Ergernissen in andermans huishouden

10-05-2016 19:59 1269 berichten
Hebben jullie dat ook? (Onbenullige) ergernissen in andermans huishouden, waar hij/zij niets of minder om lijkt te geven, maar waar jouw nekharen van overeind gaan staan?



Ik ben geen ster in het huishouden, mijn eigen huishouden is soms een huishouden van Jan Steen. Maar er zijn toch een aantal punten waar ik echt niet tegen kan.

- Theedoeken die niet vers meer ruiken of op de verwarming hebben gehangen

- Opgedroogde of rondslingerende schoonmaakdoekjes

- Glazen die ondersteboven in de kast staan (glas met water dat muf ruikt..)

- Vette handvatten, deurklinken of glazen
Alle reacties Link kopieren
quote:dianaf schreef op 12 mei 2016 @ 16:06:

[...]





Mijn ding is het gelukkig niet. Maar ik heb een vriendin die dus ook niet rustig even kan gaan zitten, dus die is ook altijd aan het opruimen en schoonmaken. Dus die tikt ook rustig elke dag 1,5 uur weg, verdeeld over voor het werk en na het werk, dat dan wel.



1.5h per dag vind ik ook vrij normaal. Je poetst en ruimt toch op wat je voor en na je werk gebruikt (keuken, badkamer)?

En dan woon ik klein met alleen mijn zoon. Die zelf de badkamer netjes achter laat...
I can keep my mouth shut, but you can read the subtitles on my face.
Alle reacties Link kopieren
quote:granny71 schreef op 12 mei 2016 @ 16:56:

[...]



Resultaat zie je pas als iets vies is.

Een schoon bad nog een keer schoon maken geeft echt geen resultaat.

Ramen eens het half jaar wassen, dát geeft pas resultaat.



Precies. Jij snapt het.

Zo heb je tenminste eer van je werk
All people have the right to stupidity. But some abuse the privilege.
Alle reacties Link kopieren
quote:PlayingTheAngel schreef op 12 mei 2016 @ 17:36:

[...]





Dat is een mythe. Oa ontkracht door de Mythbusters. Tandenborstels zijn zelf overigens wel vaak vies, omdat veel mensen nooit meer doen dan ze afspoelen. Schijnt beter te zijn om ze eens in de zoveel tijd schoon te maken met heet water en azijn.Of met de stoom reiniger werkt ook goed.
Alle reacties Link kopieren
quote:granny71 schreef op 12 mei 2016 @ 16:56:

[...]



Resultaat zie je pas als iets vies is.

Een schoon bad nog een keer schoon maken geeft echt geen resultaat.

Ramen eens het half jaar wassen, dát geeft pas resultaat.Ik ben zo blij met posts als deze
Tjezus, wat vals
quote:divadevil schreef op 12 mei 2016 @ 16:38:

[...]





Werklui ja helaas die komen met schoenen binnen. Ik houd er rekening mee om de dag ervoor niet te poetsen daarna stofzuig dweil ik alles en stof alles af. Als ze naar t toilet zijn gemaakt maak ik die ook schoon en de deurklinken.

Ja hier kan dat gewoon en dat doet iedereen ook lekker, vaak geven ze zelf al aan mn voeten ruiken niet fris kan ik even douchen, geen probleem geef ik ze wat zeep, washandje en een handdoek.Jij laat je bezoek serieus bij je douchen?
Alle reacties Link kopieren
De manier om de echte (obsessieve) poetser te herkennen: trek het zeepbakje van hun wasmachine eens open. (Vooropgesteld dat ze met poeder wassen).
I have neither the time nor the crayons to explain this to you.
Alle reacties Link kopieren
quote:MevrouwJack schreef op 12 mei 2016 @ 17:42:

[...]



Ik ben zo blij met posts als deze

Graag gedaan Jack.

Ik vermoed dat er vele zijn die er zo over denken maar het niet toegeven want ja, je moet werken(minstens 32 uur), een perfect schoon huis hebben, minstens 3 taken op de school van je kinderen hebben en er ook nog eens de hele dag uitzien als Doutzen Kroes.



Pas dan ben je goed bezig.
Alle reacties Link kopieren
quote:Vera8 schreef op 12 mei 2016 @ 18:06:

De manier om de echte (obsessieve) poetser te herkennen: trek het zeepbakje van hun wasmachine eens open. (Vooropgesteld dat ze met poeder wassen).

Mijn vloeibare wasmiddel gaat ook in het zeepbakje.

Niet goed zeker?
Wat zou ik graag het poetsgen hebben maar ik heb het niet. Ik vind het een noodzakelijk kwaad .
Alle reacties Link kopieren
quote:divadevil schreef op 12 mei 2016 @ 16:38:

[...]





Werklui ja helaas die komen met schoenen binnen. Ik houd er rekening mee om de dag ervoor niet te poetsen daarna stofzuig dweil ik alles en stof alles af. Als ze naar t toilet zijn gemaakt maak ik die ook schoon en de deurklinken.

Ja hier kan dat gewoon en dat doet iedereen ook lekker, vaak geven ze zelf al aan mn voeten ruiken niet fris kan ik even douchen, geen probleem geef ik ze wat zeep, washandje en een handdoek.En meteen ook schoonmaakdoekjes en allesreiniger + chloor om de boel daarna schoon te maken, of laat jij ze met hun frisse voeten alleen beneden zitten en ga jij eerst de badkamer poetsen voor ze koffie krijgen?
De waarheid is dat iedereen zomaar wat probeert
Alle reacties Link kopieren
quote:Vera8 schreef op 12 mei 2016 @ 18:06:

De manier om de echte (obsessieve) poetser te herkennen: trek het zeepbakje van hun wasmachine eens open. (Vooropgesteld dat ze met poeder wassen).Waarom? Ik ben geen enorme poetser, was met poeder, maar in mijn zeepbakje vind je niks.
Alle reacties Link kopieren
Het wasmachine bakje kun je toch gewoon schoonmaken? Kleine moeite.
quote:Vera8 schreef op 12 mei 2016 @ 18:06:

De manier om de echte (obsessieve) poetser te herkennen: trek het zeepbakje van hun wasmachine eens open. (Vooropgesteld dat ze met poeder wassen).Als je met Poeder wast blijft het bakje brandschoon, dus ik snap deze niet.
quote:Pretzel66 schreef op 12 mei 2016 @ 18:16:

Wat zou ik graag het poetsgen hebben maar ik heb het niet. Ik vind het een noodzakelijk kwaad .Bij mij duikt hij onverwacht op. Bijvoorbeeld vandaag terwijl ik kindloos was en de zon scheen. Kutgen.
Alle reacties Link kopieren
Ik kan veel hebben, maar toen mijn ex tijdens het koken boven de pan stond te roken was dat de grens
Disclaimer: ik heb een mannelijk brein.
Alle reacties Link kopieren
quote:MevrouwJack schreef op 12 mei 2016 @ 17:42:

[...]



Ik ben zo blij met posts als deze

Vanaf 22 mei "Smerige zaken" met Rob Geus.



Als je dat ziet zie je gelijk hoe schoon je eigen huis is.
Alle reacties Link kopieren
quote:Het-groepje schreef op 12 mei 2016 @ 18:40:

[...]





Bij mij duikt hij onverwacht op. Bijvoorbeeld vandaag terwijl ik kindloos was en de zon scheen. Kutgen.







(Bij mij zijn het niet de genen, maar de hormonen vandaag gelukkig nergens last van gehad )
verdwaald op het nieuwe forum
Alle reacties Link kopieren
quote:wyandotje schreef op 12 mei 2016 @ 18:35:

Het wasmachine bakje kun je toch gewoon schoonmaken? Kleine moeite.Ja, maar dat hoeft niet zo vaak met poeder. Daar blijft niks van achter.
Alle reacties Link kopieren
quote:MrsNiceGuy schreef op 12 mei 2016 @ 12:59:

[...]





Dierenliefhebbers kunnen blijkbaar niet begrijpen dat wij niet zo van hun schatjes houden. Ik vind het ook afschuwelijk. Dieren in huis, haren en kwijl overal... En die mensen zitten constant aan hun dier en gaan dan met ongewassen handen een stukje taart snijden.... Afschuwelijk. Dit soort situaties probeer ik zoveel mogelijk te vermijden, helaas lukt het niet altijd. Als ik mijn zoon verschoond had of zijn neusje geveegd, waste ik ook altijd mijn handen. Dat doe ik sowieso 100 x per dag en zeker voor ik iets van eten aanraak. Voor mezelf en mijn zoon en nog meer als er visite komt/is.



Maar als ik dit hier allemaal lees, ben ik zo blij met mijn schone en opgeruimde huis. En met mijn zoon die hierin erg op mij lijkt.



Getver...wat ik toch allemaal lees (ook in andere topics).En ik ben dan weer blij dat ik niet zo vies van vanalles ben. Ik snap dan ook niet dat je het fijn vindt dat je zoon ook zo 'schoon' is
Alle reacties Link kopieren
quote:divadevil schreef op 12 mei 2016 @ 13:33:

Ja en over dat prullenbakje ik woon alleen en heb het maandelijksbloed periode niet.

Moet ik dan een prullenbakje plaatsen om andermans tampons eruit te vissen walgelijk.

Draai het in een toilet papiertje. Was je handen raap het op loop naar de keuken of container pleur t weg.



Uh nooit gehoord van plastic zakje/afvalzakje?

Ik was laatst bij een vriendin logeren, ze had wel een prullenbakje maar dus zonder vuilniszakje, volgens haar geen probleem om mijn 'afval' daarin te gooien.. Dat vond ik toch niet zo fris.. Voor haar dan
quote:granny71 schreef op 12 mei 2016 @ 16:01:

[...]



Ik snap werkelijk waar niet hoe jij ooit een gastouder geweest kan zijn.



Goed dat je daarmee gestopt bent want je ben echt neurotisch met sommige dingen bezig.

Nou, ik heb ze ook bij me hoor. M.n. met dagjes weg of vakantie. Sommige wcs zijn zo smerig. Zelf kan ik nog wel hangen, maar mijn kinderen lukt dat nog niet. En die zitten ook nog vaak met de handen aan de bril.Zo vreemd vind ik het niet en wij zijn echt niet van de mega poets thuis.

De doekjes heb ik thuis ook op het toilet liggen voor als iemand knoeit op de bril of voor bezoek dat vies is van wat dan ook te delen met kinderen.
Alle reacties Link kopieren
quote:granny71 schreef op 12 mei 2016 @ 18:50:

[...]



Vanaf 22 mei "Smerige zaken" met Rob Geus.



Als je dat ziet zie je gelijk hoe schoon je eigen huis is.
Tjezus, wat vals
Alle reacties Link kopieren
quote:iris1969 schreef op 12 mei 2016 @ 15:18:

Weet je wat ik me afvraag bij mensen die alles onhygiënisch vinden? Waar zijn ze nu zo bang voor? Zijn ze bang om ziek te worden of is het gewoon het idee? Ik doe al die dingen die onhygiënisch worden gevonden namelijk gewoon en ik krijg daar niets van.



Je weet toch dat je de hele dag met bacteriën te maken krijgt? Zeker als je geld aanpakt dat door duizenden ongewassen handen is gegaan.



Hebben deze mensen de hele dag zo'n desinfecterend flesje in hun tas zitten, zodat ze na alles hun handen kunnen wassen?



Oprechte vragen, geen afzeiken (no pun intented )



Dat vraag ik me dus ook af.



Ik ken wel van die mensen met zo'n desinfecterend flesje op zak. En als ze die grbruikt hebben krijg ik de vraag 'wil je ook wat?' uuuh neh
Alle reacties Link kopieren
quote:granny71 schreef op 12 mei 2016 @ 16:02:

[...]



Ik heb liever dat mijn kinderen wat bacteriën binnen krijgen dan die chemische zooi.

Veel gezonder voor ze.Juist! Dankjewel
quote:nlies schreef op 12 mei 2016 @ 18:16:

[...]





En meteen ook schoonmaakdoekjes en allesreiniger + chloor om de boel daarna schoon te maken, of laat jij ze met hun frisse voeten alleen beneden zitten en ga jij eerst de badkamer poetsen voor ze koffie krijgen?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven