Vloerkleed: waar vind ik die?

13-08-2016 22:40 26 berichten
Alle reacties Link kopieren
Ik ben op zoek naar een nieuw vloerkleed. Wat we nu hebben is een Ikea-kleed die z'n beste tijd gehad heeft. Ik vind het laten reinigen vrij duur tov de nieuwprijs.

Maar ik kan niet vinden wat ik wil en vroeg me af of iemand nog suggesties heeft. Had niet verwacht dat het zo lastig kon zijn.



Huidige vloerkleed is donkergrijs met een streepje en 200x200cm. En dat is eigenlijk de meest ideale maat voor de woonkamer, maar echt onvindbaar. Heb gekeken bij Wehkamp, vt wonen, Loods 5, Eijerkamp.

Eisen zijn: laagpolig of geweven, in grijstint (grafisch mag indien niet te druk), stevig liggend want kleintjes in huis en afmetingen tussen 1.70 en 2.00 breed en lang. En niet meer dan €150-€200.



Wie heeft de gouden tip?
Alle reacties Link kopieren
Bij de kwantum hebben ze best veel vloerkleden. Misschien dat ze daar het juiste formaat hebben.
Alle reacties Link kopieren
deze?
Rugvista:





200x200





200x200
Op deze site kun je zoeken op afmeting, en er zitten best betaalbare vloerkleden tussen.
Alle reacties Link kopieren
Mobiel kan ik je suggesties niet zien NYC. Maar wel de website gevonden, zit wel wat aardigs tussen. Is dat wel een betrouwbare site? Ziet er vaag uit namelijk.
quote:tulpblaadje schreef op 13 augustus 2016 @ 23:04:

Mobiel kan ik je suggesties niet zien NYC. Maar wel de website gevonden, zit wel wat aardigs tussen. Is dat wel een betrouwbare site? Ziet er vaag uit namelijk.Ik ken de site niet persoonlijk, ben gewoon wat gaan googlen op vloerkleed 200x200 en toen kwam ik hier op uit. Plaatjes plakken is niet helemaal gelukt helaas.
Leenbakker
Alle reacties Link kopieren
Ik zou online gaan kijken.



Hieronder een paar voorbeeldjes (ik heb geen idee of dit je smaak is):



https://www.vtwonen.nl/mo ... 160-x-230-cm-p150315.html



https://www.bol.com/nl/p/ ... 036229487/?bltg=itm_event=click&mmt_id=db08c4f7f5c03b19&pg_nm=pdp&slt_id=prd_reco&slt_nm=product_recommendations&slt_pos=C1&slt_owner=ccs&itm_type=product&itm_lp=0&itm_id=9200000036229487&itm_role=in



https://www.bol.com/nl/p/ ... 040370383/?bltg=itm_event=click&mmt_id=99870e326795e56a&pg_nm=pdp&slt_id=prd_reco&slt_nm=product_recommendations&slt_pos=C1&slt_owner=ccs&itm_type=product&itm_lp=7&itm_id=9200000040370383&itm_role=in





http://www.otto.nl/produc ... en&p=0&itemId=10050513772



http://www.otto.nl/produc ... en&p=0&itemId=10040292719
Had ook een dure op het oog, en toen was ie ineens uitverkocht, bij Otto meen ik. Toen slaagde ik geheel onverwacht bij Kwantum, echt een mooi kleed! En de helft goedkoper.
Alle reacties Link kopieren
Ik zou dus ook zeker bij Bol.com en wehkamp en dergelijke kijken. Die hebben de laatste tijd steeds meer woonspullen in hun assortiment.
Alle reacties Link kopieren
https://www.kwantum.nl/alles-over-vloer ... ed-op-maat
Alle reacties Link kopieren
http://vloerkledenspecialist.nl/
Ontbijt: Een Smoothie banaan Lunch: Een cracker/avocado en guinoa salade Diner:57 pizza broodjes,13 donuts,2 bakken gefrituurde kipkluif, 9 Rosé
Alle reacties Link kopieren
Ik kom er net achter dat ze zelfs bij bonprix vloerkleden hebben:



http://www.bonprix.nl/pro ... -lichtgrijs-955230/#image



Wel handig dit, ik ben voor mijn nieuwe huis op zoek naar woonspullen en zo ontdek ik steeds meer
Alle reacties Link kopieren
Kwantum, leenbakker, carpet right, gamma, karwei. Succes
Liever spijt van iets wat je heb gedaan, dan spijt van iets wat je niet heb gedaan
Alle reacties Link kopieren
quote:viva1966 schreef op 13 augustus 2016 @ 23:15:

https://www.kwantum.nl/alles-over-vloer ... ed-op-maat



Dit wist ik..ben ook bij Kwantum geweest maar wat ze doen is een normaal tapijt vestoneren (schrijf je vast niet zo, maar je weet wel zo'n lelijk randje). Dus dat valt af.



Verder mooie suggesties maar aan 160x230 heb ik helaas niets. Max is echt 200 en min 170.
Alle reacties Link kopieren
Ons kleed komt bij Carpetright vandaan! Is een donkergrijze met een soort brede stikband aan de zijkanten. Was toen met korting 143 euro, voor 230 x 200cm. Is al wel twee jaar geleden! Het kleed is gemaakt van kunstof waardoor je vlekken er heel gemakkelijk met een natte doek uit kunt halen! Daarna zie je er niks meer van, echt ideaal. Hij lijkt op deze (alleen die van ons is effen grijs): https://www.carpetright.n ... en/folkweave-grey-200x290
Alle reacties Link kopieren
Als er vloerbedekking is die je mooi vindt kun je het misschien af laten werken als kleed. Heb ik ooit laten doen met katoenen vloerbedekking en dat was heel mooi.
Alle reacties Link kopieren
https://www.kwantum.nl/al ... ekking/vloerkleed-op-maat
Mijn vloerkleed is van Rugvista. Geweldig service en snelle levering. Ik heb de eerste teruggestuurd, en ze zijn hem een dag later gratis komen halen. Het kleed waarvoor ik hem omruilde vind ik nog steeds geweldig. Het ligt nu vijf jaar en ondanks twee smerende kinderen is het nog steeds schoon en mooi.
Alle reacties Link kopieren
Fonq misschien?
Alle reacties Link kopieren
Ik heb er ook een van rugvista, mooi kleed, verzending ging prima.
Ik heb destijds vloerbedekking gewoon op maat laten maken. Kleed is nu meer dan 10 jaar oud en versleten, maar ik vind het nog altijd jammer dat ik op zoek moet naar een nieuwe.
Alle reacties Link kopieren
Flinders
Alle reacties Link kopieren
Ik vind de karpetten die Jorna toepast altijd mooi. Van Webkarpet dacht ik.
En als het vuur gedoofd is komen er wolven

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven