Hond op 3pootjes

16-08-2013 21:44 7 berichten
Alle reacties Link kopieren
Vraagje,

Onze oppas-hond, een maltezer leeuwtje loopt sinds begin van de middag op 3 pootjes. hij heeft last van zijn li-achterpoot.

we hebben al gekeken naar de nageltjes, voetenbed, etc. hij geeft geen kick, ook geen wondjes ofzo, maar toch loopt hij niet op zijn li-achterpoot.

Hij blaft nog wel en een korte wandeling zit er ook wel in, maar wat kan het zijn?
Even overleggen met baasje over een consult bij de dierenarts?
Alle reacties Link kopieren
Spiertje verrek, groeipijn.

Kan van alles zijn
Er wordt hier meer gezogen dan in de gemiddelde pornofilm.
Als een hondje opeens op 3 poten loopt, dan is er iets aan de hand. Ze doen dat nooit zomaar. Als je zo op het oog niets kunt zien, dan is het raadzaam om de dierenarts te bellen. Honden geven pijn namelijk slecht aan, waardoor het aanraken wel degelijk pijn kan doen zonder dat je dat aan de hond kunt zien. De oorzaak kan van alles zijn, variërend van wat irritatie tot ernstige ziektes. Even overleggen met de dierenarts en zo nodig langsgaan is dus wel zo verstandig.
Alle reacties Link kopieren
misschien verrekte pees (torn liggament) ofzo. even langs da. maar meestal gaat dat met rust ook over. sterkte
Patella losgeschoten?
Alle reacties Link kopieren
Wat dat kan zijn..van alles. Als je kind een zere voet heeft, dan weet een ander toch ook niet zomaar waar dat van komt? Waarom zouden onbekenden op een forum dat dan wel over een hond moeten weten?



Waarom ga je niet gewoon naar de dierenarts?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven