Storm

05-12-2013 13:04 188 berichten
Alle reacties Link kopieren
Goedemiddag!

Wat merken jullie tot nu toe van de storm? Ik ben eerder naar huis gegaan, want ik moet met de trein naar het noorden. Ik ben benieuwd hoe het in de rest van het land er aan toe gaat. Volgens mij valt het tot nu toe allemaal nog wel mee.
Ik ben lekker naar het strand geweest. Heerlijk! Maar het was wel link. Als er iets tegen je aan vliegt ben je de lul. Ik heb me regelmatig ergens aan vast moeten houden om weer terug naar de auto te komen. Je waait zo weg.



Opmerkelijk dat Belgie, Duitsland en Engeland allemaal mensen evacueren. Hebben wij het echt zoveel beter voor elkaar met onze stormvloedkering?
Alle reacties Link kopieren
Hier. Bij de dijk in harlingen nog steeds drama veel windstoten en regen.
Er wordt hier meer gezogen dan in de gemiddelde pornofilm.
Ik hoorde net dat in Rotterdam het water over de kades loopt en op sommige plekken tot kniehoogte komt.
Gisteravond is het dak van ons konijnenhok weggewaaid...
quote:pimpelmeesje67 schreef op 06 december 2013 @ 07:54:

Gisteravond is het dak van ons konijnenhok weggewaaid...Hier het dak van het ziekenhuis, iedereen geevacueerd.
Alle reacties Link kopieren
quote:Tickel schreef op 05 december 2013 @ 21:40:

Oh,oh.



[afbeelding]



[afbeelding]



[afbeelding]



http://www.noordhollandsd ... e/BINARY/w470/Stormschade+2.jpg



Deze mevrouw had net ingeparkeerd.



[afbeelding]Zelfs een dode te betreuren; hier
Als je tot over je oren in de soep zit, zie je de gehaktballen pas naast je drijven
quote:annapalona schreef op donderdag 05 december 2013 22:03 Op naar de eerste flinke sneeuwbui!





Hou op alsjeblieft, gezeur met files en treinverkeer dat plat ligt.



Nee geen sneeuw aub
Alle reacties Link kopieren
Vanochtend hoog water op o.a. het Noordereiland Rotterdam, in sommige straten dertig centimeter.
verba volant, scripta manent.
quote:feeks schreef op 05 december 2013 @ 22:29:

[...]



ik heb altijd het idee dat de mensen die zo'n sneeuwbui zo leuk vinden of huisvrouw zijn of om de hoek werkenLigt eraan. Als ik met de auto weg moet vind ik het niks, maar als ik met de hond buiten loop geniet ik ervan
Alle reacties Link kopieren
Gisteren heeft de conciërge mij eerder naar huis gestuurd en ik heb op zijn verzoek de afwas eerder gedaan dan anders.



Onderweg naar huis regende het en ik had de paraplu bij me. Maar vanwege de harde wind was de plu nutteloos en ik kwam doorweekt thuis. Andere kleding, jas tegen verwarming en natte kleding uitgewassen.



Vanochtend zag ik dat er hier en daar wat ijzel was (door nachtvorst volgend op regen). Een collega vertelde mij dat de ambulances om die reden al in de weer waren.
World of Warcraft: Legion
Ik ben gek op sneeuw! Als ik vakantie heb en de hele dag thuis kan blijven en vanachter het raam, met de haard aan en een kop warme choco, naar buiten kan kijken



Op wintersport, dan is sneeuw ook leuk.



Maar hier in Nederland, als je moet werken of op pad moet? Neh. Elk jaar is het weer gedonder op de weg en vooral bij de NS ( ben treinreiziger). Heb 2 jaar geleden 2,5 uur op een verlaten (overstap)station gestaan. Met nog tientallen anderen. Er kwam gewoon geen trein. Het was -12C. Toen er eindelijk een trein kwam zat deze zó vol dat je met gevaar voor eigen leven als vee opgepropt in de trein stond. Bijna van die Japanse volle-metro-taferelen.
Alle reacties Link kopieren
quote:feeks schreef op 05 december 2013 @ 22:29:

[...]



ik heb altijd het idee dat de mensen die zo'n sneeuwbui zo leuk vinden of huisvrouw zijn of om de hoek werkenSneeuw is gewoon niet leuk als je 7-10 adressen per dag hebt te bezoeken. Op de scooter
“Don’t look back – you’re not going that way.”
Alle reacties Link kopieren
quote:feeks schreef op 05 december 2013 @ 22:29:

ik heb altijd het idee dat de mensen die zo'n sneeuwbui zo leuk vinden of huisvrouw zijn of om de hoek werkenIk vind sneeuwbuien erg leuk om te zien, maar ik ga toch op een vrij ingewikkelde manier van huis naar mijn werk. Sterker nog, ik vind een sneeuwbui minder vervelend dan een regenbui, omdat ik van een sneeuwbui niet nat word. Als ik thuiskom klop ik gewoon de sneeuw van mijn jas, die dan verder droog is.
World of Warcraft: Legion

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven