Gezondheid alle pijlers

Altijd bij het douchen....

31-10-2012 15:42 105 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zoals veel mensen plas ik vaak onder de douche. Ik vind het ontspannen en ook hygienisch, aangezien het meteen wegspoelt en je in een adem door de penis en eikel kan wassen.



Vanzelfsprekend probeer ik goed uitgeplast te zijn voordat ik de douche uitzet. Maar ongeacht hoeveel tijd ik ervoor neem, is het ALTIJD zo dat er nog een paar druppels (of soms zelfs een klein straaltje) komt als ik de douche uitzet. Dit is niet alleen onhygienisch (aangezien het niet langer meteen gewassen wordt), maar ook genant wanneer er iemand anders in huis is (die het gedruppel zou kunnen horen).



Zijn er meer mensen die dit hebben? En wat is de verklaring? Het lijkt wel alsof het uitzetten van de douche en de wisseling in temperatuur en/of druk, tot een soort ontspanning leidt. Een andere verklaring heb ik er ook niet voor.



Langer douchen helpt dus niet. Want als ik tien seconden langer zou douchen, zou dat extra urinestraaltje dus pas tien seconden later komen.
Alle reacties Link kopieren
quote:kettle schreef op 31 oktober 2012 @ 15:46:

[...]





Jeez, klateren er stenen uit jouw lul(letje) ofzo?;
Alle reacties Link kopieren
Draag een condoom onder de douche.

Elastiekje om hem om te houden. Dat vangt de boel op.

Of houd het gewoon op.
Als je alles van tevoren weet, ga je liggen voordat je valt.
Alle reacties Link kopieren
Net voor je klaar bent met douchen de koude kraan erop zetten.



Trekt alles lekker strak en kun je niet eens meer plassen!
Alle reacties Link kopieren
Als ik jou was zou ik hem laten amputeren.....heb je ook geen last meer van nadruppelen.

En de douche blijft schoon.
Dat is dit: http://nl.wikipedia.org/w ... _persoonlijkheidsstoornis
Alle reacties Link kopieren
Ik lees dat meerderen het een vieze gewoonte vinden.... Dat verbaast me, aangezien meerdere ex-en zeiden dit ook te doen.
Staand plassen kan trouwens ook obstipatie veroorzaken. En dan heb je weer last van remsporen in de slip.(Wel aan ruiken he!)
Alle reacties Link kopieren
quote:lilalinda schreef op 31 oktober 2012 @ 15:56:

het is trouwens gevaarlijk he?

Je gaat jezelf conditioneren, en moet straks al plassen elke keer dat je water hoort stromen. Elke fontein wordt een natte plek in de broekIk denk eerder andersom, dat ik mezelf geconditioneerd heb om te plassen bij het uitdraaien van de kraan.
Aangezien jouw exen ook remsporenslipjes bij je in huis achterlaten verbaast me dat niets. Blijkbaar heb je een voorkeur voor viezige dames.
quote:steel_schaapje schreef op 31 oktober 2012 @ 16:00:

Dat is dit: http://nl.wikipedia.org/w ... _persoonlijkheidsstoornis

Schaaap!!

Als hier ooit iemand de spijker op de kop heeft geslagen... Briljant.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lughnasadh schreef op 31 oktober 2012 @ 16:03:

Aangezien jouw exen ook remsporenslipjes bij je in huis achterlaten verbaast me dat niets. Blijkbaar heb je een voorkeur voor viezige dames.Huh??? Is dit grappig ofzo?
Enorm grappig.
quote:stefanbikkel schreef op 31 oktober 2012 @ 16:01:

Ik lees dat meerderen het een vieze gewoonte vinden.... Dat verbaast me, aangezien meerdere ex-en zeiden dit ook te doen.Dat waren dan zeker ook ouwe mannen?
quote:stefanbikkel schreef op 31 oktober 2012 @ 16:01:

Ik lees dat meerderen het een vieze gewoonte vinden.... Dat verbaast me, aangezien meerdere ex-en zeiden dit ook te doen.



Natuurlijk is dat niet vies. Is heel erg hygienisch zoals je zelf ook al aangeeft.

Maar je maakt er wel een veel te groot probleem van vind ik.

En dat iemand het anders kan horen lijkt me ook niet zo erg, en sowieso lijkt het me sterk dat iemand die paar druppels kan horen. En dan nog als iemand die druppels hoort zal diegene vermoedelijk denken dat dit gewoon waterdruppels zijn die uit de spoeier van de douche nog even komen.
Alle reacties Link kopieren
Ja, het is idd juist hygienisch. Wanneer je niet onder de douche plast, blijft er altijd urine onder de voorhuid zitten. Onder de douche echter ben je meteen helemaal fris.
Zeg Schaap, mrs. is wel heel stil na het inschieten van die oorbellen. Het gaat toch wel goed, hoop ik?
Stefan, zet ff een fotootje in je profiel. Misschien houdt het druppelen daarna wel op.
Alle reacties Link kopieren
En als je nou voortaan een bad neemt?
Lorem Ipsum
quote:sri schreef op 31 oktober 2012 @ 16:13:

Zeg Schaap, mrs. is wel heel stil na het inschieten van die oorbellen. Het gaat toch wel goed, hoop ik?Oei helemaal vergeten, zit nog vast in de tang!
Alle reacties Link kopieren
quote:turquasi schreef op 31 oktober 2012 @ 16:18:

En als je nou voortaan een bad neemt?Heeft ie in ieder geval een lekker warm bad..
Alle reacties Link kopieren
quote:turquasi schreef op 31 oktober 2012 @ 16:18:

En als je nou voortaan een bad neemt?Da's wel heel erg onpraktisch om dat elke ochtend te doen.
Wel lastig als je zo'n 6 keer per dag moet plassen. Veel douchen is ook slecht voor je huid.

Wat zullen er veel vieze ransapen rondlopen zeg, die niet elke keer als ze moeten plassen onder de douche springen. Bleegh, al de be-urineerde eikels en voorhuiden.
Alle reacties Link kopieren
quote:slakkenhuisje schreef op 31 oktober 2012 @ 16:21:

[...]





Heeft ie in ieder geval een lekker warm bad..Haha... om eerlijk te zijn plas ik ook wel eens in bad ja. Dat is natuurlijk niet echt hygienisch, maar soms heb ik geen zin om me af te drogen en de kou in te gaan,
Gatverdamme. Dan mogen er in het zwembad ook vast mensen zich in jouw pies wentelen. Ook geen zin om naar de wc te gaan.
Alle reacties Link kopieren
Er schiet me nu trouwens nog iets te binnen, van mijn vakantie zes weken geleden.



Omdat ik de laatst overgebleven persoon in het zwembad was, dacht ik dat ik wel in het zwembad kon plassen (ook omdat ik weet dat er veel chloor is, en het een groot zwembad was). Maar hoewel ik best wel nodig moet, duurde het wel 30 seconden ofzo voordat ik de urine daadwerkelijk los kon laten.



Een beetje omgekeerd aan de situatie uit OP dus, maar volgens mij hebben beide situaties een psychologische component.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven