Februari 2009

10-06-2008 09:17 5254 berichten
Alle reacties Link kopieren
JOEHOE!!! We zijn zwanger en uitgerekend in februari 2009

Zin om mee te schrijven??
Alle reacties Link kopieren
jeutje dat is wel snel! maar wel fijn dat je ouders kunnen helpen en dat je daar een overbruggingsperiode kan doorbrengen.



Wij zijn verhuisd 5 weken na de geboorte van Mayte. Ook allemaal erg handig geregeld, op 15 december de papieren bij de notaris getekend (en op 18 januari uitgerekend) Lief is het weekend daarop als een idioot gaan klussen met m'n pa (echt alles moest opnieuw, keuken, vloeren bedenk het maar) alles was klaar in de basis zodat we er konden wonen ipv kamperen, maar om een paar weken na een bevalling dozen en alles te gaan inpakken was niet heel erg fijn.



we gaan zo ff wandelen.....ook heir erg lekker weer dus nog even er van genieten zolang het duurt. Heb met Lief afgesproken dat ik morgen de babyspullen ga uitzoeken (leuk leuk leuk) ook hier begint het te kriebelen dat het klaar moet allemaal........ (en maandag 28 weken)
Alle reacties Link kopieren
vandaag ein-de-lijk een wat kleurstaaltjes gehaald....voor de verf. Muurstickers zijn reeds binnen, gordijnen besteld (. Nu alleen nog aan de slag ;-( Morgen beetje opruimen, kamertje echt echt echt leeg(muv grote kast, die blijft staan)



gordijnen



muursticker



1 muur wordt waarschijnlijk lichtgroenig/appeltjesgroen



Rest van de muren zijn licht, wit met klein beetje beige erdoor.



Groetjes, NJB...hoop dat de links werken...
Alle reacties Link kopieren
NJB wat een gave website zeg van die muurstickers!!!!

Helemaal top. Ga 'm echt even uitpluizen. Heb al wat leuke dingen gezien voor de kamer van Hidde en de kleine meid.

Thanx!!!!



Meer tips zijn natuurlijk meer dan welkom!
Alle reacties Link kopieren
Oja en zeker wat betreft geboortekaartjes.

Ik weet echt nog niet wat ik wil en hoe pffffff

Degene met kinderen betrekken jullie die op het kaartje?
Alle reacties Link kopieren
Jémig hoe bedoel je last van hormonen.. Zit gewoon te snotterren bij Kinderen voor Kinderen



Barrel ik vind dat het geboortekaartje echt is voor het kindje zélf. We zetten er dus wel op dat we 'ontzettend trots en gelukkig zijn met de geboorte van onze zoon/dochter en broertje/zusje' Maar verdr niet.

Er komt een soort Anne Geddes foto van de baby op de voorkant, net zoals de bedoeling was bij zoon. Dat dan weer wel.



Ik heb héérlijk uitgeslapen, half 8 was zoon pas wakker en heeft nog heerlijk liggen spelen in bed tot 10 voor!

Vandaag de babykamer verder uitmesten...
Alle reacties Link kopieren
Ik vind ook dat geboortekaartje voor de nieuwe baby is en ben nog geen toepasselijk gedichtje tegengekomen dat ik zou willen gebruiken. Wel wordt het waarschijnlijk weer een fotokaartje en dan komt er ergens ook een foto te staan van hun tweetjes, maar zeker niet voorop.



voor een voorbeeld, kijk op www.jakeveerman.nl, onder geboortekaartjes. Alleen de binnenkant scannen lukte niet. Ik loop schandelijk achter met de website, maar ach...



kaartje komt van www.schattekus.nl, foto's gemaakt via www.mystudio.nl
Ringel, sterkte meid! En als het nodig is gewoon proberen om je verloskundige in te schakelen, of je arbo arts. Want nog meer stress kan echt niet hoor.



Mijlpaal: inderdaad, ook hier pas met 37 weken. Want dan mag hij komen, HOERA!



Kamertje: het is leeg, dat is eigenlijk ook een mijlpaal



Wakker worden: we rekken het hier al een paar dagen tot 6.30. Dus we slapen heerlijk uit



Geboortekaartjes; voor Neeltje heeft manlief er zelf 1 getekend. Dus hij is het aan zijn stand verplicht om dat deze keer ook te doen! gelukkig zijn we nu uit de naam, dus dan kan hij beginnen. Letten jullie erop dat er zo 6 weken levertijd op kan zitten?



En dan nu even liggen. Vandaag ga ik een poging wagen de kleertjes uit te zoeken. Ik heb alle kleertjes van Neeltje (incl degenen met poepvlekken en zo die er niet uit gingen) op zolder in zakken liggen. Die ga ik uitzoeken en dan komt de grote ruil. Buurvrouw is de 1e uitgerekend van een meisje en heeft een jongetje van 10 maanden, dus ik kan van haar een hoop krijgen. Fijn toch?
O ja, nog even een vraagje:

zijn jullie ook weleens een week afgevallen in plaats van bijgekomen? Ik ben afgelopen week een kilo afgevallen. ik zit nu dus weer op 8 kilo erbij. Ik schrok daar best wel van. Zou ik toch teveel doen?
Alle reacties Link kopieren
hahahahaa hier dus ook alle babykleding zooi uitgezocht en opgeruimd. Heb nu een ksit vol met kleertjes die ik voor zowel een jochie als een wichie kan gebruiken.......en de rest (echt allemaal roze) meisjes kleren per maat uitgezocht en in een kist gedaan. Heb nu dus ee kist met 62/68 74, 80 en ook al met 86.....meeste 86 kleren past ze nog wel, maar begint krap te worden. We zitten nu dus al richting de 92 kleding.......(weer een kist)



ik kom volgens mij alleen maar aan........geen idee hoe zwaar ik nu ben....zie alleen aan m'n onderkin(en) dat ik zwaarder wordt.



en wat betreft m'n werk. en vk heeft alleen een adviserende rol hierin, de arboarts kan spijkers met koppen slaan......dus ik ga maar eens kijken of ik dar van de week nog terecht kan en vrijdag iig weer naar de vk.....
Origineel, dat gebeurt mij ook wel eens, dat ik ineens weer een kilo lichter ben dan de week ervoor. Ik zou me er geen zorgen om maken als je de baby verder goed voelt bewegen en jij gewoon gezond eet. Misschien hield je de ene week wel net iets meer vocht vast. En 8 kilo erbij is toch netjes.
Alle reacties Link kopieren
Afvallen??????? Wat is dat??????

Zou me geen zorgen maken hoor. Zeker bij maar een kilo.

Ik kom alleen maar in raptempo aan, hoe langzaam in het begin hoe snel nu

Heb net een uur of wat zitten strijken, nou mijn tenen zijn geen bierbommetjes meer maar eerder hemaworsten
Alle reacties Link kopieren
Slapen jullie ook zo slecht?! Ik heb nu al 2 wassen opgehangen en een stuk overgebleven pizza gegeten... Zoon is ook wakkr maar zolang hij nog niet aan ht piepen/huilen is blijft hij lekker liggen! Heb nou niet echt een lekker humeur...



Ik zou me niet al te druk maken over die kilo hoor! Als je bij je volgende bezoek bij je verloskundige maar niet teveel bent afgevallen!

Bij zoon ging het heel goed, tot ik in 2 weken 3,5 kilo aankwam! Nu ben ik ook al 10 kilo aangekomen.

Laatst zei iemand ook tegen me dat ik zo'n lekker zwangerschapsgezicht had ( lees plofkop)

Probeer me nu ook in te houden maar dat gaat heel moeilijk als ik maar blijf dromen over chocola



NJB wat een leuk kaartje! En wat een lieve baby ;) haha ik heb ook al sinds zoon 7 maanden is niks meer in z'n boekje geschreven... eh, dat is dus al 10 maanden
Slecht slapen: check. Maar ja, dat doe ik al een jaar



Vandaag bij vlos geweest. Ben inderdaad in de afgelopen 3 weken een pond afgevallen. Maar omdat ventje goed groeit, is er niets aan de hand. Maar ja, in totaal is het wel een kilo of 2, want je komt nu gemiddeld een pond in de week aan. Dus ik moet wel opletten. Maar ja, ik heb het idee dat ik de hele dag eet, dus ventje zal wel veel gebruiken.



Volgende bezoekje: 3 december
Alle reacties Link kopieren
Ja, ventje zal dan wel veel eten origineel.

Ik zou me niet te veel zorgen maken als je afvalt. Ik val ook wel eens wat af maar over de grote linie kom ik alleen maar aan. Al valt het de laatste tijd mee. De eerste 20 weken kwam er 10 kilo bij, nu in 8 weken slechts 4 kg, terwijl de baby meer verbruikt en groeit. Bij de 20 weken echo werd nog gezegd dat ik geen grote baby zou krijgen, op de groeicurve is nu alles weer gelijk getrokken. Dus de 9 ponder kan ook nog wel komen. Er is geen pijl op te trekken.



Ik slaap nog steeds prima (sorry, jaloerse blikken mogen), 12 uur per nacht. Begin wel pijn in mijn bekken en onderrug te krijgen maar dat verdwijnt met slapen mooi.



Babykamer vordert gestaag, dit weekend 2 wanden geschilderd. Eentje moet nog een keer maar dan is het klaar!

We hebben op de leuke pagina met muurstickers de animal tower uitgezocht voor de babykamer. Dankjewel voor de tip NJB! Verder hebben we de gordijnen van 30 jaar oud van de babykamer van mijn man gekregen en die zijn nog steeds goed en enorm leuk. Rood met witte eendjes. Heel schattig. Dus die worden het. Had ik al gezegd dat ik graag wil beginnen met wassen en inruimen?
Alle reacties Link kopieren
Floor: een hoop jaloerse blikken je kant op. Heb in twee weken welgeteld 1 nacht normaal geslapen! Ben normaal ook een buikslaper dus daar kan het ook aan liggen.



Heb mijn voornemen eindelijke eens waargemaakt en babykamer geschilderd. Is wel echt superleuk geworden, lichtgroene sterren op twee wanden geschilderd. Ook flink wezen shoppen met grote zus, maxicosi, lakentjes, badset, kleding enz. Winkel gaf 20% korting op alles dus dat scheelt weer.



Origineel: ben ook opeens een kilo lichter, misschien houden we nu wat minder vocht vast. Beetje late reactie over de hormonen maar voor mij is het wel 17 jaar geleden natuurlijk dat ik de eerste kreeg.



Groetjes Engel
Alle reacties Link kopieren
ik ben boos, kwaad, pislink en ontzettend verdrietig.....(gvdmsse pieperdepiep werk......) Arbo werkt niet mee...."nee mevrouw daar kunnen we geen uitlatingen over doen, u bent per 3 november weer beter gemeld" mijn reactie: "?????????beter gemeld??????????? ik was ziek!!!!!!!!"

"nou mevrouw, er staat hier toch echt dat u beter bent hoor" tuut tuut tuut tuut tuut....->ik die eigenlijk niet meer weet wat er nu eigenlijk om me heen gebeurt en dus met mijn horromonenbom op tilt sla!



dus ik ga deze week "gezellig" naar m'n werk, doe de dingen die ik kan doen en dan ga ik weer naar huis. ze kunnen me de rambam krijgen!



ga m'n meisje van bed halen en dan haar papa ophalen van zijn werk!
Alle reacties Link kopieren
o ja slecht slapen hier ook......

Zo zat ik van het weekend om een uur of 5 beneden en hoor opeens een gil....een hoop gestommel en gedoe......een half uur alter een ambulance bij de buren voor de deur.......

ben om half zes maar weer naar boven gegaan, vond het ook zo stom om door het raam te staan blijven koekeloeren.



Blijkt dat het buurmeisje helemaal blauw was aangelopen en bijna was gestopt met ademhalen.....ze zijndus ook in allerijl naar het ziekenhuis gevlogen en allerlei onderzoeken gedaan ,mar ze weten nog niet wat het is geweest. Best maf hoor, wichie is 4 dagen jongenr dan mijn meisje.......pffffft.
Alle reacties Link kopieren
Wat een gedoe Ringel. Niet normaal van je werkgever hoor, hoe kunnen ze je nu betermelden! Vind je het gek dat al je hormonen op hol slaan.



Kun je er niet met je werkgever over praten, op deze manier ga je ook niet echt leuk naar je werk.



Engel
Alle reacties Link kopieren
Ringel balen hoor van je werk. En dan denk je "waarom toch???"

Het ligt toch eigenlijk puur aan gewoon goed communiceren (vanuit je werkgever dan he!?).



Kan het van je buurmeisje geen koortsstuip geweest zijn? Heeft Hidde ook 2x gehad. Dacht echt dat hij doodging, verschrikkelijk!!

Wij zijn ook met de ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Nou alle lof voor de ambulancebroeders, wat een toppers. Die hebben me echt erbij gehouden, ik was echt de weg kwijt van de paniek. brrrrrr



Engel lijkt me idd wel raar dat de laatste keer 17 jr terug was!

Ik vind soms 3 jaar al lang, vergeet toch het een en ander.



Hier op zich wel lekker slapen alleen heb ik ook met slapen pijn in mijn bekken. Vooral omdraaien AUW!

Wat helemaal irritant is is dat ik elke ochtend wakker word met een beurs gevoel in mijn schaambeen (soort spierpijnachtig?!)

Moet ook echt even opstarten, ben net een oma van 90



vandaag echt een superdag gehad wat betreft productiviteit. Heb de hele huiskamer geboend, de kamer van Hidde helemaal opgeruimd en speelgoed uitgezocht (was echt heeeeeel nodig). En zo is zijn kamer klaar voor te schilderen. Dan kunnnen we de babykamer ook leeghalen en schilderen. Morgen verf halen. Ik heb het opeens op mijn heupen

(en nu ook pijn in mijn heupen )



njb ik ben ook helemaal los gegaan op die site van jou, bedankt!!

Heb voor hidde de autostickers gekocht en de autohanglamp.

En voor de babykamer bloemen stickers.

Ben helemaal blij

Hebben ook zo goed als zeker het geboortekaartje gevonden.

Dus ja wat wil ik nog meer??!!!



Zometeen sint maarten optocht dus ga me maar klaarmaken.
Alle reacties Link kopieren
oei wel een heel enthousiast lang verhaal!
Alle reacties Link kopieren
We hebben de commode opgezet! Weer een stapje dichterbij een babykamer. Vriendlief enorm trots en vond dat het al bijna klaar was nu. Dat terwijl er geen bedje/lamp/kastje/aankleedkussen etc liggen hahaha. Maar goed dat komt er allemaal wel aan dus we hoeven ons niet echt zorgen te maken.



Ik zat mij trouwens af te vragen of er zoiets bestaat als een kadolijst die je online kunt zetten. Dat leek mij handig aangezien ik geen envelop als kadotip op het geboortekaartje wil zetten. En ik bijvoorbeeld ook geen bloemen wil ivm allergie en ik al omkom van de kleertjes. Maar het lijkt mij zo stom om dit soort restricties op het kaartje te zetten. Vandaar dat ik een kadolijst bedacht had. Nu kan ik er alleen niet echt een vinden. Behalve van winkels zelf terwijl ik opzoek ben naar een lijst waar je van allerlei winkels dingen op kunt zetten. Misschien heeft iemand een idee? Of weet iemand een site waar je zo'n lijstje kunt maken?
Alle reacties Link kopieren
www.lijstje.nl





Of anders een babysite aanmaken (www.jouwbabywebsite.nl) da kun je vaak ook een wensenlijstje aanmaken.
Alle reacties Link kopieren
Wow dat is snel thx! ik ga de sites eens bekijken!
Goed idee, zo'n lijst... Wij hadden op ons geboortekaartje wel een envalop als kadotip, maar iedereen die ertoe deed was zo ongeveer al langs geweest voordat de kaartjes verstuurd waren...



Ringel, ik snap helemaal niks van jouw arboarts. Heb je wel duidelijk genoeg gemaakt aan je werkgever wat er aan de hand is? Als je vervangend werk wil doen mogen ze je dat niet weigeren. Sla hem eens om de oren met de site van arbobondgenoten. En wat een naar verhaal van je buurkind. Heb je al gehoord hoe het nu met haar is?
Alle reacties Link kopieren
Goedemorgen!



Ringel Wat enorm vervelend zeg. Volgens mij zijn werkgevers verplicht om vervangend werk aan te bieden. Ik vind het echt zo raar dat als jij aangeeft dat je het gewoon niet trekt, dat er niet een een oplossing gezocht wordt, maar dat ze meteen zeggen dat je maar gewoon moet komen. Dat kan toch helemaal niet? En ook heel stom dat ze je gewoon weer beter melden terwijl jij dat niet gedaan hebt. Lekker om daar weer te gaan werken, zo ga je toch niet met mensen om? Ik vind dat altijd zo dom van werkgevers, je kan toch veel beter goed met je werknemers omgaan? Echt zo stom.

Dat verhaal van je buurkind is ook griezelig zeg. Hoe is het nu met haar?



Ik (of nou ja wij, maar in de praktijk ik) ben nog op zoek naar een geboorte kaartje. Bij Milena hadden we een vrolijk kaartje met een ooievaar erop. Nu weet ik eigenlijk niet zo goed wat ik wil. Ik zou er ook wel een gedichtje of zinnetje op willen waariot blijkt dat hij zo welkom is na de dood van schoonvader of zoiets. Maar dan weer niet te zwaar, want ik vind dat geboortekaartjes blij en vrolijk moeten zijn. Haha uiteindelijk zal het net zoals bij Milena zijn waarschijnlijk, geen gedichtje en geen zinnetje omdat man en ik het niet eens kunnenworden .



Barrel, ik kan me ook niet meer goed omdraaien in bed. Moet eerst gaan zitten en dan draaien. En dan nog doet het pijn. Had ik bij Milena ook, dus zal er wel bijhoren. Ook strompel ik snachts 3 of 4 keer naar de wc. Ik kan dan ook echt niet goed lopen, doet ook pijn. Maar als ik langer op ben en loop, trekt het nog wel redelijk weg. Ik moet echt even opstarten dus.

Slapen gaat helaas ook niet meer zo goed. 3 of 4 keer om te plassen dus, dan nog voor iedere keer dat ik wil draaien en soms lukt het me daarna niet meer om in slaap t ekomen. Vannacht baalde ik er nog van, iedereen sliep behalve ik. Bah en dan is er nog niet eens een brullende baby die eten wil. *kijkt groenjaloers naar Floor. Hoe doet ze dat toch 12 uur slapen?*



Hier gaat het verder eigenlijk erg goed. Werken gaat lekker, niet superveel klachten meer. Maagzuur is te doen sinds ik heekl erg op het eten let en een beker melk drink voor ik ga slapen. TW is lekker aan het schoppen en draaien. Heel gezellig. Als ik mijn hand op mijn buik leg, dan schurkt hij er zo lekker tegenaan. Lief is dat. Wij krijgen vast een heeeeeeeel lief kind (en ook mooi ) .



Ow ja, ik was aan het begin heel veel afgevallen, maar nu kom ik steeds weer bij. Zit nog op -2 (vanaf laagste gewicht is dat +8 ). Ik zou me geen zorgen maken hoor Origineel, behalve als je nu ineens heel veel gaat afvallen, je niet goed voelt of je baby niet meer goed groeit. Anders niet.



Vandaag nog niet gebeld om te gaan werken (doe nu invalwerk, dat is wel leuk eigenlijk, maar als je dus niet gebeld wordt, heb je geen werk). Ook niet erg zomaar een dagje vrij. Ga dus maar eens puinruimen in de babykamer en boven eens lekker poetsen. Heb ook wel zin om babykleertjes uit te zoeken, maar ik mag pas weer nieuwe zooi maken als de oude is opgeruimd vind ik



Fijne dag allemaal!
Is there anyway I can get it off my fingers quickly without betraying my cool exterior?

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven