30+ moeders Rotterdam

15-07-2013 15:48 17 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo,



Ik ben 36 jaar en woon samen in Rotterdam Zevenkamp. Ik heb een dochter van bijna 2 en ben nu 5 maanden zwanger van een zoontje. Op dit moment werk ik nog 4 dagen per week, maar begin oktober ga ik met zwangerschapsverlof en daarna ben ik van plan om in ieder geval voorlopig (ouderschapsverlof) een dag minder te gaan werken. Ik zal dan elke maandag en vrijdag vrij zijn.



Ik ben op zoek naar andere 30+ moeders met kinderen van vergelijkbare leeftijd om regelmatig samen iets te ondernemen. Het zou leuk zijn om in contact te komen met meiden die op dezelfde dag(en) vrij zijn. Dat maakt het makkelijker om af te spreken. Als het klikt, dan vind ik het ook leuk om soms zonder kinderen af te spreken of ook met de partners.



Ik hoop op reacties!
Alle reacties Link kopieren
Hoi



Ik woon ook in Rotterdam zevenkamp en heb een zoontje van net 1.

Ik kom hier oorspronkelijk niet vandaan en zou het leuk vinden om wat mensen te leren kennen uit de buurt, om leuke dingen mee te doen.

Ik hoop op een reactie.



Groetjes ingrid
Alle reacties Link kopieren
Hoi,



Ik woon in R'dam Zuid. Mijn dochtertje is ook bijna 2.



Het lijkt mij ook leuk om nieuwe vriendschappen op te bouwen met moeders van kindjes van ongeveer dezelfde leeftijd.



Het lijkt me leuk om iets van je te lezen.



Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hi ik heb een zoontje van 2 en een van bijna een jaar. Het lijkt mij ook leuk om contacten te krijgen met andere moeders.

Is het een idee om een x een groepsmeeting bij ballorig of plaswijck tehouden?
Alle reacties Link kopieren
Hoi Sem,



Ballorig lijkt me idd leuk. Of met dit weer Kralingse Bos ofzo?



Ik hoorde dat Plaswijckpark nog niet veel aan is met deze leeftijd? Ik heb geen idee.



Het lijkt mij in ieder geval leuk om af te spreken.



Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Het lijkt mij ook leuk om af te spreken, kralingse bos is prima en erg lekker met dit weer.



Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Ok gezellig!



Kunnen jullie je opties doorgeven dan kijk ik voor eend atum wanneer idereen kan!
Alle reacties Link kopieren
Ik kan bijna elke dag ivm werkloos...alleen as donderdag en maandag kan ik niet.



Ik hoor t wel. Lijkt me gezellig!
Alle reacties Link kopieren
Hoi allemaal,



Leuk om reacties te ontvangen! Een groepsmeeting vind ik prima, maar vanaf aanstaande maandag ben ik 3 weken op vakantie. Het lukt mij dus niet om op korte termijn iets af te spreken.



Maar ik moet eerlijk zeggen dat het me ook wel leuk lijkt om eerst een beetje kennis te maken met elkaar voordat we een afspraak gaan plannen. Ik bedoel, we weten nog niet eens hoe iedereen heet Mijn voorstel is dus om even te mailen, iets meer over elkaar te weten te komen om te zien of er mogelijk een klik is.



Hierbij mijn e-mailadres voor diegenen die graag even willen mailen: nina77@zonnet.nl



X Nina
Alle reacties Link kopieren
@Ingrid: hey, waar in Zevenkamp woon je? Ben benieuwd

Ik ben vandaag met de kleine naar de Zevenhuizerplas geweest. Het was erg gezellig, maar ook wel erg heet!
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden, door de storing is t laatste bericht weggevallen. Ingrot, ik had nog wel gezien dat jij je email had neergezet. Zou je dit nog een keer willen doen?



Mijn email is zuidmama@outlook.com.(Travelfreak, jij hebt een ander mailadres van mij, maar die is te herkenbaar voor hier :-) Misschien leuk om met elkaar te mailen, zodat we daarna af kunnen spreken.



Groetjes
Alle reacties Link kopieren
Hi ladies,



Ik heb inmiddels mailcontact gehad met ingrot en kira. Mochten jullie in de komende weken met elkaar afspreken, alvast veel plezier. Ik ga bijna op vakantie en ben 19 augustus weer terug. Hopelijk lukt het om snel daarna met iedereen af te spreken.

P.S. Ik ben bereikbaar tijdens mijn vakantie.



Groetjes en hopelijk tot gauw!
Alle reacties Link kopieren
Mijn vorige berichtje is idd verdwenen. Mijn mail adres is ingrid1510@hotmail.com.

Ik ga juist 19 aug op vakantie, voor die tijd kan ik eventueel wel afspreken @kira1. Maar misschien kunnen we eerst gaan mailen?
Alle reacties Link kopieren
Hoi dames,



Ik ben ook mamma van een 4 jarig zoontje, gelukkig getrouwd met mijn grote liefde en woonachtig in het altijd gezellige Rotterdam (Prinsenland). Wil graag kennis maken met meiden in deze regio en ik dacht laat ik eens aansluiting zoeken bij deze gezellige 010-Mammaclub. Lijkt me leuk om eens met elkaar af te spreken.

Travelfreak jij en ik hebben inmiddels kennisgemaakt en je hebt mijn contactgegevens. Als er iets georganiseerd wordt, dan ben ik graag van de partij als jullie dat ook gezellig vinden. Misschien tot snel.
Alle reacties Link kopieren
Ik heb helaas geen kinderen..
Alle reacties Link kopieren
Hey meiden,



Ingrot, ik ga je morgen even mailen :-)



Avalon, heb jij ook een mailadres waar ik jou op kan mailen? Lijkt me gezellig.



Groetjes!
Alle reacties Link kopieren
Hi dames,



Ziet er erg gezellig uit hier. Ik sta ook open voor contacten met moeders en kleine kinderen. Ik heb een zoontje van bijna 9 mnd en kom uit het oude noorden.



Wie weet tot hoors gezellig. Oja ik ben altijd vrijdag vrij.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven