Bezemtopic deel 12

01-02-2012 18:55 3073 berichten
Alle reacties Link kopieren




We bezemen dus gewoon verder, hier alweer deel 12. Af en toe is het vliegen om alles op tijd af te krijgen. Het gaat niet alleen over bezemen. We kletsen over van alles en nog wat. Werk, kinderen, examens enz. Bezem gerust mee!

Hier staat deel 11
Alle reacties Link kopieren
Als de kinderen het leuk vonden was het dus een geslaagde dag he Zoeb
Wij wilden naar het cowboy dorp met de kinderen maar hier valt de regen ook met bakken uit de lucht.Vriend wil nu even langs zijn ouders maar daar heb ik geen zin in.



Ik ga zo eerst eens uitgebreid douchen,heb me wel iedere dag gewassen aan de wasbak,maar ik ga nu mijn knie inpakken en heerlijk lang douchen.



Gister waren vriend en ik aan het brainstormen over Texel,ik grapte dat ik wel een weekend met de bezemmeisjes wilde gaan.

Vriend vond dat een prima plan dus...wie wil er in september,oktober een weekend mee??
Alle reacties Link kopieren
Haha! Dat vind ik een strak plan Coetje!



Jammer van jullie geplande uitstapjes van vandaag Zoeb en Coetje. Hier regent het ook.

Wij zijn een soort van aan het 'cocoonen'. Zo kom ik de dag ook wel door.
Alle reacties Link kopieren
Eigenlijk was ik van plan helemaal niks te doen vandaag, maar ik heb toch even de nieuwe spijkerbroeken van Goldman omgezoomd. Drie stuks.
Alle reacties Link kopieren
Wat een leuk plan Coe. Ik ben voor een weekendje Texel. Gaaf.



Ben even naar de stad geweest. Vergeet ik mijn pinpas. Goedkoop geshopt dus.

Was het douchen lekker. Zal best wel.



Wat een rot weer zeg.



Gold rot werkje wat je dus door de regen hebt kunnen doen.



Wat is het hier in de buurt toch geescaleerd. Zoveel politie tegen 1man. Belachelijk gedoe om een hekje wat een beetje te hoog is.

Ja ze moeten vooral op hun strepen gaan staan 'k Heb respect voor die man. Kunnen ze wel.
Alle reacties Link kopieren
Mogguh



Blijf ik eens wat langer hangen op Viva, wordt het enige topic waar ik in reageerde gesloten. Schijnt nog een permaban aan te pas te zijn gekomen ook. Nou ja, schiet mij maar lek, ik weet dus niet wíe die aan haar broek heeft.



Weekendje Texel klinkt gaaf
Alle reacties Link kopieren
Wat is dat voor verhaal over een man en een hekje Zoeb?



En wat was dat dan voor een topic Mamzie?
Alle reacties Link kopieren
Heb je het niet op tv gezien Gold? Van die man met zijn zelfgemaakte molotovcocktails en de kruisboog waar hij de politie mee bedreigde?

Belachelijk geval van overdrijven. Om een hekje wat een paar centimeter te hoog was. En wat door de gemeente op de spits is gedreven.

Een hoop politie, ME, ambulance, brandweer en meer van dat belachelijke gedoe voor een man die ze zelf zo gek hebben gemaakt.

Hekje blijkt echt op zijn eigen grond te staan ook nog.



Welk topic Mamz?
Moggu..
Alle reacties Link kopieren
Mogguh.



Kan ik uitslapen lukt het niet.
Alle reacties Link kopieren
Gisteren ben ik voor het eerste weer eens een keer in de sauna geweest en het was best lekker.
Alle reacties Link kopieren
Mogguh maisjes



Lekker Zoeb. Wat een luxe he, zo thuis in de sauna.



Troela en ik zitten klaar voor onze controle-afspraak bij de tandarts.

Daarna boodschappen doen denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Troela blijkt nog één melktandje te hebben. En er staat geen nieuwe tand onder dus moet ze er heel zuinig op zijn, anders moet ze een implantaat. Maar juist in dat melktandje zit een klein gaatje dus dat moet gevuld.

Ikzelf had geen gaatjes, er moest alleen weer wat tandsteen weggehaald worden.



We zijn eerst even naar huis gekomen want Troela had nog niet gegeten, maar we gaan zo boodschappen doen.

Vanmiddag het kastje wat verkocht is leegruimen want dat wordt morgen opgehaald.

En een berg wasgoed opvouwen.



Voor we door gaan eerst even een fatsoenlijk boodschappenbriefje maken.
Alle reacties Link kopieren
Plannen zijn gewijzigd. Oudste wil shoppen dus we gaan shoppen
Huh,ik zou toch zweren dat ik hier vanochtend van alles had gepost..foetsie dus.



Gold,jij was wel snel over te halen he..:)



Zoeb,eindelijk weer eens in je eigen sauna geweest.Hoop dat je er nu wat vaker gebruik van kan/gaat maken.
Alle reacties Link kopieren
Zooow... daar ben ik weer.

Ach Coetje, morgen is er weer een dag he?
Lekker geshopt Gold?
Alle reacties Link kopieren
Ja, voor de meisjes he?

Het geeft niks hoor, ik had vorige week al een leuke nieuwe outfit gescoord dussss.



En morgen of overmorgen gaat mijn Oudste me helpen om mijn kledingkast een keer goed op te ruimen. Alleen kan ik het niet, ik kan gewoon niks weggooien. Hopelijk kan ik het met hulp van Oudste wel.
Alle reacties Link kopieren
Iemand misschien nog geinteresseerd in de kleding die weg moet?
Alle reacties Link kopieren
Je kunt het bewaren Gold.

Ik heb nog wel wat gescoord vanmiddag. Twee broeken, een bikini (tankini) die dingen zijn ideaal om een buikje te verbergen en twee bloesjes.

Oh ja en een trui.



Verder hetzelfde als Gold. Weer teveel bij de Action. Nou ja wat spullen voor de boot. Ik heb wat oude zooi weggedaan.
Mogguh!
Moggu..



Eerst wakker worden na een halve nacht slapen..
Alle reacties Link kopieren
Mogguh



Hoe komt dat zo Coetje?
Zo,nu ben ik echt wakker



Zoeb,mijn knie is zo dik en warm en ik heb echt niks geks gedaan.Ik ga zometeen even bellen met orthopeed.

Heb er foto's van gemaakt,zal die straks even op de BH zetten.



Verder was ik lekker aan het piekeren over hoe ik het allemaal moet doen morgen met Uk zijn verjaardag en zaterdag met zijn Grote Mensen feest



Gold,ik hou me aanbevolen voor wat kleding.:)
Alle reacties Link kopieren
Zeker bellen Coe. Was het normaal eerder?



Komt vast wel goed met Uk zijn feessies. Maak je niet te druk meis.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven