e-reader of iPad mini?

10-06-2015 23:57 88 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben bijna jarig en overweeg een e-reader te vragen voor mijn verjaardag. Alleen, ik ben nu heel erg gewend op mijn iPhone te lezen (maar omdat dat in de zon niet fijn is overweeg ik nu een e-reader). Omdat het scherm van een e-reader echt niet te vergelijken is met dat van een tablet, en ik in de winkel elke keer denk: jemig, wat een waardeloos scherm, vraag ik me nu alleen af of ik niet beter een iPad mini kan vragen (met als primaire doel om die te gebruiken als e-reader).



Wie heeft ervaring met beide? En wat raden jullie aan?
Am Yisrael Chai!
Alle reacties Link kopieren
quote:otis schreef op 12 juni 2015 @ 15:31:

Vergeet niet dat je gewoon bij een leeslampje moet lezen. Er zit backlight in, dus je hoeft geen externe verlichting te gebruiken. Dát is nu juist wat 'm zo ideaal maak, eindelijk kunnen lezen in bed zonder dat je later wakker wordt van 'n lamp die nog brandt.
Shoot first, ask questions later!
Mary57 is van de reactiepolitie blijkbaar. Ga je lekker?
Als coolblue zijn werk doet (en dat zal wel) kan ik vandaag vertellen of de verlichting bij Kobo goed geregeld is. En of waterdicht ook echt waterdicht is



Dit topic gaf inspiratie. Of kooplust ofzo
Alle reacties Link kopieren
Whahahaha JollyJ, hou em niet te lang onderwater :p, ik heb al 1 x een e-reader in bad laten vallen en daar kon die niet tegen, dus voor mij zou die waterdichte een hele mooie zijn :D
quote:agnesm schreef op 13 juni 2015 @ 09:38:

Whahahaha JollyJ, hou em niet te lang onderwater :p, ik heb al 1 x een e-reader in bad laten vallen en daar kon die niet tegen, dus voor mij zou die waterdichte een hele mooie zijn :DIk krijg de Auro H2O, die is "watervast". Dus ik ben benieuwd.
Alle reacties Link kopieren
Tot 30 minuten waterbestendig in 1M water, met de poort gesloten.



Hou de poort dus gesloten, whatever daarmee bedoeld wordt :D
quote:agnesm schreef op 13 juni 2015 @ 09:59:

Tot 30 minuten waterbestendig in 1M water, met de poort gesloten.



Hou de poort dus gesloten, whatever daarmee bedoeld wordt :DHet klepje over de usb-aansluiting
Alle reacties Link kopieren
quote:JollyJ schreef op 13 juni 2015 @ 09:36:

Als coolblue zijn werk doet (en dat zal wel) kan ik vandaag vertellen of de verlichting bij Kobo goed geregeld is. En of waterdicht ook echt waterdicht is



Dit topic gaf inspiratie. Of kooplust ofzoEen paar weken geleden wilde je toch nog 'Amish' gaan leven? Past 'n e-reader niet echt bij he?
Shoot first, ask questions later!
quote:whopper schreef op 13 juni 2015 @ 09:34:

Mary57 is van de reactiepolitie blijkbaar. Ga je lekker?Prima, dank je
Alle reacties Link kopieren
Ik heb zelf een tijdje geleden bij een Libris boekwinkel de Tolino Shine gekocht, hele fijne e-reader !

Las eerst ook alles altijd op iPad, maar dat is buiten qua zonlicht echt niet te doen.
quote:redbuIIetje schreef op 13 juni 2015 @ 10:03:

[...]



Een paar weken geleden wilde je toch nog 'Amish' gaan leven? Past 'n e-reader niet echt bij he?

Ach ach, denk je nu heel knap iets ontdekt te hebben?



Maar goed, je zat in dat topic zoals zo vaak zonder begrip vooral op jezelf te reageren.
Alle reacties Link kopieren
Wat ben jij 'n wrokkig type eigenlijk. Maar prima hoor, wat jij wil.
Shoot first, ask questions later!
En JollyJ, is het blauwe pakketje al bezorgd?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven