te halen'-advertenties op Marktplaats. Waren ze eenmaal in zijn Haagse huis, dan schopte hij de beestjes dood. De politie kwam hem op het spoor nadat Den H. een kittenaanbieder mailde en zijn moordneigingen beschreef. Agenten arresteerden hem maandag in zijn vervuilde huis: hij blijft zeker 2 weken vastzitten.

In Den H.'s woning lagen enkele dode kittens en één die meer dood dan levend leek. Dat poesje is naar de dierenarts gebracht en lijkt de wandaden van de Hagenaar te overleven. Den H. heeft bekend vijf diertjes uit frustratie te hebben omgebracht.





Arme kittens. Plaats het hier nog maar een keer voor het geval er forummers met kittens zijn die niet van deze praktijken af weten. Dit is wel extreem maar er wordt al jaren gewaarschuwd om kittens niet op MP te plaatsen.
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
Alle reacties Link kopieren
quote:Mylene_Valerie schreef op 13 juli 2013 @ 22:23:

Krantenartikel rond 17.00 uur.



78 puppies in de leeftijd van 4 tot 8 weken in een auto gevonden, als het goed is gehaald uit Tsechie en voor de illegale verkoop bedoelt in Belgie;



[img]http://www.telegraaf.nl/buitenland/arti ... vonden.jpg[/img]



Hier gaat mijn armhaar van overeind staan!

Ik weet wel als ik zulke lui ooit in mijn handen krijg, Ze moesten VELE hogere straffen voor zulke vieze ********** hebben!!
Weet wat je zegt, maar zeg niet alles wat je weet
Ik snap oprecht niet waarom je hier niets zou mogen zeggen over plofkippen of de bioindustrie. Alle dieren verdienen een goed leven, en geen enkel dier zou mishandeld moeten worden tot aan zijn/haar dood. Maar dat mag je dan niet zeggen want we hopen dat het topic niet die kant op gaat? Kom op zeg, beetje bewustwording kan toch wel
Dierenleed is het ergste wat er is, verafschuw mensen die dieren pijn doen, dieren zijn afhankelijk van de mens.
Alle reacties Link kopieren
Iones als je zo'n filmpje in je bezit hebt kun je er toch gewoon mee naar de politie ipv het op internet te delen?
Alle reacties Link kopieren
Dieren zijn alleen afhankelijk van de mens omdat men per se een kat of hond als huisdier wil.
Ik ben oveirgens ook voor het instellen van een huisdierexamen ofzo voor je een dier kunt aanschaffen. Filter je meteen wat idioten en mensen die denken dat het 'wel leuk is om eventjes een beestje te hebben ofzo' er tussen uit
quote:yellowlove2punt0 schreef op 15 juli 2013 @ 01:02:

Ik ben oveirgens ook voor het instellen van een huisdierexamen ofzo voor je een dier kunt aanschaffen. Filter je meteen wat idioten en mensen die denken dat het 'wel leuk is om eventjes een beestje te hebben ofzo' er tussen uitGoeie instelling ik zeg +1000
Alle reacties Link kopieren
quote:balharbour schreef op 13 juli 2013 @ 11:45:

Zet Arnold even voor de loop van mijn geweer, dan haal ik de trekker wel over...Opgeruimd staat netjes in dit geval. Als het aan onze maatschappij ligt laten ze hem na een taakstrafje weer vrij. Zulke psyco's kunnen doorslaan, dadelijk pikken ze een kind van de straat of doen ze iets anders, van mij mogen ze die ziekeling neerknallen.
Alle reacties Link kopieren
quote:596anoniem schreef op 15 juli 2013 @ 00:58:

Iones als je zo'n filmpje in je bezit hebt kun je er toch gewoon mee naar de politie ipv het op internet te delen?

En bij de politie zit altijd wel iemand die hem of haar herkent zoals op internet?

Lijkt mij toch echt minder waarschijnlijk.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven