Het grote Sinterklaas-topic

17-11-2008 20:11 6 berichten
Alle reacties Link kopieren
Zelf heb ik geen kinderen en daarom ben ik benieuwd naar het actuele Sint-gebeuren.



1. Tot welke leeftijd kinderen tegenwoordig nog 'geloven'?

Ik herinner mij in mijn tijd tot een jaar of 7. Maar in mijn omgeving hoor ik kinderen van 4, 5 jaar die niet meer geloven. Is dat iets van deze tijd? Of heb ik toevallig de bijdehandjes getroffen?



2. De cadeaus ook zoiets; ik kreeg een sjaal of wanten. Of iets anders nuttigs. Nu hoor ik verhalen over I-Pod shuffles.



Dus; welke moeder kan mij even bijspijkeren over een en ander? Dan sla ik niet zo'n figuur. Alvast bedankt.
Beetje jammer, dacht dat dit topic voor volwassenen was
Alle reacties Link kopieren
Oeps, er is al een Sint-topic. Dus zo groot zal het 'grote Sinterklaas-topic' wel niet worden...
quote:Star schreef op 17 november 2008 @ 20:19:

Beetje jammer, dacht dat dit topic voor volwassenen was



Haha ik ook!

Ben al namelijk flink kado's aan t inslaan voor kerst en sinterklaas. voor mn broer, zusje, ouders, vriend familie en schoonfamilie!

Zo verslavend is dat kadootjes kopen
Alle reacties Link kopieren
Mijn kind is 6 jaar en geloofd nog wel, maar ik vrees niet heel lang meer helaas.

Over de kado`s kan ik weinig zeggen alleen wat mijn kindje krijgt natuurlijk, een gameboy gekocht op mp met spelletjes, een dekbedovertek van Cars, een Cars horloge, en een nieuwe rugtas voor school.

En ik vind het ook meer als genoeg.

Ik vraag me af wat eruit gegeven wordt, en wat de kinderen allemaal krijgen.
Alle reacties Link kopieren
Mijn neefje van 8 gelooft nog heilig, net als zijn broertje van 6.

Mijn dochter ook, maar die is pas 2 1/2. Zij mag 3 keer haar schoen zetten en krijgt dan een klein cadeautje (dvd'tje, portemonnee van mega mindy). Op pakjesavond koopt ieder (stel) een cadeau voor elk kind, elk kind krijgt dan 3 cadeaus. Wij kopen voor dochter iets van duplo, neefje 1 krijgt een electiciteitsdoos en neefje 2 krijg de tandartsset van play-doh. De volwassenen trekken lootjes.
'Geniet van elke dag, want er komt geen dag terug'

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven