Roddelen

11-03-2014 15:30 157 berichten
Wat als er een smerige roddel over je verspreid wordt?



Ik zit op dit moment in deze situatie. Hoewel ik nooit iets in mijn leven heb gedaan waar ik me voor hoef te schamen, schijn ik, volgens mijn omgeving, iets gedaan te hebben dat het trekken van vieze gezichten rechtvaardigt en ik kan, for the life of me, absoluut niet bedenken wat er zo erg zou kunnen zijn.



Ik leef alleen, doe mijn deurtje open en mijn deurtje dicht, zeg wel vriendelijk gedag tegen vriendelijke mensen, maar sta niet stil voor een praatje, dus laat niets over mezelf los en hoe ik leef, daar valt echt helemaal niets bijzonders over te zeggen. Ook mijn verleden is het optekenen niet waard.



Nou woon ik hier wel in een omgeving die vergeven is van de zeer verveelde thuisblijfmoeders, van allerlei afkomst, dus een roddel is snel geboren.



Hoe gaan jullie hiermee om? Of, hoe zouden jullie hiermee omgaan?
Heel erg gejat maar niet minder waar; als mensen achter je rug praten staan ze precies op de goede plek om je kont te kussen.
quote:Koettie schreef op 11 maart 2014 @ 16:24:

Ohh, hier ook hoor. Heb meerdere vriendjes en ze wisselen elkaar af!! Dat ik gewoon vrienden heb die regelmatig komen eten gaat er echt niet in. Wat is dat toch, die ranzige preoccupatie met de sexualiteit van een ander?
Alle reacties Link kopieren
quote:Kastanjez schreef op 11 maart 2014 @ 16:15:

[...]





Nee, Moni heeft hem natuurlijk in diskrediet gebracht door een affaire te verzinnen naast zijn huwelijk... (toch pijnlijk, Moni!)Ehmm.... ik snap hem niet??
quote:Anyco schreef op 11 maart 2014 @ 16:30:

Heel erg gejat maar niet minder waar; als mensen achter je rug praten staan ze precies op de goede plek om je kont te kussen.Die hangt aan de buitendeur, aan de buitenkant en precies klein genoeg dat men er voor naar m'n deur moet stappen om het te kunnen lezen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 11 maart 2014 @ 16:31:

[...]



Wat is dat toch, die ranzige preoccupatie met de sexualiteit van een ander?Jaloezie vermoed ik. Wie wil er nou niet minstens 4 knappe lovers?!
quote:moni1973 schreef op 11 maart 2014 @ 16:31:

[...]





Ehmm.... ik snap hem niet??Kastanjez snapt hem niet, denk ik.
quote:Koettie schreef op 11 maart 2014 @ 16:33:

[...]



Jaloezie vermoed ik. Wie wil er nou niet minstens 4 knappe lovers?!Ik vind het hondengedrag, die snuffelen ook ongevraagd in elkaars kruis.
quote:Cateautje schreef op 11 maart 2014 @ 16:32:

[...]



Die hangt aan de buitendeur, aan de buitenkant en precies klein genoeg dat men er voor naar m'n deur moet stappen om het te kunnen lezen.En met een piepklein fotootje van jouw billen?
quote:Anyco schreef op 11 maart 2014 @ 16:37:

[...]





En met een piepklein fotootje van jouw billen?Da's een plan! Al vraag ik me af of mijn billen wel op een piepkleine foto passen.
Alle reacties Link kopieren
Oh wat is dat toch erg! Hoe halen mensen het in hun hoofd om dingen over een ander te verzinnen...



Ik ben van nature erg nieuwsgierig, dus als ik een keer iets in onze straat zie dat anders is, dan wil ik daar ALLES van weten. Maar no way dat ik daar ook maar een verhaal bij zal verzinnen. Jeetje, wat moet je je dan toch stierlijk vervelen zeg.
Wat ik van het hele fenomeen roddelen niet begrijp is dat men zich heel graag voor laat liegen en bereid is om er in mee te gaan en daar nog een band uit weet te scheppen ook.

Als ik weet of vermoed dat iemand tegen mij liegt, waar dan ook over, dan schaadt dat mijn vertrouwen. Dus hoe komen roddels dan zo populair? Het verdeeld en toch bindt het. Het is bijna schizofreen te noemen.
quote:Cateautje schreef op 11 maart 2014 @ 16:39:

[...]



Da's een plan! Al vraag ik me af of mijn billen wel op een piepkleine foto passen.



Ja en de kans bovendien dat ze het er om gaan doen hè, dat roddelen onder het mom dat ze dan jouw billen mogen kussen.

Sorry dan heb ik ook geen oplossing, je moet er maar mee leren leven...
Alle reacties Link kopieren
Zolang het over een ander gaat Cateautje, dan staan ze zelf niet in de belangstelling.
quote:boerderijgeit028 schreef op 11 maart 2014 @ 16:46:

Zolang het over een ander gaat Cateautje, dan staan ze zelf niet in de belangstelling.

Ik wil mijn brein daar niet mee bevuilen.



Alleen al die drol waarmee ze in hun kop rondlopen.
Alle reacties Link kopieren
quote:boerderijgeit028 schreef op 11 maart 2014 @ 16:46:

Zolang het over een ander gaat Cateautje, dan staan ze zelf niet in de belangstelling.Dit denk ik dus ook! Meestal heel onzekere mensen, die roddelaars (is dit een woord?)
Alle reacties Link kopieren
jij bent toch dat mens met die slijptol die daar de buren de chuld van geeft ?
Niet geschoten is altijd mis
quote:Bitje93 schreef op 11 maart 2014 @ 16:54:

jij bent toch dat mens met die slijptol die daar de buren de chuld van geeft ?
Alle reacties Link kopieren
Leuk topic dit.

Ik heb ook weleens te maken gehad met roddels.. van tot labiel en lesbisch verklaard worden tot en met dat ik Afrojack zou kennen.

Wat een geneuzel, en gelukkig heb ik echt leuke vrienden die er samen met mij om gelachen hebben.



Die eerste roddel kwam van mensen die mij in discrediet wilden brengen omdat ze zelf nogal wat te verbergen hebben en ik daarvan af weet. Triest is dat, maar ik lach me rot om de mensen die het nog geloofden ook.

Die heb ik in ieder geval niks te bewijzen.



Ik had laatst een paar oude kennissen uit de stad waar ik ooit opgroeide over de vloer, voor een kleine mini reunie, mijn god wat een roddeltantes waren dat, althans een paar van hen, nou dar was ik ook meteen klaar mee. Waar ik nu woon gaan de mensen veel relaxter met elkaar om gelukkig.
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
Toch benieuwd naar wat voor viespeukerigs je gedaan zou hebben haha



zullen we hier alvast beginnen met speculeren? Heb je in de tuin van de buurman zitten poepen in je dronken bui?



;)
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
Cateautje begrijp ik nu goed dat je op basis van wat vuige blikken hebt geconcludeerd dat er over jou geroddeld wordt en je spreekt er niemand op aan om dit te verifieren? En je voegt daar ook nog aan toe dat het zeer vervelende thuisblijfmoeders van allerlei komaf betreft..., waar jij dus klaarblijkelijk ook al allerlei conclusies getrokken hebt over hoe die zijn/ doen.



Hmm... das toch precies wat roddelen is?
quote:nola schreef op 11 maart 2014 @ 16:59:

Toch benieuwd naar wat voor viespeukerigs je gedaan zou hebben haha



zullen we hier alvast beginnen met speculeren? Heb je in de tuin van de buurman zitten poepen in je dronken bui?



;)Jawel, maar daar heb ik een simpele buurjongen de schuld van gegeven en dat werd geloofd, dus dat kan het niet zijn.
quote:duploo schreef op 11 maart 2014 @ 17:02:

Cateautje begrijp ik nu goed dat je op basis van wat vuige blikken hebt geconcludeerd dat er over jou geroddeld wordt en je spreekt er niemand op aan om dit te verifieren?



Hmm... das toch precies wat roddelen is?

Als je jarenlang heel gezellig je buurvrouw gedag zegt en zij zegt altijd heel gezellig gedag terug en zij begluurd me ineens met vieze blikken en er lopen buurvrouwen op straat die roepen dat ze dachten dat je zo'n nette vrouw was en ze laten hun kinderen je uitschelden voor vieze hoer, dan is er iets aan de hand.

Ik wilde in dit topic niet over de kop slaan, maar dit gebeurt dus en nee, ik roddel in dit topic niet, tot nu, nu jij mij daartoe aanmoedigt.
Alle reacties Link kopieren
oooh bizar doen ze dat? Die zijn niet wijs!
..popcorn?
Alle reacties Link kopieren
Das inderdaad niet netjes als dat zo gegaan is, maar ik denk dat je maar twee keuzes hebt:

1. De betreffende personen erop aanspreken (en dan op basis van die reactie weer besluiten hoe je daar verder op acteert) of

2. Het negeren (en dat een afschrijftopic zoals dit daarbij helpt kan ik me ook best voorstellen).
quote:nola schreef op 11 maart 2014 @ 17:08:

oooh bizar doen ze dat? Die zijn niet wijs!Zo doen Marokkaanse moeders dat. Die laten hun 6 jarige kinderen dit soort dingen roepen, want die zijn nog geen verantwoording aan allah verschuldigd.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven