Wat zijn jullie kleine ergernisjes?

12-06-2009 09:50 297 berichten
Alle reacties Link kopieren
Kennen jullie dat? Van die kleine dingen waar je je aan ergert, maar die eigenlijk niet groot genoeg zijn om je iets van aan te trekken of zeker niet om ze je dag te laten vergallen.

Vanmorgen ook weer: net een beschuitje gesmeerd, hagelslag erop. Je neemt een hap en '*krak* beschuit doormidden. Hagelslag over de tafel...



Wat zijn jullie kleine ergernisjes?
quote:calvijn1 schreef op 09 juli 2009 @ 17:25:

[...]





Nee hoor, niet perse

Parkeerwachten hier in Rotterdam schrijven voor iedere in hun ogen fout geparkeerde auto een bonIk had het over de politie niet over parkeerwachten.
DAT DE CAPSLOKTOETS OP MIJN LAPTOP TWEE KEER ZO GROOT IS ALS DE SHIFTTOETS ERONDER, ZODAT IK DE HELE TIJD DINGEN TWEE KEER MOET TYPEN. verdorie.
Alle reacties Link kopieren
-Dat de supermarkten bij ons geen uitrolband meer hebben waardoor je alles rechtstreeks vanaf de scanner je kar in moet gooien, anders ben je te laat. Lang leve AH, die hebben nog wel een uitrolband!



-Dat er op het bankje voor het bloedprikken/urine inleveren bij de dokter om 8 uur, als ik haast heb omdat ik door het bloedprikken al bijna te laat kom op mijn werk, altijd minstens een handvol 65-plussers zit te wachten. Mensen laat dit tijdstip aub voor de werkende medemens en kom zelf op een ander moment van de (vrije!) dag!
Alle reacties Link kopieren
quote:Heyjij schreef op 08 juli 2009 @ 19:48:

moeders die hun kinderen op de stoep laten fietsen, omdat dat veiliger is. Ja voor hun!



Mag ik je er op wijzen dat een fietsend kind tot 12 jaar wettelijk gezien wordt als een spelend kind, dus dat dat kind gewoon op de stoep MAG fietsen?
Alle reacties Link kopieren
In een drukke supermarkt, in een drukke rij staan met mijn meerlingwagen en dan een opmerking krijgen van een bejaarde vent achter mij, hij zei.......je kan met je wagen langs de lege kassa lopen en daar vast neerzetten, want je houdt de rij op!



Mijn wagen is iets langer dan een boodschappenkar, maar heb er net zoveel recht om er te staan! Ik werd spontaan agressief en duurde ook even eer ik het gevoel kwijt was . Ik kon mij wel inhouden, ik heb alleen JAMMER DAN! gezegd en ben blijven staan in de rij.



Groetjes Herfstvogel
mijn mond valt open van verbazing!!! vivafeelfree : oudere mensen moeten wachten met bloedprikken tot de werkenden geweest zijn????????????????????? Ik geloof mijn oren bijna niet. Net als dat van die senioren die vroeg de krant halen, dat mag ook niet omdat de werkende mensen er dan door moeten? Ik heb ook eens gelezen dat ze ook geen boodschappen mogen doen om 18.00 vanwege werkende mensen???????? TE bizarvoor woorden echt waar
Alle reacties Link kopieren
Ik erger me ontzettend aan die Gooische kinderstemmetjes in de Danoontje reclame, zo overdreven.
There's nothing fair in this world,there's nothing sure in this world,there is nothing pure,so you better look for something left in this world.
quote:pipootje schreef op 19 juli 2009 @ 16:22:

mijn mond valt open van verbazing!!! vivafeelfree : oudere mensen moeten wachten met bloedprikken tot de werkenden geweest zijn????????????????????? Ik geloof mijn oren bijna niet. Net als dat van die senioren die vroeg de krant halen, dat mag ook niet omdat de werkende mensen er dan door moeten? Ik heb ook eens gelezen dat ze ook geen boodschappen mogen doen om 18.00 vanwege werkende mensen???????? TE bizarvoor woorden echt waarIk vind dat ook niet raar. Sterker nog, mijn oma is het hier zelfs mee eens. Mijn oma reist om die reden ook nooit in de spits met het OV. Ze vind namelijk dat zij best op een ander tijdstip boodschapen kan halen. En daar ben ik het mee eens!
Ik erger me aan poep op de stoep. Echt midden op de stoep zie ik soms keutels liggen. Duw dat even de bosjes in als je al te lui bent om het op te ruimen!



Ook erger ik me aan kassamensen die je brood zo ruw over de scanner halen dat het helemaal gedeukt is. Daar zeg ik trouwens wel vaak wat van. Hoeze miereneuker haha!



Soms heeft Bas vd Heijden van die aanbiedingen waar ik voor om wil rijden (bijv 3 pizza's voor 5 euro)

En dan erger ik me als die aanbieding dan op is.
Alle reacties Link kopieren
Ook in de categorie reclames:

Die reclame van Wuzzy (of hoe heet dat groene rotbeest) om kinderen spelenderwijs andere talen te leren. De manier waarop één van die koters 'molto bene' zegt. Bleh.
suikervrij wat een onzin, alsof iedereen op dezelfde tijd werkt? Ide winkels zijn notabene tot 20.00 of 22.00 open, tijd genoeg toch/ bovendien werkt niet iedereen van 9 tot 5 !

Als zo iemand nou niet op een ander tijdstip kan, omdat ze met haar werkende dochter mee moet rijden? wat voor last heb je van die mensen trouwens. Doe niet of het normaal is om je daar aan te storen want dat is het namelijk niet.
Alle reacties Link kopieren
Pipootje, het topic gaat over kleine ergernisjes toch? Nou, dat is de mijne.

Als zo iemand niet op een ander tijdstip kan is het een ander verhaal, maar ik weet uit ervaring dat die ouderen meestal makkelijk ook op een ander tijdstip kunnen. Maar niet willen.

En ik weet dat ook de spreekuurassistentes er wel eens over klagen, want om 8 uur zit het ramvol (met de werkenden én de oudjes), terwijl er dan om 10 uur niks meer te doen is.



En nee, niet iedereen werkt op dezelfde tijd. Maar de meeste mensen toch wel ongeveer tijdens kantooruren waardoor het bloedprikken alleen vóór het werk kan.



Ik heb veel affiniteit met ouderen trouwens hoor, ik werk ermee, maar daardoor weet ik ook (juist) dat sommige ouderen dit soort hinderlijke trekjes hebben, net zoals sommige ouderen het normaal vinden om bijvoorbeeld voor te kruipen als er een jonger iemand voor ze staat. In ieder geval heb ik me heilig voorgenomen dat ik dat zelf later níet zal doen.



Ander klein ergernisje: die "nieuwerwetse" sluitingen van melkpakken. Als ik ze opentrek, gaat er steevast iets over de rand.
Alle reacties Link kopieren
Als ik bij de bouwmarkt sierlijstjes koop, en er zit op beide kanten een prijssticker die er bijna niet af gaat. Of er zit er maar eentje op, maar dan wel op de 'mooie' kant geplakt. Helemaal irritant is het dat ik daar vaak pas achter kom als ik ze al aan het schilderen ben.



Oja, en electrisch gereedschap in bijbehorende koffer. Dat ding is vaak zo krap bemeten dat ik met geen mogelijkheid het snoer er fatsoenlijk in krijg.



En met de tuinslang heb ik ook steevast ruzie.
Ik vind hier dingen van.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb een hekel aan al die haren die tijdens het kammen en vooral tijdens het föhnen loslaten en in de rondte stuiven. Alle haren groeien overigens terug, dat wel.
Alle reacties Link kopieren
En waar ik een echt klere klere hekel aan heb dat zijn taxuskevers en hun larven.
Alle reacties Link kopieren
Als iemand voor me voeten loopt (bejaarden zijn zo iel en klein en toch nemen ze t hele pad in beslag)



als je op een barkruk zit en mannen wurmen zich met hun kruis langs je knie (het klinkt belachelijk maar het gebeurd elke keer in de kroeg en het voelt walgelijk)



leidinggevenden die kicken op het machtsgevoel



Als iemand hard ademt door zijn neus



Als de bus te vroeg is gekomen en je dan een half uur moet wachten op de volgende.



Me stoten aan vanalles



Mijn kleine aanrecht, dus alles valt en breekt etc.
Alle reacties Link kopieren
...als mensen 'me' zeggen als het 'mijn' moet zijn.
Alle reacties Link kopieren
Als ik in de winkel kom om de aanbiedingen en ze zijn op.



Als ik in de auto een paar fietsers wil passeren en ze gaan niet opzij.



Als ik aan school sta en ik moet weer dat zelfde verhaal van die dezelfde moeder over hetzelfde geweldige kind aanhoren.



Als ik met mooi weer met visite buiten in de tuin zit en mijn buurman vind het op dat moment nodig om de klimop in de schutting te gaan staan vlechten zodat ie alles kan horen wat we zeggen, dus dat we dan maar terug naar binnen gaan.

(oke ik beken, da's een grote ergernis)
Alle reacties Link kopieren
ik erger me dood als iemand zit te smakken in mijn oor!!
ja dat ken ik Sabeltand; van de week die kortingsstickers gebruikt die in de bus lagen. jammer alleen dat je de lijm er met geen moglijkheid meer af krijgt. Zou dat ontmoedigingsbeleid zijn?
Alle reacties Link kopieren
quote:suikervrij schreef op 19 juli 2009 @ 18:31:

[...]





Ik vind dat ook niet raar. Sterker nog, mijn oma is het hier zelfs mee eens. Mijn oma reist om die reden ook nooit in de spits met het OV. Ze vind namelijk dat zij best op een ander tijdstip boodschapen kan halen. En daar ben ik het mee eens!



Het maakt natuurlijk wel uit dat oma het er zelf mee eens is. Haar keuze.

Mijn mening? Beetje geduldiger met zn allen. Een minuutje extra in de rij is echt zo erg niet, zo lang iedereen maar netjes en beleefd blijft. Waarom moet iedereen altijd haast hebben? Je bent toch net zo opgefokt als je jezelf maakt?
Alle reacties Link kopieren
Donderbeestjes!
Alle reacties Link kopieren
quote:Amygdala schreef op 22 juli 2009 @ 13:52:

[...]





Het maakt natuurlijk wel uit dat oma het er zelf mee eens is. Haar keuze.

Mijn mening? Beetje geduldiger met zn allen. Een minuutje extra in de rij is echt zo erg niet, zo lang iedereen maar netjes en beleefd blijft. Waarom moet iedereen altijd haast hebben? Je bent toch net zo opgefokt als je jezelf maakt?



Mijn oorspronkelijke post ging niet over boodschappen doen, maar over bloedprikken bij de dokter. Ik ben nooit opgefokt, maar dan kom ik te laat op mijn werk omdat juist al die oudjes zonder verplichtingen op dát moment komen.

Bij de boodschappen maakt het mij niet uit, ik vind het altijd wel prettig om in de rij staan te dromen
Alle reacties Link kopieren
quote:Goldielocks schreef op 22 juli 2009 @ 17:10:

Donderbeestjes! Wat zijn dat???
Alle reacties Link kopieren
quote:VIVAfeelfree schreef op 22 juli 2009 @ 17:21:

[...]



Wat zijn dat???Meen je dat nou?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven