Gestopt met de pil!

06-11-2014 16:45 2058 berichten
Alle reacties Link kopieren
Hallo allemaal,



Wij schrijven over het stoppen met de pil en zwanger worden. Sommigen zijn net gestopt en begonnen aan de eerste ronde, anderen zijn al een paar rondes verder en een aantal van de groep is inmiddels zwanger! Leuk als je meeleest! Meeschrijven kan natuurlijk ook altijd. Op het moment is de tabel vol, maar mocht er iemand afvallen kan er altijd weer iemand anders aansluiten.





NaamLeeftijd+partnerNODBijzonderheden Meral 33+38

14-08-2015 uitgerekend zwanger

jongen Panda 20+35 Lollie 25+30 13-05-2015 20 weken echo

29-09-2015 uitgerekend zwanger

jongen Elkebloempje 28+29 20-05-2015 meisjevf 23+29 Annemarijeg 25+24 Nadaaitje 25+29 mijnnaamislaura 28+28 15-05-2015 Xana-92 23+27 28-05-2015 20 weken echo

21-10-2015 uitgerekend zwanger Anne-1985 30+37 Eline05 Bruin-uiltje 26+25 Jen1985 29+29 12-05-2015 20 wekenecho zwanger Newbie1987 27+30 07-05-2015
Hi meiden,



Fijn dat het bij de zwangeren allemaal goed gaat. Heerlijk om na een echo lekker voor spulletjes te kijken. Zou het graag nu al doen



Hier gisteren ongesteld geworden. Balen, maar de teleurstelling was minder groot dan de vorige 2 maanden. M'n cyclus is nu 31-35-31 dus daar ben ik wel blij mee.



Komende maand gaan we starten met ovulatietesten. Hoeveel van de zwangeren hier hebben dit ook gedaan? En welke gebruikte je en was je snel zwanger? Hoop dat die testen me niet gek zullen maken
Alle reacties Link kopieren
Balen jufsjaak van de menstruatie! Ik hoop dat het gaat lukken met de ovulatie testen!! Zelf heb ik ze niet gebruikt, zou ze na deze ronde gaan gebruiken dus heb er geen ervaring mee 😊
Alle reacties Link kopieren
Haha panda zwanger geworden tijdens het verhuizen?



Elkebloempje gewoon in een restaurant niks bijzonders hoor maar vind t wel erg leuk!

Ik heb gestudeerd maar dat beviel me niet zo daarna lekker thuis met mij meisje maar vind t ook erg leuk om weer een beetje actief te zijn met werk. Vooral omdat het Savonds is dus dan ligt mij meisje toch op bed dus ik mis niks haha
Alle reacties Link kopieren
Klopt, Eline! In onze verhuisperiode ben ik zwanger geworden 😊



Succes met je nieuwe baan!!
Alle reacties Link kopieren
Joehoe dames, hier weer een berichtje van mij!

Nadaaitje, welkom terug! Fijn dat jullie er weer voor kunnen gaan nu en ik duim natuurlijk heel hard dat het snel weer raak is voor jullie!

Laura, Elkebloempje en Newbie.. jullie wens ik weer heel veel rust en geduld toe voor de komende wachtdagen! Hou ons op de hoogte!!

Panda, als ik jou was zou ik inderdaad naar Babypark gaan! Ik ben bij Babydump en Babypark geweest, maar vond Babypark een veel mooiere winkel en ook de kwaliteit van de spullen (in ieder geval van de kamers) wel wat beter!

Xana, dat zou wel super mooi zijn als je op die datum zou bevallen!

Meral, wat balen van je manager! Ik hoop voor je dat voor jou alles gewoon op zn pootjes terecht komt nu je de gesprekken opnieuw aan moet gaan, maar dat komt vast wel goed!

Hier heb ik toevallig gister de babykamer die we bij babypark hadden gezien op mp gevonden. Het lijkt er op dat het lukt om een deal te maken met de verkoper... spannend! Alleen de kast zit er dan niet bij, maar wel een extra ladekastje. De kast wil ik er dan nog wel nieuw bij kopen, maar dan zijn we alsnog veel goedkoper uit en dan zit er dus een extra kastje bij, dus hoop dat het lukt!

En nog maar 1 nachtje slapen en dan weten we het... kan niet wachten
Alle reacties Link kopieren
Spannend Lollie!!!! Hoe laat mogen jullie?



Kwaliteitverschil klopt inderdaad al verkoopt Babypark ook hoop dezelfde spullen. Door de luxere uitstraling van de winkel voelt dat anders denk ik. Wij hebben ook echt even getest bij Babydump hoe stevig alles is. We wilden voor die paar jaar geen dure kamer dus prijs kwaliteit zitten we nu wel goed. Een kamer van Babypark vonden wij ook mooier, maar afweging gemaakt dat we niet alles kunnen hebben.



De uitstraling van van Asten in Tilburg is trouwens in vergelijk met onze Babydump nog slechter. Wel lage prijzen daar.
Uiltje, blij voor je zeg! Eindelijk gaat het de goede kant op. Ik gun het je zo dat het dan ook gelijk maar raak is!



Anne, spannend hoor. Maar goed, dan maar met hulp toch!



Meral, lastig ineens een andere manager, maar als je al afspraken had gemaakt, zal dat toch vast nu ook wel goedkomen?



Laura, heb je dat normaal ook weleens die pijnlijke borsten of is dat nieuw voor je? Je weet het maar nooit! Als het raak was, dan is de innesteling nu wel zo'n beetje achter de rug dus zou je inderdaad 'iets' kunnen gaan voelen. Spannend hoor!!



Panda, fijn dat je nog niet erg veel klachten hebt en dat je blijkbaar ooit al waterpokken hebt gehad ;).



Xana, dat is inderdaad speciaal zeg. ZOu toch wat zijn he, als je dan ook echt op de 18e bevalt!



Lollie, zo leuk, nog 1 dagje geduld. Ben benieuwd!!



Elke, ik voel ook 'weer' totaal niks. Grrrr. Ik heb ook echt het gevoel dat het deze ronde weer niet raak is. Zo erg sterk het gevoel zelfs dat ik gisteren in Walibi overal in ben geweest. Dat zou ik niet doen als ik wist dat ik zwanger was. Ik heb wel gister in de ochtend voor alle zekerheid een testje gedaan en die was negatief. Nog wel erg vroeg maar wou het even checken ivm twijfel over de achtbanen. Verder ook wel gelezen dat het in het begin totaal niet uit zou maken en de innesteling ook ook al geweest zou zijn. Maar ja, los daarvan denk ik ook dat het toch niet uitmaakt deze ronde. Gek he, heb echt het idee dat ik heus wel een licht vermoeden zou hebben als het wel raak zou zijn.



Fijne zondag allemaal, ik ga nu eindelijk eens proberen om wat van de tuin te maken weer....
Alle reacties Link kopieren
Newbie, Elke en Laura ik blijf toch nog steeds heel erg voor jullie duimen!!! Je hoeft namelijk niet per se klachten te hebben maar snap ook wel dat als je niks voelt jezelf niet ge veel hoop wilt geven. Maar gun het jullie zo dus blijf nog even duimen!



Spannend Lollie morgen!! Ben heel benieuwd!



Nadaaitje, klopt het dat jullie morgen ook onderzoeken hebben of vergis ik me dan? 😊 Iig veel succes dan!!



Bedankt trouwens voor de tips over de babywinkels!! Denk dat ik toch graag bij babypark wil beginnen, als ik vriend meekrijg, ligt niet helemaal op onze route maar moet kunnen!



Fijne zondag iedereen!! Ik ga nog even studeren, woensdag tentamen... Zie er behoorlijk tegenop 😊
Alle reacties Link kopieren
Lief dat jullie voor mij/ons duimen.

Ik duim ook voor mezelf.

Spannend!



Ga echt teleurgesteld zijn als ik ongesteld wordt. Al bereid ik me er wel op voor.

We hebben namelijk nog nooit zoveel seks gehad in 2 weken als deze ronde...*oeps*



JufSjaak; ik heb de ovulatietesten gebruikt. Vond het fijn, omdat je weet wanneer je het gezellig moet maken. Maar het maakte me ook gek. Daarom deze ronde niet meer gedaan.
Alle reacties Link kopieren
Morgen pas eind van de dag! 15.15....

Wordt denk een lange dag morgen
Alle reacties Link kopieren
Spannend Lollie, en succes met wachten morgen!! 😊
Alle reacties Link kopieren
Lollie wat spannend! Ben benieuwd wat jullie gaan krijgen. Laat je het ons meteen weten haha.
Korte update: hier al ongesteld. Cyclus iets korter deze maand. 24 dagen ipv 26... Vandaar dat ik ook geen ei kon vinden deze ronde. Was gewoon te laat gaan zoeken
Alle reacties Link kopieren
Hmm das balen Newbie. Aankomende periode eerder beginnen dus. Ik heb ook wel eens gelezen dat om de dag sex een goede kans geeft ipv alleen om verwachtte eisprong.



Het word weer een spannende periode voor een aantal!! Ik ben zo benieuwd dames
Alle reacties Link kopieren
Balen Newbie!! Achteraf gezien heb ik ook een vroege eisprong gehad, alleen moet je het dan ook maar net weten... En wat Meral zegt heb ik ook vaker gelezen dus wie weet, op naar de volgende vruchtbare ronde!! 😊



Elke en Laura, jullie succes komende dagen!! Blijf duimen!! 👍





Hier met momenten zo onzeker of het allemaal wel goed gaat en dan ga ik er heel veel over lezen, stelt me aan de ene kant wel gerust maar aan de andere kant blijf ik er dan over nadenken... Dan ga ik maar in mijn 'zwanger app' lezen in de hoop dat ik daardoor eerder de echo heb en dus ineens zomaar een paar weken verder ben maar dat gaat natuurlijk niet.... Ja bedenk de gekste dingen, maar kan het ook niet laten om stiekem maxi cosi's te bekijken enzo 😊 Zo spannend en dubbel allemaal!!

Sorry beetje egopost.... Moest het even van me af afschrijven.... Vind het zo eng en spannend 😊
Alle reacties Link kopieren
Wanneer ben je onzeker? Als je iets voelt of juist niet? Of om iets anders? Misschien kunnen we je helpen.
Alle reacties Link kopieren
Eigenlijk bij beiden 😊 Als ik een steekje voel ben ik bang dat het misgaat omdat ik een steekje voel maar ook als ik niks voel heb ik het idee dat het niet goed is omdat ik denk dat je altijd toch wel iets zou moeten voelen. De steekjes die ik voel zijn er voornamelijk 's avonds en tijdens het volleyballen dus dat doe ik nu wel rustiger aan want dat voelt echt eng. En ik denk dat ik het toch ook wel spannend vind dat er straks misschien wel echt een mini wondertje naast me op de bank mag liggen 😊

En ik blijf het spannend vinden als ik naar de wc moet.... Maar tot nu toe nog 0,0 bloed gelukkig, kan niet wachten tot de echo!! Hoop dat die me ook wat meer gerust gaat stellen!
Alle reacties Link kopieren
verwijderd
bolletje88 wijzigde dit bericht op 12-04-2015 23:14
Reden: Sorry verkeerde topic, deze zit al vol..
% gewijzigd
Alle reacties Link kopieren
Ooo Newbie! Dat is geen leuk bericht...

De methode "om de dag seks" heb ik toegepast.

Ben zenuwachtig voor mijn NOD.



Panda, jouw onzekerheidkkan ik me helemaal voorstellen. Er kan (vooral in het begin ) toch nog wat misgaan. Maar daar moet je niet de hele tijd aan denken... Vast moeilijk. Probeer te genieten! En blij te zijn dat je nog niet misselijk bent.



Lollie en Nadaaitje, spannende dag voor jullie.

Uiltje, wanneer moest jij ook alweer terug?
Alle reacties Link kopieren
Lollie en nadaaitje laten jullie ons snel wat weten.



Panda, dit heb ik ook gehad. Steeds als ik naar de wc ging was ik bang om bloed te zien. En die steken zijn gewoon normaal. Dit komt gewoon van je baarmoeder wat nu ook gaat veranderen. En als je niks voelt hoef je je ook niet druk te maken. Ik voel nu ook niks, maar het is nog zo klein enzo. Maar snap je wel. Dit heb ik toch deze 3 maanden wel gehouden. Maar probeer toch te genieten en er gewoon aan te denken dat alles goed zal gaan.
Alle reacties Link kopieren
Dankjewel lieve dames voor jullie reacties 😊 Probeer er zo min mogelijk aan te denken en toch te genieten maar af en toe ook wel een momentje van angst en onzekerheid...



Lollie en Nadaaitje, succes vandaag!!
Alle reacties Link kopieren
Meiden ik duim voor jullie vandaag!



Elke ik ben zo benieuwd of de om de dag methode aanslaat!



Panda steekjes, buikpijn, trekkend gevoel hoort erbij! Echt waar is je baarmoeder die groeit en je banden. De organen moeten plaats maken dus ik had soms ook behoorlijk darmkramp.

Dat je dat niet iedere dag voelt is ook geen slecht teken. Soms is het wat meer aanwezig dan anders. Misselijkheid komt en gaat ook, was zelfs bij mij zo en ik was echt heel beroerd. Gelukkig jij nog niet. Vriendjn van mij ook geen dag ziek geweest, blakende dochter gekregen.

Checken op bloed snap ik. Deed ik ook onbewust. Het blijft heel erg spannend. Krampende pijn, bloedverlies (hoeft niet perse, kan ook niet erg zijn) zijn de alarmbellen. Bij twijfel altijd je verloskundige bellen zij kunnen je echt geruststellen! Vinden ze ook echt niet erg!!!

Als je onzeker bent gewoon posten dan praten wij je wel uit de put meid! Het kijkt lang, naar 12 weken gaaf echt best snel voorbij!
Meral, gaan het deze ronde inderdaad proberen om de dag te doen. Dat is alleen lastig ivm onregelmatige werktijden van vriend. Daarom gebruik ik ook de ovulatietesten om het toch wat beter te kunnen plannen, maar dit keer helaas wat te laat. We hebben dan deze ronde maar 1 kans gehad want ik had al snel na de menstruatie de eisprong. Zaten denk maar 4 dagen tussen dus had weinig klustijd deze keer



Elke, ben benieuwd of het bij jou succes heeft gehad de om-de-dag- methode, dat ga ik deze ronde ook proberen.



Lollie, nadaaitje succes vandaag en Panda... rustig aan!! ;) Het hoort er allemaal bij...
Thx meiden dat jullie zo mee leven!



Elke, morgen vroeg weer echo. Vind het allemaal erg spannend... Voel vanalles... Vanmorgen kon ik het niet laten en heb ik een ovulatietest gedaan, wel al een flinke streep maar nog niet zo donker als de controle streep maja wat zegt nou 1 test want kan nog te vroeg zijn of we zitten er al na... Nouja we wachten morgen maar af...



Lollie en Nadaaitje Suc6 vandaag!





Panda kan de twijfels wel begrijpen, rustig aan en probeer te genieten.



Meral jij al duidelijkheid over je werk?



Newbie, jammer op naar de volgende ronde met hopelijk mee succes!
Alle reacties Link kopieren
Nogmaals dank voor de reactie, doet goed!! Merk dat ik ook weer iets meer gerustgesteld ben en me weer wat meer kan concentreren 😊

Fijn om hier je ei even kwijt te kunnen!



Uiltje, wat spannend voor morgen!! Hoop zo op goed nieuws voor je!!

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven