klaagtopic storingen

04-02-2013 22:17 669 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Aangezien wij heel goed begrijpen dat het heel vervelend is dat het forum er steeds uitligt, willen we in dit topic jullie de gelegenheid geven om hierover te klagen. Daardoor blijft het centraal moderatortopic ook overzichtelijk zodat er geen dingen blijven liggen.

We vertrouwen erop dat jullie het netjes houden, wij lezen mee en geven zoveel mogelijk door aan de technische dienst.



met vriendelijke groet,



Het Viva Moderator Team
Watskebeurt? Ik heb pauze van leren voor het tentamen en dit is echt het enige topic waarin ik wel kan :|



Niet jullie schuld hoor modjes, maar ik heb het idee dat die nieuwe server provider ruk is.
Alle reacties Link kopieren
Ik krijg een volledig witte pagina als ik naar pijler 'eten' wil en eerder ook bij deze pijler.
Nah, kom ik net uit de keuken met een heerlijk warm bolletje uit de oven met sla en kip kerrie plus een grote mok Amaretto en verheug ik me om verder te lezen op het Noord Korea topic kán ik er ineens niet meer op...!



Heb ik straf?
Alle reacties Link kopieren
Ik kan er wel gewoon op en ik klaag er ook niet over. What's the point, zou ik zeggen.

Ik kom alleen even weer melden dat ik wederom fout 324 krijg.
Het is mij: shaHla :) (Iranian version)
Tjonge, het is weer zo ver. Kom op hoor.
Tjonge, het is weer zo ver. Kom op hoor.
Stelletje godvergeten prutsers hebben jullie achter de knoppen zitten zeg. Ongelooflijk.
Alle reacties Link kopieren
Is het een idee om je geld terug te halen bij de jongens prutsers van React en opnieuw te beginnen? Dit werkt duidelijk niet, dat heeft het nooit gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Wanneer gaat die kutstoring nou ein-de-lijk eens opgelost worden?

's Avonds forummen is praktisch onmogelijk, al maandenlang.



De ICT-ers bij de ING snappen tenminste wel wat hoogste prioriteit betekent. Daar kunnen ze bij Sanoma nog wat van leren.

Godsgeklaagd dit.
.
Alle reacties Link kopieren
Ik kan sinds gistermiddag amper (mobiel) het forum op, zelfs 's nachts niet.

Het is al weken dramatisch maar dit is een nieuw dieptepunt. Vind het werkelijk te triest voor woorden.
Alle reacties Link kopieren
Hoewel de problemen duidelijk nog niet onder controle zijn, toch een korte update:er wordt nog steeds gewerkt aan de analyse van alle data die vorige week zijn verzameld. Elk stukje wordt nagelopen, wat zeer veel werk is maar uiteraard uiterst belangrijk om de hele zaak weer stabiel te kunnen krijgen.



Wij vragen dagelijks een nieuwe stand van zaken op, want het mag duidelijk zijn dat de huidige situatie totaal onacceptabel is. Helaas zijn wij daarin volledig afhankelijk van het technische team, zij zijn de enigen die het op kunnen lossen, waardoor alles veel langer duurt dan wij zouden willen zien. Daar zijn geen excuses voor, wij kunnen enkel blijven aandringen op een snelle oplossing.



Edit: tevens wordt er druk gewerkt aan de livegang van de nieuwe site, die gepland staat op komende woensdag 10 april. Aanstaande maandag volgt daarover nog verdere communicatie. Uiteraard heeft het de hoogste prioriteit dat de nieuwe site geen bereikbaarheidsproblemen meer ondervindt.

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Dat technische team bestaat zeker uit een parttimer die nog bezig is met zijn LOIcursus zeker?? Ik word er wederom uitgeknikkerd mobiel, op de app en via chrome.
Alle reacties Link kopieren
quote:soley79 schreef op 05 april 2013 @ 20:27:

Dat technische team bestaat zeker uit een parttimer die nog bezig is met zijn LOIcursus zeker?? Ik word er wederom uitgeknikkerd mobiel, op de app en via chrome. Vervelend, ik geef het door. Vanmiddag zijn wat nieuwe aanpassingen doorgevoerd, hier heb ik eerlijk gezegd nog geen problemen ervaren, maar ik forum ook zelf niet mobiel, misschien maakt dat nog verschil.

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Hallo,



Via het Vivaforum haal ik allerlei troep binnen op mijn computer. Een goede scan lijkt mij geen overbodige luxe.



Met vriendelijke groet.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 07 april 2013 @ 17:11:

Hallo,



Via het Vivaforum haal ik allerlei troep binnen op mijn computer. Een goede scan lijkt mij geen overbodige luxe.



Met vriendelijke groet.Kun je hier iets meer informatie over geven? Wat krijg je precies binnen, of hoe zien de meldingen er uit. Dan laten we het technische team hier direct naar kijken.

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Er surfen geinfecteerde websites mee als ik een pagina vernieuw en dat is vandaag ontstaan en ik ben nog nergens anders geweest.

1 van die sites is outbrain en de andere is iets met images, maar die kan ik niet helemaal lezen, dat gaat te snel. Ik heb een scan gedaan en eentje moest in quarantaine. Hoe dat zit met outbrain, dat weet ik niet precies, daar gaf de scan niets over aan.
Alle reacties Link kopieren
Dankje.



Outbrain is in ieder geval geen reden tot paniek, dat is verbonden aan het blogblokje aan de rechterzijde. Wellicht dat de security van je browser erg hoog staat ingesteld zodat dergelijke elementen als verdacht worden gezien.



Een screenshot in deze zou handig zijn, maar laten hier verder via mail over communiceren, ik zal je een mailtje sturen.

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Okay, dank je.
Alle reacties Link kopieren
Sinds de aanpassingen van vrijdag lijken de problemen nu definitief onder controle en hebben we gelukkig geen storingen meer ervaren.



Er wordt voorlopig nog wel aan gewerkt om dit ook zo te houden, maar het ziet er nu goed uit.



Dit topic wordt daarom voor nu gesloten.



Mochten er eventueel nieuwe problemen of bugs optreden, dan aub daar melding van maken in het Centrale Bug topic

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven