Geld & Recht alle pijlers

Vrekkentopic - Deel V

23-02-2012 10:09 3026 berichten




En het vrekken gaat door!



Voor meer tips over besparen:

Deel I

Deel II

Deel III

Deel IV

Vrekwaardig eten



Alle reacties Link kopieren
quote:chrissiy schreef op 16 april 2012 @ 14:52:

Mail van Douglas:



Deze week bij Douglas de Spring for your Skin Recycle Actie! In ruil voor een lege huidverzorgingsverpakking krijgt u een GRATIS XS reiniging van het merk XL.xs!



Leuke tip! Ik heb net gisteren een tube bodyscrub opgemaakt, vraag me af of dit onder huidverzorging valt...

En vanavond even naar de Jumbo voor de page en misschien ook de ambi pur al die er is!
Alle reacties Link kopieren
Die Page Groen en Zacht, die loopt toch al een tijdje? Ik heb een paar maanden geleden dacht ik al zoiets opgestuurd, of is dit een nieuwe actie?
Alle reacties Link kopieren
quote:chrissiy schreef op 16 april 2012 @ 15:32:

Die Page Groen en Zacht, die loopt toch al een tijdje? Ik heb een paar maanden geleden dacht ik al zoiets opgestuurd, of is dit een nieuwe actie?Ik kende hem nog niet....
Alle reacties Link kopieren
quote:chrissiy schreef op 16 april 2012 @ 14:52:

Mail van Douglas:



Deze week bij Douglas de Spring for your Skin Recycle Actie! In ruil voor een lege huidverzorgingsverpakking krijgt u een GRATIS XS reiniging van het merk XL.xs!Ik denk dat ik mijn bijna-lege potje dagcreme nog even ga uitschrapen en dat dan in een ander potje doen. Dan ga ik dat nog-verder-lege-potje inleveren bij de Douglas
Ik heb geen wespentaille, ik heb een bijenrompje
Alle reacties Link kopieren
quote:himalaya schreef op 16 april 2012 @ 15:56:

[...]





Ik denk dat ik mijn bijna-lege potje dagcreme nog even ga uitschrapen en dat dan in een ander potje doen. Dan ga ik dat nog-verder-lege-potje inleveren bij de Douglas Denken jullie dat scrub zou meetellen? Ze zeggen huidverzorging, niets over gezichtsverzorging of dat het perse dagcreme moet zijn ofzo. En bij de trekpleister heb ik zaterdag al een bijna lege verpakking dagcreme ingeleverd, haha!
Alle reacties Link kopieren
quote:lydiam1 schreef op 16 april 2012 @ 16:12:

[...]





Denken jullie dat scrub zou meetellen? Ze zeggen huidverzorging, niets over gezichtsverzorging of dat het perse dagcreme moet zijn ofzo. En bij de trekpleister heb ik zaterdag al een bijna lege verpakking dagcreme ingeleverd, haha!Ik denk het wel hoor. Ik zou het gewoon doen
Ik denk het ook. Waarschijnlijk kijken ze niet eens naar wat ze aannemen.
Alle reacties Link kopieren
net lekker gevrekt bij kruidvat.

de dove man + care vann de gta gehaald en een nieuwe deo voor vriend. en omdat ik toen dus twee producten had van de actie kreeg ik ook nog gratis 500 gram schepsnoep :D
Alle reacties Link kopieren
quote:Janna_ schreef op 16 april 2012 @ 16:15:

Ik denk het ook. Waarschijnlijk kijken ze niet eens naar wat ze aannemen.Dat zou best kunnen inderdaad ja.... En het gaat toch om lege verpakkingen, dus die mikken ze toch weg/in een doos.
Alle reacties Link kopieren
voor wie nog foto's moet afdrukken.



http://promo.snapfish.nl/multi/nl_daisycon_r2/



ik neem er mooi de gratis mok bij, heb ik een leuk klein extraatje voor vriend die bijna jarig is. moet toch nog foto's af laten drukken, komt goed uit.
Alle reacties Link kopieren
quote:italie_meisje schreef op 16 april 2012 @ 16:22:

net lekker gevrekt bij kruidvat.

de dove man + care vann de gta gehaald en een nieuwe deo voor vriend. en omdat ik toen dus twee producten had van de actie kreeg ik ook nog gratis 500 gram schepsnoep :DDie actie is morgen zeker niet meer? ik moet morgen heen, dan is de niveau zonnebrand 1+1 gratis. Ik dacht dat dit deze week ook al was maar kan het nergens vinden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Flashy schreef op 16 april 2012 @ 17:00:

[...]





Die actie is morgen zeker niet meer? ik moet morgen heen, dan is de niveau zonnebrand 1+1 gratis. Ik dacht dat dit deze week ook al was maar kan het nergens vinden.Die actie van het snoep staat nog wel in de folder Flashy, dus die geldt voor 2 weken!
Alle reacties Link kopieren
Thx!
Alle reacties Link kopieren
Die actie van de rundvleeskroketten van Beckers is flut. Geven alleen geld terug (qua bedrag) voor een kleine verpakking terwijl er bij Try Now wel wordt aangegeven dat het op beide verpakkingen geldt.. Verder stellen ze je nog een vraag die je binnen twee minuten moet aflezen van de verpakking. Vraag fout, geen geld terug, maarrrrr, ik heb er een telefoontje aan moeten wagen want ze rekenen goede antwoorden fout!



Wat een flut geld terug actie zeg!
Ruil hem in voor een ED! Veilig en warm. Dat is wat je nodig hebt!
Alle reacties Link kopieren
Wat jammer Fame! geen aanrader om te doen dus!

Ik ga mijn moestuintje een nieuw leven in blazen! net allemaal zaadjes besteld, hoop dat ik dit weekend al kan beginnen.
waar kan ik die coupons printen voor die ariel excel tabs die je van de kruitvat kon krijgen (kan het op de site niet vinden maar wel dat het tot juni kan)

Het lukt mij ook niet om die bon te vinden van de page.

Wie o wie weet het wel? Kon het ook niet vinden met terug lezen.
Alle reacties Link kopieren
Wie kan ik blij maken met een kortingscode van Douglas? De code geeft 5 euro korting bij besteding vanaf 30 euro in de Douglas Online Shop in de periode 1 t/m 12 mei.
Alle reacties Link kopieren
IBI: geld terug actie van Page Groen & zacht toiletpapier

http://pagegroenenzacht.nl/

Je moet enquete invullen (heel simpel over het 'groen' je bent) en dan krijg je de bon die je moet printen. Pak kopen, streepjescode uitknippen en samen met bon opsturen.



Heb eerder ook al eens meegedaan aan actie van dit toiletpapier, maar volgens mijn administratie is dat al zeker voor oktober vorig jaar geweest. Lijkt mij dus veilig om nog een keer mee te doen.



Iemand hier was op zoek naar de spaarpunten die bij de mini's van AH zitten. Ik heb er nu drie, mijn mailadres is mugske at live . nl



Gister zitten puzzelen in gratis puzzelboekje dat ik ooit eens ergens bij gekregen heb. Zitten er achterin 3 kortingsbonnen voor puzzelboekjes en nog geldig ook! ga ik dus binnenkort gebruiken.
In de allerhande van de AH van deze maand staan goedkope gerechten, vrijwel achterin.
Alle reacties Link kopieren
@Ik ben ik: Bij mij zat er ook geen coupon bij de ariel. Ik ben terug gegaan naar de Kruidvat. De manager zei dat veel mensen die bonnen er af jatten. Ik snap dat niet, wat moet je er mee zonder kassabon. Gelukkig gaf de man mij meteen een nieuw pak met de coupon er wel aan. Hij heeft ook meteen alle pakken zonder coupon uit het schap gehaald.



Ik heb ik Oktober ook al meegedaan met de page actie maar volgens mij is dit weer een nieuwe. Heb het dus vandaag op de bus gedaan. Even afwachten.



Nu nog even de 0% alchol biertjes halen. Ik ben 5 weken zwanger dus dat is van de zomer wel gezellig om "mee" te doen.
Alle reacties Link kopieren
mugske ik was dat van de spaarbiljetten. ik heb je gemaild
bedankt mugske voor de page bon die is geprint inmiddels.



Wanderlustig, dank je dan vraag ik het gewoon na bij de kruitvat.
Gefeliciteerd wanderlustig!



In de allerhande zit trouwens ook een bon voor die ariel tabs, dus die kun je dan ev daar nog halen als je dat nog niet gedaan had de vorige keer.
Alle reacties Link kopieren
Wil er iemand nog mini('s) en/of de spaarbiljetten hebben? Ik heb een doosje Sportlife en een doosje frambozen en dus ook 2 spaarbiljetten.



Vandaag heb ik mijn gezaaide radijsjes, die ik iets té scheutig in mijn balkonbak had gezaaid, uitgedund. Nu heb ik 2 handenvol radijzenscheuten (of eigenlijk scheutjes, ze zouden zo in de AH-miniwinkel kunnen) over. Kan het niet over mijn hart krijgen om ze weg te gooien. Wellicht kan ik er nog iemand die in de buurt woont blij mee maken?



Jullie kunnen me mailen op essie punt 78@ hetemeel punt nl (dus niet com!)
Met je gezicht naar de zon, valt de schaduw altijd achter je
essie je hebt mail!



Weet iemand nog een code van bol.com voor gratis verzenden?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven