***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Leen: schoentjes van Shoesme zijn inderdaad hartstikke leuk! Merk je ook dat Luna nu wat beter staat?



Layla: ik heb de white wash tripp trapp, maar gene probleem met de lak. Puk heeft op een stukje geknabbeld en daar is het er vanaf, maar niet van het schoonmaken. Achteraf had ik wit toch ook wel erg mooi gevonden.



Swiss: he getver, buikgriep... Dat is inderdaad zo besmettelijk als maar kan. Je kunt het best overdreven hygienisch doen, zodat je besmetting misschien voorkomt.



Fachat: wat gek dat Ole niet in de bak wil zeg. Ook niet als Kaj er niet bij is (en hij dus niet ziet dat je ook op het bankje kunt zitten)? En zonder het dakje? Gewoon op de fiets vindt hij toch wel leuk?



Hier was het drama vannacht. Met paracetamol had Puk nog steeds 39.5 en werd tot half 2 elk kwartier wakker. Om half twee wilde hij uberhaupt niet meer in bed en was hij compleet in paniek. Ik hem bij mij in bed in genomen en toen viel hij in 5 minuten in slaap. Daarna heb ik hem in zijn logeerbed gelegd en hij werd niet eens wakker.

Om half 6 was hij weer wakker en toen werkte die truuk niet, dus heeft hij tot 8:30 in mijn bed gelegen.

Ik vind het doodeng met hem in bed, zo met de deken en eruit vallen, dus ik heb amper geslapen.



Nu heeft hij 38C (zonder paracetamol) dus dat gaat weer de goede kant op. Ik heb wel besloten hem thuis te houden en zelfs niet naar schoonmoeder te laten gaan zodat ze kan oppassen. Zieke kindjes moeten gewoon thuis in alle rust zijn en het liefst bij hun vader of moeder. Misschien stom, maar dat vind ik gewoon.



En nu ga ik even een tukje proberen te doen.
Alle reacties Link kopieren
Layla, wij hebben hetzelfde probleem met de witte tripptrapp. Ideaal ding, maar bij schoonmaken laat de verf los. erg slecht voor zo'n dure stoel.



Framboos, jammer genoeg hebben ze hier geen yakult, maar ik ga idd wel even naar een optimel soort zoeken, goed idee. Gelukkig is het bij Finn trouwens alweer over, dat is erg snel gekomen en weer heel snel gegaan. Ben benieuwd hoe lang het bij man duurt.

Oeps Finn wil aandacht
Alle reacties Link kopieren
Oh en pap moet je gewoon direct verwijderen als het geknoeid is. Als het eenmaal droog is geworden is het inderdaad ene stuk moeilijker.
Alle reacties Link kopieren
Lara, je hebt helemaal gelijk. Zieke kindjes horen lekker thuis. Klinkt als een vreselijke nacht, ik hoop dat je een beetje bij kunt slapen. Wel fijn dat de koorts lager is, hopenlijk houdt dat aan.
Alle reacties Link kopieren
Hieperdepiep hoera voor onze lieve Icke!! Van harte gefeliciteerd met je verjaardag!
Alle reacties Link kopieren
Oh, daar had ik helemaal niet aan gedacht...



Gefeliciteerd Icke!!
Alle reacties Link kopieren
Icke gefeliciteerd!!!! Fijne dag!
Alle reacties Link kopieren
Icke gelukkige verjaardag



Swiss beterschap voor je man !
Alle reacties Link kopieren
GEFELICITEERD Icke!
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Icke!
Alle reacties Link kopieren




Fijne dag ickje
Alle reacties Link kopieren
Laar wat zul jij ook moe zijn! Heb je al een vermoeden waar de koorts vandaan komt? Ik vind een kind in bed ook best eng hoor..Al moet ik zeggen dat ik er bij Liv ineens minder moeite mee heb. Merk van mijzelf dat ik met baby in bed heel keurig slaap. De volgende ochtend lig ik nog in precies de zelfde houding...Moeder instinct is dat volgens mij...

Beterschap! En vetroetel dat mannetje maar lekker vandaag, en voel je nergens over schuldig!



Swiss sinds framboze man 4x achtereen buikloop had zijn wij aan die L Casei drankjes begonnen. Wij voelen ons er goed bij..Denk zowiezo dat het verstandig is die drankjes te nemen als je kleine kids hebt...Juist dan kom je in aanraking met dat soort virussen.

Frambozeman heeft 1x ook een verkorte versie gehad van 2dagen, dus wie weet komt het ook snel goed met je man!



Over buikloop gesproken, belde net met vriendin die dus samen met haar vriend vannacht doodziek is geweest nadat ze gegeten hebben bij Kentucky fried! Ook lekker! Ze is nog zwanger ook!

Bah, zou er zowiezo ook niet gaan eten maar nu al helemaal niet meer...
Alle reacties Link kopieren
oja swiss ook handig, van die voorverpakte chloor doekjes op de wc!
Gefeliciteerd lieve Ick!



Laar, ik ben het helemaal met je eens dat zieke kindjes bij hun moeder en/of vader horen en niet bij iemand anders. Nu moet ik wel zeggen dat Hugo alleen maar bij mij wil zijn als hij ziek is; iemand anders pikt hij dan echt niet! Steijn slaapt alleen maar als hij niet lekker is, dus voor hem maakt het volgens mij niet zo heel veel uit.



Steijn heeft vandaag zijn allereerste schoentjes gekregen! Mooie bruine Bardossa's! Eigenlijk wilde ik die kekke Shoesme'tjes kopen (niet dezelfde als Hugo heeft!), maar Steijn heeft dikke voetjes en paste ze niet. Eigenlijk waren Bardossa's de enige enige die hij paste met zijn hoge wreef!



Ik heb net de Bugaboo besteld! Wooeehooeee! Ik vraag me alleen af of ik hem in het begin wel zo vaak zal gebruiken, aangezien de jongens nog te klein zijn om hele stukken mee te lopen. Ik denk dat ik het als volgt doe:

- Gaan ik met alle kindjes op pad? Dan gaat de reiswieg op de UJ en kan een van de jongens ernaast zitten. Het andere knulletje gaat dan mee op een meerijdplankje.

- Als Steijn en Hugo op de peuterspeelzaal zitten, dan kan Ernie in de Bugaboo!
Gut, ik denk weer eens met mijn voeten.



Swis, beterschap voor je man. Ik hoop niet dat jij er ook last van krijgt!



Laar, is J. thuis vandaag? Het klinkt als een beroerde nacht! Heb je nog de mogelijkheid om een beetje bij te slapen?
Alle reacties Link kopieren
Gefeliciteerd Icke!!



Robbie is met brood aan het gooien. Oh hij gooit het nu weer terug in z'n bord. OK.



Recept voor kindercurry: kokosmelk, kip, courgette en lekker veel currypasta, 20 minuutjes sudderen. Dan mengsel fijn maken en er voor het kind een halve banaan bij mikken, smullen maar! Robbie vond het geweldig en helemaal niet scherp meer door de banaan!
Alle reacties Link kopieren
wat ongezellig hier...



Laar alles goed daar?
Alle reacties Link kopieren
Muis, leuk een bugaboo! Welke kleur heb je genomen?

Ik had trouwens ook Bardossa's voor Puk, maar omdat hij toen nog veel kroop ging het stiksel op de punt stuk. Misschien handig om ze binnen uit te doen? Ik vind Bardossa's trouwens wel erg leuk!



Ja, ik heb vanmorgen weer wat bijgeslapen. Met Puk gaat het steeds weer wat beter, maar mijn gewrichten spelen weer op. Begin er wat chagrijnig van te raken. (oh even kijken waarom Puk niet wil slapen).
Alle reacties Link kopieren
Bah, een halve fles die er weer uit kwam. Hopelijk komt er niet ook nog een buikgriep aan. Even koken. Dag!
Lara, wat balen dat je gewrichten weer opspelen! Hopelijk krijgt Puk geen buikgriep!



Binnen lopen/kruipen/zijn de jongens altijd op blote voetjes, dus de schoentjes zijn echt voor buiten. Steijn is zo'n heertje met zijn nieuwe schoenen! Echt te schattig!



Wat betreft de Bugaboo: ik heb de kleur zand gekozen. Ik kon maar niet kiezen tussen rood, zand en denim en op een gegeven moment heb ik blind voor zand gekozen. Zowel de bak als de kap zijn in zand en ik ben er erg blij mee! De reden waarom ik uiteindelijk toch niet voor de denim heb gekozen is dat de denim erg af schijnt te geven. Jammer, want ik vond hem wel erg gaaf!
Alle reacties Link kopieren
Framboos, schoenenmerk is compagnucci



Klinkt lekker Xaloy!



Beterschap voor alle zieke kindjes en mannen!



Witchke, oeh dat is een behoorlijk bedrag, dan zou ik ook niet zo snel direct opzeggen! Volgens mij is de opzegtermijn van Ole's kdv een maand, maar zeker weten doe ik het niet!
Alle reacties Link kopieren
Zand is mooi! Mijn vriend wilde die niet, dus wij hebben antraciet met rood. Mijn broer heeft zand/ blauw en dat is ook erg mooi. Ik denk dat zand/rood niet zo goed kleurt, dus een goede keuze.
Alle reacties Link kopieren
Zitten een paar leuke modellen bij Fachat. Welke heeft hij? Staan ze op de site?
Alle reacties Link kopieren
nee ze staan niet op de site, had ze namelijk in de uitverkoop (Van 60 voor 20 euro!), dus wsl een model van vorig seizoen.
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen ladies



Laar hoe is het bij jou? Jullie zitten wel in de lappenmand zeg. Ik hoop dat je snel minder last van je gewrichten hebt en puk ook helemaal opknapt.



Muis goede keus de bugaboo zand. Volgens mij vinden de jongens het dadelijk best wel stoer om op het meerijdplankje te staan.



Swiss balen dat je man nu ook ziek is. Hopelijk ontspring jij de dans.



Het is wel stil nu Feline aan het logeren is. Nou ja Vincent houdt de boel flink bezig. Er zitten denk ik weer tanden aan te komen of hij droomt veel. Nu al twee nachten midden in de nacht gillend wakker en niet te troosten. Ik ben dus een beetje moe.

Gisteren wezen kijken voor een nieuwe kast en daarna naar de ikea voor een traphekje. In a'dam hadden ze hem niet dus toch maar even door naar Haarlem. Ik had thuis beter kunnen kijken of het op voorraad was. Scheelt een hoop tijd.

Dadelijk even de buren naar schiphol brengen.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven