tips Dubaï

17-04-2012 09:22 14 berichten
Binnenkort ga ik naar Dubaï . Uiteraard kun je veel info vinden op internet, maar ik vind het ook leuk om van jullie tips te horen hierover.
Alle reacties Link kopieren
Gaaf, ik wil ook!!
Alle reacties Link kopieren
Gaaf, ik wil ook!!
Alle reacties Link kopieren
Huh? Ik wil ook best twee keer, maar hier gaat iets mis ;)
Alle reacties Link kopieren
volgens mij is het enige dat je er kunt doen shoppen. En aan het zwembad liggen, in de schaduw. Oja, schaatsen in een hal en met een plank van een duin afglijden. Dat was t wel. Ik hoef er niet heen. Ga je gedeeltelijk zakelijk?
.
Alle reacties Link kopieren
Daarom wil ik er juist heen! Niet omdat mij die dingen nu zo briljant lijken, maar omdat ik nieuwsgierig ben naar die wereld. Zo'n bizar oord midden in de woestijn en midden in de Arabische wereld.
Alle reacties Link kopieren
hoe lang ga je?
.
We gaan een kleine week. Is dus maar kort en idd ook zakelijk. Maar naast al mijn afspraken heb ik ook nig wat vrije tijd. Ik zou er ook geen weken willen vertoeven.
Ga de woestijn in met een jeep, samen met een gids. Dat vond ik fantastisch. Bij de Bedoeinen langs, kun je heerlijk eten, je wordt verschrikkelijk verwend. Kameeltocht maken. We hebben een high tea gehad in Burj Al Arab, het kost wat, maar man, wat een pracht en praal!



Ik vond het grote verschil tussen arm en rijk erg opvallend. Verschrikkelijk arme mensen uit Pakistan en de Filipijnen en de meest rijke mensen ter wereld bij elkaar in 1 stad. Ik heb mijn ogen uitgekeken. Het winkelcentrum The Mall is een aanrader. Volgens mij zo'n 1000 winkels bij elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Als ik het zelf moet betalen zou ik mijn geld liever elders uitgeven, maar als ´snoepreisje´ is het altijd leuk natuurlijk !

Ja, de woestijn en het winkelcentrum en dan het contrast, dat lijkt me het leukste van Dubai. En mensen kijken.

Je kan er vast ook lekker eten.
.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben er zelf één dag geweest omdat het een tussenstop was van de reis en toen heb ik daar een Hop on Hop off bus genomen om toch wat van de stad gezien.



Er zijn overigens meerdere winkelcentra in de stad.
Het lijkt mij ook erg leuk om eens in die wereld te kijken. Idd het contrast tussen arm en rijk lijkt me daar wel enorm!

Heeft iemand daar ook met dolfijnen gezwommen? Lijkt me zo gaaf!!
Alle reacties Link kopieren
Dubai is geweldig! Aangezien vrienden heb wonen in Dubai, en het dichtbij is (ik woon niet in Nederland) ben ik er al een vier, vijf geweest. Iedere keer denk ik weer ‘ik wil hier naar toe verhuizen’

Wat te doen:

Gold Souk en Spice Souk

Abra (bootje) over de Creek; je kunt een Abra huren voor x tijd, of gewoon de publieke nemen die wordt gebruikt als varende bus.

Borrel bij Atmosphere, restaurant/ bar op de 122e verdieping in de Burj Khalifa.

Voor shoppen: Dubai Mall en Mall of Emirates, of Mirdiff City Centre; de laatste heeft gewonere/ betaalbaardere winkels

Karama voor genuine fake handbags

Lunchen ergens in Madinat; dat is een nagebouwde souk, vlakbij de Burj Al-Arab maar met een fijne atmosphere, ze hebben er kanaaltjes gebouwd waardoor je aan de waterkant kan lunchen.

Als je van seafood houdt: eten bij Aprons en Hammers, verkozen tot het beste seafood restaurant van Dubai. Heerlijke krab en kreeft en allerlei soorten vis.

Dag tripje naar de moskee in Abu Dhabi (die grote witte, de naam is me even ontschoten).

Heerlijk eten en goedkoop kan bij de Karachi restaurant keten. Kan ook voor lunch, je hoeft niet bang te zijn dat je ziek wordt of dat het te pittig is.

In Dubai mall kun je naar het aquarium of schaatsen idd, en in MoE kun je uiteraard skien.

En je kunt naar een spa gaan en heel goedkoop een mani-pedi, massage, facial of wat dan ook nemen, pure ontspanning!

Veel plezier!!
Accept what you can't change, change what you can't accept
Up

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven