TTC Herfst 2013

20-10-2013 15:16 1156 berichten
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa, hier ons eigen (en laten we hopen: zeer vruchtbare) kletstopic!



NaamLeeftijdDDOKindjeStartBijzonderh.Jemida342eJuni 2013 Chocolade-

letter34 4eAugustus 2013 Elsy251eJuni 2013 Liesje34 1eApril 2013UD 29 juni 2014, 3 januari 3e echo Tijgerprintje27 ? 1eJanuari 2013 Groenegeiten-

sok28 1eAugustus 2013Suikerklontje241eMei 2013 UD is 19 juli. Begin jan alweer 3e echo en tevens nekplooimeting ivm diabetesForestfruit32 1eJuni 2012UD eind dec, goede echo 10 weken gehadMar-lou23 1eMei 2013Cupcakegirl343eJuli 20138 november echo Lady261eAugustus 2013UD 17 juli 2014Brianne281eJuni 2013UD 1 mei 2014, jongenMousi29februari1eOktober 2013Zwanger worden dmv inseminatie donorzaad



In onze tabel is Kroos altijd van harte welkom.

Herfst_2013
Alle reacties Link kopieren
@Suikerklontje: Wooh, wat fijn dat de arts je zo gerustgesteld heeft!! Super dat je waardes van de afgelopen weken er zo goed uitzien, echt heel fijn. Dat is zeker een hele opluchting!! Ook heel fijn dat je wordt doorgestuurd naar een ziekenhuis dat gespecialiseerd is in zwangerschap en diabetes. Jeej, vijf weken alweer! Gaat snel. Hoe voel je je verder? Al ergens last van? Ik ben nu (volgens mijn eigen berekeningen) zeven weken en vier dagen. Het was nu nog niet te meten: als de verloskundige er een millimeter naast zit met meten dan scheelt dat zo vier dagen. Hoe ver ik dus echt ben hoor ik pas op 17 december: dan heb ik mijn termijnecho.
Alle reacties Link kopieren
Tijgerprintje wat vreselijk oneerlijk wat jullie moeten meemaken! Heel veel sterkte voor de komende tijd!

Voel je niet verplicht om hier te komen reageren, je bent altijd welkom als je er weer klaar voor bent!



@suikerklontje: wat een fijn nieuws, super zeg! met jouw strakke instelling moet het vast helemaal goed komen!



@marlou: heb je al getest? *nieuwsgierig *



Vanavond is MvM hier geweest, weer een test gedaan en meteen knalpositief Hihi dat is wel leuk, die bevestiging! En de wikkeldeken die je krijgt is zo fijn, nu al zin om de baby daarin te kunnen wikkelen

Heb de verloskundige inmiddels meerdere keren gebeld, maar telkens antwoordapparaat... Begon lichtelijk geirriteerd te raken. Daarom vanavond een andere verloskundige gebeld, hele lieve vrouw maar ze moet wel even overleggen omdat we niet echt in de buurt wonen. Morgen word ik terug gebeld. Als ik mag komen, heb ik er een heel goed gevoel bij
Alle reacties Link kopieren
Lieve lieve dames!! Ik kan niet anders zeggen dan...

Positief, dikke plus, ZWANGER :D

dit zou inhouden dat ik rond 24/07/2014 uit gerekend ben volgens internet ;)
lovee
Alle reacties Link kopieren
Marlou, Wat geweldig! Gefeliciteerd!!
Alle reacties Link kopieren
Super nieuws! Gefeliciteerd



Ik zie het wachtwoord niet meer in ons tabel staan en ik wil graag mijn nod wijzigen naar 14 december. Weet zo niet meer wie het wachtwoord heeft. (ik reageer later vandaag uitgebreider)
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteeeerd!!!
Alle reacties Link kopieren
@Marlou Gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeeeerd!!!!! Jeeeeeeeej, ik vond het zooooo spannend!! Wat een fijn nieuws! Volgens de berekeningen op internet ben ik ook op 24 juli uitgerekend! Onze NOD was immers ook op dezelfde dag, wat leuk!



@Lady MvM wat goed! Heb ik me ook aangemeld gisteravond. Heb jij inmiddels al bericht terug van de VK?



@Lies Ik ben zeker gerustgesteld. Heb wel ontzettend veel te lage bloedsuikers en daardoor voel ik me vaak slap maar het is het allemaal waard. De druk op mijn onderbuik is nu zo goed als weg. Ik had 2 weken lang een nare druk, alsof je ongesteld moet worden. Verder heb ik af en toe lichte misselijkheidswalmen maar ze zijn (nog) niet vervelend.

Spannend voor jou ook, wel jammer dat je nog geen duidelijkheid hebt over hoe ver je bent. Hoe voel jij je verder?
Alle reacties Link kopieren
@suikerklontje -- whahaha wat onwijs gaaf!! ben jij dan ook nu precies 4 weken en 6 dagen hihi!! Wat gaaf he.. ik ben zoooo blij!!!
lovee
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Mar-Lou en Suikerklontje! wat ontzettend leuk voor jullie
Alle reacties Link kopieren
@Marlou Ja inderdaad! Morgen precies 5 weken. wat leuk
Alle reacties Link kopieren
Jaaaa Marlou! Gefeliciteerd!!! Wat een superleuk nieuws, was eigenlijk ook wel te verwachten. Nu dan eindelijk die bevestiging, gelukkig! Geniet ervan!!
Alle reacties Link kopieren
Zo, heb de tabel weer aangepast. @Forestfruit en @Groenegeitensok: Ik heb jullie DDO's toegevoegd. Ik heb de inloggegevens laatst verwijderd, toen ineens allerlei "vreemde mensen" mee gingen schrijven. Ik was er een beetje bang voor dat ineens allerlei andere namen in onze tabel zouden worden toegevoegd en die van ons zouden worden geschrapt



Ik reageer later weer op iedereen, moet er nu weer vandoor! Tot straks!
Alle reacties Link kopieren
@marlou We hebben meer gemeen dan ik in eerste instantie gedacht. We zijn even oud (ben pas net 24) in mei begonnen, eerstw kindje en tot nu toe dezelfde uitgerekende datum

Hoe voel jij je?
Alle reacties Link kopieren
@suiker -- Haha ja we hebben veel gemeen ja ;) wat onwijs grappig!! Ik voel me echt super blij en jij? ben wel moe en heb zooooooon dorst constant pfoe heee..

en jij ??
lovee
Alle reacties Link kopieren
Mousi, wat worden we toch een geduldige mensen op deze manier he



Liesje, wat fijn dat je een goede echo hebt gehad!! En de volgende echo is hij/zij al weer heel wat gegroeid. Geweldig he dat ze met bijvoorbeeld 12 weken al armpjes, beentjes enz hebben. Wonderlijk.

Wanneer mag je voor de volgende echo?

Haha dat klinkt wel leuk, van zwangerschapkwaaltjes genieten, maar ik weet wat je bedoelt hoor en ik wil er heeeel graag van gaan genieten.



Tijgerprintje, neem alle tijd die je nodig hebt.

Sommige mensen kunnen inderdaad stomme opmerkingen maken. Toen ik de 2e miskraam heb gehad zei iemand tegen mij: nou gelukkig dat het nu al mis gaat he (10 weken zwanger) want anders was je nog verder geweest, fijn zo.

Ik begrijp dat de persoon in kwestie het goed bedoelde, maar om er fijn zo? Achter te zeggen, grr.

Niks van aantrekken hoor meid, niet iedereen kan het begrijpen.

Ik wens jullie veel sterkte en erg fijn dat jullie zoveel aan elkaar hebben .



Suikerklontje, wat een heerlijk nieuws voor jou!

5 weken en 3 dagen alweer, klinkt goed hoor. Ik hoop dat je waarden zo goed binnen de grenzen blijven en dat je onbezorgd zwanger kan zijn.

Het lijkt me ook wel onzeker als die waarden zo belangrijk zijn, maar gelukkig zit het helemaal goed en ze houden je vast goed in de gaten.

Ook prettig dat je bij een ziekenhuis terecht kan waar mensen gespecialiseerd zijn in diabetes.



Hier weinig bijzonderheden, ik wacht geduldig mijn vruchtbare dagen af.

Oh ja toch iets om te vertellen, mijn man gaat eindelijk stoppen met roken! Ik ben zelf al 2 jaar gestopt, maar kreeg man er maar niet in mee. Nu ik het idee los heb gelaten komt hij uit zichzelf bij me met het idee dat stoppen met roken wel eens kan helpen om zwanger te worden.

Hij staat er nu zelf achter, dus hopelijk gaat het lukken.
Alle reacties Link kopieren
Marlou gefeliciteerd!!!!!!!!!!



Al aardig wat in de tabel!
Alle reacties Link kopieren
@marlou: jaaaa wat leuk, gefeliciteerd!!



@suikerklontje: hoe is het nu met jou? is het goede nieuws al een beetje gezonken?



@forestfruit: wat goed van je man dat hij gaat stoppen met roken! kan inderdaad invloed hebben op de vruchtbaarheid



Ik heb vanmiddag gebeld met de verloskundige uit de stad, ben daar welkom gelukkig 11 december intake en ook meteen eerste echo, heb er nu al zin in!
Alle reacties Link kopieren
@Lady: Leuk cadeau he, die wikkeldoek! Lekker warm en zacht. Ik snap dat je er weinig vertrouwen in hebt als je ze nooit kunt bereiken! Fijn dat je nu bij die andere verloskundige terecht kunt!! Spannend joh, elf december! Ik ben benieuwd!



@Suikerklontje: Fijn dat het gesprek met de arts zo’n positief gevoel bij je heeft achtergelaten!! Dat is ook wat waard. Fijn dat die druk op je buik weg is. Dat had ik inderdaad in het begin ook. Moest dan echt een knoop los doen, anders zat het niet fijn. Fijn dat je nog niet echt misselijk bent! Hopelijk blijft dat zo! Ach ja, ik ga ervan uit dat ik bijna acht weken zwanger ben, dat zal ongeveer wel kloppen. Ik ben erg moe en ben regelmatig misselijk maar als ik regelmatig wat eet, is het goed te hebben.



@Forestfruit: Ik hoop dat jullie geduld ook snel beloond wordt!! Haha, genieten van zwangerschapskwaaltjes. Ach, ze zijn zeker niet altijd prettig maar je bent wel zwanger… Dat wachten op een positieve test is zo’n onzekere tijd, die verruil je met alle liefde en plezier voor een evengoed onzekere tijd maar wel in de wetenschap dat je zwanger bent Ik duim heel hard voor je, ik vind dat jij ook aan de beurt bent de volgende keer!! Fijn dat je man gaat stoppen met roken! Dat hij er uit zichzelf mee komt zorgt er vast wel voor dat hij het makkelijker volhoudt. Heeft hij er hulpmiddelen bij? Ik ben zelf gestopt met behulp van een boek, dat heeft me echt geholpen. Zonder dat boek had ik vast nog tot aan mijn zwangerschap gerookt…



@Tijgerprintje: Hoe gaat het met jou nu?? Wat een zware, heftige tijd voor jullie. Hebben jullie voldoende steun bij elkaar? Probeer je inderdaad niets aan te trekken van botte opmerkingen maar pff…ik zit me plaatsvervangend kwaad te maken. Wat kunnen mensen toch lomp zijn! Veel sterkte meid We denken aan jullie. Neem alle tijd die je nodig hebt, je bent hier altijd van harte welkom. Nogmaals een dikke knuffel
Alle reacties Link kopieren
@Forest Wat goed van je man! Ik denk dat het zeker het beter is voor zijn zaad (bah, dat blijft toch vies klinken...) Al wordt men ook wel zwanger als partner of moeder rookt. Maar een gezond leven wil je ook aan je kind doorgeven en een rokende vader is niet echt een goed voorbeeld.

Hopelijk mag er bij jou ook snel een in het tabel komen.



@Lies 8 weken, nog oh zo pril maar of zo leuk! Spannend hoor. Fijn dat de misselijkheid voor jou te doen is zolang je steeds iets eet, dit tip heb ik ook ergens gelezen. Heb ook ergens gelezen dat gember goed zou zijn, al lees ik ergens anders weer dat je daar voorzichtig mee moet zijn...



@Lady wat fijn dat je een VK hebt gevonden die wel opneemt haha. 11 december is zoooo voorbij Hoe voel jij je verder?

Het nieuws is hier goed geland en we zijn zo ontzettend blij en gelukkig. Mijn man kriebelt vaak even over mijn buik en heeft het erg veel over de kleine, bijzonder hoor! Ik voel me goed, af en toe wat lichte druk op mijn onderbuik maar die is vaker weg dan aanwezig. Verder geen misselijkheid (nog)



@Marlou Continu dorst? Is dat een zwangerschapskwaal? Wat lijkt me dat vervelend zeg! Ik heb dat ook als ik te hoge bloedsuikers heb, zoo vervelend! Maar het is goed om veel te drinken tegen obstipatie e.d. Heb je verder al last van kwaaltjes?

Bij mij zijn mijn borsten gevoelig en heb ik af en toe wat misselijkheidswalmen. Maar deze zijn niet zo heel vervelend. Verder voel ik (nog) niet zo heel veel.



@Summer Hoe is het nu bij jou?? Nog weer bij de arts geweest? Is de eisprong inmiddels al gevonden?



Ik heb me gisteravond aangemeld voor MvM. Werd vandaag gelijk gebeld en een afspraak staat voor as vrijdag, mooi vlot! Fijn gevoel dat ik was kan betekenen voor anderen. Mijn zus heeft immers gebruik moeten maken van spuiten en is via de MMM in verwachting geraakt. Ik voel me ergens ook verplicht maar ik wil het ook heel graag!
Alle reacties Link kopieren
@Suikerklontje: Wat leuk dat je MvM vrijdag al op bezoek krijgt! Jaaa, voelt fijn om iets te kunnen betekenen voor anderen. Het is maar een kleine moeite (al stond ik vanmorgen wel weer te kokhalzen (sorry...) boven die flessen) en je doet er anderen een groot plezier mee.
Alle reacties Link kopieren
@ suikerklontje -- Ja ik weet dus niet of dat een kwaal is? mijn vriend zij je mag wel uitkijken voor zwangerschaps diabetes maar persoonlijk denk ik dat het komt door dat je nieren etc ook versneld gaan werken en je dus ook sneller dorst krijgt..

Ik heb wel wat last van obstipatie maar ben totaal niet misselijk gelukkig!! Alleen zitten mijn borsten constant in de weg haha.. ze doen pijn en zijn nog nooit zo groot geweest ;)!!



Wat grappig dat jullie mee doen aan MvM ik rij daar elke maandag en dinsdag voor om die potten op te halen en nieuwe kratten neer te zetten.. Ik moet je heel eerlijk zeggen dat ik er niet zo van gecharmeerd ben maar dat komt meer denk ik omdat ik dus precies zie wat er gebeurd ;)! ik vind het doel wel helemaal super!!!! ben in dat geval ook trots dat ik voor ze rij!!
lovee
Alle reacties Link kopieren
@Marlou Dat van je nieren heb ik inderdaad ook gelezen ja. Wat leuk dat jij voor MvM rijdt.



Zwangere dames, ik blijf af en toe wat druk op mijn onderbuik houden, herkenbaar?
Alle reacties Link kopieren
Lady, fijn dat ze je er aan willen nemen. Kan me voorstellen dat als je een paar keer het antwoordapparaat er aan hebt gekregen, dat je verder gaat kijken.

11 december, dat is mooi snel, kleine 3 weken spannend hoor!

Ik vind het ook heel goed van m’n man, alle beetje helpen.



Liesje, ik kan niet anders zeggen dat ik het met je eens ben haha, ik mag van mezelf nu ook aan de beurt zijn en dan goed zwanger blijven.

Wat goed dat jij ook gestopt bent met roken. Ik ben ook gestopt met een boek en dat hielp me heel goed, stoppen met roken heette dat boek ook echt.

Mijn man is cold turkey gestopt, hij is te eigenwijs om hulp te accepteren, mannen..

Hij heeft eergisteravond zijn laatste sigaret gerookt, ik hoop dat hij het vol houdt.



Suikerklontje, haha klinkt ook wel gek/vies. Maar ben het helemaal met je eens, we willen allebei het goede voorbeeld geven aan ons toekomstige kind(eren).

Fijn dat je aan MvM mee gaat doen! Daar help je zeker andere vrouwen mee. Hoe gaat dat eigenlijk in zijn werk? Moet je dan de hele dag door je urine verzamelen?
Alle reacties Link kopieren
@Marlou: Fijn dat je niet misselijk bent! Ik hoop dat je dat niet alsnog wordt… Bij mij kwam dat ook pas toen ik zes weken en een paar dagen zwanger was. Pff, snap dat je daarvan niet zo gecharmeerd bent, lijkt me niet echt prettig werk. Of heb je geen last van de stank? Echt, ik sta elke dag boven die flessen te kokhalzen. Ook mijn man blijft erbij uit de buurt als ik zo’n fles aan het vullen ben, dus het heeft niet alleen met mijn zwangerschapsmisselijkheid te maken Maar inderdaad: ik vind het zo’n goed doel, daar heb ik het wel voor over. Snap dat je er trots op bent dat je voor ze rijdt!



@Forestfruit: Ik duim voor je meid, ik gun het je zooo!! Ik hoop ook voor je dat je man het volhoudt. Heb je het boek anders nog? Misschien is dat wat voor hem als hij zijn trots een beetje opzij zet Ik vang mijn urine alleen op als ik thuis ben. En dat is ook meer dan voldoende volgens mij, want mijn flessen zitten vaak goed vol



Ik ben echt enorm moe nu. We zijn gisteren naar dat concert geweest. Wel een escape bedacht voor het geval ik toch te moe/misselijk was maar die was niet nodig. Ik zag er wel erg tegenop maar het was super!! Ik ben helemaal niet moe geweest (terwijl ik normaal gesproken al om 20.00 uur zit te gapen) en heb de hele avond gestaan en zelfs gesprongen. Echt genoten. We waren tegen 1.00 uur thuis en vandaag moest ik gewoon weer werken dus ik heb maar zo’n vier uurtjes geslapen. Niet gek dat ik dan moe ben… Vanavond gelukkig niets op de planning, dus gaan we maar lekker aan die vermoeidheid toegeven!
Alle reacties Link kopieren
@suikerklontje: die druk op je onderbuik herken ik, vind het alleen maar meer worden nu ik iets langer zwanger ben...leuk dat je meedoet aan mvm! hoe vond je het dat ze er was?



@marlou: wat leuk dat je voor mvm rijdt! ik heb ook veel last van mijn borsten, zo fijn als mijn bh uit kan 's avonds!



@liesje: wat leuk dat je zo'n fijne avond hebt gehad gisteren! pfoe wel heftig om na zo'n korte nacht te moeten werken... lekker rustig aan dan maar vanavond!



@forestfruit: het is jou ook zo gegund om zwanger te worden! misschien deze ronde, ik duim voor je!



@mvm: ik vind het tot nu toe heel erg meevallen, kost me weinig moeite gelukkig



Ik heb echt veel last van de zwangerschap de laatste dagen. Extreem moe, misselijk elke ochtend, snel duizelig, druk op mijn buik, veel last van mijn borsten en mijn hele lijf doet pijn... Maar het is allemaal voor een heel goed doel



Gisteren eindgesprek gehad op mijn stage, was nog beter dan ik verwacht had. Heel hoog cijfer gekregen en ik mag daar komen werken, maar helaas is er pas plek rond juli 2014... En dan ben ik uitgerekend, dus kan ik ook nog niet. Dat heb ik ook besproken, ze waren heel lief en begripvol, ik moet ze ter herinnering even een briefje sturen dan kan ik per oktober 2014 waarschijnlijk wel beginnen. Hij gaf me ook ter overweging meteen te solliciteren voor een opleidingsplaats (dat moet dan via een ander specialisme), dan kan ik later daar weer terug komen voor het laatste stukje van de opleiding. Het overwegen waard denk ik, scheelt veel tijd... Hij zal dan een aanbevelingsbrief schrijven en mij ook nog persoonlijk aanbevelen, van iemand anders weet ik dat de kans dan heel groot is dat je wordt aangenomen. Maar eens even rustig over nadenken

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven