Handscanner
woensdag 3 juni 2020 om 22:43
Daar gaat het toch niet omhippie_meisje schreef: ↑03-06-2020 22:27WoW, wat maakt het in vredesnaam uit hoe je je producten scant...![]()
woensdag 3 juni 2020 om 22:45
Ja!
Ik vond het namelijk omslachtig om de scanner steeds uit de houder te halen. Maar ik blijk scannen met de hand veel sneller te doen dan scannen in de houder. Dus het was toch niet zo omslachtig bij nader inzien.
En iedereen moet natuurlijk gewoon mogen scannen zoals ze zelf willen scannen. Maar TO vindt er blijkbaar iets van dus ik heb me even aangepast aan de toon van het topic.
woensdag 3 juni 2020 om 22:46
woensdag 3 juni 2020 om 22:49
Als je de scanner in de houder laat, hoe staan jullie er dan omheen? Ik heb het idee dat je dan recht achter de kar moet staan.
Lijkt mij juist onpraktisch om telkens terug te moeten lopen naar achter de kar. Ik sta er meestal naast/voor/omheen. En dan is het efficiënter om op je plek te blijven staan en de scanner te pakken.
Lijkt mij juist onpraktisch om telkens terug te moeten lopen naar achter de kar. Ik sta er meestal naast/voor/omheen. En dan is het efficiënter om op je plek te blijven staan en de scanner te pakken.
woensdag 3 juni 2020 om 22:53
Als de streepjescode op het schap zit, dan kan het sowieso niet anders.Liebeskind² schreef: ↑03-06-2020 22:51Ik zie niet hoe ik moet scannen zonder de scanner vast te houden.
woensdag 3 juni 2020 om 22:58
Met de sportscholen dicht nog niet eens zo’n gek idee!
woensdag 3 juni 2020 om 22:59
Eerst goed richten en dan op het knopje drukken.
woensdag 3 juni 2020 om 23:02
Grappig om te lezen. Ik sta de hele tijd gewoon achter mijn kar. Ook toen ik geen scanner gebruikte nog.Maktub schreef: ↑03-06-2020 22:49Als je de scanner in de houder laat, hoe staan jullie er dan omheen? Ik heb het idee dat je dan recht achter de kar moet staan.
Lijkt mij juist onpraktisch om telkens terug te moeten lopen naar achter de kar. Ik sta er meestal naast/voor/omheen. En dan is het efficiënter om op je plek te blijven staan en de scanner te pakken.
Wat is voordeel van ernaast staan?
woensdag 3 juni 2020 om 23:05
Dat je niet de rest van het schap blokkeert met je kar? Stel ik sta voor het schap met zoet beleg. Als ik achter de kar blijf staan om de hagel te kiezen, staat mijn kar voor de pindakaas en de chocopasta. Iemand anders moet daar dan op wachten. Zet ik mijn kar achter me, kan iedereen er nog bij.
woensdag 3 juni 2020 om 23:10
jazekerenof schreef: ↑03-06-2020 23:06En ik ben ook niet zo groot dat ik vanachter mijn kar bij de voorkant kan. Dan ligt de melk op de voorgesneden sla.
Ik vind het over de stang heenhangen ook niet prettig, ondanks dat ik er lang genoeg voor ben. Gooi mijn boodschappen niet achteloos in de tas, zul je net zien dat ik de avocado ofzo plet dus ik sta ook naast de kar.
wij slapen nooit.
donderdag 4 juni 2020 om 07:31
Sommige mensen plempen hun kar neer en gaan dan weg en dan kun je er niet langs. Ik vind het handiger om gewoon bij de kar te blijven. Maar er zijn gelukkig ook mensen die hem netjes wegzetten.
donderdag 4 juni 2020 om 08:46
Ik ook, want dan kan ik spullen makkelijker in mijn tas doen en scannen met de hand gaat soepeler. Als ik het product voor de scanner moet houden, is het gewoon meer pielen om hem goed te krijgen. Een handscanner kantel je toch net iets makkelijker dan een 2-liter pak melk. Op het knopje 'eentje meer' drukken kost ook meer tijd dan gewoon 6 producten achter elkaar scannen. Scanner gaat in zijn houder als ik loop of iets uit het schap moet halen, dan hoef ik er niet naar te zoeken.
Als klagen telde als werk, dan had mijn ex zich ook moeiteloos een Mercedes kunnen veroorloven.
donderdag 4 juni 2020 om 10:37
Je moet toch ook die knop van de handscanner indrukken ? Dan haal ik hem er ook net zo makkelijk gelijk uit.
Ik had van de week een verpakking met 6 flessen cola van 2 liter met de barcode onderop. Best lastig scannen wanneer de scanner nog in de houder zit, het is wel 12 kilo.
Ik had van de week een verpakking met 6 flessen cola van 2 liter met de barcode onderop. Best lastig scannen wanneer de scanner nog in de houder zit, het is wel 12 kilo.
Niet geschoten is altijd mis
