Post retour sturen

12-03-2015 20:18 63 berichten
Wij hebben sinds eind januari een andere woning. De vorige bewoners zijn er uitgezet.

Zij hebben geen adreswijziging doorgegeven en er loopt ondertussen een adres onderzoek.

Nu sturen we nog steeds alle post voor hun retour afzender. Post vd gemeente, gkb, deurwaarders, politie, cjib enz maar ondertussen zij we daar nu wel klaar mee.

Wat zouden jullie doende post nog steeds retour sturen of nu de post bij het oud papier gooien?
Idd *retour , verhuisd,adres onbekend* daarna zou ik dr wel klaar mee zijn hoor. Krijg hier na 5 jaar nog steeds af en toe post van de oude bewoners en pleur t gewoon bij t oud papier.... eigen verantwoording..



De instanties zullen denk ik nog geen check (weet ff niet de off. naam) hebben gedaan.. Misschien als je erop zet verhuisd en adres onbekend ze weer wakker worden.
Alle reacties Link kopieren
Hadden wij ook. Bij de gemeente navraag doen of ze niet meer bij jullie op het adres ingeschreven staan en anders gelijk uitschrijven. Op een gegeven moment alleen nog maar de post van incasso bureau of deurwaarder opengemaakt.
Ik werk bij een groot bedrijf en wij zetten post pas stop als we 3x retour afzender krijgen.

Nog even volhouden Je hebt vanzelf alles een paan keer gehad.



Je kunt het toch gewoon op een stapeltje leggen en 1x in de maand in de bus doen bij Post.nl? Hoeveel moeite is het?
Ik zou het nog een maand of 2 doorsturen. Je woont er pas sinds eind januari toch?
quote:winneh schreef op 12 maart 2015 @ 20:27:

Hadden wij ook. Bij de gemeente navraag doen of ze niet meer bij jullie op het adres ingeschreven staan en anders gelijk uitschrijven. Op een gegeven moment alleen nog maar de post van incasso bureau of deurwaarder opengemaakt.Maak jij serieus post van een ander open?
Alle reacties Link kopieren
Ik zou het één keer per maand bij het postkantoor dumpen met de mededeling fout bezorgt. Na een half jaar gaat het in de prullenbak.
quote:winneh schreef op 12 maart 2015 @ 20:27:

Hadden wij ook. Bij de gemeente navraag doen of ze niet meer bij jullie op het adres ingeschreven staan en anders gelijk uitschrijven. Op een gegeven moment alleen nog maar de post van incasso bureau of deurwaarder opengemaakt.Waarom openmaken? Mag niet eens.
Alle reacties Link kopieren
Heel irritant inderdaad. Welke instantie doet het adres onderzoek? Dan zou ik namelijk die instantie vragen wat te doen met de post.
Ja, dat is toekomst muziek... Dat is mooi om naar te luisteren..
Alle reacties Link kopieren
Zet je bij het retour sturen de reden erop? Luid en duidelijk? Ik zou blijven retour sturen. Wat is de moeite nou helemaal? Bovendien weet je niet of er aanmaningen inzitten of zo.



In mijn vorige huis is er ook nog jaren post gekomen voor de voorgaande bewoonster, een bejaarde dame die overleden was. Altijd retour gestuurd met duidelijk de reden "geadresseerde overleden" erop. Bij een hardnekkig bedrijf op het laatst retour gedaan met IS DOOD erop, toen hielden ze op
Dit is mijn uitspraak en daar moet u het mee doen.
Alle reacties Link kopieren
quote:Bieb2.0 schreef op 12 maart 2015 @ 20:28:

[...]





Maak jij serieus post van een ander open?



Nou als het mijn post was van een deurwaarder zou ik blij zijn als iemand die post openmaakte.



Ik vind 2 maanden post terugsturen ook wel genoeg.

en ik vind het een beetje vreemd dat een bedrijf 3 keer post terug moet krijgen voordat ze actie hierop ondernemen. 2 keer zou genoeg moeten zijn m.i
Alle reacties Link kopieren
quote:Bieb2.0 schreef op 12 maart 2015 @ 20:28:

Ik werk bij een groot bedrijf en wij zetten post pas stop als we 3x retour afzender krijgen.

Nog even volhouden Je hebt vanzelf alles een paan keer gehad.



Je kunt het toch gewoon op een stapeltje leggen en 1x in de maand in de bus doen bij Post.nl? Hoeveel moeite is het?Pas bij 3 keer? Waarom dan pas? Vind ik best gek, in elk geval als het retour komt met een handgeschreven duidelijke reden.
Dit is mijn uitspraak en daar moet u het mee doen.
Alle reacties Link kopieren
Je mag andermans post niet openen of weggooien, is gewoon strafbaar. En ook best ongemanierd.
Dit is mijn uitspraak en daar moet u het mee doen.
quote:winneh schreef op 12 maart 2015 @ 20:27:

Hadden wij ook. Bij de gemeente navraag doen of ze niet meer bij jullie op het adres ingeschreven staan en anders gelijk uitschrijven. Op een gegeven moment alleen nog maar de post van incasso bureau of deurwaarder opengemaakt.En de rekening betaald?
Alle reacties Link kopieren
Ik schrijf verhuisd erop en pleur het weer terug in de bus. Geen moeite.



Je gaat toch geen post van een ander openmaken?! Er bestaat niet voor niets briefgeheim.
De zee is groen
Alle reacties Link kopieren
Heb ook eens gehoord dat iemand er gewoon 'persoon is overleden' opzette; toen was 'ie eindelijk van de post af...
Ik schrijf op de enveloppe, retour afzender, bewoner verhuisd, er loopt een adresonderzoek bij de gemeente. Volgens mij moet dat genoeg informatie zijn.

Ik heb ondertussen zoiets van het is de vorige bewoners hun eigen verantwoordelijkheid, zij zijn er uit gezet dus ze weten dat ze schulden hebben dus zij horen een adreswijziging aan alle instanties door te geven, maar helaas hebben ze zich zelf niet bij de gemeente uit laten schrijven op dit adres
Alle reacties Link kopieren
Nouja tenzij het deurwaarders zijn die daarna bij jou aan de deur komen om spulletjes in te laden maar dat kan natuurlijk alleen als diegene staat ingeschreven geloof ik.



Ik zou twee maanden post retour sturen en daarna bij het oud papier. Anders blijf je bezig.
.
Alle reacties Link kopieren
Sinds eind januari pas ?

Dat is net een goede maand.



Wanneer het echt veel post is zou ik een berg adrestickertjes uitdraaien met de vermelding "Vehuisd" om dit vervolgens eens per week of eens in de 2 weken op de bus te doen.



Het lijkt mij toch niet onmogelijk veel werk om dit een half jaartje te doen. Dit zou dan betekenen dat je wel 12x post mee moet nemen wanneer je richting brievenbus gaat.
Niet geschoten is altijd mis
quote:ClaudeFiolle schreef op 12 maart 2015 @ 20:32:

[...]



Pas bij 3 keer? Waarom dan pas? Vind ik best gek, in elk geval als het retour komt met een handgeschreven duidelijke reden.Omdat wij een koppeling met GBA hebben. Als iemand daar volgens GBA nog woont kunnen we niet zomaar stoppen met post sturen. Wij krijgen dus ook meldingen van overlijden heel snel. Zoals bij jou gebeurde zou hier niet voorkomen. (Of het overlijden zou in het buitenland moeten gebeuren, dan is het iets lastiger)
Wat gruwelijk irritant maar die deurwaarders enzo hebben nu ook geen nieuw adres, willen geld zien en blijven dus gewoon post naar het oude adres sturen. Wat je zou kunnen is blijven retour zenden of misschien de bedrijven bellen en de situatie uitleggen. Kunnen ze er een aantekening van maken.



Volgens mij doet de gemeente onderzoek maar dat levert ook niet altijd wat op want volgens mij sturen die dan een brief naar bepaalde instanties waar persoon bekend zou kunnen zijn. Maar die hebben volgens mij ook niet vaak een ander adres.
Alle reacties Link kopieren
Ja post open maken mag niet, heel onbeleefd enzo. Toen echter de vorige eigenaar van ons huis maar schulden bleef maken op ons oude adres en ik elke week wel een deurwaarder aan de deur had ben ik mooi wel post open gaan maken. Meteen gaan bellen bij een aanmaning en de situatie uitleggen. Na vier jaar kwam zelf de condoleance kaart en rekening van hun overleden hond nog bij ons binnen. Het zal niet mogen maar ik werd gek van al die deurwaarders die eerst in drievoud bewijs wilde zien dat ik niet de oud bewoner was.



Oh en wij hadden ook een adressenonderzoek aangevraagd en dat duurde A: heel lang en B: niet elk bedrijf wel GBA conform en C: als de oud bewoner zn oude adres blijft opgeven helpt dat ook niet echt.
Ik kan echt geen enkel excuus bedenken waarin openen van andermans post geoorloofd is.



Een incassobureau kun je ook benaderen zonder in de privé gegevens van een ander te neuzen. De naam van het bedrijf en de naam van de geadresseerde zie je ook aan de buitenkant van de envelop.
Alle reacties Link kopieren
quote:ClaudeFiolle schreef op 12 maart 2015 @ 20:29:

Zet je bij het retour sturen de reden erop? Luid en duidelijk? Ik zou blijven retour sturen. Wat is de moeite nou helemaal? Bovendien weet je niet of er aanmaningen inzitten of zo.



In mijn vorige huis is er ook nog jaren post gekomen voor de voorgaande bewoonster, een bejaarde dame die overleden was. Altijd retour gestuurd met duidelijk de reden "geadresseerde overleden" erop. Bij een hardnekkig bedrijf op het laatst retour gedaan met IS DOOD erop, toen hielden ze op
Ouwe tang, verveel je je soms? Zoek eens een andere hobby dan mensen op dit forum af te zeiken, graftak!
Alle reacties Link kopieren
quote:Bieb2.0 schreef op 12 maart 2015 @ 20:47:

[...]



Omdat wij een koppeling met GBA hebben. Als iemand daar volgens GBA nog woont kunnen we niet zomaar stoppen met post sturen. Wij krijgen dus ook meldingen van overlijden heel snel. Zoals bij jou gebeurde zou hier niet voorkomen. (Of het overlijden zou in het buitenland moeten gebeuren, dan is het iets lastiger)Oh ok, klinkt wel logisch. Het bedrijf dat pas reageerde bij DOOD was notabene een opticien
Dit is mijn uitspraak en daar moet u het mee doen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven