Wat te doen met Pasen?

26-03-2013 10:52 28 berichten
Alle reacties Link kopieren
Tot mijn verbazing (ik leef nogal in een luchtbel de laatste tijd) is het eind deze week al Pasen. Dat betekent dat ik opeens drie dagen extra vrij ben (op witte donderdag blijkbaar ook). En het klinkt gek, maar daar heb ik eigenlijk helemaal geen zin in. Ik heb namelijk geen idee wat ik met al die vrije tijd moet doen.



Naar familie kan ik niet, die wonen te ver weg. Vrienden zitten allemaal bij hun familie of gaan wat doen met hun partner. Plekken waar ik anders heen zou gaan (winkels, sportschool musea) zijn dicht. Het ziet ernaar uit dat het net zo koud wordt als vandaag, dus lekker de natuur in is ook niet echt een optie. Komt nog bij dat ik me rot voel omdat ik een verkoudheid heb die maar niet weg wil, en gedoe heb op mijn werk.



Iemand een suggestie? Ik kan op zich wel een break gebruiken, alleen word ik niet gelukkig van de hele dag in mijn bed liggen. Zijn er meer mensen die geen brunches of familievisites gepland hebben staan, en wat doen jullie dit weekend?
Sauna?
Zijn musea dicht? Dat is balen.



En lekker naar de bioscoop?





Of een serie-op-DVD marathon houden?
Alle IKEA's zijn ook open, behalve op 1e Paasdag.
Alle reacties Link kopieren
Ga naar een paasvuur!

Lees een boek, ga iets nieuws leren zoals breien, haken, een taal, schilderen of timmeren.

Kijk 10 afleveringen van een leuke serie enz enz

Probeer eens gewoon die dagen jezelf te vermaken ipv anderen te zien.
Voorjaarsschoonmaak?
Gut, is het weer zover? Dat is precies genoeg tijd om het huis helemaal overhoop te trekken en schoon te maken. 2 boeken te lezen. Schoonheidsspecialiste, winkelen, bioscoop, boekhouding reorganiseren, bellen met vrienden, vakantie uitzoeken, uitslapen, dronken worden, taart bakken, foto's reoganiseren enz.
Belastingaangifte...
Alle reacties Link kopieren
Sportscholen dicht op witte donderdag?

Waar woon jij dan. Hier is alles gewoon open.



Musea zijn ook gewoon open met de paasdagen.

Juist voor de toeristen.
Alle reacties Link kopieren
quote:SeptemberGirl schreef op 26 maart 2013 @ 10:57:

Belastingaangifte...

He gadver, zo wanhopig ben ik nou ook weer niet .



Goede tips verder. Even kijken of er wat leuks draait in de bioscoop.
En misschien even last minute 2 / 3 dagen naar een leuke stad in Belgie of Duitsland?
quote:Liquorice schreef op 26 maart 2013 @ 10:59:

[...]



He gadver, zo wanhopig ben ik nou ook weer niet .



Ik ben er nu gelukkig vanaf, ik heb er altijd zo'n hekel aan, alles bij elkaar scharrelen en uitzoeken en inloggen en pfff... Maar ze hebben 'm voor 1 april binnen!
Alle reacties Link kopieren
Musea zijn toch niet dicht... En donderdag, vrijdag en zaterdag is echt alles gewoon open. Ik weet niet waarom jij donderdag vrij bent (woon je in nl?) maar de meeste mensen niet dus dat is een ideale dag om ergens naar toe te gaan waar het anders te druk is, zoals musea, sauna, winkelen. Alleen zondag is veel dicht, dus ga dan lekker je belastingaangifte doen. Zaterdag is de bibliotheek gewoon open, haal dan wat boeken voor maandag.
Alle reacties Link kopieren
Ik wilde net zeggen, musea zijn echt niet dicht met Pasen hoor. Ga lekker een dagje naar Amsterdam, pak 2 musea mee (FOAM bijvoorbeeld, en EYE, of whatever je leuk vindt) neem een goed boek mee en trakteer jezelf op een etentje. Frenzi bij het Waterlooplein is bijvoorbeeld een heerlijk relaxed tentje met goed eten en niet duur.
Alle reacties Link kopieren
quote:sugarmiss schreef op 26 maart 2013 @ 10:58:

Sportscholen dicht op witte donderdag?

Waar woon jij dan. Hier is alles gewoon open.



Musea zijn ook gewoon open met de paasdagen.

Juist voor de toeristen.Sportschool is donderdag wel open zie ik nu. Je hebt gelijk.
Alle reacties Link kopieren
Oke, mijn werkplek heeft blijkbaar enthousiast besloten iedereen een vakantie op te dringen, maar wat googelen leert me dat er inderdaad vrij veel open is. Vroeger zat ik altijd bij mijn ouders rond deze tijd en dan deden we meestal helemaal niks, dus ik verkeerde in de veronderstelling dat het hele land dan plat ligt. Niet dus. Gelukkig.



Ik zie vooral op tegen het alleen zijn, denk ik. Kan ik normaal gesproken prima tegen maar nu bevalt het vooruitzicht om een paar dagen niemand te zien me helemaal niet.
Meid, donderdag en vrijdag is alles toch gewoon open? Net als zaterdag en maandag? Ik ben in ieder geval alleen maandag vrij en de supermarkt is hier open, net als Ikea, veel bouwmarkten, bioscopen, sauna's.



Geef iets in je huis een frisse lik verf, dat werkt bij mij altijd zeer therapeutisch.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind het eigenlijk wel bijzonder dat al je vrienden bij familie zitten. Alle paasdagen? Wij hebben alleen 1e paasdag wat, andere dagen zijn vrij om met vrienden af te spreken. Heb je dat met hun gecheked of is dat ook een aanname?
Alle reacties Link kopieren
Ken je geen andere buitenlanders van je werk die ook geen familie in de de buurt hebben? Dan orgeniseer je zelf een paarbrunch voor alle anderen zonder familie. Heb ik eens met kerst gedaan, de beste kerst ooit.

Bovendien heb je nu tijd voor alle klusjes in huis die anders blijven liggen.
Alle reacties Link kopieren
Ik zal eens rondvragen. Volgens mij gaat iedereen naar familie of een paar dagen op vakantie. Maar het kan dat ik iemand over het hoofd heb gezien.



Wel raar, normaal gesproken vind ik alleen zijn heerlijk en kan ik me prima vermaken. Nu vind ik alleen al het idee dat ik zelf moet bedenken wat ik 5 dagen lang ga doen doodvermoeiend.
Alle reacties Link kopieren
Wat ik zou doen (maar ik moet gewoon alle 4 de dagen werken )

1 dag hardlopen, douchen, film-marathon en friet halen

1 dag sauna

1 dag shoppen, lekker lunchen ergens

1 dag schoonmaken / nuttige dingen doen (belastingaangifte, facturen maken, kledingkast eindelijk opruimen etc)
Als je zo lang vrij hebt heb je juist toch tijd om naar familie af te reizen?
Alle reacties Link kopieren
Heb je een beetje budget? Dan zou ik mezelf trakteren op een paar dagen weg. Lekker hotel, wat wandelen, roomservice bestellen, zwemmen, in bad liggen, films kijken op bed.
Alle reacties Link kopieren
quote:SeptemberGirl schreef op 26 maart 2013 @ 11:00:

En misschien even last minute 2 / 3 dagen naar een leuke stad in Belgie of Duitsland?Moet je wel even rekening ermee houden dat in Duitsland wel vrijwel alles dicht is op vrijdag, zondag en maandag...
Alle reacties Link kopieren
Donderdag en vrijdag is alles open! Ik zou dus sowieso een dagje gaan shoppen.

Maandag is alles dicht, dan zou je een relax dagje kunnen doen waarin je een filmmarathon houdt met feelgood-movies/chickflicks en wat lekkers erbij.

Het is inderdaad wel koud maar als je je goed inpakt (muts op, handschoenen aan, panty onder je broek etc.) dan kan een wandeling in het bos (o.i.d. weet niet waar je woont) heerlijk zijn.

Verder weet ik niet of je van koken houdt (ik namelijk wel), maar je zou ook leuk kunnen experimenteren in de keuken: bijvoorbeeld een recept maken waar wat tijd in gaat zitten of een taart/muffins/koekjes bakken.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven