Mode & Beauty alle pijlers

suede schoenen gestoomd

09-03-2012 10:20 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
Misschien dat iemand van jullie raad weet...



Na het uitgaan zaten er wat vlekken op mijn nieuwe suede schoenen. Ik had ze van tevoren al ingespoten met een beschermingsspray. Nu las ik dat je de vlek eruit kan stomen met een waterkoker. Dat heb ik gedaan. Alleen nu blijf je de plek zien waar ik heb gestoomd. Je zou denken dat het komt omdat het nat is en dit nog even moet drogen. Nu is het alleen al 5 dagen geleden dat ik dat gedaan heb en nog is de stoomplek er nog niet uit. Wat kan ik doen? Zou ze graag weer mooi krijgen want zo zien ze er niet uit.
Heb je ze al geborstelt met een suedeborstel?
Alle reacties Link kopieren
Nee nog niet geborsteld...
Alle reacties Link kopieren
Opborstelen met zo"n koperendraadborsteltje.Weet je ook wat voor vlek het is? Of met een schoolkrijt erover in de kleur van de suède helpt ook goed.
Alle reacties Link kopieren
Helemaal stomen? De plek waarop de vlek zat is nu natuurlijk helemaal schoon gestoomd, terwijl op de rest van de schoen vast ook al wel iets van vuiligheid zit
Alle reacties Link kopieren
Een collega van mij heeft witte suède laarzen, als die vies zijn mikt ze ze gewoon in de wasmachine. Even aan de waslijn hangen om te drogen en ze zien er weer super uit!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven