Napraattopic deel 43

17-11-2015 09:03 3014 berichten
Alle reacties Link kopieren
Beste forummers,



Op verzoek een link naar de OP (openingspost) vanwege een te lange OP.



Lees hier de OP van het Napraattopic.



Als blijkt dat er teveel onduidelijkheid bestaat en de OP niet gelezen wordt, dan zal de OP weer terug gezet worden.



Let op: Ook de huisregels zijn in het Napraattopic gewoon van toepassing.



Veel napraat plezier!



Met vriendelijke groet,

Community Manager Viva en Viva Mod.team

"I'm busy holding myself together with tape and glue", dr. Miranda Bailey.
quote:Corona67 schreef op 22 november 2015 @ 17:49:

Daar is jessica weer!!!! K*T wijf!Waar?
Hier net 3x in beeld!! Ik zei

"Beter ga je weg anders ga ik je klappen !!"
quote:Corona67 schreef op 22 november 2015 @ 17:50:

[...]



Maar vertel... Wat is die probleem...Hij doet het niet. Zie topic.
Alle reacties Link kopieren
Leuk hè, zo'n Raspberry? Als je hem aan de praat hebt.
Ik heb eerlijk gezegd geen flauw idee..

Heb je in die 2 weken iets gewijzigd?

(iets anders maar de popcorn hier werkt soms wel, soms niet.. Geen idee waarom.
quote:Corona67 schreef op 22 november 2015 @ 17:57:

Hier net 3x in beeld!! Ik zei

"Beter ga je weg anders ga ik je klappen !!"jwz! !!
Alle reacties Link kopieren
Tweakers Moi?
Je bent zelf een theepot
quote:SaveTheDay schreef op 22 november 2015 @ 18:11:

[...]



jwz! !!
quote:SuzanneSuus schreef op 22 november 2015 @ 18:11:

Tweakers Moi?Al gezocht, maar begrijp niets van die site
quote:yette schreef op 22 november 2015 @ 17:58:

Leuk hè, zo'n Raspberry? Als je hem aan de praat hebt.Daarom dus kant en klaar gekocht. Ik baal er ontzettend van dat het nu alsnog gezeik is.
Alle reacties Link kopieren
quote:Corona67 schreef op 22 november 2015 @ 18:09:

Ik heb eerlijk gezegd geen flauw idee..

Heb je in die 2 weken iets gewijzigd?

(iets anders maar de popcorn hier werkt soms wel, soms niet.. Geen idee waarom.Jij werkt toch ook soms wel en soms niet? Heel normaal lijkt me.
Try something new today. For example: make a good decision.
Week 13 van de Extremely Demotivational Calendar
quote:Solomio schreef op 22 november 2015 @ 18:21:

[...]



Jij werkt toch ook soms wel en soms niet? Heel normaal lijkt me.Ja maar dan weet ik waar dat aan ligt he (Vaak aan VF)
http://gathering.tweakers.net/forum/lis ... es/1658318



Moi, zet anders hier je vraag neer..
Alle reacties Link kopieren
quote:rosemetijs schreef op 22 november 2015 @ 11:27:

[...]



Gewoon proberen dan maar..

Ik moet ook nog bedenken wat ik vandaag moet eten..Ik heb de vis in de oven gestoombraad. Heerlijk. Ik was bang dat hij 'pappig' zou worden maar dat was helemaal niet zo. Gewoon lekker zacht, en toch nog aan elkaar.



Had je nog een lekkere keuze kunnen maken?
LOEP ME MAAR aub.
Alle reacties Link kopieren
quote:SaveTheDay schreef op 22 november 2015 @ 11:37:

[...]



Ik heb ooit de kip-versie gegeten bij een vriendin. Was best lekker. Wel wat zoutig voor mijn smaak maar dat blus je met veel wijn

Zou het gewoon proberen.De vis was lekker. Ik moest er cremé-fraise bij doen. De creme-fraise moest ik mengen met de kruidenmix in het zakje en daarna pas de vis erin doen. Het zakje plakte daarna van de binnenkant aan elkaar. Ik vond het moeilijk om daar de vis in te leggen en het kruidengoedje gelijkmatig over de vis te verdelen. Ik zou de vis in de oven een volgende keer zeker weer doen, maar wel iets anders. Dan meng ik de kruiden met de creme-fraise buiten het zakje, (op een groot diep bord misschien) en strijk er de vis mee in voordat ik de vis in het zakje doe. Het was heerlijk, maar de saus was wel wat aan de zoute kant.

Gebakken krielaardappeltjes en sla er bij.
LOEP ME MAAR aub.
Alle reacties Link kopieren
quote:SuzanneSuus schreef op 22 november 2015 @ 14:19:

Hier , 25 graden....bij de verwarming of in Spanje?
LOEP ME MAAR aub.
quote:missie_m schreef op 22 november 2015 @ 19:48:

[...]





De vis was lekker. Ik moest er cremé-fraise bij doen. De creme-fraise moest ik mengen met de kruidenmix in het zakje en daarna pas de vis erin doen. Het zakje plakte daarna van de binnenkant aan elkaar. Ik vond het moeilijk om daar de vis in te leggen en het kruidengoedje gelijkmatig over de vis te verdelen. Ik zou de vis in de oven een volgende keer zeker weer doen, maar wel iets anders. Dan meng ik de kruiden met de creme-fraise buiten het zakje, (op een groot diep bord misschien) en strijk er de vis mee in voordat ik de vis in het zakje doe. Het was heerlijk, maar de saus was wel wat aan de zoute kant.

Gebakken krielaardappeltjes en sla er bij.Volgende keer niet alle kruiden door de crème fraise mengen. Ik denk dat dat scheelt qua zout. Ik ga m ook eens proberen.
quote:missie_m schreef op 22 november 2015 @ 19:31:

[...]





Ik heb de vis in de oven gestoombraad. Heerlijk. Ik was bang dat hij 'pappig' zou worden maar dat was helemaal niet zo. Gewoon lekker zacht, en toch nog aan elkaar.



Had je nog een lekkere keuze kunnen maken?Ja ik heb een lekkere pan kip kerriesoep gemaakt,wat stokbrood erbij heerlijk..
quote:rosemetijs schreef op 22 november 2015 @ 19:58:

[...]



Ja ik heb een lekkere pan kip kerriesoep gemaakt,wat stokbrood erbij heerlijk..Soep.. Goed plan.. Staat hier ook nog
quote:rosemetijs schreef op 22 november 2015 @ 19:58:

[...]



Ja ik heb een lekkere pan kip kerriesoep gemaakt,wat stokbrood erbij heerlijk..Kip kerriesoep? Oh, recept?
Spinazie pizza... misselijk nu...
quote:ana_isabel schreef op 22 november 2015 @ 20:07:

Spinazie pizza... misselijk nu...hahaha.. teveul gegeten?
Oh ja, eten moet ook nog.

Dat borrelen op zondagmiddag is zwaar. Pffffff
quote:Corona67 schreef op 22 november 2015 @ 20:09:

[...]



hahaha.. teveul gegeten? dat en een beetje te laat...hij was relatief klein, maar op of andere manier valt hij zwaarder na 7 uur ofzo...
quote:Nicotientje schreef op 22 november 2015 @ 20:09:

Oh ja, eten moet ook nog.

Dat borrelen op zondagmiddag is zwaar. PffffffKan toch allebei? Zit gezellie met de laptop op schoot. Wijntje en soepie. stokbrood met kruidenbotert erbij

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven