Lijf & Lijn alle pijlers

Samen afvallen groepje

03-01-2016 16:17 1378 berichten
NaamLeeftijdLengteStartgewichtStreefgewichtHuidig gewichtAfgevallenTtass2828?11070102,77,3Misfit23231,7097,58088,88,7Boertje037281,65927084,67,4Lexie85301,71988083,814,2Nijntje021281,64796777,21,8Dana-100251,6887,575,585,91,6Travelgirl33401,7585,77882,43,3_helly_371,8298,888,892,86,0Jadoire201,7711480101,0113,0Soccergirl24241,65766071,24,8Chocomousse401,73767175,01,0Elfje33341,627665760



Tabel is weer bijgewerkt!

Mandarijn ik heb je er uitgehaald aangezien je je niet weegt maar meet ;), moet je je nog bedenken dan kun je t natuurlijk altijd laten weten.

Ik heb ook schaap ina en elfje er uit gehaald aangezien die al 'n maand ofzo niet meer geupdate hebben. Zo blijft de tabel een beetje schoon.



Edit: Elfje is weer back on track dus die staat er weer in :cheer2:[/quote]
Alle reacties Link kopieren
Aaaah ben eigenlijk heel erg aan t hopen dat k deze week n kilo af val want dan mag k eindelijk sushiiiii
Alle reacties Link kopieren
Haha misfit met je sushi verslaving. Ik hoop t ook voor je!
Alle reacties Link kopieren
Kijk er gewoon al weken naar uit haha. Wel een motiverend doel in ieder geval hihi.
Alle reacties Link kopieren
Ennnn nog maar 2 kg en ik ben in totaal vanaf september 15 kg kwijt! Het duurt even maar dan heb je ook wat. Nooit voor mogelijk gehouden dat me dat zelf zou lukken zonder allemaal gekke diëten enzo. Wil voor juni graag 20 er af. Zo stel k mezelf toch telkens kleine doelen.



Hoe doen jullie dat?
Alle reacties Link kopieren
Misfit je bent echt goed bezig.
Alle reacties Link kopieren
Ik ben op 2 januari weer op de weegschaal gegaan, 2 maanden na de bevalling en toen pas de 'schade' onder ogen gezien.. 22 erbij en die moeten er dus af. Misschien wel beter om eerst wat kleinere doelen te stellen maar ja het moet toch allemaal eraf wil ik weer m'n eigen lichaam terug. Doel is nu begin mei als ik op vakantie ga om dan 80 te wegen. 8 kilo in 3 maanden moet te doen zijn.



Wat knap van je zeg al 15 kilo eraf! Zie je er heel anders uit ook zeker?!
Alle reacties Link kopieren
Boertje, ik denk dat 8 kilo in 3 maanden moet lukken. Wat ik me af vroeg geef jij nog borstvoeding? Ik weet niet of dat voor jouw ook een valkuil is, dat als je moe bent, denk aan slaap te kort je dan meer gaat snaaien/ eten.
Alle reacties Link kopieren
Nee geef geen borstvoeding dat kon helaas niet. Denk dan wel van misschien was ik dan wel snel afgevallen maar dat is zeker geen garantie. Gewoon doorbuffelen en op een dag ben ik er. En dan ga ik voor nummer 2 haha..



hoeveel kinderen heb jij Travelgirl? en ben je door je zwangerschappen toen ook aangekomen?
quote:Misfit23 schreef op 08 februari 2016 @ 19:44:

Ennnn nog maar 2 kg en ik ben in totaal vanaf september 15 kg kwijt! Het duurt even maar dan heb je ook wat. Nooit voor mogelijk gehouden dat me dat zelf zou lukken zonder allemaal gekke diëten enzo. Wil voor juni graag 20 er af. Zo stel k mezelf toch telkens kleine doelen.



Hoe doen jullie dat?





Ook met kleine stapjes en fatsoenlijk eten.



Goed btw topper!
Alle reacties Link kopieren
Blegh, vanochtend gewogen, wat een tegenvaller!

Van 84,2 naar 84,1kg, dus tot nu toe - 1,9kg. Niet echt noemenswaardig.



Jammer, had op meer gehoopt, maar merk dat mijn ringen strakker zitten de afgelopen dagen en dat ik vocht vast hou. Dus: maar hard duimen voor volgende week...
Alle reacties Link kopieren
quote:Boertje037 schreef op 08 februari 2016 @ 21:37:

Ik ben op 2 januari weer op de weegschaal gegaan, 2 maanden na de bevalling en toen pas de 'schade' onder ogen gezien.. 22 erbij en die moeten er dus af. Misschien wel beter om eerst wat kleinere doelen te stellen maar ja het moet toch allemaal eraf wil ik weer m'n eigen lichaam terug. Doel is nu begin mei als ik op vakantie ga om dan 80 te wegen. 8 kilo in 3 maanden moet te doen zijn.



Wat knap van je zeg al 15 kilo eraf! Zie je er heel anders uit ook zeker?!



Dat moet zeker te doen zijn boertje! You can do it!

Heel veel anders ook weer niet maar m'n riem kan wel drie gaatjes strakker en m'n kleren zijn een stukjr ruimer dus daar ben ik wel heel blij mee!
Alle reacties Link kopieren
Hmmm de weekend lunches waren toch wat te gezellig afgelopen weekend. 86 kilo, 0,5 eraf dus in totaal 1,5 kilo. Voor het weekend had ik me stiekem gewogen en toen zat ik net onder de 85 dus beetje balen dit. Heb ook niet overmatig veel gegeten naar mijn idee, dus helemaal snappen doe ik het niet. Wel heb ik al 2 weken niet gesport pfff. Voor vanavond me aangemeld voor een groepsles zodat ik écht weer ga beginnen. Als ik er eenmaal ben vind ik het gelukkig heerlijk😊 Ben niet helemaal tevreden, vooral doordat ik een paar weken geleden 85,8 en 85,7 heb gewogen dus ben eigenlijk al weken niet afgevallen. Toch vroeg een vriendinnetje dat ik begin januari voor het laatst had gezien of ik was afgevallen dus misschien is het een weegschaal ding haha. Nouja, volgende week hopen op beter...
Alle reacties Link kopieren
Woehoe. Doei -1 kilo!! :D



@Ttass ziek zijn heeft daar wel voordelen in ja haha. Helaas is het ziek zijn zelf niet zo leuk. Voel je jezelf al wat beter?



@Travelgirl De eerste dag is altijd enorm spannend. Vooral voor de ouders. Ik kan het me nog wel deels herinneren met mijn moeder.



@Dana De 'bulk' die je dan hebt gegeten kan nog in je lijf zitten en zorgen voor extra kilo's. Ook het vocht met veel eten speelt een rol. Zoals ik ook altijd zeg. Je hoeft niet altijd af te vallen in kilo's. Het kan ook in cm's. :-)
Alle reacties Link kopieren
Goedzo Jadoire!

1 kilo in totaal of 1 deze week?

Dana, 0,5 er af is ook goed joh!



Hoe gaat t deze week met iedereen?



Ik heb deze week echt honger en er komen nog een aantal aparte dagen waar ik m'n eten niet zelf in de hand heb dus ben benieuwd hoe dat gaat..
Alle reacties Link kopieren
@jadoire; ja misschien moet ik idd gaan meten! Goede tip😎 Hopelijk volgende week onder die 86 en dat het te zien is in cm's...



Ik voel je missfit haha. Ik heb ook wel honger, maar probeer me maar in te houden. Uiteindelijk gister niet gaan sporten maar vandaag eindelijk weer begonnen! En nu met honger in de tram hihi. Wel leuke dingen of etentjes qua wat je niet in de hand hebt?
Alle reacties Link kopieren
Hahha gelukkig ben ik niet de enige dana. Geen flauw idee waar dat dan aan ligt aangezien ik niet anders eet tov vorige weken. Misschien komt t gewoon omdat k zo gefocust ben op de kilo afvallen deze week



Wel leuke dingen trouwens ja. Morgen een activiteit van een zakenrelatie met buffet. Vrijdag bedrijfsfeest van m'n vriend inclusief eten, zaterdag bij de schoonouders eten en zondag groot feest ivm 90 jarige verjaardag inclusief buffet. Dus ben benieuwd... Maar in ieder geval een leuk weekend voor de boeg
Alle reacties Link kopieren
@Misfit23 Nee in twee weken totaal. Vorige week heb ik mezelf niet gewogen ivm ongesteldheid. Ik schommel dan zo ontzettend erg dat ik het mezelf niet wil aandoen.



@Dana-100 & Misfit23 Cm's geeft veel meer voldoening dan alleen kilo's. Vooral als je iedere keer wél merkt dat er cm's afgaan. Genieten moet ook zeker kunnen. Er zitten niet voor niets 365 dagen in een jaar. :-)
heb een paar rottige dagen achter de rug maar ben wel afgevallen 78.9.
Alle reacties Link kopieren
Vandaag gewogen en 88.5, mwah wel ok maar had beter gekund. Vandaag naar de kapper geweest daar word ik altijd heel blij van eindelijk eentje die er niet teveel heeft afgeknipt.



Wat geinig dat we met zoveel tegelijk ongesteld zijn.. Gaat dat samenlopen als je in t zelfde topic schrijft?



Nijntje naar dat je rottige dagen had! :hug:Hoop dag je nu weer wat leukere tegemoet gaat?
Alle reacties Link kopieren
Ah nee Jadoire dat moet je inderdaad niet willen haha.



Ja idd dat is ook zeker zo. Heb gewoon die min 5 kilo in gedachten haha. Genieten doe ik gelukkig nog genoeg
Alle reacties Link kopieren
0,5 in een week is toch gewoon goed boertje?

Ik wordt eigenlijk nooit vrolijk van de kapper. Op de een of andere manier hebben ze spiegels/verlichting waar ik me altijd echt een monster van ga voelen.
komt goed,

ben ook geen fan van de kapper, krijg je met blackhair kappers, een kappers bezoek duurt een halve dag geef mij de schoonheidsspecialiste maar. ben anderhalf jaar geleden voor het laatst geweest
Alle reacties Link kopieren
Ik begrijp wat je bedoeld misfit.. ik voelde me wel ook een beetje dik, veel te lang de tijd om naar mezelf te kijken. Maaaarrr mn haar is weer mooi en gezond daar ging het om.



Waarom duurt het zo lang dan Nijntje? is het moeilijk te knippen of laat je iets speciaal doen wat veel tijd kost?
Alle reacties Link kopieren
Ik had vanmorgen beetje dip en geen zin meer in het gedoe van afvallen en al die tijd en moeite er in te steken. Toen zei m'n vriend het volgende: bedenk eens wat er allemaal leuker en makkelijker is als je die kilo's kwijt bent. Dus ik heb daar over nagedacht en bedacht onder andere het volgende:



- sporten gaat beter en is leuker

- dansen en uitgaan ben ik beter op mijn gemak

- in bikini van de zomer

- al m'n kleren passen dan weer

- ik voel me beter en ga dat dan ook uitstralen



Even een paar motivatiepuntjes voor mezelf. Hebben jullie er nog wat?
Alle reacties Link kopieren
Mooi haar is altijd fijn boertje ;)



Jaaaa maar zo is het wel! Goed van je vriend en van jou! Ik heb vooral inderdaad dat ik van de zomer met een hele groep vrienden en familie op vakantie ga en wil me dan echt niet hoeven schamen in bikini.

Ook merk ik dat mn kleren nu veel lekkerder zitten zodat mn broek niet zo in mn buik drukt als k zit. Zit veel beter in m'n vel.



Ennnn nieuwe kleren kopen! Dat is ook een motivatiepunt haha

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven