Entertainment alle pijlers

Is Sylvie echt gemee

22-01-2016 16:05 34 berichten
Alle reacties Link kopieren
Het kiekje dat Sylvie Meis eind december plaatste en waarop ze de bekende Oud en Nieuw-foto van zichzelf met Sabia en Rafael van der Vaart nabootste maar dan met 'echte vrienden', heeft Sabia zeer gekwetst.



Sabia vermoedt dat het feit dat Sylvie het kiekje plaatste vlak nadat bekend werd dat zij een miskraam had gehad, geen toeval is, vertelt ze tijdens haar eerste televisie-interview na het drama.



"Wie in een glazen huis woont, moet niet met stenen gooien", zegt Sabia tegen de Duitse zender Pro Sieben. "Ze heeft publiekelijk haar ware aard laten zien."



'Gek geworden'



Ook vertelt ze openhartig over de miskraam van het kind dat ze Rafael Ramon noemde, "naar zijn vader en zijn opa". "Er werd vastgesteld dat het kindje niet meer leefde. De geboorte werd ingeleid. Ik heb het kind met weeën ter wereld gebracht. En toen wist ik: hij is er, maar ik durf hem niet vast te houden."



Dat er door boze tongen werd beweerd dat ze haar hele zwangerschap en miskraam zou hebben verzonnen, steekt haar nog elke dag. "Dan denk ik: mensen, zijn jullie gek geworden?! Zelfs als mijn arts geen zwijgplicht zou hebben zou men nog steeds zeggen dat ik hem wel zal hebben omgekocht om te liegen. Als ze me zouden zien huilen bij het graf van mijn kind, zeggen ze nog dat het allemaal nep is..."
Alle reacties Link kopieren
quote:korreltjezoutje schreef op 22 januari 2016 @ 16:19:

[...]





Ja de vluchtelingenproblematiek maar daar is weer een ander topic voor.



En verder wat privédingen maar die verwerk ik liever persoonlijk.







Toepasselijke nick heb je ook !
.
Alle reacties Link kopieren
Iedereen die publiekelijk met modder gooit (heimelijk of niet) is toch raar bezig?

Dan verwacht je toch iets van dat publiek, steun oid?

Ik vind het misplaatst en naïef.
Doubt kills more dreams than failure ever will
Ja.
Alle reacties Link kopieren
Waarom is een Sabia topic verboden? Spant ze dan anders een rechtszaak aan tegen de Viva? Ik vind alle bij de dames maar niks en nep. Laat ze maar lekker in hun eigen wereldje hun sop gaar koken, als ze al weten wat koken is.
Life is peachy, somethimes soft and sweet, somethimes hard and rotten
Alle reacties Link kopieren
quote:Mutsje78 schreef op 22 januari 2016 @ 17:51:

Waarom is een Sabia topic verboden? Spant ze dan anders een rechtszaak aan tegen de Viva? Er zijn hier wat forummers geobsedeerd door Sabia, dus die draaien helemaal door in dergelijke topics.
Alle reacties Link kopieren
Ik neem je niet met n korreltje zout. neeeeeeeeeeeeeeeee

gelijk n heel kilo.

En die twee plastic figuren ook. pfffffffffffffffffffffffffffff
Am ende wird alles gut.und wen es nicht gut ist .ist es nicht das ende .
Alle reacties Link kopieren
quote:Mutsje78 schreef op 22 januari 2016 @ 17:51:

Waarom is een Sabia topic verboden? Spant ze dan anders een rechtszaak aan tegen de Viva? Ik vind alle bij de dames maar niks en nep. Laat ze maar lekker in hun eigen wereldje hun sop gaar koken, als ze al weten wat koken is. Het werd gesloten op het moment dat door een aantal forummers voorspeld werd dat de zwangerschap van Sabia vast in een miskraam zou eindigen, omdat dat de enige manier zou zijn om ermee weg te komen als de zwangerschap een leugen was . Dat werd ongepast gevonden. De rest is history.
.
Alle reacties Link kopieren
Is dat kind nu vernoemd naar de opa die ontkende dat er een zwangerschap was?
Alle reacties Link kopieren
.
anoniem_194668 wijzigde dit bericht op 23-01-2016 11:52
Reden: ..
% gewijzigd

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven