Partner en werk

09-11-2016 18:37 123 berichten
Alle reacties Link kopieren
Inmiddels ben ik 17 weken zwanger van ons eerste kindje. Rondom 13 weken hebben wij het verteld aan familie en vrienden. Nog niet alle vrienden weten het, want we willen het graag persoonlijk vertellen en niet via de app. Ik ben een echte planner, dus ik regel voornamelijk alle bezoekjes om het te vertellen. Vriend heeft/had er niet zo'n haast mee. Zo heeft hij het nog niet verteld op zijn werk. En dat irriteert me eigenlijk heel erg. Hij wacht een goed moment af maar dat is nog niet gekomen. Deze week had hij verwacht dat er een goed moment zou zijn, maar dat viel op het laatste moment tegen (er waren onverwachts nauwelijks collega's). Status: Na 17 weken weet nog niemand het van zijn werk. Ik vind dat lastig, vervelend en jammer. Ik vond het zo'n mooi moment om te delen en blijkbaar voelt hij dat niet zo......Ook wil hij op werk waarschijnlijk 4 dagen gaan werken. Dat moet hij ook gaan bespreken. Inmiddels vraag ik er wel 3x per week naar, maar hij wordt nu geirriteerd. Hij gaat het vertellen, maar op zijn manier en moment.



Wanneer heeft jullie partner het gedeeld met werk?

Wanneer vertelde jouw vriend dat je zwanger bent op werk?

Totaal aantal stemmen: 79

Na de positieve test (6%)
Tussen de 4 en 10 weken (11%)
Tussen de 10 en 12 weken (19%)
Tussen de 12 en 16 weken (24%)
Tussen de 16 en 20 weken (11%)
Na 20 weken (28%)
Alle reacties Link kopieren
Ik mis een optie: geen idee. Voor de bevalling in ieder geval. Je maakt je een beetje druk om niks vind ik.
Alle reacties Link kopieren
@dropdrop: Haha dat kan inderdaad ook nog :-)

Dank je wel Drop drop voor je snelle reactie!
Alle reacties Link kopieren
Laat het hem lekker op zijn Manier doen (geldt trouwens voor alles).
Alle reacties Link kopieren
...hormoontjes!
hier idem. Voor de bevalling. Maar wanneer. Geen idee.
ik zou niet weten wanneer mijn man het vertelde op zijn werk. Eigenlijk ben ik daar nooit meebezig geweest. Vanwaar vindt je dat belangrijk? Als hij met 30 weken verteld is het toch ook goed? Zolang hij maar zijn verlof krijgt als je van jullie kleine bevalt?
Natuurlijk raakt hij geïrriteerd. Hij is jou niet. Hij wil het op zijn eigen manier doen.



Bij het lezen van persoonlijk vertellen en afspraken hiervoor maken, dacht ik al, pff doe relaxed.



Overigens heb ik poll niet ingevuld omdat ik zonder partner zwanger was.
Ik zie niet in waarom dit nu zo belangrijk voor je is. Als hij het minder werken maar geregeld heeft, de rest zou mij echt niet boeien.
Zijn werk, zijn probleem.



Bij mijn man zijn er collega's die rustig wachten tot hun vrouw elk moment kan bevallen of tot het kind geboren is.
Met 18 weken, dat vonden ze op zijn werk maar vreemd trouwens. Hij voelde niet zo de behoefte om het te vertellen. Ik vond het toen wel vreemd, maar inmiddels is zoon 4 maanden en is het totaal niet belangrijk meer. Ik zocht er allemaal redenen achter waarom hij het niet vertelde, maar er was helemaal geen reden volgens hem. Hij vond het gewoon lastig om aandacht te vragen denk ik.
Alle reacties Link kopieren
Echt een mannendingetje.. Mijn man vertelde het geloof ik met 16 weken. Dat hij 4 dagen wilde werken rond de 25e week ofzo.. Maar is het omdat je zwanger bent dat je je hier al zo aan stoort? En als je zo'n planner bent, dan ga maar alvast leren om dat los te laten.. Heb je nodig straks met een baby! Gefeliciteerd trouwens!
Alle reacties Link kopieren
Jij regelt 'bezoekjes om het te vertellen', mijn man is nu ineens zo blij met mij!!

Thanx
Geen idee, dat vond ik ook totaal niet belangrij. In elk geval op tijd om verlof aan te vragen, dat was voor mij voldoende.

Ik kan me voorstellen dat hij zich begint te ergeren aan je gedram
Alle reacties Link kopieren
Ik weet niet eens of hij het heeft verteld, oudste is 18 nu dus ze hebben het vast wel begrepen.

Vergeet niet dat het voornamelijk jullie grote roze wolk is, voor het overig publiek is het hoogstens een leuke mededeling.

Je maakt het iets te belangrijk.
When they go low, we go high. (M.Obama)
Alle reacties Link kopieren
Heb je tegen de tijd dat je uitgerekend bent wel alle vrienden persoonlijk kunnen vertellen dat je zwanger bent? En hou je er rekening mee dat degenen aan wie je het al hebt verteld dat heugelijke nieuws wel eens zouden delen met anderen die je kent, of moet iedereen een NDA ondertekenen van jou?



Je maakt je zwangerschap echt veel groter en specialer dan het is. Kom op zeg, al 4 maanden zwanger en nog niet iedereen weet het, omdat je erop staat dat iedereen het persoonlijk van jou hoort.



Besef je dat je een tikkeltje aan het doordraaien bent?
Ik weet niet wanneer mijn man het heeft verteld op zijn werk. Zelf heb ik het beide keren rond de 20 weken verteld. Bij de tweede had mijn baas al zo'n vermoeden, want toen had ik al een buikje.
Alle reacties Link kopieren
Serieus, heb jij last van je hormonen ofzo? Laat die man lekker! Waarom vindt jij het zo ongelooflijk belangrijk dat zijn collega's dit weten. Je gaat bevallen, dat hebben al miljoenen vrouwen voor jou klaargespeeld. Het is leuk voor jullie, maar voor de rest al een heel stuk minder interessant.
Mijn hemel, afspraken plannen om iedereen persoonlijk op de hoogte te stellen van jouw zwangerschap? Maak je de zwangerschap dan niet groter dan dat het daadwerkelijk is?



Alleen familie persoonlijk op de hoogte gesteld, goede vrienden een whatsappje gestuurd en daarna hebben we het op facebook gepleurd.



Man werkt aan boord en heeft het tussen neus en lippen door aan zijn collega's verteld. Ergens rond de 12/13 weken. Maar dat was zo omdat hij advies nodig had omdat ze vanuit het buitenland werken en zijn collega daar meer over wist. Dus om praktische redenen.
Alle reacties Link kopieren
Tjemig.... ik zou niet weten wanneer mijn man het verteld heeft op zijn werk. Waarom hou jij je daar in fucksnaam mee bezig, doe eens wat relaxter zeg.
Je hangt nogal een conclusie aan het feit dat hij het nog niet op zijn werk heeft verteld: hij heeft het nog niet verteld, dus blijkbaar vindt hij het geen mooi moment om te delen. Je maakt het véél te groot. Natuurlijk vindt hij het mooi nieuws om te delen. Hij doet dat alleen op zijn eigen manier. Jouw manier is ook goed, maar niet beter of slechter dan die van hem.
Alle reacties Link kopieren
Hahaha, dit soort ideeen had ik ook van te voren....en toen kwakte mijn zus het op Facebook direct nadat we het aan mijn ouders hadden verteld.

Ik heb alleen nog maar hoeven bevestigen in de dagen daarna.
Geen idee. Ik denk na de 20 weken?



We hebben het met 14 weken aan familie en vrienden verteld. Dat was in juli. Ik meen me te herinneren dat mijn man wou wachten met het op het werk te vertellen tot het moment dat de leidinggevenden terug aan het werk waren. Dus dat was dan vast eind augustus of begin september.



Ik heb zelf een collega gehad die pas een week voor de uitgerekende datum tijdens de koffiepauze verkondigde dat zijn vrouw zwanger was. Dat vond ik wel bijzonder.
Anders dus, geen flauw idee... je kunt je overal wel druk over maken. Dat hij nog niet heeft aangekaart dat hij minder wil werken daar zou ik niet vrolijk van worden.

(mijn inmiddels ex was daar lekker duidelijk over. Ik kan niet minder werken... punt. Dat had achteraf een alarmbel moeten zijn. Enige nuance, dat was bijna 30 jaar geleden)
Nu al kloekgedrag en het kind is er nog niet eens. Naar je partner ook nog. Brrr.

Dit is een oud topic. Het topic is daarom gesloten.
Maak een nieuw topic aan om verder praten over dit onderwerp.

Terug naar boven