Entertainment alle pijlers

Dokter Corrie - dwdd

19-11-2013 19:47 93 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ben benieuwd wat jullie hiervan vinden..



Op sommigen scholen nu afgeschaft. Ik vind het persoonlijk juist goed om kinderen vroeg te informeren over seks. Hoort nou eenmaal bij het leven!
http://www.volkskrant.nl/ ... inderen-te-bereiken.dhtml
Hek om die Bible Belt. Dat is wat ik er van vind.
Heb ook zitten kijken. Lang geleden dat er op TV zo normaal over sex gepraat is. En zo hoort het ook!
Alle reacties Link kopieren
Ik lees er net over, dat christelijke ouders bezwaar hebben aangetekend,



Ik ben zelf christen dus kijk nu wat dr corrie leert maar ik vind het niets schokkends, ik begrijp de aanpak juist wel. Ik verwachtte ivm die petitie dat ze dan vast vrije seks met iedereen zou promoten a la jaren 70 ( daar zou ik echt wel bezwaar tegen hebben ) maar het is heel normale seksuele voorlichting die mijn kinderen al lang hebben gehad voor ze naar groep zeven gaan. Wat ik zie gewoon over zoenen, je eerste erectie en dat je ook homo kan zijn en dat ook niet erg is.
Ik heb dr corrie even opgezocht en vind het leuk. Gewoon open onderwerpen over seksualiteit. Prima toch? Beter dan dat een jongen jaren in de stress zit omdat hij bang is voor zijn erectie? Of dat ze zelf gaan googlen en op ranzige sekssites belanden.
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 19 november 2013 @ 19:51:

Hek om die Bible Belt. Dat is wat ik er van vind.Ik vind dit jammer... Ik snap je reactie en het is een logisch gevolg, maar ik vind het jammer dat mensen bezwaar aantekenen en achter christen zijn verschuilen. Ik weet zeker dat verreweg de meeste christenen net als ik dr corrie prima vinden,
De biblebelt.moet btw niet zeuren. Die mogen van hun geloof toch geen tv kijken?
Alle reacties Link kopieren
Inderdaad een héél goede tip van dr corrie, kom je op een pornosite klik dan weg!
Alle reacties Link kopieren
quote:Star schreef op 19 november 2013 @ 19:51:

Hek om die Bible Belt. Dat is wat ik er van vind.Die mogen toch helemaal geen tv kijken?
Beter onvolmaakt en echt dan gemaakt volmaakt - Beati pauperes spiritu
Alle reacties Link kopieren
Ik moet er wel een beetje om lachen. De groep die gemiddeld per gezin het hoogste kinderaantal scoren is tegen sexuele voorlichting. Zouden ze niet willen dat algemeen bekend wordt dat er voorbehoedsmiddelen bestaan
odi et amo
quote:absor schreef op 19 november 2013 @ 19:55:

[...]





Ik vind dit jammer... Ik snap je reactie en het is een logisch gevolg, maar ik vind het jammer dat mensen bezwaar aantekenen en achter christen zijn verschuilen. Ik weet zeker dat verreweg de meeste christenen net als ik dr corrie prima vinden,Ik heb het ook niet over Christenen zoals jij en andere Christenen hier. Maar over Christenen die hier never nooit niet zullen komen omdat ze geen internet e.d. hebben want dat is hel en verdoemenis. Christenen die hun 17-jarige dochter dood laten gaan omdat ze niet gevaccineerd is en het kennelijk de wil van God is. Christenen zoals mijn achterneef die niet bij zijn zus op bezoek ging toen ze ging samenwonen zonder getrouwd te zijn, want dat was zondig. Enzovoort
Alle reacties Link kopieren
quote:Miss.Innuendo schreef op 19 november 2013 @ 19:56:

[...]





Die mogen toch helemaal geen tv kijken?



Die "mogen" wel meer niet, met alle gevolgen van dien (ja, inkoppertje ik weet het)



Ik vond het wel geinig net bij dwdd. De kinderen vinden het leuk, het zijn de ouders die zich er druk om maken.
quote:Star schreef op 19 november 2013 @ 20:01:

[...]





Ik heb het ook niet over Christenen zoals jij en andere Christenen hier. Maar over Christenen die hier never nooit niet zullen komen omdat ze geen internet e.d. hebben want dat is hel en verdoemenis. Christenen die hun 17-jarige dochter dood laten gaan omdat ze niet gevaccineerd is en het kennelijk de wil van God is. Christenen zoals mijn achterneef die niet bij zijn zus op bezoek ging toen ze ging samenwonen zonder getrouwd te zijn, want dat was zondig. Enzovoort en dat ze binnen hun eigen groep deze normen en waarden hoog houden is nog tot daar aan toe. Maar nee, ze menen dat ze voor de rest van het land mogen opleggen wat we wel en niet mogen kijken. Dat vind ik erg...Ik heb in mijn eigen huis mijn eigen regels, maar als de buurvrouw het anders doet ga ik ook niet bij haar voor de deur protesteren (mits haar gewoontes mij geen overlast geven dan)
Alle reacties Link kopieren
Ik hoorde op de radio een klein stukje, en heb geen verder 'onderzoek' gedaan, maar ik vind gierend van de lach een paar herhalen 'stijve piemel, stijve piemel' nou niet echt het beeld dat ik mijn kind van seks mee wil geven. Alsof het iets raars is.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben christelijk en ik vind dokter Corrie ook niks en heb dus de petitie tegen getekend. Nu is het niet iets waar mijn kinderen mee geconfronteerd zullen worden want op de school van mijn kinderen wordt geen schooltelevisie gekeken. Toch vind ik het niet de juiste manier om kinderen voor te lichten en daarom wilde ik er toch bezwaar tegen aantekenen.



Het is niet allemaal heel schokkend wat er wordt vertelt maar het is best expliciet en niet alle kinderen zijn daar op die leeftijd al aan toe. Ik vind niet dat je jonge kinderen al met zulke expliciete zaken moet confronteren. Daarnaast wordt seksualiteit ook binnen een bepaalde context gebracht (alles mag zolang je maar zelf wilt) waar veel mensen het niet mee eens. Ook de weinige ruimte voor andere meningen werkt niet mee.



Dat is eigenlijk heel jammer want dan krijg je al vlug dat christelijke scholen er voor kiezen om helemaal af te haken en zelf maar materiaal hiervoor te ontwerpen. Wat ook niet erg is maar je krijgt dan steeds meer een tweedeling tussen de seculiere maatschappij en de verschillende groepen gelovigen. Ik denk dat je een dergelijk programma ook op een andere manier kunt maken waarbij de meeste groepen zich wel thuisvoelen.





ps: de school van mijn kinderen is een evangelische school en die zijn absoluut niet tegen beeld en geluid en ook niet tegen televisie op zich maar er is een beleid gemaakt om niet naar school televisie te kijken.
quote:Star schreef op 19 november 2013 @ 19:51:

Hek om die Bible Belt. Dat is wat ik er van vind.



Nee! dan kan ik er niet meer uit....



Ik vind Dr. Corrie geweldig, heb een kind met de leeftijd waarvoor het geschikt is en kan het alleen maar toejuichen.
Alle reacties Link kopieren
Even gauw wat stukjes gekeken: wat een agressieve, overdreven manier van presenteren! Hoog koefnoengehalte ook. Nogmaals, dit is dus écht niet de manier van hoe ik mijn kind seksuele voorlichting wil (laten) geven. En o ja, ik ben ook christelijk, maar dat is niet mijn primaire reden om de filmpjes niet geschikt te vinden.
Eens met flatverkopen!
Alle reacties Link kopieren
quote:flatverkopen schreef op 19 november 2013 @ 20:17:

Even gauw wat stukjes gekeken: wat een agressieve, overdreven manier van presenteren! Hoog koefnoengehalte ook. Nogmaals, dit is dus écht niet de manier van hoe ik mijn kind seksuele voorlichting wil (laten) geven. En o ja, ik ben ook christelijk, maar dat is niet mijn primaire reden om de filmpjes niet geschikt te vinden.

Het programma is voor kinderen en het is helemaal niet vreselijk bedoeld. Het moet leuk zijn voor de kinderen om ernaar te kijken. Die kinderen denken heus niet uit zichzelf aan slechte dingen.



Moeten we ook hiervoor een petitie tekenen?
Gods wegen zijn ondoorgrondelijk
Ik ben zo atheistisch als het maar kan en heel erg voor seksuele voorlichting, zo vroeg als maar kan, maar ik vind de manier waarop Martine Sandifort het doet inderdaad niet de manier waarop ik zou willen dat mijn kinderen seksuele voorlichting krijgen.

Er is eerder een dergelijk programma geweest, weet zo niet meer wie het deed, vrijwel hetzelfde, alleen dan zonder het lachen-gieren krijsen-brullen-gehalte.

Losjes, met een knipoog, prima. Maar dit dit me denken aan peuters die hebben ontdekt dat pies en poep te pas en te onpas roepen zo ontzettend leuk is. Mijn 9 en 11-jarigen vinden het verschrikkelijk hysterisch stom gedoe.
Alle reacties Link kopieren
quote:Lughnasadh schreef op 19 november 2013 @ 20:29:

Ik ben zo atheistisch als het maar kan en heel erg voor seksuele voorlichting, zo vroeg als maar kan, maar ik vind de manier waarop Martine Sandifort het doet inderdaad niet de manier waarop ik zou willen dat mijn kinderen seksuele voorlichting krijgen.

Er is eerder een dergelijk programma geweest, weet zo niet meer wie het deed, vrijwel hetzelfde, alleen dan zonder het lachen-gieren krijsen-brullen-gehalte.

Losjes, met een knipoog, prima. Maar dit dit me denken aan peuters die hebben ontdekt dat pies en poep te pas en te onpas roepen zo ontzettend leuk is. Mijn 9 en 11-jarigen vinden het verschrikkelijk hysterisch stom gedoe.

Je kunt het veel beter verwoorden dan ik, bedankt (op dat atheïstische stukje na dan )!

Alleen al de intro: alsof seksualiteit een raar woord is dat je maar nauwelijks je strot uit kunt krijgen. En wat ik dus op de radio hoorde: echt hilárisch, zo'n stijve piemel! Brrrr....
Alle reacties Link kopieren
Die Corrie is niet mijn humor.

Maarrrr... mijn dochter van 10 (groep 7) vindt het helemaal geweldig! Mijn dochter is één van de weinigen in haar klas die overigens wel goede voorlichting heeft gehad thuis.

Schokkend is dat!! En ongelofelijk toch, dat in 2013 meer dan de helft van de klas nooit iets van seksuele voorlichting heeft gehad. Blijkt toch maar dat dit programma (of voor mij part andere voorlichting op school) wel degelijk zijn nut heeft.
Mijn kinderen hebben allemaal voorlichting gehad. Ook mijn dochter van 6 weet al van de bloemetjes en de bijtjes. Op haar niveau dan.
Alle reacties Link kopieren
Juf op schoolde vertelde laatst dat heel veel ouders nog niets vertellen over seks etc en wachten tot hun kind "zelf met vragen komt".



Snappen die ouders niet dat kinderen niet uit hun zelf vragen? Liever vragen ze dit, op zekere leeftijd, liever aan vriendjes dan aan hun ouders. En voorlichting door kinderen aan kinderen gaat toch even wat anders dan dat jezelf met je kind in gesprek gaat.

Echt gemiste kansen dus.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven