VRLK
maandag 7 april 2008 om 13:48
[img]<a href="http://lilypie.com"><img src="http://bd.lilypie.com/xjYip2.png" alt="Lilypie Expecting a baby Ticker" border="0" /></a>[/img]
maandag 7 april 2008 om 14:07
maandag 7 april 2008 om 14:15
Ik was bij een gyn ivm die cyclusproblemen. Die was van de fertiliteitspoli, en die doen geen zwangerschapsbegeleiding (na de eerste weken). Zij heeft dus wel de eerste echo's gemaakt en doorverwezen voor de combinatietest, maar daarna hield het op. Vervolgens ging er iets mis met de doorverwijzing naar de afdeling verloskunde die moeten beslissen of ik een medische indicatie heb of niet (dus gyn of vk). Eind van de week gaat dat geloof ik eindelijk gebeuren. Maar ja, ik herinner me van mijn vorige keer dat de gyn me tussen 12 en 20 weken helemaal niet hoefde te zien, ze hadden de 16w controle afgeschaft omdat er toch nooit iets uit kwam. Dus het zal wel.
maandag 7 april 2008 om 14:22
maandag 7 april 2008 om 14:25
Het ligt aan de praktijk, en deze gyn maatschap had het afgeschaft. Ik heb bij beide eerdere zwangerschappen ook een medische indicatie gehad, doordat ik te weinig bloedplaatjes heb. Het zit een beetje op het randje, maar gezien de medicijnen die ik slik en om puur praktische argumenten heb ik nu ook lichte voorkeur voor een gyn.
maandag 7 april 2008 om 14:27
maandag 7 april 2008 om 14:32
Shit heel verhaal getypt en doordat ik de link van de banner ergens weg moest halen moet ik alles op nieuw typen.
Er stond dat er inderdaad geen avondspreekuur was, maar gyn zit op werk van mij en Nipman dus we kunnen handig samen even tussendoor. En ik heb liever een arts aan mijn lijf, maar dan weer liever geen co-assistent en dat is dan weer het nadeel.
Er stond dat er inderdaad geen avondspreekuur was, maar gyn zit op werk van mij en Nipman dus we kunnen handig samen even tussendoor. En ik heb liever een arts aan mijn lijf, maar dan weer liever geen co-assistent en dat is dan weer het nadeel.