Geld & Recht alle pijlers

Vrekkentopic - Deel V

23-02-2012 10:09 3026 berichten




En het vrekken gaat door!



Voor meer tips over besparen:

Deel I

Deel II

Deel III

Deel IV

Vrekwaardig eten



quote:Ikbenanoniem schreef op 27 februari 2012 @ 14:04:

Weet iemand of er momenteel ook goedkope eenpersoons treinkaartjes ergens te krijgen zijn? Man wil eind maart richting Utrecht (alleen, ik ben tijdelijk uitgeschakeld na een operatie).



Kruidvat een week of 2 geleden. Marktplaats is wisselend succes, sommige verkopers willen de kostprijs, anderen het dubbele..

Voor maart heb ik nog een blokker-treinkaartje over, watervrouw2 at gmailpuntcom
Alle reacties Link kopieren
Bij ons staat het goedkoop treinkaartje nog steeds in de etalage van de kruidvat vermeld. Neem aan dat ze ze dan nog hebben...



Zijn wel alleen voor het weekend, dacht ik.
Alle reacties Link kopieren
[...]
moderatorviva wijzigde dit bericht op 29-02-2012 10:07
Reden: spam
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Bovenstaande poster heeft om 3 uur s'nacht op een aantal topics alleen een link gepost, ik vertrouw het niet helemaal.
Laat in de herfst blaadjes in de tuin gewoon liggen of veeg ze op een hoop: goed voor insecten, vogels, eekhoorns en egels.
Alle reacties Link kopieren
spam, was gisterennacht ook al. Niet aanklikken hoor! Ik staf het wel even.
Alle reacties Link kopieren
C1000 heeft weer leuke aanbiedingen deze week. Broodbeleg 1+1 gratis en krieltjes of aardappelschijfjes, 3 halen 1 betalen.

Zie de link:



http://www.c1000.nl/aanbi ... ies/weekaanbiedingen.aspx
Alle reacties Link kopieren
Via gratis.nl kun je trouwens ook senseopads aanvragen

http://actie.senseo.nl/
Mijn Ariel tabs zijn gestort! Had de envelop 04-02 op de bus gedaan.
Hebben we trouwens al pijn in onze portemonnees, medevrekkers? Volgens het Nibud kost deze schrikkeldag ons allemaal 14 euro per gezin:



http://www.volkskrant.nl/ ... gezin-14-euro-extra.dhtml
Alle reacties Link kopieren
quote:willemeen schreef op 29 februari 2012 @ 09:53:

Hebben we trouwens al pijn in onze portemonnees, medevrekkers? Volgens het Nibud kost deze schrikkeldag ons allemaal 14 euro per gezin:



http://www.volkskrant.nl/ ... gezin-14-euro-extra.dhtmlJa maar ik werk nooit op woensdag... dan ook
quote:Eefje1979 schreef op 29 februari 2012 @ 09:54:

[...]





Ja maar ik werk nooit op woensdag... dan ook



Ook dan heb je er 'last' van. Het zou namelijk 1 maart geweest zijn en dat is het niet, dus aan het einde van de rit heb jij alsnog 1 dag 'over' die je moet werken terwijl je er niet voor betaald krijgt.



Maar hey, ik zit nu lekker op school, te genieten van een dagje gratis onderwijs!
Krijg je eigenlijk extra salaris? Als je een dag extra werkt? Niet dus?
Alle reacties Link kopieren
Swiffer actieverpakking gescoord bij de AH. Ik heb me verbaasd, ze hadden 5 verschillende verpakkingen!



En ik heb GTA duur kattenvoer ontvangen.
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg extra salaris! Ik werk namelijk onregelmatig en schrijf de uren die ik gewerkt heb. Mij kost deze dag dus niets en levert alleen maar op: dagje gratis wonen, dagje gratis sportschool



Interessante docu over schulden: http://www.nrc.nl/nieuws/ ... hypotheken-en-moraliteit/
Alle reacties Link kopieren
Als ambtenaar moet je een bepaald aantal uren werken, dus heb je niets te maken met schrikkeldagen.
Betty White: "Once you go blackberry... Hmmmmmhmmmm"
Grrrr, ik had 4 streepjescodes van Liga gespaard (daarmee kun je een boek ophalen van Marianne Timmer bij de Bruna, en dat leek me wel interessant). Nou je raadt het al, heb het bij 2 Bruna's geprobeerd maar neeee dat boek hebben we niet meer en komt ook niet meer binnen. De actie loopt nog tot eind mei.. :S

Heb ook nog een paar andere Bruna's in de omgeving gebeld maar overal pech. Dat vind ik dan zó jammer hè.
Alle reacties Link kopieren
Weet niet wie het er gisteren over had, maar ik ging net even kijken op de site van euroclix of ik nog een onderzoek kon doen, en toen ik aangaf dat ik een boot heb kon ik een onderzoek doen over reisverzekeringen (reizen doe ik wel veel, maar een boot heb ik niet, beetje krom dus eigenlijk). Ik ben normaal veel te eerlijk denk ik, ga het vaker zo aanpakken ;)
Alle reacties Link kopieren
Dat was ik. Ik heb ook een boot En een motor

Dat onderzoek gaat over verzekeringen, je kan prima de vragen beantwoorden zonder boten te hebben.
Aha, ik heb een boot en heb me aangemeld bij euroclix. Ik hoor er zoveel verhalen hierover dat ik ook maar de stap heb gezet. Je betaalt toch geen kosten om hieraan mee te mogen doen toch?



En naast geld kun je er ook bolbonnen mee verdienen of haal ik nu alles door elkaar?:-)
Alle reacties Link kopieren
@roosje: er zijn geen kosten aan verbonden. Het lont bij EC om uitbetaling uit te stellen. Als je meer clix hebt, worden ze meer waard. Verdiende clix vervallen niet (heb ik laatst bij de klantenservice nagevraagd).



voor anderen hier die zich willen aanmelden voor dit soort sites: doe dit via een van de andere forummers hier (deze andere forummer krijgt daar namelijk ook clix, parels etc voor).



als je via internet iets wilt gaan bestellen, altijd eerst kijken of dat ook via EC of MM kan. Krijg je weer extra punten voor. Soms zijn het hele gewone winkels, waar je in eerste instantie niet aan denkt. Ik had laatst iets bij de blokker, product hadden ze niet in ons filiaal, maar wel via de webwinkel (gratis bezorgd in de winkel) en dus extra parels.



gister via nipo een enquete in zitten vullen over reclames van een bank. toch weer mooi 360 airmiles verdiend. Zijn in januari met airmiles naar de dierentuin geweest en ik geef ieder jaar een aantal airmiles aan stichting aap. Dus die worden bij ons wel gebruikt.
Alle reacties Link kopieren
Hoe kan ik me aanmelden voor nipo mugske?
Alle reacties Link kopieren
quote:pinks schreef op 29 februari 2012 @ 12:46:

Dat was ik. Ik heb ook een boot En een motor

Dat onderzoek gaat over verzekeringen, je kan prima de vragen beantwoorden zonder boten te hebben.en een caravan niet te vergeten
Mugske, en weer bedankt voor je uitleg.



Mmm, net als bij Yunomi moet ik er even inkomen. Krijg je via de mail onderzoeken aangeboden (bij. de boot en motor) of moet ik die op de site zoeken en zo ja, waar staan deze?
Alle reacties Link kopieren
Hallo

ik lees al een paar weken met jullie mee en ben sinds deze week ook begonnen met vrekken. Vindt het nog erg lastig, dus ik lees graag met jullie mee. Kan de tips goed gebruiken.

Helaas moeten we ernstig bezuinigen op dit moment dus het is een soort noodzakelijk kwaak.

Maar ik denk dat het voor iedereen goed is om bewuster met geld om te gaan.

Bedankt alvast tot nu



Groetjes
quote:lydiam1 schreef op 29 februari 2012 @ 14:07:

Hoe kan ik me aanmelden voor nipo?Dat kan nu niet, ze hebben een stop op nieuwe deelnemers. Anders werkt het zo dat iemand je moet introduceren.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven