Napraattopic deel 39

19-10-2015 12:14 3002 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Op verzoek een link naar de OP (openingspost) vanwege een te lange OP.



Lees hier de OP van het Napraattopic.



Als blijkt dat er teveel onduidelijkheid bestaat en de OP niet gelezen wordt, dan zal de OP weer terug gezet worden.



Let op: Ook de huisregels zijn in het Napraattopic gewoon van toepassing.



Veel napraat plezier!



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva en Viva Mod.team

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
Kun je dat verduidelijken Suzannesuus?
Wat mij ook stoort, is dat er in het topic telkens aangenomen wordt dat ik vind dat iedereen welkom is. Blijkbaar is het wereldbeeld nogal zwart-wit: of je bent voor opvang en dan ook van alle-alle-alle vluchtelingen of je bent verstandig. Dat je ook genuanceerder kunt denken en wellicht gewoon een probleem hebt met bepaalde veronderstellingen, dat lijkt niet te landen.



En die pokkesmiley's. Ik haat ze met heel mijn hatende hart.
Alle reacties Link kopieren
exgebanden
Je bent zelf een theepot
Alle reacties Link kopieren
quote:prada schreef op 27 oktober 2015 @ 23:04:

Kun je dat verduidelijken Suzannesuus?Dat je vindt dat racisme persoonlijk kan worden opgevat
Je bent zelf een theepot
quote:SuzanneSuus schreef op 27 oktober 2015 @ 22:58:

[...]





Fatsoen houden wordt lastig als je hard je mening wil verkondigen, waarover dan ook. Dan ga je schreeuwen.



We willen geen asielzoekers < > iedereen is welkom zijn 2 meningen die ver uit elkaar staan. Ik ben nog steeds verbaasd over de prima discussies, argumenten, ideeen en oplossingen die ik IRL hoor en kots op de fascistische posts die ik op actueel lees.

Nu is IRL discussieren niet te vergelijken met hier maar toch.



Moeten we het hele vraagstuk hier verbieden? Ik denk van niet. Verbieden zorgt ervoor dat de discussie zich verplaatst naar een gelijkgestemdenforum, zonder weerwoord.

Maar eerlijk, ga maar eens objectief modereren, wat is een mening, wat is racisme etc.. Ik geef het je te doen.Volgens mij zijn mensen best in staat hun mening te verkondigen zonder te schreeuwen. Maar niet iedereen wil een fatsoenlijke discussie voeren. Wat mij betreft gaan die figuren lekker naar een forum voor gelijkgestemden. Als je op geenstijl komt is het meteen duidelijk wat voor lui je treft. Ik denk dat VIVA iets anders wil uitstralen dan een rechts, kwetsend, kwajongensforum
Alle reacties Link kopieren
quote:barbaracartland schreef op 27 oktober 2015 @ 23:04:

Dat je ook genuanceerder kunt denken en wellicht gewoon een probleem hebt met bepaalde veronderstellingen, dat lijkt niet te landen.



Eens en precies die sfeer van reageren op anderen is voor mij de reden om daar niet meer te reageren.
“I've learned that people will forget what you said, people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel.” Maya Angelou.
quote:SuzanneSuus schreef op 27 oktober 2015 @ 23:06:

[...]





Dat je vindt dat racisme persoonlijk kan worden opgevatIk bedoel meer dat de een het zich meer aantrekt dan een ander.
quote:barbaracartland schreef op 27 oktober 2015 @ 23:04:

Wat mij ook stoort, is dat er in het topic telkens aangenomen wordt dat ik vind dat iedereen welkom is. Blijkbaar is het wereldbeeld nogal zwart-wit: of je bent voor opvang en dan ook van alle-alle-alle vluchtelingen of je bent verstandig. Dat je ook genuanceerder kunt denken en wellicht gewoon een probleem hebt met bepaalde veronderstellingen, dat lijkt niet te landen.



En die pokkesmiley's. Ik haat ze met heel mijn hatende hart.Dat is inderdaad heel irritant. Dat (mede) daardoor een normale discussie niet mogelijk is.
Alle reacties Link kopieren
quote:Cateautje schreef op 27 oktober 2015 @ 21:03:

[...]



Ik stem SP en ben voor opvang. Zo simpel kan het zijn.Ik ook en ik ben zelfs lid van de SP. Wat hier gezegd wordt over de SP slaat nergens op, ik schrik van zoveel vooroordelen. De SP is als een van de weinige partijen voor ruimhartige maar wel kleinschalige opvang in gemeentes, in plaats van grootschalige centra. Dat de SP tegen de afbraak van de verzorgingsstaat is, klopt wel maar de karikatuur die jullie ervan maken niet. Ik zou zeggen verdiep je er eens in. Wilders neemt linkse punten van de SP mee in zijn verkiezingsprogramma's maar dat zijn loze beloftes. In de Tweede Kamer stemt hij bijna steevast rechts en voor afbraak van de verzorgingsstaat want uiteindelijk gaat het hem er alleen maar om dat hij zijn anti-islamprogramma door kan voeren.
Alle reacties Link kopieren
quote:barbaracartland schreef op 27 oktober 2015 @ 23:04:

Wat mij ook stoort, is dat er in het topic telkens aangenomen wordt dat ik vind dat iedereen welkom is. Blijkbaar is het wereldbeeld nogal zwart-wit: of je bent voor opvang en dan ook van alle-alle-alle vluchtelingen of je bent verstandig. Dat je ook genuanceerder kunt denken en wellicht gewoon een probleem hebt met bepaalde veronderstellingen, dat lijkt niet te landen.



En die pokkesmiley's. Ik haat ze met heel mijn hatende hart.Heel erg mee eens.
Misschien klopt het niet allemaal, maar het is wel waar
Alle reacties Link kopieren
SP en opvang
Alle reacties Link kopieren
Ik weet het niet Meds.

Liever zou ik, aangezien meningen er zijn, een strakke moderatie zien. Lastig matuurlijk want ook in de politiek struikelen ze over meningen en foute opmerkingen,

Buitensluiten is volgens mij niet handig.
Je bent zelf een theepot
Welkom terug Moiren.
Tja Meds, wat Viva wil uitstralen daar maak ik me ook niet zo druk om. Ik ben niet Viva en ik sta ook niet voor wat Viva wil en doet.
Alle reacties Link kopieren
quote:groenteboerin schreef op 27 oktober 2015 @ 23:10:

[...]



Ik ook en ik ben zelfs lid van de SP. Wat hier gezegd wordt over de SP slaat nergens op, ik schrik van zoveel vooroordelen. De SP is als een van de weinige partijen voor ruimhartige maar wel kleinschalige opvang in gemeentes, in plaats van grootschalige centra. Dat de SP tegen de afbraak van de verzorgingsstaat is, klopt wel maar de karikatuur die jullie ervan maken niet. Ik zou zeggen verdiep je er eens in. Wilders neemt linkse punten van de SP mee in zijn verkiezingsprogramma's maar dat zijn loze beloftes. In de Tweede Kamer stemt hij bijna steevast rechts en voor afbraak van de verzorgingsstaat want uiteindelijk gaat het hem er alleen maar om dat hij zijn anti-islamprogramma door kan voeren.



Het ging er mij vooral om dat ik niet snap waarom dat vermeld moest worden. Dat degene die zo'n belachelijke uitspraken doet stemt op de SP.

Al stemt hij op GL, CDA, PVDA, VVD of desnoods op de oudere partij.



Het gaat om zijn idiote uitspraken. Niet waar hij op stemt.
Misschien klopt het niet allemaal, maar het is wel waar
Alle reacties Link kopieren
quote:prada schreef op 27 oktober 2015 @ 23:08:

[...]





Ik bedoel meer dat de een het zich meer aantrekt dan een ander.Ja dat schreef je maar nogmaals dan: racisme is racisme en voor zo ver ik het weet willen we dat niet in Nederland.
Je bent zelf een theepot
quote:feow schreef op 27 oktober 2015 @ 22:22:

[...]





Omdat ik dom en naïef ben. Omdat ik niet wilde dat er geen tegengeluid (wie zwijgt stemt toe- angst) te lezen zou zijn.

Maar ik heb steeds meer het gevoel dat o.a. ik juist een podium geef om nog meer en nog harder te keer te gaan. (En ik weet dat ik hiermee mensen te kort doe, want niet iedereen is zo). En ook: dat door het verharden van de discussie ook mensen die meningen hebben die veel overeenkomsten hebben met mijn mening vaker uit de bocht vliegen en daarmee 'mijn' mening/boodschap juist aantasten.Goed gezegd. Mee eens.
quote:prada schreef op 27 oktober 2015 @ 23:12:

Tja Meds, wat Viva wil uitstralen daar maak ik me ook niet zo druk om. Ik ben niet Viva en ik sta ook niet voor wat Viva wil en doet.ik maak me daar ook niet druk om. Maar het lijkt me voor viva wel handig om zich te richten op een brede doelgroep in plaats van op een klein clubje radicale roeperds
Alle reacties Link kopieren
quote:prada schreef op 27 oktober 2015 @ 22:37:

Maar Meds, als het niet leuk is daar dan kom je er toch gewoon niet. Zolang de mensen in mijn omgeving stroken met mijn gedachtengoed maak ik me echt niet druk wat daar geschreven wordt over vluchtelingen. Buiten dat is de een gevoeliger voor racisme dan anderen. Is ook heel persoonlijk soms. Zoals FV, die maakt zich daar heel druk om terwijl ik denk, kan mij het schelen wat ze schrijven en denken.



We hebben in Nederland gewoon wetgeving Racisme en discriminatie zijn bij wet verboden. En aangezien het vivaforum een openbaar forum is waar iedereen lid kan worden, verwacht ik als bezoeker dat ik hier gewoon kan lezen zonder allerlei shit tegen te komen die bij wet verboden is. Net zoals ik dat op mijn werk verwacht, of in de supermarkt, of in de wachtkamer van de tandarts.



Het zal mij inderdaad aan mijn reet roesten wat mensen binnenskamers tegen hun eigen partners of kinderen of vrienden zeggen, als ik het maar niet hoef te horen. En in de openbare ruimte, wat het Vivaforum mijns inziens is, hoef ik het volgens het wetboek ook niet te horen omdat het daar verboden is.



Als Viva geen openbare ruimte is maar een besloten club waar racisme voor de leden is toegestaan, dan wil ik dat graag weten, zodat ik mijn eigen lidmaatschap kan opzeggen. Maar Viva belijdt met de mond het standpunt dat ze zich aan de wet houden en dat racisme niet is toegestaan, terwijl ze in praktijk het tegenovergestelde doet.
Am Yisrael Chai!
quote:SuzanneSuus schreef op 27 oktober 2015 @ 23:13:

[...]





Ja dat schreef je maar nogmaals dan: racisme is racisme en voor zo ver ik het weet willen we dat niet in Nederland.klopt, staat in de wet
Alle reacties Link kopieren
Overugens denk ik dat racisme en fascisme nog weleens wordt verward, overigens beide ideeen niet wenselijk, voor mij
Je bent zelf een theepot
Alle reacties Link kopieren
quote:Gatti schreef op 27 oktober 2015 @ 23:13:

[...]





Het ging er mij vooral om dat ik niet snap waarom dat vermeld moest worden. Dat degen die zo'n belachelijke uitspraken doet stemt op de SP. Al stemt hij op GL, CDA, PVDA, VVD of desnoods op de ouder partij.Ja maar met jou was ik het ook eens. Ik reageerde eigenlijk op de mensen die zeiden dat SP en PVV bijna 1 pot nat is en allerlei niet kloppende dingen riepen.
Alle reacties Link kopieren
Nu.nl over standpunten partijen over opvang
Ik heb er geen verklaring voor maar op een of andere manier denk ik dat Prada het alter ego van Malu3 is.
FV en SuzanneSuus, ik ben het met jullie eens dat racisme niet kan en niet mag. Punt. Maar om me daar op een openbaar forum druk over te maken, nee. Net als de krant, sla de bladzijde om. Buiten dat voel ik ook helemaal de behoefte om met iemand met zulke denkbeelden de discussie aan te gaan terwijl ik zie dat velen dat wel doen. En dan denk ik, waar maak je je druk om. Meldt het en klaar.

Of je voor of tegen de vluchtelingen bent of daar tussenin is in mijn ogen geen racisme, wel de manier waarop dat soms geuit wordt.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven