Sekskletsen deel 43

14-08-2012 16:01 2981 berichten
Alle reacties Link kopieren
De nazomer is weer aangebroken, heerlijk om de loungebanken op te gaan zoeken en te genieten van de laatste mooie dagen.

Kom erbij, pak een dekentje als je het wat frisjes vind en kom lekker mee kletsen over seks, maar verder over alles wat je maar wil.

Geen onderwerp is hier te gek!



Maar, er zijn wel wat regeltjes, ons destijds opgelegd door hare Angel (tegenwoordig Mods geheten).



* Hengelen is niet toegestaan, zelfs niet met visvergunning

* Er mogen hier geen porno en andere aanstootgevende plaatjes geplakt worden...

* Slowchat hoort hier thuis..



Wees welkom!

Zonder die zooi lijkt het mij niet heel interessant, maar goed je moet alles een keertje proberen he?



Maar laat die zooi maar lekker staan!



Truste xxx
Alle reacties Link kopieren
Dat doe ik zeker zolang ik dat nodig acht Enjoy!

Slaap lekker allemaal die datemeneer kan het bekijken ik ga nog even naar de 50 tinten en dan mooi slapen...
Alle reacties Link kopieren
Hoi hoi. Ik lig heerlijk in mijn bed met de rest van de fles rosé na een geslaagd avondje met een leuke gerecycelde date meneer.

Slaap lekker, zij die gaan slapen
Alle reacties Link kopieren
quote:femminile schreef op 23 augustus 2012 @ 21:08:

Of we nu hoeren en sloeren als we jong zijn, of mid twenty aan een iemand het ja woord geven,



óf we blijven aan de eerste de beste hangen... of de tweede nog een keer , wat doet het er toe?



Of je komt er uiteindelijk achter dat een pak slaag lekker is.. OF geven?



we kletsen hier toch over seks? kom op zeg ... ieder mag en moet van dingen leren OF niet.. ..



lekker tolerant spiegelen hier zég !!



Stout.. wanneer pakken we die Sam eens in de folie?



Lekker monogaam doorleven Sense... ik zet t op negeer....



Er zijn grenzen, en iedereen mag zijn/haar grenzen opzoeken, niets mis mee, maar jezelf constant over je eigen grenzen laten gaan en toch door gaan. Daar mag best iets over gezegd worden. Frappant dat Vain identieke dingen zegt, en dat wordt wel opgepakt en daar wordt wel op gereageerd..



Maar als 3 mensen aangeven dat iemand steeds over haar grenzen heen dondert, en haar lichaam dat ook duidelijk aangeeft (een cupmaat verliezen in 1 weekend door een paar dagen niet eten en wel te gaan feesten en wappen) Tja, .. best vreemd dat dat niet toegestaan is.



Moeten we dan wachten tot het een keer echt mis gaat? En dat Sam iets overkomt wat NIET meer goed komt? Ik zeg dit niet omdat ik jaloers ben, of omdat ik het anders heb aangepakt, ik zeg dit om dat ik niet snap dat er mensen zijn die dit keer op keer aanmoedigen en aangeven dat Sam weet wat ze doet, want Sam, als je wist wat je deed, dan ging je niet over grenzen heen, dan ga je TOT je grenzen..



Prima hoor, dat jullie me op negeer zetten, het bewijst duidelijk dat jullie graag je koppen in het zand steken en liever aanmoedigen dan 'bewaken'.. dat zegt meer over jullie dan over mij.
Alle reacties Link kopieren
Hoi Sensual_D,



Aangenaam, ik ben P_aulus. En ik meng me even in de discussie omdat ik vind dat je wel een punt hebt. Maar. Het is niet zozeer je inhoud als wel je toon die weerstand oproept. In ieder geval bij mij, en ik ben niet eens partij in deze discussie.



Ik ben nieuw hier op het forum, heb dus niet meegekregen of je je eerder, in minder veroordelende bewoordingen, hebt uitgelaten over de risico's die Sam neemt. Maar met je opmerkingen van eerder vandaag jaag je haar in de gordijnen. Dat werkt dus niet want dan luistert ze niet. Of ze luistert wel, maar gaat dat nevernooit toegeven vanwege je toon.



Ken je de theorie van transactionele analyse? Kind vs volwassene vs ouder? Als je je opstelt als ouder ten opzichte van een volwassene, druk je je gesprekspartner in de rol van kind. En krijg je dus een kinderlijke respons. Een kind behandelen als volwassene werkt ook niet, omdat een kind nog niet weet hoe dat moet. Etc.



Maar nogmaals: je hebt wel degelijk een punt. Seks met drugs is risicovol, helemaal als je dat doet met mensen die je niet (goed) kent. Ik denk dat Sam dat ook wel weet.
Alle reacties Link kopieren
Sorry Paulus, ik accepteer niet dat er hier kinderachtig gereageerd wordt, het zal best een achterliggende redenen hebben, en ik weet wat faciliteren is (uitvinden door zelf ontdekking) maar in dit geval is het zelf uit proberen, het zelf ervaren begaan met te grote risico's.



En tja, dat mensen dan kinderachtig reageren is aan hen, zoals al gezegd, het zegt meer over hen, dan over mij.. Lekker met z'n allen op het negeer knopje rammen, dat is voor mij het zelfde als negeren dat er dingen ontzettend fout kunnen gaan. Ik kan niet begrijpen hoeveel volwassen mensen hier hun kop in het zand durven steken en wel om een hoekje durven gluren om toe te kijken tot het mis gaat, mij gaat dat te ver.. en helemaal het nog aanmoedigen vind ik gewoon schandalig, wat zullen zij beteuterd zijn als het WEL een keer mis gaat.. En dan? Excusses aanbieden? Schuldig voelen? Tja te laat dan..



Ik verwacht van het merendeel van de mensen hier wel dat ze ingrijpen als ook zij zien dat de kans dat het mis gaat steeds groter wordt, tot dusverre is dat alleen Suzy65 geweest.. En dan vanavond een aantal mensen.



Ik wens niet degene te zijn die hier over een aantal weken, maanden of jaar zou kunnen posten "I told you so" daarvoor ben ik te menslievend, dat wil ik voorkomen..
Goedemorgen! Eerst een hoera en gefeliciteerd!



@Sense, correct me if I am wrong, maar al meelezende de laatste weken denk ik welgeteld 2x een wap avond gelezen te hebben...

Da's inmiddels enkele weken geleden...



Heel nobel van je. Maar lees de posts van Enjoy, Sam en Stout er op dat betreffende topic nog maar eens op na.. Daaruit blijkt ook dat er wel degelijk over nagedacht wordt en kanttekeningen worden gezet bij het gebruik ervan.



Zo en nu op naar Samcity voor een vreselijk saai dagje... ff de punten binnenslepen om weer een jaar te kunnen zeggen dat ik zo'n fantastisch papiertje heb
Goedemorgen allemaal!



Paulus, je hebt idd een punt.

Seks icm drugs is een risico, helemaal met onbekende mensen.

Maar ik denk dat Sam juist een persoon is die weet wat ze wel en niet moet doen. Ik ken d'r (nog niet) persoonlijk, maar in de tijd dat ik hier ben heb ik haar aardig leren kennen.

Sam maak je niet gek, die past heel goed op zichzelf.



Heb weer een leuke van Loesje gevonden....

Loesje….(lukt niet als plaatje grrr)

Fijne dag en tot klets!
Fijne dag Femm!

Daarna lekker weekend of ook weer werken?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Hmm... Beetje bijgelezen en ik zie diverse mensen met diverse meningen omtrent de combi Seks en Drugs. Zelf doe ik het niet, en zal het ook nooit doen, maar ik begrijp dat er een hoop mensen zijn die er op de een of andere manier toch van genieten. Niks mis mee denk ik, mits je het met "bekenden" doet.

Ik geloof echter niet dat we ons te veel zorgen hoeven te maken over Sammie (tenzij ze niet meer los komt uit haar folie (wat is dat voor iets bizars, Enjoy? )



Fem: Long time no see! Hoe issie? Succes met je saaie dagje hihi
Alle reacties Link kopieren
quote:enjoy73 schreef op 23 augustus 2012 @ 22:17:



Stout....nog een gegadigde gevonden lees ik, je krijgt het druk zo. Stuurt ze ook flamoesfoto's?



Huh?

Heb ik iets gemist?
Alle reacties Link kopieren
Spaar jij die foto's Stout?
Alle reacties Link kopieren
Nee hoor, integendeel.



Ik denk dat het sturen van de flamoesfoto's een postfeministische actie is van de vrouwtjes, op al de pikfoto's die ze van snode aanbidders ontvangen.
Alle reacties Link kopieren
heb het ook ooit gehad in een chatbox. Zat een beetje met een kerel te beppen, stuurt hij ineens een foto van zn geslachtsdeel..onaangekondigd,waarna hij om reactie vroeg. Aangezien ik totaal niet in de mood was voor zoiets heb ik ff gegoogled op de meest ranzige oma-flamouse die er te vinden was. Die heb ik hem toen gezonden..en poef..weg wassie
Alle reacties Link kopieren
Aha, dus ik moet gewoon geen foto's meer sturen van mijn stoere zwaard bedoel je?
Alle reacties Link kopieren
haha nou nee dat bedoel ik niet, maar als je een kwartiertje met iemand kletst, en hij biedt aan een foto te sturen, hoeft dat van mij niet meteen zo'n soort foto te zijn.
Alle reacties Link kopieren
Nee, als je je voorstelt met je lul, dan ben je er waarschijnlijk ook een.
Alle reacties Link kopieren
nuff said! Mooi gesproken. Amen
Alle reacties Link kopieren
Verdomme, moet toch eens wat tijd gaan steken in die nieuwe religie die ik op ga richten!
quote:stout1975 schreef op 24 augustus 2012 @ 08:32:

[...]





Huh?

Heb ik iets gemist?



Ik bedoel herfstig lieve schat....wakker?

Van mij krijg je ze niet meer die flamoesfoto's, dus jouw piemoltjesfoto's hoef ik ook niet meer

Ik heb de muur inmiddels vol en de andere muur is weer voor een nieuwe piemel.....
Alle reacties Link kopieren
Verdomme, moet toch eens wat tijd gaan steken in die nieuwe religie die ik op ga richten!



Haha The priest, they called him
Alle reacties Link kopieren
@ enjoy, die herfstig is ook gewoon een occasionnetje hoor.



@ tamara, geile latex nonnenpakjes, hmmmm
Alle reacties Link kopieren
Morguh all!!



Enjoy; ik zou nog wat van je krijgen .....



Sam; Ik ben ooit, lang, lang geleden giga op de toer geweest en sjee, had ook rustig een forum over me heen gekregen (nee, niet zo... ) als ik dat allemaal had gepost. Maar soms mag je best fouten maken, om te weten wat je WEL wilt!



Gevarieerd dagje, beetje vrij, vanmiddag werken en vanavond dineren aan 't strand met ondergaande zon (hoop ik) en goed gezelschap!
Alle reacties Link kopieren
@Stout: Sure, koop er maar eentje voor me, dan trek ik het aan



@Zijenhij: Klinkt heerlijk! (dat dineren dan he..)
Alle reacties Link kopieren
Ha! Gevonden:



Zal ik een swingersreligie gaan oprichten?



Tien geboden.



1. Geniet verdomme

2. Vrouwen zijn niet viesbah

3. Vrouwen moeten lekker zelf weten wat ze dragen, maar de toegang tot de hemel wordt wel gemakkelijker als je heel vaak lekkere jurkjes draagt, met porneaupalen er onder.

4 Je mag eten wat je zelf wilt.

5. Monogamie is stom en niet aan te raden

6. Als je op een date bent mag je niet voor de lol de flatscreen jatten.

7. Parenclubs moeten verplicht een interieurdesigner inhuren.

8. Minimaal twee maal per week vloeit het zaad rijkelijk over de damesakkers.

9. Op zondachochtend verplicht ophouden met wappen of uitslapen.

10. Wat gij niet wil wat u geschiedt, doe dat ook een ander niet (uitzondering: anale seks)

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven