Laat op het forum?

10-02-2008 04:20 8109 berichten
Alle reacties Link kopieren
Waarom zijn jullie nog zo laat hier?

Werk, wezen stappen of gewoon geen zin om te slapen?



Op dit moment kies ik voor het laatste!



poee
Tja, dat weet je nooit hè, wat de toekomst gebracht had.



Lekker douchen Iry en dan lekker slapen!

Bedankt voor je luisterend oor weer.

Welterusten!
Alle reacties Link kopieren
Sorry dat ik zo kwam binnen vallen met mijn no-nonsens berichtje. Moet ook eerst lezen wat er allemaal geschreven is voordat ik zo reageer.(ben een doener) Ga ff koppie thee drinken bij de buuv en dan ga ik jullie verhalen eens even lezen mischien dat er dan nog iemand wakker is en anders slaap lekker al vast & wie weet tot morgen nacht
Goedenacht Lieve,



Kun jij je oogjes wel open houden bij zo'n late dienst? Lijkt me erg lastig (hoewel, ik zit nu ook 's nachts nog wakker, haha).

Werk je alleen of zijn er wel gezellige collega's?
Geeft niks hoor, je mag hier gewoon binnenvallen. Haha, wij zitten altijd zo druk te schrijven dat iedereen denkt zich te moeten verontschuldigen. Hoeft niet hoor.



Je zult wel snel moeten lezen, want ik haal even een paar persoonlijke berichten weg (ivm herkenbaarheid enzo).
Alle reacties Link kopieren
ga mijn best doen om het snel te lezen, maar begrijp al wel een beetje dat jullie hier zo'n beetje de minder leuke dingen schrijven. alleen weet ik dan nog niet precies hoe of wat, al gaat me dat natuurlijk niet helemaal aan, maar dan kan ik wel een beetje reageren op jullie verhalen.

Ogen open houden wil wel aardig hoor, dit is de tijd dat ik meestal een dipje krijg, vooral als het rustig is zoals nu. Ik werk alleen op s'nachts op een groep van 30 zorgvragers, maar meestal slapen ze goed door & heb ik daar weinig mee van doen. hier om me heen staan ook 3 woningen waar iemand de nacht probeert door te komen. tegen 3 uur drinken we samen ff een kopje thee, kletsen bij & houden elkaar dus lekker wakker. Na een half uurtje moet ik het dan toch weer zelf zien te redden, met wat extra klusjes & computer vermaak.
Soms praten we hier ook gewoon onzin hoor, het is niet alleen maar ellende Maar iedereen blijkt nu eenmaal zijn eigen problemen te hebben, dus dat komt ook ter sprake. Dat is een beetje toeval eigenlijk, want we begonnen hier als een soort onzin-klets-groepje. Misschien is het wel niet helemaal toeval, omdat het een nachtelijk topic is. Wij zijn allemaal niet de beste slapers.



Gezellig dat je om 3 uur nog even aanspraak hebt, anders is het wel een lange zit, zo'n nacht. En fijn dat je gewoon op internet kunt
Over niet de beste slapers gesproken (hopelijk lezen jullie dit morgen nog): hebben jullie Nachtpaars nog gezien de laatste tijd? Ze lijkt verdwenen ineens. Hopelijk ligt ze gewoon lekker elke nacht te slapen en is er niks aan de hand.
Gek gedoe. Ineens dubbel gepost.
Alle reacties Link kopieren
Zo kom nog even een sigaretje roken.



Lieve iedereen is welkom hier hoor. ook om gewoon lekker tekletesen.

en soleil,graag gedaan hoor,ik wou dat ik meer kon doen voor je dan alleen luisteren.



Idd nachtpaars heb ik ook al al even niet gezien. hopelijk slaapt ze beter dan wij.
Luisteren is al heel fijn Iry. Dat mis ik buiten het forum wel eens een beetje, dus ik ben al blij dat ik hier mij verhaal kwijt kan en een beetje de visie van anderen kan vragen.

Ik snap ook best dat ik er voor de rest zelf doorheen moet. Helaas.
Alle reacties Link kopieren
Nou ik hoop dat ik je af en toe kan helpen.

En het heeft gewoon tijd nodig .Ik weet dat het een dooddoener is.

Ik hoop dat je ook snel een tijdsinvulling krijgt overdag,dat zal je ook zeker goed doen.
Alle reacties Link kopieren
Ga nu mijn bedje opzoeken.

truste soleil!

veel sterkte met alles.
Ja, ik denk zelf dat dat ook zou schelen.

Iig zou dat de zorgen om mijn financiën wegnemen en dat is al heel wat. Want nu is dat ook bikkelen (is ook even moeilijk om aan te passen van 2 goede inkomens naar een uitkering).
Slaap lekker Iry! Ik ga ook zo. Of iig doen alsof
Het is nog niet laat, maar ik zat te gapen, dus ik vond dat ik hier wel mocht posten



Hoe is het met iedereen?
Alle reacties Link kopieren
Dag lieve dames, ik ben er nog hoor, wakker en wel!



Sorry dat ik zo lang niet geweest ben, ik zag dat er al naar me gevraagd werd wat ik heel lief vind! (vooral voor de mij al bekende dames: soleil, iry, bb en natuurlijk lonbonton die ik een heleboel pagina's geleden ook zag, heeeeeey lon!!)



Er is niks bijzonders aan de hand hier, buiten het feit om dat ik het gewoon superdruk op de pc heb.

Dat klinkt een beetje vreemd, maar ik heb een nogal tijdrovende 'hobby' op de pc, nl. fotomanipulatie.

Ik ben ook aangesloten bij een aantal Art-communities, en momenteel organiseer ik een wedstrijd mee en dat is véél meer werk dan ik van te voren had ingeschat



Dus vaak ben ik daar al zo lang mee aan de slag geweest dat ik nauwelijks nog naar het scherm kan kijken en me niet meer kan concentreren.



Dus nee, dat ik er even niet was kwam niet omdat ik op tijd kon slapen.......helaas



Ik heb hier wel flink bij moeten lezen zeg, poeh hee, er is echt veel geschreven!

Wel veel mooie dingen, elkaar steunen in de moeilijke dingen en daarnaast ook ruimte voor humor.



Is er momenteel nog iemand wakker?

Of allemaal lekker aan het ?

Dat laatste hoop ik natuurlijk, vooral voor de slechte slapers onder ons.



Nogmaals een dikke en ik zal zeker wat vaker langs 'piepen' als ik ze niet al te erg zie vliegen
Heeeeey, daa ben je weer!

Fijn om te horen dat alles ok is met je en dat je gewoon lekker druk bent.

Ik ben nog op, maar wilde eigenlijk net naar bed.



Wat is dat, fotomanipulatie? Klinkt leuk!
Alle reacties Link kopieren
Hey nachtpaars.

leuk om wat van je te lezen. Klinkt wel leuk je hobby.

En nee,natuurlijk ligt niet iedereen al te slapen,haha!



Maar ik was wel van plan om te gaan,dus een gesprekje zit er helaas niet in.

Ik ben vananvond met mijn dochter en ex naar een concert van the cure geweest. En dat was zo leuk!! Heerlijk jeugdsentiment!!

En omdat mijn ex en ik dat stukje jeugd ook samen hebben gedeeld was dat erg leuk. Een feest van herkenning en ophalen van oude jeugdherinneringen en veel lol!



Maar nu ben ik afgebrand. Het was een vermoeiende avond.

Dus ik verwacht dat ik slaap als een roosje dadelijk.



Jammer dat je niet lekker sliep al die keren,maar gelukkig deed je wel iets wat je heel leuk,vindt.

Succes met de organisatie van de wedstrijd.

En weltrusten voor straks!



Liefs!! en natuurlijk ook voor de rest!!

Dochter vond het ook super!
Alle reacties Link kopieren
Hey Soleil, ook nog wakker!

Maar je wilde net naar bed dus ik hoop dat ik je niet wakker houd......



Fotomanipulatie is eigenlijk van bestaande plaatjes/foto's zelf een hele nieuwe afbeelding maken.

Dus door plaatjes te combineren en te 'blenden' (moeilijk uitleggen wat dat precies is) en ook digitale schildertechnieken gebruiken om het één en ander wat mooier te maken.



Goh, dat valt nog niet mee zeg om het goed uit te leggen, merk ik ;)

Hopelijk is het zo een heel klein beetje duidelijk?



Hoe voel jij je vandaag?
Alle reacties Link kopieren
Hmm,die laatset zin van mijn dochter stond ergens in het midden,vreemd? zo komt het een beetje raar over. Maar ze vond het concert natuurlijk super!
Hey iry!

Leuk dat het concert zo geslaagd was!

Ik blijf ook niet meer lekker kletsen, ik ga naar bed.

Welterusten!
Alle reacties Link kopieren
Hey soleil!!



Haha,nou daar gaat ons goed gedrag om naar bed te gaan.

Hoe is het?

laatste sigaretje dan maar samen??

en dan hup naar bed hoor.
Alle reacties Link kopieren
Hey Iry, wat gaaf zeg, naar The Cure geweest!

Daar was ik in m'n pubertijd een enorme fan van! ;)

Fijn dat het zo gezellig was en dat je dochter ook genoten heeft.



Kan me voorstellen dat je nu afgebrand bent en ik hoop dat je zometeen inderdaad als een roosje zult slapen.

Alvast welterusten meis!
Alle reacties Link kopieren
Goed van je soleil!

weltrusten meissie.

We kletsen een ander keer wel,mischien een goed idee o dat eens wat vroeger op de avond te doen(zag dat je je al eerder had gemeld)
Alle reacties Link kopieren
Laatste sigaretje: ik doe mee hoor!

Asbak puilt hier toch al uit (begin van de avond nog leeg gemaakt ) maar ach, die ene kan er ook nog wel bij

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven