Laminaat

14-04-2012 16:22 18 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal!



Ik ben op zoek naar mooie laminaat voor in de huiskamer..

Liefst in een grijs eiken kleur.

Welk merk raden jullie mij aan en waar kan ik dit hetgoedkoopst kopen?



Zie door de bomen het bos nie meer..



Alvast bedankt
Alle reacties Link kopieren
ikea?
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben ook grijs eiken van ikea:

"PRÄRIE

Laminaatvloer, eikenpatroon, grijs

¤ 7.99 / m²

Prijs per verpakking ¤ 19.10"
Alle reacties Link kopieren
Nooit aan beginnen.................laminaat is troep
Alle reacties Link kopieren
wij hebben meister melango laminaat gekocht. Eerst als tijdelijke overbrugging tot we (in ons nieuwbouwhuis) echt hout zouden leggen. Maar het ligt er nu bijna 4 jaar en we zijn er zo ontzettend tevreden over. Meister planken zijn langer dan gewoon laminaat, er zit een kleine groef in en het ziet er echt mooi uit. We hebben het via internet gekocht, gewoon even googlen op de naam en uitzoeken waar het het goedkoopste is.



Boven hebben wij Ikea wit Tundra laminaat. dat was goedkoop en dat zie je er ook aan af. Ik vind het er al lang niet meer uit zien, en het was lastig leggen met alle splinters die er af sprongen. Dat doen we nooit meer.

Het Meister is duurder maar het is wat mij betreft elke cent waard.
The past may be in tatters
But today is all that matters
Alle reacties Link kopieren
quote:peecee schreef op 14 april 2012 @ 16:47:

Nooit aan beginnen.................laminaat is troepDaar heb je mevrouw positivo ook weer. Leg een uit waarom je nu weer iets de wereld in slingert zonder het te beargumenteren?
Ik krijg er een punthoofd van!
Alle reacties Link kopieren
Ik heb het zelf.......waardeloos. Elke vlek zie je erop......ik heb duur laminaat. Maar niet te vergelijken met een houten vloer.

Het is koud.......en oerlelijk
Duur staat niet meteen gelijk aan goed Peecee. Hier namelijk ook laminaat en het ziet er echt super uit. Is van het merk Balterio, in een hele lichte kleur. Kost trouwens wel een paar centen, maar dat is het meer dan waard.
quote:peecee schreef op 14 april 2012 @ 17:05:

Ik heb het zelf.......waardeloos. Elke vlek zie je erop......ik heb duur laminaat. Maar niet te vergelijken met een houten vloer.

Het is koud.......en oerlelijk



Komplete onzin!



Wij hebben ook laminaat liggen,zelf naadloos gelegd door de hele woning ( dus geen zaagsneden op de drempels! )

Er ligt een goede ondervloer onder en onder ons word niet gestookt.



Als je goed laminaat koopt,bezuinig dan niet op de ondervloer,zoals vaak wel gebeurd want een mooie en goeie laminaatvloer staat of valt met de ondervloer,is je onderliggend materiaal waardeloos dan baal je al heel snel,neem ondervloer van de hoogste isolerende waarde,het kost wel wat maar dat merk je ook.



Een goeie ondervloer isoleert zowel warmte of kou én ook geluid en vangt minimale oneffenheden op.



Als je nog nooit laminaat hebt gelegd,vraag een medewerker van de verkopende zaak of hij 3 planken voordoet en je weet hoe het moet,het is echt heel makkelijk.



Hier ligt het nu ruim 3 jaar en buiten ons lopen er ook huisdieren op,het is nog net zo mooi als dag 1 en we hebben nooit last van koude voeten.



Succes met uitzoeken!
quote:nellaaa schreef op 14 april 2012 @ 17:23:

Duur staat niet meteen gelijk aan goed Peecee. Hier namelijk ook laminaat en het ziet er echt super uit. Is van het merk Balterio, in een hele lichte kleur. Kost trouwens wel een paar centen, maar dat is het meer dan waard.Tja, voor die paar centen zou ik dus van zijn levensdagen niet op koud laminaat willen zitten. Dan nam ik een frans grenen vloer, veel mooier.
Geen reclame, hebben je een Bedweters in de regio? ( googel is je beste vriend) die hebben tegen leuke prijzen goed laminaat.

En peecee, als je het niet mooi vind, koud en lelijk, waarom leg je er dan geen mooi kleed er over heen? Het is jouw keuze er tegen aan te blijven kijken.
Misschien is onze definitie van een paar centen dan wat anders Suze. Een houten vloer paste namelijk echt niet in het budget.
Wat zijn " een paar centen " ? voor de een honderd euro voor de ander duizend ...



@ nellaaa



Wij hebben óók Balterio liggen en zijn er zeer goed over te spreken.



Voordeel van laminaat is dat je het zó opbreekt en in een ander huis zo weer neerlegt ..

Doe dat maar eens met een Franse grenen vloer....
Alle reacties Link kopieren
Hmm goede ondevloer nodig ben ik het niet helemaal mee eens. Wij hebben de goedkoopste ondervloer die er was en het ligt er allemaal prima bij!
quote:peecee schreef op 14 april 2012 @ 16:47:

Nooit aan beginnen.................laminaat is troepeens.
quote:hoelahoepie schreef op 14 april 2012 @ 17:49:

Hmm goede ondevloer nodig ben ik het niet helemaal mee eens. Wij hebben de goedkoopste ondervloer die er was en het ligt er allemaal prima bij!De ondervloer is zoals ik schreef vooral belangrijk voor isolatie .. het leggen heeft er idd niet veel mee te maken,anders dan dat het kleine oneffenheden opvangt...
Alle reacties Link kopieren
Bij beboparket.nl

hebben ze de goedkoopste vloeren! Voor de prijs van laminaat hebben ze daar schitterende houten vloeren en het laminaat kost minder dan de helft als dat je ergens anders betaald.

Het is voor de meeste mensen wel een eind rijden. Maar dat is ècht de moeite waard!

Kwaliteit is goed en ze bezorgen ook probleemloos thuis.

Heb het zelf en diverse vrienden van mij ook.
Alle reacties Link kopieren
Ze hebben bij de Gamma grijs laminaat van Jan des Bouvrie in de aanbieding, zag het toevallig, vond het er wel mooi uitzien. Bovendien kan je geloof ik nog 20 % korting krijgen als je een (gratis)gammapas hebt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven