Te snel klaarkomen

23-03-2011 10:59 54 berichten
Alle reacties Link kopieren
Voor een korte tijd volg ik het hier een beetje allemaal,

ik wist namelijk niet waar ik mijn dingetjes kwijt kon.



Nu heb ik namelijk een klein probleempje waar ik niet graag bij mn vrienden mee aan kom.



Sinds een aantal maanden terug heb ik een vriendin en hadden we al snel sex.



De sex is prima en we doen het wekelijks.

Nu is er alleen een klein probleempje, ik kom altijd heel erg snel klaar?

Dit is dan alleen op de penetratie gericht. Vaak duurt het niet langer dan een minuut. Hier schaam ik me wel een beetje voor?



Ik heb hier en daar gehoord dat je bepaalde dingen kan laten voorschrijven door de dokter? Maar liever hoor ik eerst eens de mogelijkheden



Ik hoop dat jullie me kunnen helpen want dit zou de sex voor mijn vriendin een stuk beter maken. Ze kan er namelijk niet optimaal van genieten



Groetjes mrkiba
Alle reacties Link kopieren
heel erg dronken worden voordat je sex hebt.



xtc



:-)
Alle reacties Link kopieren
quote:miens schreef op 27 maart 2011 @ 13:52:

lieve meiden,

misschien is je vriendin te klein geschapen en zit het een beetje strak allemaal!



groetjes van miensMeiden?
Alle reacties Link kopieren
smeer maar een beetje emla creme 20 min van te voren op je dop. Kan je heel lang door gaan.

ik kom ongeveer na 30 min ( soms ook eerder maar dan is het gewoon lust) maar als ik emla creme erop smeer dan duurt het echt langer dan een uur en dan is mijn vrouw ook echt helemaal sufgeneukt.
Alle reacties Link kopieren
Het topic is opgeschoond en er zijn passende maatregelen genomen.



Met vriendelijke groet,



Moderator Viva
Vrijheid van meningsuiting betekent NIET dat je alles maar op het forum neer mag pennen.

Bij vragen over beleidskeuzes kun je terecht op het 'vraag het de mods' topic.
Alle reacties Link kopieren
"Ik heb hier en daar gehoord dat je bepaalde dingen kan laten voorschrijven door de dokter? Maar liever hoor ik eerst eens de mogelijkheden"



Gratis recept van mij: Lees uitgebreid in het viva forum. Dan kun je vanzelf al niet meer zo snel.
Alle reacties Link kopieren
Als arts zou ik je geen medicijnen geven en zou niet eens weten wat.



Nee, je kunt het trainen door o.a zelfbeheersing te tonen, niet in 1 ritme te penetreren en ... meest belangrijk BLIJF ADEMEN. Misschien wel gemerkt dat je tegen orgasme minder gaat ademen. Bewust diep blijven ademen (maar let op hyperventileren).
Alle reacties Link kopieren
Klopt. Ook niet geregistreerd in NL



Ssri's zorgen voor vertraagd orgasme. Een suffe ha zal dit soort middelen best wel eens hebben voorgeschreven.



Meestal gaat het beter met de leeftijd. Oefenen en herkennen vh gevoel kan goed dmv masturbatie. Uitstellen vh orgasme.
Je bent zelf een theepot
Alle reacties Link kopieren
dat zij/jij de eikel klept met haar/jou vingers ...kan je voorkomen om klaar te komen en anders oefenen met aftrekken, proberen je spieren (want vaak gaat t deels daarom) in controle te kunnen houden om uit te stellen van je orgasmes.



Suc6!
Alle reacties Link kopieren
Persoonlijk vind ik de tip om je eerst af te trekken nogal raar. Ik zou dan minstens mijn vriendin me laten trekken.



Maar je kan toch beter eerst al eens in je vriendin klaarkomen, en haar daarna uitgebreid verder verwennen. Tegen dat ie weer rechtop staat, begin je opnieuw en ben je evenveel 'druk' kwijt als wanneer je hem eerst afgetrokken afgetrokken had.
Alle reacties Link kopieren
Klaarkomen is toch wel een libido killer. Gelukkig kan ik het 'uren' volhouden, maar dan wel met opbouwen, variatie en blijven ademen. Behalve ademen is een 'truk' ook om soms heel langzaam te bewegen, vingers gebruiken om te blijven stimuleren. Mijn ervaring is dat maar weinig vrouwen houden van langdurig prestatiegericht neuken. De meeste worden dan te droog.

Dus:

Variatie in tempo

Variatie in techniek

Blijven ademen

Op deze manier kun je leren het lang vol te houden en blijft het leuk voor allebei. Kortom veel oefenen haha
Alle reacties Link kopieren
Och, mijn minnaar heeft het ook...........maar dan doen we het gewoon 2 a 3x :-)

Na de 1e keer is het echt wel even lastig voor hem om weer optimaal te presteren, maar ik ga hem dan gewoon 15 minuutjes kussen en handmatig of oraal verwennen, is tie zo weer stijf en paraat, hahaha
Even niet alle berichtjes gelezen, maar wilde vanuit mezelf reageren.

Hier vond de man het ook een probleem...ik daarentegen niet.

Hij vind mij gewoon zo lekker dat het snel gaat, een mooier compliment kan je niet krijgen toch?

Wij hebben het gewoon geaccepteerd en genieten ervan.

De eerste keer klaarkomen haalt de druk eraf en daarna gewoon weer verder.

Mijn lief kan meerdere keren klaarkomen, dus na zijn eerste keer is het niet niet afgelopen gelukkig.

Misschien kan jij het ook zo gaan zien.....het is een compliment aan je vriendin, niets om onzeker over te worden dus!

Succes!
Alle reacties Link kopieren
quote:viva_man schreef op 09 juni 2012 @ 08:16:

Klaarkomen is toch wel een libido killer.



Dat hangt af van persoon tot persoon, en van koppel tot koppel, denk ik. Ik ben niet het type dat na het klaarkomen er toe neigt om in slaap te vallen. Integendeel. Ik kan gemakkelijk enkele uren verder spelen, ook al is mijn game over. Het feit dat ik zelf al over de berg ben, maakt dat mijn aandacht ten volle kan uitgaan naar het verwennen van de partner. Als ik mijn eigen orgasme steeds maar uitstel, wordt die aandacht dikwijls afgeleid, doordat ik er zelf zo dicht tegen kom, dat dat eigen opbouwende orgasme een stuk concentratie gaat wegzuigen uit de verwennerij waarmee ik mijn partner haar orgasmes opbouw.



Uiteraard is het wel een feit, dat je als man meestal wel de hardste hebt voor je eerste ontlading er aan komt, maar je zegt het zelf : weinig vrouwen houden ervan dat je heel lang met die harde blijft doorbeuken. Meestal genieten zij veel meer van de hele rest van het arsenaal aan seksuele verwenmogelijkheden, en dan wordt ie wel vanzelf opnieuw stijf genoeg voor een volgende penetratie.



Ik kan me wel voorstellen, dat het binnen elke relatie wat anders is. Mijjn vriendin en mijn vrouw verschillen ook op dat vlak, maar voor mij zit er toch een constante in. Heeft misschien ook te maken met het feit dat ik nogal erg knuffelgezind ben.
Alle reacties Link kopieren
SuzanneSuus: waarom is een huisarts nou weer suf als hij middelen voorschrijft? Als de patient nou al een hoop geprobeerd heeft en het echt echt écht niet helpt allemaal?



Mrkiba: ik zou zeggen probeer alle tips uit die hier gegeven worden, er staan echt goede tussen. Mocht het echt niet helpen allemaal dan kan je je HA om Emla creme vragen, dat verdooft je eikel waardoor je minder voelt en dus langer door kan gaan. Dat is relatief onschuldig.

Iets heftiger is Paroxetine, een antidepressivum wat hiervoor ook voorgeschreven wordt, dat kan je vantevoren innemen en vertraagt het klaarkomen.



Succes en blijf vooral spelen en genieten
Alle reacties Link kopieren
Ik begrijp het volkomen, maar het is volgens mij heel normaal. De één komt nou eenmaal sneller dan de ander. Het heeft denk ik wel te maken dat het "nieuw" is. Bij mij huidige partner was het ook in het begin een drama. Hij kwam echt héél snel klaar. Nu komt hij nog wel snel, maar gelukkig niet meer zo als in het begin. Hij rekt het door, tussentijds even stoppen en dat werkt. Heel lang volhouden zal nooit lukken, maar daar moet je je bij neerleggen denk ik. Mijn ex- vriends kon pauzeloos doorgaan tot het moment dat ik klaar kwam, dat mis ik wel. Hij kan mij nooit (lang genoeg) door penetratie klaar laten komen en maakt het derhalve (tip) af met z´n tong. Succes ermee!
Alle reacties Link kopieren
Een medicijn voorschrijven terwijl er geen ziekte is, vind ik misdadig. Maarja, wie ben ik. :p
Alle reacties Link kopieren
Geen ziekte??



Ejaculatio praecox is gewoon een aandoening hoor.



Daarnaast kan het nogal wat wrijving geven in een relatie... schaamte en gevoelens van minderwaardigheid bij de man, minder gevoel van intimiteit bij het stel, onbevredigende sex voor de vrouw.



Jammer dat te laten bestaan terwijl het simpel te behandelen is.
Ah nou moet je echt ophouden....medicatie voor zoiets?

Het is, naar mijn idee, gewoon lekker gezond hoor dat je zo opgewonden raakt dat je snel klaarkomt...ik denk; gewoon de eerste keer snel en daarna weer verder!

En anders eens kijken naar tantra, daar kan je ook leren om het uit te stellen heb ik gehoord.



Als je er, denk ik, een probleem van gaat maken wordt het dat vanzelf ook. Ga je er lekker nuchter mee om, dan zul je zien dat het zal veranderen. Zo hebben wij het ook opgelost, heel makkelijk en zonder al die onnodige troep!
Alle reacties Link kopieren
@Tjoepertje

Nee, geen ziekte! Gewoon een beschrijvende naam van een normaal verschijnsel. Veel farmaceutische bedrijven zijn ook erg goed in normale dingen als een ziekte benoemen.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben het niet met je eens.



(En voor hoofdpijn mag je zeker ook geen Paracetamol nemen.)



Maar goed, let's agree to disagree.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven