vriend met vakantie

06-08-2008 15:59 118 berichten
Alle reacties Link kopieren
...
anoniem_27647 wijzigde dit bericht op 23-03-2009 11:54
Reden: lala
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
Hm.... ik weet niet hoor.. Ik denk dus niet dat ie uit is om rond te neuken op zijn vakantie-oord. Natuurlijk kan ik dat niet zien en beoordelen vanaf deze kant van de pc. Maar als jij (en hij) het idee heeft dat dit serieus is, vertrouw hem dan gewoon!
Klusserin, ik denk dat jij vindt dat jullie vijf maanden een relatie hebben. En ik denk dat hij vindt dat jullie een maand een relatie hebben en daarvoor elkaars SV waren. Met een SV ga je doorgaans niet vijf weken op vakantie.



Aangezien hij zei "dan kunnen we een keertje afspreken" vertelt mij dat jij een stuk eerder in de relatie-fase zat dan hij.



Er zullen denk ik veel dingen zijn die hij niet heeft gedaan in die eerste vier maanden die wel in een vaste relatie thuishoorden, of andersom. Gewoon omdat het van zijn kant dat ook gewoon niet was.



Is het niet een beetje zo dat jij vooral een vaste relatie wilde de eerste vier maanden, maar niet echt had?
quote:klusserin schreef op 06 augustus 2008 @ 16:28:

Denk dat ik vanavond maar eens een heel helder en duidelijk gesprek met hem aan moet gaan. Ik wil nu weleens zonder omwegen horen wat hij van mij vindt. Mijn vriendinnen zeggen dat ik dat juist niet moet doen omdat ik hem dan juist benauw en dat het hem juist weg van mij drijft. Aan de andere kant vind ik het ook niet eerlijk om 5 weken in spanning te moeten zitten. Ik wil zonder omwegen en vage toestanden weten wat ik kan verwachten. Geen gezeur. Hij moet maar voor mij kiezen en anders maar niet..



Eens?Als hij hierover moeilijk doet, jouw gevoelens niet serieus neemt, en jij bang moet zijn dat je hem benauwt, dan zegt dat heel veel over zijn intenties.. dus ik zou hem idd eens wat dingen vragen en ga hierbij af op het gevoel wat jij krijgt. Voelt het niet goed, dan is dat niet voor niets. Jij weet immers wat je van hem wilt, en als hij daar niet voldoende aan kan voldoen zou ik mezelf niet langer kwellen. Tenzij je het aankunt om te wachten totdat hij zeker weet wat hij wil, maar als hij het nu al niet weet, in deze verliefdheidsfase, dan geef ik het weinig kans helaas.
Alle reacties Link kopieren
...
Klusserin, jouw vriend klinkt als de mijne.

Ook bindingsangst in het begin, lang volgehouden aan "eigen" dingen, gaat ook zonder mij op vakantie, belt ook maar 1x per week als 'ie weg is (en hij is regelmatig lange perioden weg voor zijn werk). En ondertussen gaat het al zo'n 14 jaar goed. En ik weet zeker dat hij niet vreemd gaat.

Het hoeft allemaal niet zo negatief te zijn als veel mensen hier posten.

Jij kent hem het best, vertrouw op je gevoel.

Heb vertrouwen, maar steek je kop niet in het zand.
Je heet Klusserin en je bent 37. Heb jij soms kinderen en hij niet? Kan ook zijn dat hij even heel rustig na wilt denken of hij in jullie relatie wilt blijven ondanks dat hij verliefd op je is. Een relatie aangaan met een vrouw die al kinderen heeft is toch anders, een grotere stap.
Alle reacties Link kopieren
Nogmaals: ik vind jullie reacties stuk voor stuk echt ontzettend waardevol. Ik haal er echt wat uit hoor!
Alle reacties Link kopieren
...
Ik zou het grrn probleem vinden alsd hij zo lang op vakantie zou gaan, maar wel dat hij maar eens in de week iets zou laten horen. Een sms is snel gestuurd....
Misschien heeft hij idd die tijd nodig om eea op een rijtje te zetten, los van jou. En als jij kinderen hebt, kan ik me ook voorstellen dat hij iets harder en langer moet nadenken, het is nogal een stap.

Toch krijg ik niet de indruk dat hij verliefd is, maar hij zal je best heel leuk vinden. Is niks mis mee, absoluut niet. Maar hij zal moeten beslissen of jij degene bent met wie hij een serieuze relatie wilt.
Ik kreeg zelfs smsen van een man waar ik een losvast ding mee had, toen hij in het buitenland zat. De aftastfase zeg maar. Ging de hele dag door, hij nam initiatief. Dus dan vind ik het niet teveel gevraagd dat hij als je vriend je bijv om de dag iets zou sturen. Tuurlijk is het duur, maar je hebt wel een relatie.



Als dit is begonnen puur om de sex, dan heb je kans dat hij nu twijfelt of hij het als serieuze relatie verder wil laten gaan, of dat het gewoon voor de leuk moet zijn. Maar je ziet hem heel vaak, dat rijmt dan ook niet met een sv.
Misschien zegt ie alleen maar dat ie maar één keer in de week wilt smssen om er voor te zorgen dat je niet te veel verwacht. Jij was immers ook al veel eerder verliefd dan hij. Wellicht zegt hij het omdat hij het iets rustiger aan wilt doen dan jij. Niks mis mee, mijn man heeft ook altijd veel meer tijd nodig dan ik, hij is veel terughoudender in dat soort dingen.



Kan best zo zijn, dat jullie uiteindelijk toch iedere dag contact hebben. Als jij dat graag wilt, zorg dan dat het contact ook voor hem leuk is (maw niet steeds vragen naar zijn gevoelens voor jou, niet vragen naar andere meiden, enz.).
quote:klusserin schreef op 06 augustus 2008 @ 16:15:

Overigens bedenk ik mij nu: we hadden het vorige week over zijn vertrek en toen zei ik dat ik mij wel zorgen maakte. Hij antwoordde daarop dat hij dat wel kon begrijpen. Maar hij zei ook dat hij geen donkere wolken zag aan de horizon en dat hij daar onze relatie in mee had genomen..Ik vind dit anders toch wel weer heel erg voor 'm pleiten hoor. Zowel wat hij zei als hoe hij het zei.
Alle reacties Link kopieren
...
Alle reacties Link kopieren
Ik vind dat je dat gesprek niet moet hebben. Jullie hebben het er al over gehad en hij is duidelijk geweest: je moet je geen zorgen maken, hij ziet je over 5 weken weer en hij ziet je in zijn toekomstbeeld. Wat wil je nog meer? Je zoekt naar bevestiging en dat kan heel benauwend zijn.



Ik zou er maar gewoon op vertrouwen en zo'n 1 keer per week zelf eens een sms-je sturen.
Joh, er zit ook een zonnige kant aan. Er is ook een heel grote kans dat het nog hardstikke goed blijft gaan tussen jullie na zijn vakantie. Dan weet je al dat jullie liefde weinig in de weg staat, toch? Dat zou dan wel veel bevestiging geven van zijn gevoelens voor jou. Dat kan ook nog.



Ik denk dus dat hij geen vakantie tijdens jullie relatie heeft geboekt. Maar in de tijd dat jullie seksvriendjes waren en jij al wel verliefd op hem was. Dus dat het hele "alarmbellen omdat hij zo'n vakantie geboekt heeft tijdens de relatie" is nogal onterecht volgens mij. Zeker als jullie al veel met elkaar gedeeld hebben, heb je voor je gevoel al wel een langere relatie. Maar ja, dat is jouw gevoel nu (en het misschien het zijne ook wel, nu, 5 maanden geleden was dat anders).



Het aantal contactmomenten per dag is geen graadmeter voor een relatie. Dan was ik allang al gescheiden geweest.
Alle reacties Link kopieren
Ik lees je reacties nog eens terug en zover ik kan lezen is het echt "aan". Zeker omdat jullie al plannen hebben voor als hij terug is. Ik denk dat hij het ondertussen zelf ook als een echte relatie ziet.
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de meeste hier wel wat paranoide hoor. Hij gaat 5 weken op vakantie, en dus? Als je in het begin van een relatie staat waarvan je niet weet hoe het allemaal zal lopen, waarom dan niet een vakantie boeken? Als hij nu de kans heeft.. Oke, 5 weken is lang, maar nogmaals, waarom niet? En dat hij vantevoren aangeeft niet teveel contact te willen, lijkt mij meer om de reden dat jij niet teveel van hem verwacht tijdens de vakantie, zodat hij echt even lekker op zichzelf is en aan zijn rust toekomt. Lijkt me heerlijk, even geen verplichtingen en waarschijnlijk spreek je hem dan toch vaker dan 1x per week.

Je vriend klinkt hartstikke oke, ook door wat hij tegen jou zegt. Ik zie er echt niks vreemds aan..

Let go, let go, geniet van die 5 weken en geniet van elkaar als hij weer terug is. Een betere relatietest kan je niet hebben (of je moet je opgeven voor Temptation Island )
Helemaal eens met Schravelvot.
Alle reacties Link kopieren
quote:donttrysohard schreef op 06 augustus 2008 @ 16:16:

Het beeld dat je van hem schetst is een donkergetinte jongen, klopt dat?Vanwege? Zijn bindingsangst? Zijn hoge libido? Of beide?
Iets wat vier dagen bloedt en niet doodgaat is niet te vertrouwen.
Het enige dat ik me kan bedenken is omdat hij 5 weken naar de Antillen gaat met familie.
Alle reacties Link kopieren
Ook eens met Schravelvot.



Als dit een goede leuke relatie is moet het toch kunnen dat hij er een aantal weken niet is, en dat er niks fouts gebeurt... tuurlijk, het is nog niet zo'n eeuwenoude relatie, maar toch.



Als het wel fout gaat, dan is het heel erg pijnlijk en verdrietig, maar tegelijkertijd weet je wel waar je aan toe bent met deze meneer.
Alle reacties Link kopieren
Poeh, ik ben ook blij dat er hier nu wat genuanceerder gesproken wordt. Ik zie zelf ook geen alarmbellen. En zeker als je allebei al in de dertig bent, hoeft liefde zich niet altijd te uiten door op elk moment van de dag te sms-en (ik ben begin dertig en ook nog van toen er nog géén mobieltjes waren, vandaar ) of telkens maar bij elkaar willen zijn. Mannen al helemaal niet.

Ik verkeer ook met een lief en trouw exemplaar dat echt niet steeds gaat bellen en sms-en als hij weg is (en dat is hij soms een week of meer).



Zoals anderen hier al zeiden: laat gaan, laat gaan! Je kan het hooguit kapot maken door er bovenop te gaan zitten en hem te verstikken. De 'ideale' self-fulfilling prophecy...



Veel plezier over 5 weken! En vast en zeker nog een leuke tijd daarna samen.



groet,

TD

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven