***APRIL 2007***

12-09-2007 21:11 19840 berichten
Alle reacties Link kopieren
naamleef-

tijdnaam kindjegeb.

datumgewicht nulengte nuandere kidszwangerWitchke30Xander13/03/0714,4kg86cmneeneeSpitsmuisje31Hugo

Steijn16/03/07

16/03/0711 kg

11kg83cm

81cmMees

28/11/08neeDropneusje31Fleur24/03/079500gr72cmnee

27/03/09Lilien30Kaj26/03/0713200gr86cmneeneePoezewoefke27Kieran28/03/0711 kg80cmneeneeEsan38Vincent30/03/0710500gr.76cm../00neeYumak..Kim02/04/079495gr.73cmneeneeLievelust29Daan03/04/0710200gr.72cmMeisje

27/09/08neeSwissie34Finn04/04/071140gr.80cmneeneePunkiepop..Kleine Pop12/04/078750gr76cmGr. Pop

11/12/04neeXaloy35Robbie15/04/0711300gr80cmneeneeMichasha33Morris15/04/0710500gr.76cmLars

22/12/05

Nina

15/09/2008neeIcke30Ruben15/04/078500gr72cmLiselot

04/01/2009neeFramboos8127Tommy16/4/0711,7kg90cmLivia

24/5/08neeFachat30Ole21/4/0710030gr.75,5cmKaj

15/12/02neeLeen23..Luna21/4/078820gr.72cmnee

15/10/09Draakjenoah33Noah22/4/078950gr.74cmThomas

16/02/09neeLayla39Zahra26/04/0712,4 kg83cmYasemin

23/11/08Buitenmeisje27Koen27/04/0710590gr.75,5cmGijs

8/11/08neeLara197830Puk09/05/0711kg86cmneenee





DE GROTE DROPNEUS BEVALDATUM-POULE



Witchke13 maartBuitenmeisje16 maartSpitsmuis16 maartDraakjeNoah17 maartLara18 maartEsan21 maartChance24 maartLilien26 maartFachat27 maartMichasha31 maartFramboos1 aprilSwissie4 april
Alle reacties Link kopieren
Wij hebben vanmiddag sinterklaas gevierd en de kadootjes waren een groot succes. Autootjes, boekje van sesamstraat, en een heuse tractor voor in de tuin bij mijn ouders; lang leve marktplaats haha.



Layla, wat rot dat je je zo voelt. Kan me helemaal voorstellen dat je het gesprek hebt afgeblazen/uitgesteld.



Framboos, wat balen dat het zo raar is gelopen met je baan. Hoop dat je nu een beetje rust hebt.



Swis, wat goed dat de pijn minder is!

Op www.peutertv.nl kun je afleveringen van de teletubbies, zandkasteel etc bekijken.

Bij ons is bob de bouwer een grote hit en sprookjesboom. Dat vind ik zelf ook erg leuk (Bob trouwens ook hihi)



BM, Dropneus en Layla; leuke sinterklaas gehad?



Witchke, beterschap voor Xander.



Fachat, niks aan zo'n weekendje alleen he? Gelooft Kaj eigenlijk nog in sinterklaas? (geen idee eigenlijk op welke leeftijd ze gaan twijfelen)
Alle reacties Link kopieren
Hier is de grote topper bob de bouwer. Ole is echt een hele, hele grote fan! Hij roept de halve dag wijzend naar de tv bob de bouwer! Hij heeft ook een bdb trui en als hij die aan heeft is hij zo trots aan de pauw en iedereen die hij dan tegenkomt mot hij ook even op zijn mooie trui wijzen! Wij hebben een lieve buurman die zo af en toe een bdb dvd'tje komt brengen!

Verder vindt Ole bassie en adriaan en ernst en bobbie leuk, maar die kijkt hij alleen met Kaj mee. Teletubbies vind hij ook wel leuk, maar dat houdt hij geen filmpje lang vol.



Micha, sorry meerijdplankje is inmiddels verkocht (was trouwens ook geen bugaboo-plankje).

Wat fijn trouwens dat ze zo goed slapen en wat lief ook dat ze bij elkaar in bed klimmen!



Lilien, Kaj gelooft nog heilig!

Op mijn werk vieren we sinterklaas met kinderen t/m 7 jaar. Daarboven geloven de meeste kinderen niet meer.
Alle reacties Link kopieren
Nou, dan hoop ik dat mijn grote zus nog steeds af en toe meeleest en ziet dat ze een dvd van bob moet kopen voor haar kleine neefje. Haha, ik kijk gewoon wat we voor Kerst krijgen en wat we niet krijgen bestel ik gewoon zelf nog even bij bol.



Hij is nu trouwens voor de 4e keer op een avond wakker. Pfffffffffffff, hij is verkouden, heeft keelpijn, heeft pijn aan zijn tandjes en vooral wil hij niet slapen. Ik ga maar weer eens douchen en hoop dat hij daarna slaapt!

Overdag gaat het wel goed, maar zo 's avonds blijft hij maar blaffen. Zielig! Hopenlijk gaat het morgen alweer beter.
Alle reacties Link kopieren
Ohja Babboe-mensen.

Zitten jullie kids nog in de peuterschaal?

Ole schreeuwt altijd moord en brand als hij in zijn stoeltje moet en dus heb ik hem vandaag eens gewoon op het bankje inde gordels gezet en dat ging prima en Ole vond het echt een stuk leuker!
Alle reacties Link kopieren
Layla , ik denk ook dat het het beste is dat je je gesprek afblaast, als je je nog niet lekker voelt.



Xander zijn lievelingsprogramma is Piet Piraat.
Alle reacties Link kopieren
Layla, graag gedaan. Vervelend dat je je helemaal niet fit voelt. Kun je de afspraak verzetten? Beterschap.



Muis hoe is het met jou, is de koorts al een beetje gezakt?



Jeetje, Mich nu al niet meer slapen. Feline stopte met slapen tussen de middag toen ze net twee was. Dat vond ik al vroeg. Maar ze werd er niet super vervelend van. Wel zo even vlak voor het eten, na het eten was ze weer helemaal het vrouwtje. Vincent slaapt overdag nog goed, dat mag ook wel want 's nachts is het bar en boos.



Fachat, wat knap van Ole zo even makelijk naar het nieuwe kinderdagverblijf.

Feline, bijna acht gelooft ook nog in de beste man. Er komen wel steeds meer kritische vragen. Van de week moest ik zo lachen. Een vriendinnetje had gezegd dat haar moeder alles in de schoen deed. Waarop Feline zegt, nou je denkt toch niet dat mijn moeder al die rommel in haar eigen huis maakt, dat doet echt rommelpiet. Vaak komt in groep 5 het omslagpunt maar er zijn ook nog wel gelovigen in groep 6 (9 jaar).



Laar, dat is super geregeld met die oppas. Kun je haar vaker vragen?



Vincent is sinds gisteren een klein krentenbolletje, de waterpokken hebben toegeslagen (vandaar ook weer de wakkere nachtelijke uurtjes).



Swiss als ze hier tv kijken (ze hebben niet zoveel interesse) staat z@ppflat op of Ketnet (belgisch).
Alle reacties Link kopieren
Goedenmorgen. Hier een super wakker mannetje en een iets minder wakkere mama. Finn heeft de halve nacht liggen spoken, hij ging pas om 2 uur echt slapen. Gelukkig heeft manlief het overgenomen en kon ik wel al om 24 uur slapen.



Haha grappig die Feline, leuk hoe kinderen geloven wat ze willen.



Hoe was sinterklaas gisteren?

Muis, hoe gaat het met je bortontsteking?

Witchke, hoe gaat het met Xander? Wordt hij al wat beter?

Finn alarm.
Alle reacties Link kopieren
Jeetje wat is het vandaag rustig.
Alle reacties Link kopieren
even een snel ego bericht:



Mijn schoonmoeder heeft vrijdag gehoord dat ze kanker heeft, woensdag gaan ze verder met de onderzoeken, nu nog geen duidelijkheid over hoe en wat. waarschijnlijk iets vanuit de schildklier. Ze had een punctie gehad van een lymfeklier uit de hals.

Ickeman is er helemaal ondersteboven van, zeker in combinatie met de naderende bevalling etc. Hij moet ook nog komende week 3 dagen naar het buitenland voor zijn werk. Het is hier een beetje chaos dus......

En ik sta helemaal versteld van mezelf, ben altijd heel emotioneel, maar klapte gewoon dicht toen we er vrijdagavond waren en het hoorden. Ik kan heel slecht tegen het verdriet van ickeman en schoonmoeder, maar het lijkt of ik me verder op een of andere manier wat heb afgesloten. Ben heel erg bezig met hoe het allemaal gaat lopen; ikzelf in de aanloop naar de bevalling/ aan het bevallen/net bevallen in friesland, mijn schoonmoeder tegelijkertijd onder het mes/chemo/ etc. in Utrecht.

En Ickeman moet zijn aandacht verdelen........

Ik voel me alsof ik er niet voor hem en mijn schoonouders kan zijn omdat ik veel teveel met mezelf bezig ben en dat hij er op zijn beurt weer niet voor mij kan zijn (in de mate waarin ik hem wellicht nodig heb of zou willen). Voel me echt een beetje egoistisch........

Ik ga de dagen dat Ickeman deze week weg is naar mijn ouders, beetje hulp met Ruben is wel fijn.

Pffff.....pittige tijden dus hier.......
Alle reacties Link kopieren
Oh Icke, wat vreselijk voor jullie zeg. Ik weet niet wat ik moet zeggen, ik begrijp natuurlijk wel je angst en ook de angst van de rest van je familie. Hopenlijk krijgen jullie snel duidelijkheid. Kan me heel goed voorstellen dat het erg dubbel voor je is, dat zal ook niemand je kwalijk nemen. Behalve dat het verschrikkelijk nieuws is, is het ook nog eens een heel erg moeilijke timing. Natuurlijk ben je bezig met je komende bevalling. Dat was je al zonder een ziekte in de familie. Daarnaast heb je ook nog eens last van hormonen en van je bekken.

Probeer niet te erg te doemdenken voordat je meer weet. Misschien valt het allemaal toch wel mee meisje. Heel erg veel sterkte de komende tijd. Fijn dat je even naar je ouders gaat, verstandig ook.

Een hele dikke knuffel . Hou je ons op de hoogte?
Alle reacties Link kopieren
Jeetje, Icke, wat vreselijk!!

Heel veel sterkte komende tijd
Alle reacties Link kopieren
Oh Icke wat vreselijk voor je



Veel sterkte
Alle reacties Link kopieren
He getver Ickje toch, wat een slecht nieuws. Je moet je niet schuldig voelen, je bent hoogzwanger! Sterkte meid, fijn dat je deze week even bij je ouders terecht kunt met Ruben.



Sinterklaas was hier geen succes helaas. Daan was gisteren niet lekker en toen we begonnen was hij zo overdonderd door de hoeveelheid cadeautjes dat hij het op een hysterisch gillen zette en niet meer ophield.

Rondrennende, gillende nichtjes hielpen ook niet echt mee om hem stil te krijgen, dus we hebben hemna een half uurtje maar naar bed gebracht. Hij heeft dus weinig van Sinterklaas mee gekregen.



Hij was vanmorgen nog steeds niet lekker, 39.4 koorts en zijn cadeautjes interesseerden hem ook niet, arm ventje. Hij heeft de hele dag al jammerend bij ons gehangen, hij was echt heel zielig. Ik heb hem net met een zetpil in zijn bedje gelegd, hoop dat hij een beetje kan slapen.



Framboosje, dikke knuffel meid.Het is niet niks om zomaar ineens bij je werk weg te gaan denk ik . Gaat het goed met Liv en Tommy?



Swiss, Daan kijkt hier vaak naar Hopla, maar dat wordt hier meegeleverd met de digitale tv. Ik weet niet of daar ook losse programma's van zijn eigenlijk.

Is Finn vanavond wel gewoon gaan slapen?



Layla, ik had ook veel last van obstipatie na de bevalling, heel erg vervelend! Idd die Roosvicee drinken, dat hielp bij mij wel.

Kun je dat gesprek eventueel verzetten naar een latere datum of wil je er helemaal vanaf zien?

Ik ben vrijdagmiddag/avond nog in B. geweest met een vriendinnetje, dacht nog even dat ik je zag lopen in de stad, maar je was het niet.



O, daan begint te huilen, eerst even bij hem kijken.
Alle reacties Link kopieren
Icke! Wat een vreselijk nieuws! Naar ook dat het juist nu gebeurt, nu jij steeds meer in jezelf zulk keren en R. met zijn gedachten op twee plekken moet zijn. Sterkte meisje!
Alle reacties Link kopieren
Icke Sterkte! Wat vreselijk voor je schoonmoeder en voor jullie. Je gedrag herken is wel een klein beetje. Ik weet nog dat ik zwanger van Koen was en mijn beste vriendinnetje te horen kreeg dat haar schoonmoeder kanker had. Ze wilde bij mij haar verhaal kwijt maar ik kon er helemaal niets mee. Ik zat al genoeg met mezelf. Het is volgens mij wel iets hormonaals.



Ik moet de laptop ff afstaan dus ga lekker in bed lezen.

Tot morgen meisjes
Alle reacties Link kopieren
Icke..... en veel sterkte de komende tijd. je krijgt wel heel veel tegelijk voor je kiezen nu. Je eigen bevalling en bekkenproblemen, Ruben die natuurlijk een boel zorg een aandacht vraagt. Logisch dat je nu niet veel voor man en schoonmoeder kunt doen. Kun je er wel met je man over praten of is hij niet zo open met zijn gevoelens?



Layla: jij ook een dikke ik vind het al dapper dat je zo vroeg alweer op gesprek wilde gaan. Goed dat je nu eerst aan jezelf denkt, je bent echt pas net bevallen al die werkperikelen komen later wel weer.



Muis: waar ben je? Gaat het wel goed met je? Jij ook een dikke



*ploft uitgeput op de bank, plan nooit meer 4 afspraken in 1 weekend, pfoe*
Alle reacties Link kopieren
Bah Icke wat een naar nieuws zeg!

Heel veel sterkte de komende tijd voor jou, je vriend en je schoonfamilie! Wel fijn dat je nu bij de ouders terecht kunt!
Alle reacties Link kopieren
lieve Icke je krijgt het wel voor je kiezen zeg. Wat een naar bericht van je schoonmoeder. Ik hoop dat het allemaal mee blijkt te vallen maar daar heb je nu nog even niets aan. Balen zeg dat je man ook nog drie weken naar het buitenland moet. By the way. dan moet je niet te vroeg gaan bevallen .

Fijn dat je even bij kunt komen bij je ouders.
Alle reacties Link kopieren
lievelust beterschap voor Daan. Ik hoop dat hij een beetje opknapt.

Ons krentenbolletje heeft het niet naar zijn zin in bed. Tussen de middag werd hij na een uur al huilend wakker en nu ga ik hem ook uit zijn bedje plukken want hij is aan het huilen.
Alle reacties Link kopieren
Och Esan, was helemaal vergeten jou sterkte te wensen met je krentebol. Ik hoop dat hij snel weer opknapt.



Daan ook veel beterschap.

Finn ligt te slapen, maar ik vrees dat het een lange nacht gaat worden. Ff bank hangen en snel even paar uurtjes slapen. Kom morgen wel weer langs.
Even ego



Het gaat hier nog niet zo lekker. Ik heb nu al 3 dagen 40 graden koorts en ik voel me belabberd. Het enige dat ik doe is lethargisch in mijn nest liggen, aangezien ik flauw val zodra ik meer dan 5 meter loop. (kan net naar de badkamer strompelen) De slaapkamer stinkt! Mijn urine stinkt! Mijn winden stinken! Ik stink!



Een tiet is nu leeg, maar de ander krijgen zowel Mees als ik niet leeg. Ik ben bang dat die ontsteking te diep zit en ga morgen de huisarts maar weer eens bellen. In ieder geval heb ik anti-biotica (helpt geen zier) en slik ik me ongans aan de paracetamol.



Voor Mees kan ik niet zorgen. (want: te beroerd) Voor Steijn en Hugo kan ik niet zorgen (want: te beroerd) en voor mezelf kan ik ook niet zorgen.



Het moge duidelijk zijn dat ik stop met de borstvoeding zodra dit voorbij is.



Ik lees binnenkort wel weer even bij. Ga nu weer slapen.
Alle reacties Link kopieren
Och arme Muis, meisje toch!

Is er wel iemand bij je om voor de jou en de jongens te zorgen (is A. thuis?).

Ik hoop echt dat je heel snel weer opknapt en je kan gaan genieten van Meesje!



En ook beterschap voor Daan en Vincent!
Alle reacties Link kopieren
Icke, wat een naar nieuws van je schoonmoeder zeg! Heel veel sterkte voor jullie de komende tijd. En probeer je absoluut niet schuldig te voelen dat je je ervoor afsluit, dat is volgens mij gewoon iets hormonaals zodat je je kunt voorbereiden op je bevalling.

Muis, een dikke knuffel voor jou, die borstontsteking klinkt heel naar, ik kan me voorstellen dat je overstapt op fv als het over is, het valt ook niet mee met 3 mannetjes om voor te zorgen.

Esan, beterschap voor Vincent, hopelijk knapt hij snel weer op.

Lievelust, ik ben de stad nog niet ingeweest hoor, dus ik was het idd niet. Ik weet nog niet of ik het gesprek verzet of helemaal afblaas, ik bel morgenochtend op en kijk wel hoe het verloopt. Op korte termijn zie ik het iig nog niet zitten. Yasemin drinkt ook nog niet uit een flesje dus dat is wel een must.

Beterschap voor Daan.

Ik kruip mijn bed ook maar in, ik voel me wel wat beter dan gisteren (de Laxo heeft zijn werk gedaan gelukkig) maar ben nog wel moe natuurlijk. Vanmiddag kwam er niet veel van slapen want Yasemin slaapt nog niet echt lang achter elkaar.
Alle reacties Link kopieren
Och arme Muisje! Je hebt het goed te pakken zeg. Bel inderdaad als de wiederweerga de ha morgen, want dat klinkt helemaal niet best! Goed dat je de ha belt, want als je nog steeds zoveel koorts hebt dan slaat die antibiotica niet aan denk ik.

Voel je ajb niet schuldig. Je bent ziek en daar kun je niks aan doen. Daarnaast kan A. ook heel goed voor de jongens zorgen, dat weet ik zeker.



Ja, het is idd 6 uur. Puk werd een half uur geleden wakker want mijn vriend had de ramen in de keuken open gezet om het door te laten tochten en het was nu hartstikke koud in zijn kamer.

Drie keer raden wie er uit mocht... Zucht.

Oh, het is stil, ik ga nog een uurtje proberen te slapen.
Alle reacties Link kopieren
Goeden morgen.

Arme Muis, hele dikke knuffel voor jou. Heel verstandig om naar de ha te gaan, ik ben eerlijk gezegd verbaasd dat je dat niet al eerder hebt gedaan. Zeker omdat het jezelf betreft.

Wel direct bellen hoor, in principe zou ab vrij snel moeten werken, ik vind 3 dagen 40 graden echt enorm lang.



Lara, jij ook alweer vroeg op? Ik hoop dat je nog even hebt kunnen slapen, je zult wel bekaf zijn vandaag. Hier is het heel normaal om om 6 uur op te staan, maar ik moest er ook erg aan wennen.



Layla, fijn dat je je een beetje beter voelt. Doe nog maar lekker rustig aan.



Ik zit nu ook thuis. Finn heeft gelukkig wel goed geslapen, maar het gaat niet goed met hem. Ik bel om 8 uur meteen even de kinderarts. Hij is vreselijk kort ademig en is zo slap als een vaatdoek. Gisteren was een vriendje spelen, en het enige wat Finn wou was aan het vriendje hangen. Dat is niks voor Finn.

Hij werd om 6 uur wakker en ligt nu weer lekker te slapen.

Manlief neemt het vanmiddag misschien van mij over, ik heb een afspraak waar ik eigenlijk wel heen zou willen (is pas om 16.30, dus man moet dan om 15 uur weg ofzo).

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven