Strak naar gezellig

22-11-2011 16:36 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Mijn huis is nogal strak, maar wil er wat meer sfeer in brengen.

Alleen zou niet weten hoe ik moet beginnen.

Mijn vraag: hoe maak ik het gezellig?
Alle reacties Link kopieren
Eh... planten (liefst bloeiende), kaarsen, foto's en kussentjes op de bank?
Alle reacties Link kopieren
Alleen die kussentjes op de bank hè, niet de planten, kaarsen en foto's...
Alle reacties Link kopieren
Planten, wat meer kleur in de vorm van accecoires kussentjes ed.

Maar de vraag is natuurlijk wat versta JIJ onder gezellig? sommige mensen vinden strak juist heel gezellig dat is natuurlijk erg persoonlijk.
Als het niet kan zoals het moet
dan moet het maar zoals het kan !
Alle reacties Link kopieren
Planten, wat meer kleur in de vorm van accecoires kussentjes ed.

Maar de vraag is natuurlijk wat versta JIJ onder gezellig? sommige mensen vinden strak juist heel gezellig dat is natuurlijk erg persoonlijk.
Als het niet kan zoals het moet
dan moet het maar zoals het kan !
Alle reacties Link kopieren
Mooie lampen met warm licht

Kaarsen

Iets leuks en vrolijks aan de muur

Een paar grote planten of vaas met mooie (nep)bloemen

Een gezellig rommelig huisdier (hihihi)



Ik heb ook een strak interieur.Of in ieder geval strakke meubels en kunst.Toch ziet het er bij mij erg gezellig uit. Door goede verlichting en wat persoonlijke troepjes maak je het al snel gezellig
Alle reacties Link kopieren
Een vloerkleed, goede verlichting en iets persoonlijks (foto's, erfstuk o.i.d.)
Alle reacties Link kopieren
quote:yezka schreef op 22 november 2011 @ 16:44:

Alleen die kussentjes op de bank hè, niet de planten, kaarsen en foto's...
Alle reacties Link kopieren
Accesoires die niet perse bij elkaar passen!
Niet teveel opruimen Verder sluit ik me aan bij de vorige spreeksters.
Boeken, sfeerlicht, vloerkleed, een bar in de woonkamer?
Alle reacties Link kopieren
Kaarsen, kleine sfeerlampjes, bloemen?
Alle reacties Link kopieren
Een mooie (donkere) houten vloer staat ook altijd anders als een lapje zeil. Verder kan goede verlichting echt heel veel doen.
Heb je gordijnen? Luxe stoffen (weelderige gordijnen, mooie kussens, goed kleed) kunnen veel doen voor een warmer interieur, zonder dat ze direct het strakke beeld verstoren.



En inderdaad goede verlichting!
Alle reacties Link kopieren
[quote][message=10517421,noline]Fleuriefleur schreef op 22 Een gezellig rommelig huisdier (hihihi)



Alle reacties Link kopieren
Ik vind troepjes helemaal niet gezellig overkomen.



Verdere tips zijn al gegeven. Weet niet of je een leren bank hebt? Een dekentje van nep bont (of een andere zachte stof) geeft het dan ineens een veel zachtere uitstraling.
Alle reacties Link kopieren
Bedankt voor de adviezen!



Ik heb een stoffen donkergrijze bank met daarachter een witte muur de muur aan de overkant is lichtgrijs.

Ik heb geen kussens op de bank liggen omdat mijn hond ze kapot vreet. Hetzelfde geldt voor een kleed op de vloer. Haha, ik ben het haar aan het af leren.

Mijn meubelen zijn van massief noten hout en de eetkamer stoelen zijn van wit leer. Een grote witte buffetkast. Ik heb blauwe accessories. Een grote spiegel tegen de muur en een foto;s aan de wand. Ook planten heb ik al! Ik heb een donkere v groef laminaat in de woonkamer. Misschien dat ik toch een kleed en kussens moet gaan kopen. Staat wat gezelliger!
Alle reacties Link kopieren
grote planten of van die grote stronken hout in een grote glazen robuuste vaas
Alle reacties Link kopieren
ons huis is ook strak ingericht en heb een hele grote muurschildering (erg groot) naar een portret van Herman Brood, en dit laten doen, erg apart
Alle reacties Link kopieren
Grijs, wit en blauw zijn hele koele kleuren in je interieur. Misschien moet je de blauwe accessoires eens veranderen voor een ander kleurtje (aubergine paars, olijf groen, bordeaux rood...???) Ook die licht grijze muur tegenover je bank kan misschien wel een gezelligere kleur gebruiken. Er is tegenwoordig ook veel mooi behang (vooral in speciaal zaken) hiermee hoef je vaak niet eens veel 'kleur' te kiezen om een beetje meer sfeer in de ruimte te brengen.



Succes!!
Alle reacties Link kopieren
Je huis klinkt niet direct ongezellig, maar wel wat koud door de kleuren die je noemt. Het veranderen van accesoires in je huis kan al wat verandering teweegbrengen, bijvoorbeeld de kleur daarvan. Je zou kunnen kiezen voor een warmere kleur.



Verder kun je ook veel met mooie vazen op je vensterbank, lijstjes aan de muur, je eetkamertafel met kleine vaasjes bekleden. Kijk eens op de site van Ikea en VT wonen voor wat inspiratie.



Betreffende je hond, is die vaak buiten, of altijd bij jou binnen? Anders zou je kunnen kiezen voor een mooie kist waarin je een plaid en kussens doet die je snel opgooit bij bezoek of als je zelf even wilt relaxen.
Alle reacties Link kopieren
Daar zat ik ook al aan te denken, om mijn huis een andere kleur te verven. (Moet alleen me vriend overhalen) Ik kan misschien eerst een stukje muur dat wit is een andere warme kleur verven, wat wel bij licht grijs past. Mijn huis straalt rust uit, maar een beetje té. Als ik bv ergens bij een woonwinkel ben vind ik alles mooi, maar weet niet goed of het in mijn huis past. Ik denk dat ik eerst alle accesoires weg haal en dan gewoon ga kijken wat er ook past in het huis.
Alle reacties Link kopieren
Een bontplaid op de bank plus wat kussentjes in verschillende tinten (wel dezelfde kleur) Als je er de ruimte voor hebt 2 grote (80x80) kussen op de grond.

Op de eettafel een groot dienblad met kaarsen en frutsels, ook alles weer in verschillende tinten van dezelfde kleur.
Alle reacties Link kopieren
Ik denk dat ik de muur een oudroze kleur zou geven. Dan niet tegen roodroze aan maar tegen grijsroze aan. Blauw uit de kamer halen. Wat gekleurde spullen kopen zoals kaarsen, gekleurde plantenpotten ed. Mooie sfeerverlichting. Ik zag laatst op tv gekleurde vitrage...erg gaaf. Kan je ook ophamgen in oudroze kleur.
Alle reacties Link kopieren
Als je je vriend moet overhalen om de muur uberhaubt te mogen verven, lijkt me oudroze niet de juiste kleur

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven