Gezondheid alle pijlers

verschrikkelijk hees

15-05-2012 20:20 33 berichten
Alle reacties Link kopieren
hallo,



vorige week had ik wat last van mijn neus, als ik hem snoot, kwam er altijd bloed mee, en had ik pijn vanbinnen in mijn neus. Ik weet niet als dit van belang is voor dit topic, maar je weet maar nooit. Vanaf gisterenavond ben ik nu echt verschrikkelijk hees, en het ziet er echt niet naar uit dat het snel zal beteren, kan bijna niet meer praten! Heeft iemand misschien tips om mijn geesheid een beetje weg te laten gaan? Alvast bedankt!
Alle reacties Link kopieren
quote:anouar, 12 minuten geleden

Nee hoor, geen problemen mee, juist heel geestig!
Alle reacties Link kopieren
quote:flame80 schreef op 15 mei 2012 @ 21:05:

ben een rasechte zeeuw maar spreek hees toch echt als hees uit! zonder accent!Kan je nagaan hoe erg de g/h/eesheid is bij to!
Ik moest even lezen, want ik dacht dat je de t vergeten was en een verschrikkelijke geest had gezien. Maar ik moet zeggen, dat dit wel grappig is. Veel thee met honing drinken, niet dat het helpt, maar het is wel lekker.
Alle reacties Link kopieren
Hoi TO.



Vervelend. Heesheid is inderdaad uitzitten, praat niet teveel je stembanden zijn al even 'overbelast' op het moment. Hou daarnaast je keel vochtig; drink veel water en thee en eet dropjes. Zo voorkom je dat het daarbinnen helemaal uitdroogt.

Ook stomen kan goed helpen; dit is directe hydratatie voor je stemplooien (de stoom komt rechtstreeks op je stemplooien; erg goed!)...



Beterschap!
Alle reacties Link kopieren
Dat middeltje wat iemand hierboven bedoelde is de oscillococcinum?
Wat goed is tegen de kou, is ook goed tegen de warmte
Alle reacties Link kopieren
quote:luni schreef op 15 mei 2012 @ 21:02:

[...]



Zeeuwse babbelaar
Alle reacties Link kopieren
Isla moos zuigtabletten halen bij de etos! Heb ik vorige week ook gedaan en binnen twee dagen had ik mijn stem terug. Succes!!
Alle reacties Link kopieren
Na een luchtweginfectie nu ook schor/ hees.

Moest toch naar de apotheek. Vraag daar na iets tegen heesheid. Heb zuigsnoepjes gekeregen die je keel echt verzachten. Mn stem komt al terug!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven