Jubelei!! #25

07-12-2011 16:11 2631 berichten
Alle reacties Link kopieren




Naam DatumBijz.DuvelD: 07/09/09

86 cm / 12,5kg

22/9 CBS: 23/09/11 4970 gr en 53 cm, helemaal gezond IkZ: 13/09/0976,5 cm / 9 kg MayaJ: 16/09/0995 cm / 14,4 kgJ: 30/12/108990 gr 76 cm, Leonor

M: 17/09/09

79cm / 9,68kg

C: 09/07/2011 Some stats??Charlotte S: 03/10/0986,5cm / 11,9 kg

30/03/12 02/02 vkMurron N: 04/10/0977,3cm / 12,5kg M: 27/10/114196 gram 52 cm JustdebT: 14/10/09 86cm / 12.8kg

M: 10/01/1253 cm 3635HuskyI: 16/11/0992cm / 12,85kg

R: 03/05/118200 gram 68 cm PartyK: 24/11/0979,6cm / 11,4kg

FanaticM: 26/11/0986,5 cm / 13 kg

RizE: 27/11/0977cm / 9,8kg GW H: 16/01/1086cm / 11 kg YayaD: 11/02/1078cm / 9760gr

BeckyN: 17/04/10 81,5cm / 10350gr

02/07/2012 cbAnnika S: 26/06/10 80cm / 11,5 kiloRainbowS: 08/07/10 87cm / 11,7 kg

MomoA: 10/07/10 81cm / 10,5 kg

KathF: 24/08/1082cm /10,5 gr

21/06/12 1/2/2012 20 wk echoSpecu K: 28/01/11 11650 gram 78 cm Poll

Special guests aka suikertantes: Erine & Maris
Kath, wat is er compromis aan het huis? Balen dat hij nu al verkocht is er



heerlijk gegeten, lekker toetjes buffet maar morgen om 7.15 gaan we alweer verder zwaar hoor
Alle reacties Link kopieren
Jee duuv en char, wat vermoeiend!! Duuv nu jij ook weer aan het werk bent gaat man er 's nachts ook weleens uit toch? Sterkte dames en hopelijk slapen ze snel door.



Kath wat nou huizencrisis?? Die huizen van jou gaan als warme broodjes over de toonbank!! Wel frustrerend, dan begin je al een beetje te fantaseren en dan gaat het hele feest niet door. Hopelijk komt er snel iets moois op jullie pad en wacht dan niet te lang met bezichtigen!



Spelen doet M het liefst met zijn papa, maar als hij moe is of pijn heeft oid, dan is het mama!! 's Morgens vroeg als hij net wakker is wil hij ook alleen maar mama. Vind dat wel lief!



O ja, gelukkig zijn jullie kindjes ook niet altijd even lief met andere kinderen. Dacht al dat ik als enige een monstertje had ;)
Alle reacties Link kopieren
Ebp. Vannacht heerlijk bumba gekeken.
En weer fris en fruitig in de schoolbanken
Alle reacties Link kopieren
En wij gaan zo zwemmen.



Duuv ik wist ook niet dat het zo erg was. Ik hoor je er niet vaak over toch, maar dat komt dan waarschijnlijk doordat jij er eigenlijk al vanuit gaat dat hij niet doorslaapt. Pfff ik kan me voorstellen dat je op je tandvlees loopt. Respect voor jou dat je er zo kalm onder bent.
Alle reacties Link kopieren
Pittig hoor duuv! En ook voro Char natuurlijk. Geen tips. Volgens mij kun je niks anders doen dan er naartoe en hem rustig troosten en weer terugleggen. maar dat het erg vermoeiend is geloof ik maar al te graag.



Berend wordt standaard tussen 4 uur en 5 uur 's nachts wakker. Ik leg hem dan aan en daarna slaapt hij verder. Als ik hem gewoon troost en terugleg is ie 20 minuten later weer wakker. Daar heb ik geen zin in, dus dan maar melk. Dat "hoort" natuurlijk helemaal niet meer op zijn leeftijd, maar 's nachts ben ik echt van de makkelijkste weg heb ik al in de gaten. Het is ook niet zo dat het een extra voeding is, want 's ochtends als ontbijt hoeft ie dan helemaal niet veel meer. Nou ja, ik ga er ook vanuit dat hij z'n ritme wel steeds iets meer zal verleggen.



Hus, wat knap van R! En wat sneu voor I. Hopelijk helpt het ijzer.



Kath, balen van dat huis! Blijkbaar heeft de huizencrisis in jullie stad nog niet echt toegeslagen. Richten jullie je op de stad, of ook opde dorpen er omheen? Fijn dat F weer slaapt...



Berend is denk ik wel iets meer een mama's kindje. Hij is zó blij als hij mij ziet en ik word ook helemaal afgelebberd en omhelsd enzo. Dat doet ie toch iets minder bij man. Gisteren zei hij 2x achter elkaar "mama". Hopelijk geen toevalstreffer. Ik vond het wel héél schattig.
Alle reacties Link kopieren
Hier is afgelopen nacht maar 1 huil moment geweest, gelukkig.

Hopelijk gaat ze vanaaf in één keer slapen, zonder gehuil.

Vanavond vergadering over leefbaarheid in kleine dorpen, heb me opgegeven, wil wel eens horen hoe de gemeente dat ziet. En natuurlijk andere bewoners.

Morgenavond weer bingo, ff twee avonden iets anders dan thuis zitten
Alle reacties Link kopieren
Gw, de voorleesdagen zijn begonnen!
Alle reacties Link kopieren
Het zit zeker in de lucht. N heeft al een paar dagen vreselijk slecht geslapen. Vier keer per nacht wakker en huilen om haar speentje. Sneu.



Duuv, misschien is het wel eens lekker om D te laten logeren. Voor hem waarschijnlijk ook spannend en leuk. Kun je zelf even bijtanken.



N heeft het ook een eeuwigheid gehad. Ik wist het ook ff niet zo goed meer maar uiteindelijk sliep ze door. Nu weer even niet maar ik ga ervan uit dat dat wel weer komt.

Kan D niet aangeven waarom hij zo vaak wakker wordt.
Alle reacties Link kopieren
Laatste staat een beetje gek maar N wordt ook vaak wakker en roept dat ze haar speenie kwijt is. Ze zal ook wel om andere redenen wakker worden maar dit is wel duidelijk aanwijzing 1.
Alle reacties Link kopieren
Morgen ws even nieuw ab kuurtje halen.
Alle reacties Link kopieren
Char, spaar je nog kaartjes van de rood witte suup? Heb nog 5 pakjes liggen !! Laat even weten, dan stuur ik ze naar je op !
Thanks moom al zat het deze keer ook in mijn systeem



a weer loopoor ?



Ik ben echt helemaal gaar, wel heerlijk gegeten met lekker toetjes buffet dus ik ga zo maar eens zwemmen



als h hier wakker wordt wil ze meestal drinken maar daar hou ik wel een ontmoedigingsbeleid voor
Alle reacties Link kopieren
Haaaaaiiii allemaal!



T was rustig hier vandaag, hoef niet veel bij te lezen!



Hier alles goed.. Lekker ons eigen ding weer doen... Geen kraamzorg meer..

De hoortest was afgelopen maandag mislukt, dus die mw is vandaag weer geweest... en weer mislukt!!

Rechteroortje was maandag meteen al goed, maar links lukt de test steeds niet..

Waarschijnlijk komt het doordat M zo vreselijk verkouden is (ja nu al...)



Nog wel even een vraagje: M heeft (uiteraard) ook zijn onrust en huiluurtje(s)... Hij wil dan alleen maar drinken, drinken en nog meer drinken...Hij laat ongeveer 3 a 3,5 uur tussen 2 voedingen..

Nu is het tijdens zijn onrust/huiluurtjes zo dat hij dan wat gehad heeft, en dan niet voldaan lijkt, en net zo lang blijft mopperen (wat langzaam overgaat in huilen, tot heel hard huilen) tot hij nog meer krijgt.. Soms gaat dit meteen achter de voeding aan zo, andere keer zit er hooguit 1,5 uur tussen..

Voor die momenten hebben we gelukkig nog bv staan, en dan drinkt hij dat (i.o.m vk en kraamzorg, omdat bv onbeperkt mag,ook buiten fv om).. Maar ik kan er onderhand niet meer tegen kolven....



Lijkt een warrig verhaal, maar zal als voorbeeld vandaag even pakken...

M had om 9.00 een voeding, om 12.30, en 16.00, geen problemen alles op, en tevreden.. Vanaf 16.00 is hij al wat onrustig, mopperig en hongerig.. Uiteindelijk, zonder al teveel gehuil van M, voeding kunnen rekken tot 18.30. (moest eerst nog kolven ) Toen heeft ie 70cc bv gehad, maar ook dat was niet genoeg voor meneer.. Hij bleef daarna maar huilen, huilen en huilen (en happen!) Dus ook nog 20 fv gemaakt (hij mag 90cc per voeding).. En nog is hij niet tevreden en blijft onrustig..

Hij blijft happen en zoeken, maar huilt nu niet meer de hele tijd..

Zuigbehoefte dachten wij eerst, maar M blieft geen speentje, en onze pink helpt ook maar 5 minuten (dan heeft ie wel door dat daar geen melk uitkomt )



Iemand nog een idee wat we hier aan kunnen doen?? Of tips om te proberen??

Ik weet dat M nog heel klein en jong is, en hem de hele tijd laten huilen is geen optie.. Maar elke dag die extra voeding tussendoor lijkt me ook niet heel goed voor hem, ben bang dat ik hem dan overvoed ofzo....



Tot zover even mijn ego verhaaltje...

Sorry...
Justdeb, als je denkt dat hij honger heeft zou ik hem gewoon wat geven volgens mij is die max hoeveelheid achterhaald pre voeding heb je in nl nog niet of wel?
Alle reacties Link kopieren
Justdeb, regeldagje denk ik. Hij is bijna 10 dagen oud en dan is de eerste volgens mij. Bij volledig bv weet ik dat je gewoon lekker moet geven, met fv weet ik niet zo goed hoe dat zit.
Fv baby s hebben geen regeldagen

h heeft ook nooit geregeld dat is alleen om de produktie te vergroten
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het ook geven Deb. Ik denk niet dat hij al gaat wennen aan een 'extra' voeding. Volgens mij hebben heel veel baby's 'savonds behoefte aan meer voeding (voorraadje voor de nacht). En zijn ritme verandert toch nog zo vaak.
Alle reacties Link kopieren
Deb, ik heb vandaag een voedingsschema van het CB gehad.

Daar staat het volgende bij 0-6 weken:

4 kilo, 5x120 of 6x100 of 7x90

4,5 kilo, 5x135 of 6x115 of 7x95



Misschien heb je daar wat aan, als indicatie?
Alle reacties Link kopieren
Wat een rust hier vandaag.



Deb, ik zou hem die extra voeding ook geven. Mss laat hij vervolgens wel iets langer tussen de voedingen en krijgt hij per 24 uur helemaal niet zoveel extra



Vandaag emotioneel dagje gehad. Crematie van moeder vriendin. Was een hele mooie dienst.

Mn keel zat nog behoorlijk dicht toen ik thuis kwam, dus weinig gegeten en nu heb ik honger dus zit ik chip te eten. Lekker voor de lijn, morgen maar weer sporten.

Morgen nog een druk dagje met sporten en boodschapjes doen. En dan vanaf zaterdag 6 dagen werken.
maya, kan me voorstellen dat het een zwaar dagje was,



Ik heb net 2 rondjes sauna gedaan, ga zo slapen, moehoe
Alle reacties Link kopieren
Lekker GW, moet je morgen weer zo vroeg opstaan? De sauna maakt natuurlijk veel goed
yep, morgen weer programma van 7.30 tot 19, daarna nog eten (ik ga denk ik kilo's aankomen hier, 2x per dag warm, iedere keer heerlijk toetjes-buffet...)

en daarna nog een snelle ronde sauna/zwembad.



H doet het trouwens goed bij opa en oma, ze heeft heerlijk doorgeslapen en lekker stamppot gegeten, dus dat is ook wel weer fijn.
Oh en duuv, ik zou D echt een keer uit logeren doen, vind hij vast zelf ook heel leuk en jullie kunnen lekker beetje bijkomen.
Alle reacties Link kopieren
Ti's hier ook weer raak en krijg r niet meer in slaap. Gek is dat. Geen idee waar het van komt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven